Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti, 12GB GDDR6X, AORUS MASTER

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 930977 Produkto kodas: GV-N407TAORUS M-12GD
Yra sandėlyje 29 vienetai
Garantija: 3 metų
1 152,38 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 09.02.2023
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 09.02.2023
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 09.02.2023
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4070 Ti
  • Variklio greitis (GPU speed): 2670 MHz
  • Elektros lizdai: 1 x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 12 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašymas

Siūlome įsigyti grafinę kortelę GeForce RTX 4070 Ti ar 12 GB GDDR6X operatyvine atmintimi.

Virtuali realybė

logotipas

nurodo, kad ši GeForce vaizdo plokštėlė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR arba virtualios realybės (Virtual Reality) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir kt.

Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Gigabyte Aorus
GPU modelis GeForce RTX 4070 Ti

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, Komtech.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2670 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 3
Ilgis (mm) : 342
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 7680
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 285 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 750 W
Elektros lizdai : 1 x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 12 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 21000 MHz
Bitai 192 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : RGB
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
"DisplayPort" įvesties ir išvesties jungtys - 3
Aprašymas -
Aprašymas - - Naudoja "NVIDIA DLSS 3", itin efektyvų "Ada Lovelace" lanką ir visapusišką spindulių sekimą - 4-osios kartos "Tensor" branduolius: Iki 4 kartų didesnis našumas su DLSS 3, palyginti su grubiu atvaizdavimu - 3-iosios kartos RT branduoliai: Iki 2 kartų didesnis ray tracing našumas - "GeForce RTX™ 4070 Ti" - Integruota 12 GB GDDR6X 192 bitų atminties sąsaja - WINDFORCE aušinimo sistema - LCD Edge View - RGB Fusion - Dviguba BIOS - Apsauginė metalinė galinė plokštė - Kronšteinas su apsauga nuo išsikišimo
Atminties CLK - 21 Gbps
Atminties dažnis - 21 Gbps
Atminties magistralė - 192 bit
Atminties magistralė - 192 bitų
Atminties tipas - DDR6X
Atmintis - atminties magistralė - 192 bit
Atmintis - Atminties pralaidumas (maks.) - 21 GB/s
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 12 GB
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Atmintis > Atminties taktinis greitis - 21000 MHz
Atmintis > Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis - 12 GB
Atmintis > Grafinio adapterio atminties tipas - GDDR6X
Aušinimas - Aktyvus
CUDA branduolys - 7680
CUDA spalvos - 7680
Dizainas - Apšvietimas - Y
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / viso ilgio (FH/FL)
Dizainas - Produkto spalva - Juoda
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 3 ventiliatoriai
EAN - 4719331312596
ean - 4719331312596
gamintojas - "Gigabyte"
Gamintojo produkto pavadinimas - GV-N407TAORUS M-12GD 1.0
Garantija - 36
garantija - 36
Garantija - 36 mėnesiai
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija - 4 metai
garantijos_tipas - normalus
GPU laikrodis - 2670 MHz
Grafikos jungtis - PCIE 4.0 16x
Grafinės atminties dydis - 12 GB
Grafinės atminties tipas - GDDR6X
GTIN - 4719331312596
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 1
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kita informacija -
Kitos funkcijos -
Kodas - GV-N407TAORUS M-12GD
Kortelės ilgis - > 280 mm
LongDesc - Naujieji srautiniai daugiaprocesoriai Iki 2 kartų didesnis našumas ir energijos vartojimo efektyvumas Ketvirtosios kartos tenzorių branduoliai Iki 4 kartų didesnis našumas su DLSS 3 lyginant su DLSS 3. Brute-force rendering Trečiosios kartos RT branduoliai Iki 2 kartų didesnis ray tracing našumas WINDFORCE aušinimo sistema VIRŠUTINĖ WINDFORCE GALIA WINDFORCE aušinimo sistema turi tris 108 mm naujai sukurtus bioninius ryklio ventiliatorius, pakaitinis sukimasis, 9 kompozitiniai variniai šilumos vamzdeliai, didelė garų kamera, tiesiogiai liečianti GPU, 3D aktyvūs ventiliatoriai ir "Screen cooling", kurie kartu užtikrina labai efektyvų šilumos išsklaidymą. AORUS BIONIC VENTILIATORIŲ TECHNIKA Ryklių kūną supančios odos dantenos suteikia jiems didelių skysčių dinamikos pranašumų. Dabar AORUS turi naują "Bionic Fan Tech", kuri imituoja žvynelių mikroaplinką ir efektyviai padidina oro srautą sumažindama mikroturbulenciją. DVIGUBŲ KULIUKINIŲ LĖŽIŲ TURINYS Dvigubo rutulinio guolio struktūra pasižymi geresne šilumos ištverme ir efektyvumu nei įvorės struktūra. Didelė garų kamera ir šilumos vamzdeliai Didelė garų kamera tiesiogiai liečiasi su GPU, kartu su sudėtiniais šilumos vamzdeliais, kurie greitai perduoda GPU ir VRAM šilumą į radiatorių. ALTERNATYVUS VĖDINIMAS Kiekvienas ventiliatorius sukasi skirtinga kryptimi nei gretimas. Šis specialus mechanizmas sumažina turbulenciją ir padidina oro slėgį, sumažindamas tarp oro srautų atsiradusį poslinkį. 3D AKTYVUS VENTILIATORIUS 3D aktyvus ventiliatorius užtikrina pusiau pasyvų aušinimą, o ventiliatoriai ANGULARINIS SPRENDINIŲ DIZAINAS Kampinis ir nevienodo aukščio briaunos gali nukreipti oro srautą per briaunas ir padidinti kontaktinį paviršių. ŠVIESOS AUKŠTINTUVAS Siekiant sukurti daugiau erdvės oro srautui praeiti, radiatorius išplečiamas virš spausdintinės plokštės ir taip padidinama ventiliacija. Ši ekrano aušinimo konstrukcija užtikrina geresnį šilumos išsklaidymą. LCD ekrano vaizdas LCD monitoriuje rodoma ne tik vaizdo plokštės informacija, bet ir įvairūs mėgstami tekstai, paveikslėliai ir GIF'ai. Taip pat galite reguliuoti apšvietimo efektus naudodamiesi "GIGABYTE CONTROL CENTER". ENTHUSIAST Galima pasirinkti įvairias GPU ir VRAM būsenas, tokias kaip temperatūra, laikrodis, naudojimas ir ventiliatoriaus greitis, stebėti realiuoju laiku. RGB FUSION Legendinis trijų žiedų apšvietimas užtikrina puikų vaizdo malonumą. Galite pasirinkti bet kokį apšvietimo efektą arba sinchronizuoti su kitais įrenginiais "GIGABYTE CONTROL CENTER" programoje . Ekscelentinis ESMINIS DUAL BIOS Gamyklinis numatytasis nustatymas yra OC režimas, kuris naudotojams užtikrina geriausią našumą. Tačiau perjungę į tylųjį režimą galėsite mėgautis tylesniais pojūčiais. PROTEKCINĖ METALINĖ NUGARINĖ PLOKŠTĖ Metalinė nugarėlė ne tik suteikia estetinę formą, bet ir sustiprina vaizdo plokštės struktūrą, kad būtų užtikrinta visiška apsauga. ANTI-SAGRĮŽIMO KELIAS Naujasis anti-sagresinis laikiklis pritaikytas kiekvienai vaizdo plokštei. Jis užtikrina optimalų sutvirtinimą ir geresnę bendrą vizualinę išvaizdą. ĮSPĖJIMO INDIKATORIUS Atsiradus bet kokiems maitinimo šaltinio veikimo sutrikimams, indikatorius įspės žaidėjus mirksinčia šviesa. PCB DANGELĖ Atspari dulkėms - apsaugo nuo dulkių, vabzdžių, nukritusių varžtų, gręžimo drožlių ir dilimo. Atsparus drėgmei - apsaugo nuo nepageidaujamų laidumo kelių ir plokštės pažeidimų. Atsparus korozijai - apsaugo nuo druskos purslų, drėgmės ir korozijos. EKSTREMALUS PERKROVIMAS Vaizdo plokštė pasižymi puikia maitinimo fazės konstrukcija, leidžiančia MOSFET'ams veikti žemesnėje temperatūroje ir užtikrinti stabilesnę išėjimo įtampą. Kiekvieno MOSFET'o apkrovos balansavimas gali veiksmingai pagerinti spartinimo našumą ir prailginti plokštės tarnavimo laiką. PATOGUS PCB PROJEKTAS Visiškai automatizuotas gamybos procesas užtikrina aukščiausią spausdintinių plokščių kokybę ir pašalina aštrius lydmetalio jungčių išsikišimus, matomus įprastiniame PCB paviršiuje. Toks draugiškas dizainas neleidžia susipjaustyti rankų ar netyčia sugadinti komponentų gaminant konstrukciją. ULTRA DURABLE Ultra Durable sertifikuoti aukščiausios kokybės metaliniai droseliai, mažesnio ESR kieti kondensatoriai, 2oz vario PCB ir mažesnio RDS(on) MOSFET, be to, perteklinės temperatūros konstrukcija užtikrina aukščiausią našumą ir ilgesnį sistemos tarnavimo laiką. 4 METŲ GARANTIJA Norime, kad patirtumėte geriausią kada nors turėtą aptarnavimą. Todėl, be standartinės 3 metų garantijos, norime pasiūlyti jums papildomą 1 metų nemokamą vaizdo plokštės apsaugą. Galite naudotis 4 metų garantija, užsiregistravę svetainėje per 30 dienų nuo įsigijimo. GIGABYTE CONTROL CENTER GIGABYTE CONTROL CENTER - tai vieninga programinė įranga, skirta visiems GIGABYTE palaikomiems produktams. Ji suteikia intuityvią sąsają, leidžiančią naudotojams realiuoju laiku reguliuoti taktinį dažnį, įtampą, ventiliatoriaus režimą ir tikslinę galią.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, 2670 MHz, 12 GB GDDR6X, 192 bitų, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (1.2), 3 x DP (1.4), CUDA, "DirectX 12 Ultimate", "OpenGL 4.6
LongSummaryDescription - Gigabyte AORUS GeForce RTX 4070 Ti MASTER 12G. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4070 Ti, procesoriaus dažnis: 2670 MHz. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 12 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, atminties magistralė: 192 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatoriai
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 750 W
Maitinimo jungtys - 16 kontaktų
Maksimali skiriamoji geba - 7680x4320
Matmenys - 70,6 x 153 x 342 mm  
Matmenys - L=342 W=153 H=70,6 mm
matmenų aukštis - 300 mm
matmenų gylis - 120 mm
matmenų plotis - 470 mm
matmuo svoris - 2680 g
Mikroschemų rinkinio gamintojas - NVIDIA
Mikroschemų rinkinys - "GeForce RTX 4070 Ti
Mikroschemų rinkinys - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti
Modelis - "GeForce RTX 4070 Ti
Modelis - GV-N407TAORUS M-12GD
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - NVIDIA G-SYNC - Y
Nuoroda - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TAORUS-M-12GD#kf
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pakuotės ypatybės > Bendrasis aukštis (mm) - 115.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis gylis (mm) - 475.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis plotis (mm) - 279.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrojo aukščio pagrindinė dėžė - 310 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrojo gylio pagrindinė dėžė - 725 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrojo pločio pagrindinė dėžė - 465 mm
Pakuotės ypatybės > EEĮ atliekų mokestis - Ne
Pakuotės ypatybės > Grynasis svoris pagrindinė dėžė - 16 kg
Pakuotės ypatybės > Pakuotės kiekis - 1,00 vnt.
Pakuotės ypatybės > Plastikas (ne PET) - 20.00 g
Pakuotės ypatybės > Popierius ir kartonas - 390.00 g
Pakuotės ypatybės > Taros svorio pagrindinė dėžutė - 1.777 kg
Pakuotės ypatybės > Taros svoris (kg) - 0.41 kg
Pakuotės ypatybės > Tūrio (m3) - 0.02 m³
Pakuotės ypatybės > Įdėtas akumuliatorius - Ne
Palaikomi standartai - "DirectX 12 Ultimate
Palaikomi standartai - "OpenGL 4.6
Pardavėjo interneto svetainė - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TAORUS-M-12GD#kf
Pavadinimas - Gigabyte AORUS GeForce RTX 4070 Ti MASTER 12G NVIDIA 12 GB GDDR6X
Pavadinimas - Gigabyte GV-N407TAORUS M-12GD 1.0 NVIDIA, 12 GB, "GeForce RTX 4070 Ti", GDDR6X, PCI-E 4.0, HDMI prievadų kiekis 1, atminties taktinis dažnis 21000 MHz
pavadinimas - Vaizdo plokštė GeForce RTX 4070 Ti Master 12GB GDDR6X 192bit 3DP/HDMI
Prekės ženklas - "Gigabyte"
Prekės ženklo dalies kodas - GV-N407TAORUS M-12GD
Pridedami priedai -
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 1.2
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Prievadai ir sąsajos > DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos > DVI-D prievadų kiekis -
Prievadai ir sąsajos > HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos > Sąsajos tipas - PCI-E 4.0
Pristatymo dėžės kiekis - 1
Procesorius - CUDA - Y
Procesorius - CUDA branduoliai - 7680
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti
Procesorius - procesoriaus dažnis - 2670 MHz
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2610 MHz
Procesorius > Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti
Procesorius > Grafinių procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius > Procesoriaus dažnis - MHz
Produkto pavadinimas - "GeForce RTX 4070 Ti MASTER 12G
ShortSummaryDescription - "Gigabyte AORUS GeForce RTX 4070 Ti MASTER 12G", "GeForce RTX 4070 Ti", 12 GB, GDDR6X, 192 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Siuntimo dėžės aukštis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 11.5 cm
Siuntimo dėžės gylis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 46.5 cm
Siuntimo dėžės plotis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 28 cm
Siuntimo dėžės svoris Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 2.66 kg
Svoris ir matmenys - Aukštis - 70.6 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 342 mm
Svoris ir matmenys - Svoris - 153 g
Techniniai duomenys > Bendrasis svoris - 3.41 kg
Techninė informacija > Grynasis svoris - 3.00 kg
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TAORUS-M-12GD#kf
Vaizdo plokštės funkcijos - Gaming
Vaizdo plokštės jungtis - PCI-E 4.0 versijos
Vaizdo prievadai - 1 x HDMI
Vaizdo prievadai - 3 x DisplayPort
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - N
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - N
vendpn - GV-N407TAORUS M-12GD
Versija - Dėžutė
Vieneto bendrasis svoris - 2.66 kg
Vieneto blogas tūris - 0,01497 kubinio metro
Vieneto grynasis svoris - 2.1 kg
VRAM atminties dydis - 12 GB
Įtraukti priedai - 1. Trumpasis vadovas 2. Garantijos registracija 3. Kronšteinas, apsaugantis nuo nusileidimo 4. Kronšteino nuo atsilenkimo montavimo vadovas 5. Vienas 16 kontaktų į tris 8 kontaktų maitinimo adapteris 6. AORUS metalinis lipdukas
Šerdies dažnis - 2670 MHz
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Description -
Description - - Powered by NVIDIA DLSS 3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and full ray tracing - 4th Generation Tensor Cores: Up to 4x performance with DLSS 3 vs. brute-force rendering - 3rd Generation RT Cores: Up to 2X ray tracing performance - Powered by GeForce RTX™ 4070 Ti - Integrated with 12GB GDDR6X 192bit memory interface - WINDFORCE cooling system - LCD Edge View - RGB Fusion - Dual BIOS - Protection metal back plate - Anti-sag bracket
Memory CLK - 21 Gbps
Memory frequency - 21 Gbps
Memory bus - 192 bit
Memory bus - 192-bit
Memory type - DDR6X
Memory - Memory bus - 192 bit
Memory - Memory bandwidth (max) - 21 GB/s
Memory - Discrete graphics card memory - 12 GB
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Memory > Memory clock speed - 21000 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 12 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6X
Cooling - Active
CUDA Core - 7680
CUDA Cores - 7680
Design - Illumination - Y
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Design - Product colour - Black
Design - Number of fans - 3 fan(s)
EAN - 4719331312596
ean - 4719331312596
producer - Gigabyte
Producer product name - GV-N407TAORUS M-12GD 1.0
Warranty - 36
guarantee - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo - 4 Years
guarantee_type - normal
GPU clock - 2670 MHz
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics memory size - 12 GB
Graphics memory type - GDDR6X
GTIN - 4719331312596
HDMI Input/Output connectors - 1
Category - Graphics Cards
Other information -
Other features -
Code - GV-N407TAORUS M-12GD
Card's length - > 280 mm
LongDesc -
New Streaming Multiprocessors
Up to 2x performance and power efficiency
Fourth-Gen Tensor Cores
Up to 4x performance with DLSS 3
vs. brute-force rendering
Third-Gen RT Cores
Up to 2x ray tracing performance
WINDFORCE COOLING SYSTEM
THE EVOLVING POWER OF WINDFORCE
The WINDFORCE cooling system features three 108mm newly designed bionic shark fans, alternate spinning, 9 composite copper heat pipes, a large vapor chamber directly touches the GPU, 3D active fans and Screen cooling, which together provide high efficiency heat dissipation.
AORUS BIONIC FAN TECH
The sharks’ dermal denticles surrounding their body grant them significant advantages in fluid dynamics. Now AORUS features new Bionic Fan Tech that mimics the scale micro-surfacing and efficiently increases airflow by reducing micro turbulence.
DOUBLE BALL BEARING
The double ball bearing structure has better heat endurance and efficiency than sleeve structure.
LARGE VAPOR CHAMBER & HEAT-PIPE
The large vapor chamber directly contacts the GPU, coupled with the composite heat pipes, which quickly transfers the heat of the GPU and VRAM to the heatsink.
ALTERNATE SPINNING
Each fan rotates in different direction to the adjacent one. This special mechanism reduces turbulence and increases air pressure by minimizing the offset occurred between airflows.
3D ACTIVE FAN
The 3D Active Fan provides semi-passive cooling, and the fans will
ANGULAR FIN DESIGN
The angular and unequal fins height can channel the airflow through the fins and enlarge the contact surface.
SCREEN COOLING
To create more space for airflow to pass through, the heatsink extends over the PCB and therefore increase the ventilation. This Screen Cooling design provides better heat dissipation.
LCD EDGE VIEW
The LCD monitor displays not only graphics card information, but also various favorite texts, pictures, and GIFs. You can also adjust lighting effects via GIGABYTE CONTROL CENTER.
ENTHUSIAST
Various GPU and VRAM status such as temperature, clock, usage and fan speed can be selectedfor real-time monitoring.
RGB FUSION
The legendary three-ring lighting provides excellent visual enjoyment. You can choose any lighting effect or synchronize with other devices in GIGABYTE CONTROL CENTER .
EXCELLENT IN ESSENTIAL
DUAL BIOS
The factory default setting is OC mode, which provides users with the best performance. However, switching to silent mode will enjoy a quieter experience.
PROTECTION METAL BACK PLATE
The metal back plate not only provides an aesthetical shape, but also enhances the structure of the graphics card to provide complete protection.
ANTI-SAG BRACKET
The new anti-sag bracket is tailored to each graphics card. It provides the optimized reinforcement and better overall visual appearance.
POWER INDICATOR
When experiencing any power supply abnormality, the indicator will alert gamers by flashing light.
PCB COATING
Dust resistant - shields from dust, insects, dropped screws, drill shavings, and abrasion.
Moisture resistant - prevents unwanted conduction paths and board damage.
Corrosion resistant - protects from salt spray, humidity, and corrosion.
EXTREME OVERCLOCKING
The graphics card features excellent power phase design to allow the MOSFETs to operate at lower temperatures and provide a more stable voltage output. Load balancing of each MOSFET can effectively improve the overclocking performance and extend the life of the card.
FRIENDLY PCB DESIGN
Fully automated production process ensures top quality of the circuit boards and eliminates sharp protrusions of the solder connectors seen on the conventional PCB surface. This friendly design prevents your hands from getting cut or inadvertently damaging components when making your build.
ULTRA DURABLE
Ultra Durable certified highest-grade metal chokes, lower ESR solid capacitors, 2oz copper PCB, and lower RDS(on) MOSFETs, plus over-temperature design to deliver superior performance and longer system life.
4-YEAR WARRANTY
We want you to experience the best service you have ever had. This is why, on top of our standard 3-year warranty, we would like to offer you an additional 1 year of protection to your graphics card free of charge. You can enjoy a 4-year warranty by registering on the website within 30 days of purchase.
GIGABYTE CONTROL CENTER
GIGABYTE CONTROL CENTER is a unified software for all GIGABYTE supported products. It provides an intuitive interface that allows users to adjust clock speed, voltage, fan mode and power target in real-time.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, 2670MHz, 12GB GDDR6X, 192 bit, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (1.2), 3 x DP (1.4), CUDA, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6
LongSummaryDescription - Gigabyte AORUS GeForce RTX 4070 Ti MASTER 12G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 Ti, Processor frequency: 2670 MHz. Discrete graphics card memory: 12 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 192 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s)
Power - Minimum system power supply - 750 W
Power connectors - 16 pin
Max resolution - 7680x4320
Dimensions - 70,6 x 153 x 342 mm  
Dimensions - L=342 W=153 H=70.6 mm
dimension height - 300 mm
dimension depth - 120 mm
dimension width - 470 mm
dimension weight - 2680 g
Chipset manufacturer - NVIDIA
Chipset - GeForce RTX 4070 Ti
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti
Model - GeForce RTX 4070 Ti
Model - GV-N407TAORUS M-12GD
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - NVIDIA G-SYNC - Y
Link - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TAORUS-M-12GD#kf
Packaging data - Package type - Box
Package features > Gross height (mm) - 115.00 mm
Package features > Gross depth (mm) - 475.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 279.00 mm
Package features > Gross height master carton - 310 mm
Package features > Gross depth master carton - 725 mm
Package features > Gross width master carton - 465 mm
Package features > WEEE tax - No
Package features > Net weight master carton - 16 kg
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 20.00 g
Package features > Paper/Pasteboard - 390.00 g
Package features > Tare weight master carton - 1.777 kg
Package features > Tare weight (kg) - 0.41 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > Embeeded battery - No
Supported standards - DirectX 12 Ultimate
Supported standards - OpenGL 4.6
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TAORUS-M-12GD#kf
Title - Gigabyte AORUS GeForce RTX 4070 Ti MASTER 12G NVIDIA 12 GB GDDR6X
Name - Gigabyte GV-N407TAORUS M-12GD 1.0 NVIDIA, 12 GB, GeForce RTX 4070 Ti, GDDR6X, PCI-E 4.0, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 21000 MHz
name - Graphic card GeForce RTX 4070 Ti Master 12GB GDDR6X 192bit 3DP/HDMI
Brand - Gigabyte
BrandPartCode - GV-N407TAORUS M-12GD
Accessories included -
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 1.2
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity -
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI-E 4.0
Shipping box quantity - 1
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 7680
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti
Processor - Processor frequency - 2670 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2610 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - MHz
ProductName - GeForce RTX 4070 Ti MASTER 12G
ShortSummaryDescription - Gigabyte AORUS GeForce RTX 4070 Ti MASTER 12G, GeForce RTX 4070 Ti, 12 GB, GDDR6X, 192 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 11.5 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 46.5 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 28 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 2.66 kg
Weight & dimensions - Height - 70.6 mm
Weight & dimensions - Depth - 342 mm
Weight & dimensions - Weight - 153 g
Technical details > Gross weight - 3.41 kg
Technical details > Net weight - 3.00 kg
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TAORUS-M-12GD#kf
Graphic card features - Gaming
Graphics card connector - PCI-E ver. 4.0
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - TV tuner integrated - N
vendpn - GV-N407TAORUS M-12GD
Version - Box
Unit Gross Weight - 2.66 kg
Unit Brutto Volume - 0.01497 cubm
Unit Net Weight - 2.1 kg
VRAM memory size - 12 GB
Included Accessories - 1. Quick guide
2. Warranty registration
3. Anti-sag bracket
4. Anti-sag bracket installation guide
5. One 16-pin to three 8-pin power adaptor
6. AORUS Metal sticker
Core frequency - 2670 MHz
1 152,38 €
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti, 12GB GDDR6X, AORUS MASTER
antraštės-telefonai lt
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos