Asus GeForce RTX 4070 Ti, 12GB GDDR6X, ROG Strix OC

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 927587 Produkto kodas: ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING
Galima užsisakyti 29 vienetai Prieinamumas: 14 dienų po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metų
1 191,80 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 20.02.2023
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 20.02.2023
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 20.02.2023
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4070 Ti
  • Variklio greitis (GPU speed): 2760 MHz
  • Elektros lizdai: 1 x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 12 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašymas

Siūlome įsigyti grafinę kortelę GeForce RTX 4070 Ti ar 12 GB GDDR6X operatyvine atmintimi.

Virtuali realybė

logotipas

nurodo, kad ši GeForce vaizdo plokštėlė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR arba virtualios realybės (Virtual Reality) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir kt.

Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Asus ROG
GPU modelis GeForce RTX 4070 Ti

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, Komtech.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2760 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 3
Ilgis (mm) : 336
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 7680
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 285 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 750 W
Elektros lizdai : 1 x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 12 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 21000 MHz
Bitai 192 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : RGB
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
"DisplayPort" įvesties ir išvesties jungtys - 3
Aprašymas - ROG Strix GeForce RTX 4070Ti 12GB GDDR6X OC Edition - ROG Strix GeForce RTX™ 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition su DLSS 3 ir geriausiomis šiluminėmis charakteristikomis. - Pasitelkiama NVIDIA DLSS3, itin efektyvus "Ada Lovelace" lankas ir visiškas spindulių sekimas. - 4-osios kartos tenzorių branduoliai: Iki 4 kartų didesnis našumas su DLSS 3, palyginti su brutaliu atvaizdavimu - 3-iosios kartos RT branduoliai: Iki 2 kartų didesnis ray tracing našumas - OC režimas: 2790 MHz (OC režimas)/ 2760 MHz (numatytasis režimas) - "Axial-tech" ventiliatoriai, kurių mastelio padidinimas užtikrina 31 % didesnį oro srautą - 3.15 lizdų konstrukcija: didžiulis briaunų masyvas optimizuotas oro srautui iš trijų "Axial-tech" ventiliatorių - Liejinių gaubtas, rėmas ir galinė plokštė padidina standumą ir yra ventiliuojami, kad dar labiau padidintų oro srautą ir šilumos išsklaidymą - Skaitmeninis maitinimo valdymas su didelės srovės maitinimo pakopomis ir 15K kondensatoriais, kad būtų užtikrintas maksimalus našumas - Automatinė itin tiksli automatizuota gamyba, užtikrinanti didesnį patikimumą - "GPU Tweak III" programinė įranga užtikrina intuityvų našumo reguliavimą, šilumos kontrolę ir sistemos stebėjimą
Atminties CLK - 21 Gbps
Atminties magistralė - 192 bit
Atmintis - atminties magistralė - 192 bit
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 12 GB
Atmintis - Duomenų perdavimo sparta - 21 Gbit/s
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
CUDA spalvos - 7680
Dizainas - Apšvietimas - Y
Dizainas - Apšvietimo spalva - Mėlyna, žalia, raudona
Dizainas - Aušinimo technologija - ASUS Axial-tech
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - Lizdų skaičius - 3.15
Dizainas - Produkto spalva - Pilka
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 3 ventiliatoriai
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija -
GPU didinamasis taktinis dažnis - 2760 MHz
Grafikos jungtis - PCIE 4.0 16x
Grafinės atminties dydis - 12 GB
Grafinės atminties tipas - GDDR6X
GTIN - 4711081958895
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 2
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kategorijos kodas - VGP
Kortelės ilgis - > 280 mm
LongDesc - DĖL NEPRIKLAUSOMOS DALYBIŲ SUMA "ROG Strix GeForce RTX™ 4070 Ti" visiškai naujai įprasmina ėjimą pasroviui. Kiekvienas plokštės elementas viduje ir išorėje suteikia monstriškam GPU erdvės laisvai kvėpuoti ir pasiekti aukščiausią našumą. Čia karaliauja "NVIDIA Ada Lovelace" architektūra. Visapusiška platforma žaidėjams ir kūrėjams Pasitelkiama "GeForce RTX 40" serija ir DLSS 3 Nauji srautiniai daugiaprocesoriai Iki 2 kartų didesnis našumas ir energijos vartojimo efektyvumas Ketvirtosios kartos "Tensor" branduoliai Iki 4 kartų didesnis našumas su DLSS 3 vs. Brute-force rendering Trečiosios kartos RT branduoliai Iki 2 kartų didesnis ray tracing našumas "Axial-tech" patobulinimai Šviežias posūkis Didesnis ir geresnis. "Axial-tech" ventiliatoriai sukasi ant dvigubų rutulinių guolių ir buvo padidinti, kad per plokštę praleistų 31 % daugiau oro, taip sukurdami prielaidas žemesnei temperatūrai, mažesniam triukšmui ir didesniam našumui. Atvirkštinis sukimasis ir 0 dB technologija Sustiprintas vėsinimas Du šoniniai ventiliatoriai sukasi prieš laikrodžio rodyklę, kad būtų sumažinta turbulencija ir maksimaliai padidinta oro sklaida per radiatorių. Visi trys ventiliatoriai sustoja, kai GPU temperatūra yra mažesnė nei 50 Celsijaus, todėl galite žaisti mažiau reiklius žaidimus arba atlikti lengvas užduotis santykinai tyliai. Ventiliatoriai vėl įsijungia, kai temperatūra viršija 55 C, remdamiesi greičio kreive, kuri subalansuoja našumą ir akustiką darbui ar žaidimams. 3,15 lizdo dizainas Trumpas ir plunksninis Pritaikytas radiatorius yra dosniai išdidintas ir sukonstruotas taip, kad sugertų "GeForce RTX 4070 Ti" grafikos procesoriaus šilumą, kad ją efektyviai nuvestų trys "Axial-tech" ventiliatoriai. "Premium Power Delivery" "1st Responder" Skaitmeninis maitinimo valdymas, daugybė didelės srovės maitinimo pakopų ir 15K kepurėlių eilė užtikrina didžiulius rezervus, kad būtų galima patikimai peržengti našumo ribas. Kompaktiška spausdintinė plokštė Suteikia didelę galią Komponentų ir trasų išdėstymas optimizuotas trumpoje spausdintinėje plokštėje, kad sumažėtų galios nuostoliai ir šiluma išeitų per didžiulę galinės plokštės ventiliacinę angą. Metalinis egzoskeletas Paprastai standus Aukštos kokybės liejinio rėmas, gaubtas ir galinė plokštė tvirtai sutvirtina spausdintinę plokštę ir strategiškai nukreipia oro srautą. Veikite su srautu Viskas kartu, kad be vargo pasiektumėte maksimalų "GeForce RTX 4070 Ti" našumą. "FanConnect II" Prijunkite Dvi PWM "FanConnect" jungtys suteikia papildomo lankstumo "pasidaryk pats". Ventiliatorius galima tiesiogiai prijungti prie plokštės ir sureguliuoti pagal kreivę, kuri priklauso nuo CPU ir GPU temperatūros, užtikrinant papildomą įsiurbimą arba išmetimą atliekant sudėtingas 3D užduotis. Sustiprinimai Papildomi privalumai GPU laikiklis suteikia papildomo stabilumo kritiškai svarbiai jungčiai tarp plokštės ir šilumos skirstytuvo. Galinis įvesties / išvesties laikiklis pagamintas iš nerūdijančiojo plieno, kad apsaugotų nuo korozijos drėgno klimato sąlygomis ir užtikrintų atsparesnį tvirtinimą. Patogiai išdėstytas "Dual Bios" jungiklis leidžia greitai pasirinkti "Axial-tech" ventiliatorių "Performance" ir "quiet" greičio profilius. Maitinimo jutiklis Skubi diagnostikaŽinokite, ar jūsų maitinimo šaltinis vertas. ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti vaizdo plokštėse įdiegta sparčioji grandinė, kuri nuolat stebi maitinimo šaltinio įėjimo maitinimą ir naudoja patogiai išdėstytus šviesos diodus, rodančius įtampos reguliavimo problemas ir kabelių sujungimo problemas. "Auto-Extreme" technologija Tikimumo didinimas "Auto-Extreme" technologija - tai automatizuotas gamybos procesas, nustatantis naujus standartus pramonėje, nes leidžia visą litavimą atlikti vienu važiavimu. Taip sumažinama šiluminė komponentų apkrova ir išvengiama aštrių valymo chemikalų naudojimo, todėl mažiau veikiama aplinka, sunaudojama mažiau gamybinės energijos ir apskritai gaminys patikimesnis. "Aura Sync" Šviesos simfonija Su "Aura" suderinami ARGB apšvietimo elementai ant gaubto ir dešiniojo plokštės perimetro suteikia begalę galimybių pritaikyti spalvinius ar funkcinius efektus. Sujunkite su daugybe suderinamų sistemos komponentų ir suderinkite švytėjimą, kad sukurtumėte unikalią, tik jums būdingą konstrukciją. Grafinės plokštės laikiklis Pagrindinis stulpas Komplekte esantis vaizdo plokštės laikiklis panaikina pasvirimą, be to, jame yra atsuktuvas, padedantis kurti. GPU Tweak III "ASUS GPU Tweak III" yra intuityvesnė ir turtingesnė funkcijomis nei bet kada anksčiau. Atnaujinta sąsaja suteikia daugiau galimybių naudotis, nes pagrindinės funkcijos integruotos į centralizuotą prietaisų skydelį, o mūsų įtampos ir dažnio derintuvas pertvarkytas, kad būtų dar lengviau atlikti spartinimą. Tokios papildomos gėrybės kaip 0 dB ventiliatoriaus technologija, automatinis profilių keitimas, visiškai pritaikomas ekrano ekranas ir registravimo funkcijos užtikrina, kad iš savo vaizdo plokštės gautumėte maksimalią naudą. "QuantumCloud" "QuantumCloud" yra saugi ir paprasta naudoti programa, kuri leidžia be vargo užsidirbti papildomų pinigų dalijantis savo vaizdo plokštės skaičiavimo galia. Uždirbti galima per "PayPal" arba "WeChat" paskyrą, be to, "QuantumCloud" palaiko kelis mainų būdus, įskaitant "Steam". Be to, "QuantumCloud" nerenka jokių asmeninių duomenų, todėl jūsų privatumas išlieka apsaugotas. Pradėkite iš karto vos vienu spustelėjimu! Suderinkite su maitinimo bloku Apsilankykite mūsų maitinimo blokų pradžios puslapyje ir sužinokite daugiau apie tai, kaip mes stumiame pramonę į priekį, o naudodami mūsų galios skaičiuoklę apskaičiuokite, kiek galios reikės jūsų kitam įrenginiui. Nemokama 1 mėnesio "Adobe Creative Cloud" paslauga Gaukite nemokamą narystę įsigydami pasirinktus ASUS gaminius.* * Taikomos sąlygos. Išsamesnės informacijos ieškokite renginio puslapyje paskelbtose išsamiose sąlygose.
LongProductName - "ROG Strix GeForce RTX™ 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition" su "DLSS 3" ir geriausiais šiluminiais parametrais
LongSummaryDescription - ASUS ROG -STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4070 Ti. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 12 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, atminties magistralė: 192 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Apšvietimo spalva: mėlyna, žalia, raudona
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 750 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
Maitinimo jungtys - 16 kontaktų
Maksimali skiriamoji geba - 7680x4320
Matmenys - 336 x 150 x 63 mm
Mikroschemų rinkinys - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti
Modelis - ROG-Strix-RTX4070Ti-O12G-Gaming
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - HDCP - Y
Pakuotės duomenys - Pakuotės aukštis - 87 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės gylis - 226 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės plotis - 420 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 2.59 kg
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pardavėjo interneto svetainė - rog.asus.com/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx4070ti-o12g-gaming-model/
Pavadinimas - ASUS ROG -STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING "NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti" 12 GB GDDR6X
Prekės ženklas - ASUS
Prekės ženklo dalies kodas - 90YV0II0-M0NA00
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 2
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Pristatymo dėžės kiekis - 1
Procesorius - CUDA - Y
Procesorius - CUDA branduoliai - 7680
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
Procesorius - procesoriaus dažnis (OC režimas) - 2790 MHz
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2760 MHz
Produkto pavadinimas - ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING
ShortSummaryDescription - ASUS ROG -STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING, "GeForce RTX 4070 Ti", 12 GB, GDDR6X, 192 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Siuntimo dėžės aukštis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 9 cm
Siuntimo dėžės gylis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 42 cm
Siuntimo dėžės plotis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 23 cm
Siuntimo dėžės svoris Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 2.6 kg
Svoris ir matmenys - Aukštis - 63 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 150 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 336 mm
Svoris ir matmenys - Svoris - 1.8 kg
URL - https://rog.asus.com/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx4070ti-o12g-gaming-model/
Vaizdo plokštės funkcijos - Žaidimų/HDCP/Overclock Edition
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - N
Veikimas - HDCP versija - 2.3
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - N
Vieneto bendrasis svoris - 2.6 kg
Vieneto blogas tūris - 0,008694 kubinio metro
Vieneto dėžės aukštis - 0.09
Vieneto dėžės ilgis - 0.42
Vieneto dėžės plotis - 0.23
Vieneto grynasis svoris - 2.1 kg
Įtraukti priedai - 1 x Kolekcijos kortelė 1 x Greitosios sąrankos vadovas 1 x Adapterio kabelis (nuo 1 iki 3) 1 x ROG grafikos kortelės laikiklis 1 x ROG Velcro kabliukas ir kilpa 1 x Padėkos kortelė
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Description - ROG Strix GeForce RTX 4070Ti 12GB GDDR6X OC Edition - ROG Strix GeForce RTX™ 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition with DLSS 3 and chart-topping thermal performance. - Powered by NVIDIA DLSS3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and full ray tracing. - 4th Generation Tensor Cores: Up to 4x performance with DLSS 3 vs. brute-force rendering - 3rd Generation RT Cores: Up to 2X ray tracing performance - OC mode: 2790 MHz (OC mode)/ 2760 MHz (Default mode) - Axial-tech fans scaled up for 31% more airflow - 3.15-slot design: massive fin array optimized for airflow from the three Axial-tech fans - Diecast shroud, frame, and backplate add rigidity and are vented to further maximize airflow and heat dissipation - Digital power control with high-current power stages and 15K capacitors to fuel maximum performance - Auto-Extreme precision automated manufacturing for higher reliability - GPU Tweak III software provides intuitive performance tweaking, thermal controls, and system monitoring
Memory CLK - 21 Gbps
Memory bus - 192 bit
Memory - Memory bus - 192 bit
Memory - Discrete graphics card memory - 12 GB
Memory - Data transfer rate - 21 Gbit/s
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
CUDA Cores - 7680
Design - Illumination - Y
Design - Illumination colour - Blue, Green, Red
Design - Cooling technology - ASUS Axial-tech
Design - Cooling type - Active
Design - Number of slots - 3.15
Design - Product colour - Grey
Design - Number of fans - 3 fan(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
GPU boost clock - 2760 MHz
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics memory size - 12 GB
Graphics memory type - GDDR6X
GTIN - 4711081958895
HDMI Input/Output connectors - 2
Category - Graphics Cards
Category Code - VGP
Card's length - > 280 mm
LongDesc - WITH THE INCREDIBLE SUM OF ITS PARTS
The ROG Strix GeForce RTX™ 4070 Ti brings a whole new meaning to going with the flow.
Inside and out, every element of the card gives the monstrous GPU headroom to breathe freely and achieve ultimate performance.
The unleashed reign of the NVIDIA Ada Lovelace architecture is here.
The Ultimate Platform for Gamers and Creators
Powered by GeForce RTX 40 Series and DLSS 3
New Streaming Multiprocessors
Up to 2x performance and power efficiency
Fourth-Gen Tensor Cores
Up to 4x performance with DLSS 3
vs. brute-force rendering
Third-Gen RT Cores
Up to 2x ray tracing performance
Axial-tech Upgrades
A Fresh Spin
Bigger and better. Axial-tech fans spin on dual-ball bearings and have been scaled up to propel 31% more air through the card, setting the stage for lower temperatures, less noise, and higher performance.
Reverse Rotation and 0dB Technology
Orchestrated Chill
The two side fans spin counterclockwise to minimize turbulence and maximize air dispersion through the heatsink. All three fans come to a standstill when GPU temps are below 50 Celsius, letting you play less-demanding games or perform light tasks in relative silence. Fans start up again when temps are over 55 C, referencing a speed curve that balances performance and acoustics for work or play.
3.15-slot Design
Through Thick and Fin
The custom sink is generously sized and structured to soak up heat from the GeForce RTX 4070 Ti GPU so that it can be efficiently whisked away by the three Axial-tech fans.
Premium Power Delivery
1st Responder
Digital power control, an array of high-current power stages, and a lineup of 15K caps ensure massive reserves to reliably push performance boundaries.
Compact PCB
Packs a Punch
Component and trace layouts have been optimized onto a short PCB to reduce power losses and let heat escape through a massive backplate vent.
Metal Exoskeleton
Ultra-rigid
A high-quality diecast frame, shroud, and backplate tightly brace the PCB and strategically steer airflow.
GO WITH THE FLOW
It all comes together to effortlessly drive GeForce RTX 4070 Ti performance to the max.
FanConnect II
Hook up
Two PWM FanConnect headers provide additional DIY flexibility. Chassis fans can be directly attached to the card and tuned with a curve that is based on CPU and GPU temperatures, delivering extra intake or exhaust for demanding 3D tasks.
Reinforcements
Additional Perks
A GPU bracket provides extra stability to the critical connection between die and heat spreader. The rear I/O bracket is made from stainless steel to prevent corrosion in humid climates and provide a more resilient mount. A conveniently placed Dual Bios switch allows quick selection between “performance” and “quiet” speed profiles for the Axial-tech fans.
Power Sensing
Quick Diagnosis
Know if your PSU is worthy. ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti graphics cards feature a high-speed circuit that constantly monitors input power from the PSU and utilizes conveniently placed LEDs to indicate voltage regulation issues and cable connection problems.
Auto-Extreme Technology
Reliability Boost
Auto-Extreme Technology is an automated manufacturing process that sets new standards in the industry by allowing all soldering to be completed in a single pass. This reduces thermal strain on components and avoids the use of harsh cleaning chemicals, resulting in less environmental impact, lower manufacturing power consumption, and a more reliable product overall.
Aura Sync
Symphony of Light
Aura-compatible ARGB lighting elements on the shroud and rightmost perimeter of the card provide endless possibilities for personalization with color or functional effects. Pair up with a vast range of compatible system components and coordinate the glow to create a build that’s uniquely you.
Graphics Card Holder
Pillar of Support
The bundled graphics card holder banishes sag and also contains a screwdriver to help you build.
GPU Tweak III
ASUS GPU Tweak III is more intuitive and feature-rich than ever before. A revamped interface offers greater accessibility by integrating core functions into a centralized dashboard, and our Voltage-Frequency tuner has been overhauled to make overclocking even easier. Additional goodies like 0dB fan technology, automatic profile swapping, a fully customizable on-screen display, and logging capabilities ensure that you get the most out of your graphics card.
QuantumCloud
QuantumCloud is a safe and easy-to-use application that lets you effortlessly earn extra money by sharing your graphics card’s computing power. Earnings are accessible through your PayPal or WeChat account, and QuantumCloud also supports multiple exchange methods, including Steam. In addition, QuantumCloud doesn’t collect any personal data, so your privacy stays protected. ​Get started right away with just one click!
Pair with a PSU
Check out our PSU landing page to learn more about how we’re pushing the industry forward and use our wattage calculator to estimate how much power you’ll need to fuel your next rig.
Free 1 Month of Adobe Creative Cloud
Get complimentary membership with the purchase of selected ASUS products.*
* Terms and conditions apply. For more details, please read the full terms and published on the event page.
LongProductName - ROG Strix GeForce RTX™ 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition with DLSS 3 and chart-topping thermal performance
LongSummaryDescription - ASUS ROG -STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 Ti. Discrete graphics card memory: 12 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 192 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s), Illumination colour: Blue, Green, Red
Power - Minimum system power supply - 750 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
Power connectors - 16 pin
Max resolution - 7680x4320
Dimensions - 336 x 150 x 63 mm
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti
Model - ROG-Strix-RTX4070Ti-O12G-Gaming
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - HDCP - Y
Packaging data - Package height - 87 mm
Packaging data - Package depth - 226 mm
Packaging data - Package width - 420 mm
Packaging data - Package weight - 2.59 kg
Packaging data - Package type - Box
Vendor Homepage - rog.asus.com/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx4070ti-o12g-gaming-model/
Title - ASUS ROG -STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti 12 GB GDDR6X
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0II0-M0NA00
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Shipping box quantity - 1
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 7680
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor frequency (OC mode) - 2790 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2760 MHz
ProductName - ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING
ShortSummaryDescription - ASUS ROG -STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING, GeForce RTX 4070 Ti, 12 GB, GDDR6X, 192 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 9 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 42 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 23 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 2.6 kg
Weight & dimensions - Height - 63 mm
Weight & dimensions - Depth - 150 mm
Weight & dimensions - Width - 336 mm
Weight & dimensions - Weight - 1.8 kg
URL - https://rog.asus.com/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx4070ti-o12g-gaming-model/
Graphic card features - Gaming/HDCP/Overclock Edition
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - HDCP version - 2.3
Performance - TV tuner integrated - N
Unit Gross Weight - 2.6 kg
Unit Brutto Volume - 0.008694 cubm
Unit Box Height - 0.09
Unit Box Length - 0.42
Unit Box Width - 0.23
Unit Net Weight - 2.1 kg
Included Accessories - 1 x Collection Card​
1 x Speedsetup Manual​
1 x Adapter Cable​ (1 to 3)
1 x ROG Graphics Card Holder​
1 x ROG Velcro Hook & Loop
1 x Thank you Card
1 191,80 €
Asus GeForce RTX 4070 Ti, 12GB GDDR6X, ROG Strix OC
antraštės-telefonai lt
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos