Asus GeForce RTX 4070 Ti, 12GB GDDR6X, TUF Gaming OC

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 927591 Produkto kodas: TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING
Yra sandėlyje 1 vienetai
Garantija: 3 metų
1 125,04 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: antradienį, 07.02.2023
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: antradienį, 07.02.2023
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: antradienį, 07.02.2023
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4070 Ti
  • Variklio greitis (GPU speed): 2730 MHz
  • Elektros lizdai: 1 x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 12 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašymas

Siūlome įsigyti grafinę kortelę GeForce RTX 4070 Ti ar 12 GB GDDR6X operatyvine atmintimi.

Virtuali realybė

logotipas

nurodo, kad ši GeForce vaizdo plokštėlė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR arba virtualios realybės (Virtual Reality) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir kt.

Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Asus TUF Gaming
GPU modelis GeForce RTX 4070 Ti

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, Komtech.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2730 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 3
Ilgis (mm) : 305
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 7680
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 285 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 750 W
Elektros lizdai : 1 x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 12 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 21000 MHz
Bitai 192 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : RGB
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
"DisplayPort" įvesties ir išvesties jungtys - 3
Aprašymas - ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition su DLSS 3, mažesnėmis temperatūromis ir didesniu patvarumu - Pasitelkiamas NVIDIA DLSS3, itin efektyvus "Ada Lovelace" lankas ir visiškas spindulių sekimas. - 4-osios kartos tenzorių branduoliai: Iki 4 kartų didesnis našumas su DLSS 3, palyginti su brutaliu atvaizdavimu - 3-iosios kartos RT branduoliai: Iki 2 kartų didesnis ray tracing našumas - OC režimas: 2760 MHz (OC režimas)/ 2730 MHz (numatytasis režimas) - "Axial-tech" ventiliatoriai, kurių mastelio padidinimas užtikrina 21 % didesnį oro srautą - 3.25 lizdų konstrukcija: didžiulis briaunų masyvas optimizuotas oro srautui iš trijų "Axial-tech" ventiliatorių - Liejinių gaubtas, rėmas ir galinė plokštė padidina standumą ir yra ventiliuojami, kad dar labiau padidintų oro srautą ir šilumos išsklaidymą - Skaitmeninis maitinimo valdymas su didelės srovės maitinimo pakopomis ir 15K kondensatoriais, kad būtų užtikrintas maksimalus našumas - Automatinė itin tiksli automatizuota gamyba, užtikrinanti didesnį patikimumą - "GPU Tweak III" programinė įranga užtikrina intuityvų našumo reguliavimą, šilumos kontrolę ir sistemos stebėjimą
Atminties CLK - 21 Gbps
Atminties magistralė - 192 bit
Atmintis - atminties magistralė - 192 bit
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 12 GB
Atmintis - Duomenų perdavimo sparta - 21 Gbit/s
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Bendrasis svoris Kg - 2,13
CUDA spalvos - 7680
Dizainas - Apšvietimas - Y
Dizainas - Apšvietimo spalva - Keli
Dizainas - Aušinimo technologija - ASUS Axial-tech
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - Lizdų skaičius - 3.25
Dizainas - Produkto spalva - Pilka
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 3 ventiliatoriai
Gamintojo kodas - 90YV0IJ0-M0NA00
Gamintojo pavadinimas - Asustek
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija -
GPU didinamasis taktinis dažnis - 2730 MHz
Grafikos jungtis - PCIE 4.0 16x
Grafinės atminties dydis - 12 GB
Grafinės atminties tipas - GDDR6X
GTIN - 4711081964780
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 2
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kategorijos kodas - VGP
Kortelės ilgis - > 280 mm
LongDesc - PASIRENGUSI SRAUTUI NVIDIA Ada Lovelace architektūra, patobulinta aušinimo ir maitinimo užtikrinimu, ir paremta tvirtų patobulinimų arsenalu, kad apsaugotum savo šešetuką. Užfiksuok, įkrauk ir dominuok su TUF Gaming GeForce RTX™ 4070 Ti. Ašinės technikos patobulinimai Aušinimo pranašumas Didesnis ir geresnis. Axial-tech ventiliatoriai sukasi ant dvigubų rutulinių guolių ir buvo padidinti, kad per plokštę išstumtų 21 % daugiau oro, taip sudarydami sąlygas žemesnei temperatūrai, mažesniam triukšmui ir didesniam našumui. NAUJOS DIREKTYVOS Gera formacija Du šoniniai ventiliatoriai sukasi prieš laikrodžio rodyklę, kad sumažintų turbulenciją ir maksimaliai išsklaidytų orą per radiatorių. Visi trys ventiliatoriai sustoja, kai GPU temperatūra yra mažesnė nei 50 Celsijaus, todėl galite žaisti mažiau reiklius žaidimus ar atlikti lengvas užduotis santykinai tyliai. Ventiliatoriai vėl įsijungia, kai temperatūra viršija 55 Celsijaus laipsnius, pagal greičio kreivę, kuri subalansuoja našumą ir akustiką darbui ar žaidimams. 3,25 SLAPTUMO DIZAINAS "Phase That Blaze" Garų kamera ir gausiai padidintas radiatoriaus derinys efektyviai sugeria šilumą iš "GeForce RTX 4070 Ti" grafikos procesoriaus, kad ją galėtų išsklaidyti trys "Axial-tech" ventiliatoriai. MILITARINĖS GRANDINĖS 20K KONDENSATORIAI Resilient Squadron Kondensatorių, kurių atsparumas 20 000 valandų esant 105 laipsniams Celsijaus temperatūroje, linija užtikrina aukštesnę GPU maitinimo bėgio toleranciją temperatūrai ir pulsacijoms, todėl plokštė yra pasirengusi ilgalaikiam darbui sudėtingomis sąlygomis. METALINIS EKSKELETONAS Apranga Aukštos kokybės liejinio gaubtas ir aliuminio galinė plokštė apsaugo nuo PCB lankstymosi ir turi dideles ventiliacines angas, kurios dar labiau padidina šilumos išsklaidymą. Užrakinkite, užkraukite ir leiskite veikti našumui "GeForce RTX 4070 Ti" šlovingai pristatoma mažo triukšmo ir tvirto patvarumo fone. AUTO-EXTREME TECHNOLOGIJA PATIKIMUMO DIDINIMAS "Auto-Extreme" technologija - tai automatizuotas gamybos procesas, nustatantis naujus standartus šioje pramonės šakoje, nes leidžia visą litavimą atlikti vienu važiavimu. Taip sumažinama šiluminė komponentų apkrova ir išvengiama aštrių valymo cheminių medžiagų naudojimo, todėl mažėja poveikis aplinkai, mažėja gamybos energijos sąnaudos ir apskritai gaminys tampa patikimesnis. AURA SYNC Apšvieskite juos! Su "Aura" suderinamas ARGB apšvietimas ant gaubto suteikia jūsų konstrukcijai tinkamų spalvų ar funkcinių efektų. Sujunkite su daugybe suderinamų sistemos komponentų ir suderinkite švytėjimą, kad sukurtumėte unikalią temą. GRAFIKOS KARTOS DĖŽUTĖ Palaikymo stulpas Komplekte esantis vaizdo plokštės laikiklis panaikina pasvirimą, be to, jame yra atsuktuvas, padedantis surinkti. Suderinkite su maitinimo šaltiniu Apsilankykite mūsų maitinimo šaltinio nukreipimo puslapyje, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip mes stumiame pramonę į priekį, ir pasinaudokite mūsų galios skaičiuokle, kad apskaičiuotumėte, kiek galios jums reikės kitam įrenginiui.
LongProductName - "TUF Gaming GeForce RTX™ 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition" su DLSS 3, mažesnėmis temperatūromis ir didesniu patvarumu
LongSummaryDescription - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafinis procesorius: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4070 Ti. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 12 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, atminties magistralė: 192 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatoriai, Apšvietimo spalva: Apšvietimas: Multi
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 750 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
Maitinimo jungtys - 16 kontaktų
Maksimali skiriamoji geba - 7680x4320
Matmenys - 305 x 138 x 65 mm
Mikroschemų rinkinys - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti
Modelis - TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "NVIDIA Ansel - Y
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - HDCP - Y
Našumas - NVIDIA G-SYNC - Y
Pakuotės duomenys - Pakuotės aukštis - 226 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės gylis - 87 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės plotis - 420 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 2.13 kg
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pardavėjo interneto svetainė - www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/tuf-gaming/tuf-rtx4070ti-o12g-gaming/
Pavadinimas - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti 12 GB GDDR6X
Prekės ženklas - ASUS
Prekės ženklo dalies kodas - 90YV0IJ0-M0NA00
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 2
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Pristatymo dėžės kiekis - 1
Procesorius - CUDA - Y
Procesorius - CUDA branduoliai - 7680
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
Procesorius - procesoriaus dažnis (OC režimas) - 2760 MHz
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2730 MHz
Produkto pavadinimas - TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING
ShortSummaryDescription - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING, "GeForce RTX 4070 Ti", 12 GB, GDDR6X, 192 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Siuntimo dėžės aukštis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 9 cm
Siuntimo dėžės gylis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 42 cm
Siuntimo dėžės plotis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 23 cm
Siuntimo dėžės svoris Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 2.1 kg
Svoris ir matmenys - Aukštis - 65 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 138 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 305 mm
Svoris ir matmenys - Svoris - 1.31 kg
Trumpas aprašymas - ASUS VGA 12GB RTX4070TI TUF-16G-GAMING OC 3xDP/2xHDMI TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING
URL - https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/tuf-gaming/tuf-rtx4070ti-o12g-gaming/
Vaizdo plokštės funkcijos - Žaidimų/HDCP/Overclock Edition
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - N
Veikimas - HDCP versija - 2.3
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - N
Vieneto bendrasis svoris - 2.1 kg
Vieneto blogas tūris - 0,008694 kubinio metro
Vieneto dėžės aukštis - 0.09
Vieneto dėžės ilgis - 0.42
Vieneto dėžės plotis - 0.23
Vieneto grynasis svoris - 1.7 kg
Įtraukti priedai - 1 x Kolekcijos kortelė 1 x Spartos nustatymo vadovas 1 x Adapterio laidas (nuo 1 iki 2) 1 x TUF vaizdo plokštės laikiklis 1 x TUF Velcro kablys ir kilpa 1 x Padėka 1 x TUF žaidimų sertifikatas
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Description - ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition with DLSS 3, lower temps, and enhanced durability - Powered by NVIDIA DLSS3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and full ray tracing. - 4th Generation Tensor Cores: Up to 4x performance with DLSS 3 vs. brute-force rendering - 3rd Generation RT Cores: Up to 2X ray tracing performance - OC mode: 2760 MHz (OC mode)/ 2730 MHz (Default mode) - Axial-tech fans scaled up for 21% more airflow - 3.25-slot design: massive fin array optimized for airflow from the three Axial-tech fans - Diecast shroud, frame, and backplate add rigidity and are vented to further maximize airflow and heat dissipation - Digital power control with high-current power stages and 15K capacitors to fuel maximum performance - Auto-Extreme precision automated manufacturing for higher reliability - GPU Tweak III software provides intuitive performance tweaking, thermal controls, and system monitoring
Memory CLK - 21 Gbps
Memory bus - 192 bit
Memory - Memory bus - 192 bit
Memory - Discrete graphics card memory - 12 GB
Memory - Data transfer rate - 21 Gbit/s
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Gross Weight Kg - 2,13
CUDA Cores - 7680
Design - Illumination - Y
Design - Illumination colour - Multi
Design - Cooling technology - ASUS Axial-tech
Design - Cooling type - Active
Design - Number of slots - 3.25
Design - Product colour - Grey
Design - Number of fans - 3 fan(s)
Manufacturer Code - 90YV0IJ0-M0NA00
Manufacturer Name - Asustek
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
GPU boost clock - 2730 MHz
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics memory size - 12 GB
Graphics memory type - GDDR6X
GTIN - 4711081964780
HDMI Input/Output connectors - 2
Category - Graphics Cards
Category Code - VGP
Card's length - > 280 mm
LongDesc - ARMED FOR FLOW
NVIDIA Ada Lovelace architecture elevated by buffed cooling and power delivery,
and backed with an arsenal of rugged reinforcements to cover your six.
Lock, load, and dominate with the TUF Gaming GeForce RTX™ 4070 Ti.
AXIAL-TECH UPGRADES
Air Superiority
Bigger and better. Axial-tech fans spin on dual-ball bearings and have been scaled up to propel 21% more air through the card, setting the stage for lower temperatures, less noise, and higher performance.
NEW DIRECTION
Well-maintained Formation
The two side fans spin counterclockwise to minimize turbulence and maximize air dispersion through the heatsink. All three fans come to a standstill when GPU temps are below 50 Celsius, letting you play less-demanding games or perform light tasks in relative silence. Fans start up again when temps are over 55 Celsius, referencing a speed curve that balances performance and acoustics for work or play.
3.25-SLOT DESIGN
Phase That Blaze
A vapor chamber and generously oversized heatsink combo efficiently soak up heat from the GeForce RTX 4070 Ti GPU so that it can be whisked away by the three Axial-tech fans.
MILITARY-GRADE 20K CAPACITORS
Resilient Squadron
A lineup of capacitors rated to last 20,000 hours at 105 Celsius brings higher temperature and ripple tolerance to the GPU power rail, arming the card for long-term deployment in challenging conditions.
METAL EXOSKELETON
Suit Up
A high-quality diecast shroud and aluminum backplate prevent PCB flex and feature large vents to further increase heat dissipation.
LOCK, LOAD, AND LET THE PERFORMANCE FLOW
The GeForce RTX 4070 Ti gloriously presented on a backdrop of low noise and rugged durability.
AUTO-EXTREME TECHNOLOGY
RELIABILITY BOOST
Auto-Extreme Technology is an automated manufacturing process that sets new standards in the industry by allowing all soldering to be completed in a single pass. This reduces thermal strain on components and avoids the use of harsh cleaning chemicals, resulting in less environmental impact, lower manufacturing power consumption, and a more reliable product overall.
AURA SYNC
Light ‘em Up!
Aura-compatible ARGB lighting on the shroud adds a dash of customizable color or functional effects to your build. Pair up with a vast range of compatible system components and coordinate the glow to create a theme that’s uniquely you.
GRAPHICS CARD HOLDER
Pillar of Support
The bundled graphics card holder banishes sag and also contains a screwdriver to help you build.
Pair with a PSU
Check out our PSU landing page to learn more about how we’re pushing the industry forward and use our wattage calculator to estimate how much power you’ll need to fuel your next rig.
LongProductName - TUF Gaming GeForce RTX™ 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition with DLSS 3, lower temps, and enhanced durability
LongSummaryDescription - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 Ti. Discrete graphics card memory: 12 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 192 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s), Illumination colour: Multi
Power - Minimum system power supply - 750 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
Power connectors - 16 pin
Max resolution - 7680x4320
Dimensions - 305 x 138 x 65 mm
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti
Model - TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - NVIDIA Ansel - Y
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - HDCP - Y
Performance - NVIDIA G-SYNC - Y
Packaging data - Package height - 226 mm
Packaging data - Package depth - 87 mm
Packaging data - Package width - 420 mm
Packaging data - Package weight - 2.13 kg
Packaging data - Package type - Box
Vendor Homepage - www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/tuf-gaming/tuf-rtx4070ti-o12g-gaming/
Title - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti 12 GB GDDR6X
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0IJ0-M0NA00
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Shipping box quantity - 1
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 7680
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor frequency (OC mode) - 2760 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2730 MHz
ProductName - TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING
ShortSummaryDescription - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING, GeForce RTX 4070 Ti, 12 GB, GDDR6X, 192 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 9 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 42 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 23 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 2.1 kg
Weight & dimensions - Height - 65 mm
Weight & dimensions - Depth - 138 mm
Weight & dimensions - Width - 305 mm
Weight & dimensions - Weight - 1.31 kg
Short description - ASUS VGA 12GB RTX4070TI TUF-16G-GAMING OC 3xDP/2xHDMI TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING
URL - https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/tuf-gaming/tuf-rtx4070ti-o12g-gaming/
Graphic card features - Gaming/HDCP/Overclock Edition
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - HDCP version - 2.3
Performance - TV tuner integrated - N
Unit Gross Weight - 2.1 kg
Unit Brutto Volume - 0.008694 cubm
Unit Box Height - 0.09
Unit Box Length - 0.42
Unit Box Width - 0.23
Unit Net Weight - 1.7 kg
Included Accessories -
1 x Collection Card​
1 x Speedsetup Manual​
1 x Adapter Cable​ (1 to 2)
1 x TUF Graphics Card Holder​
1 x TUF Velcro Hook & Loop
1 x Thank you Card
1 x TUF Gaming Certificate
1 125,04 €
Asus GeForce RTX 4070 Ti, 12GB GDDR6X, TUF Gaming OC
antraštės-telefonai lt
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos