Digitus Fiber Optic Singlemode Patch Cord, SC/SC, 1m

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 125086 Prekės kodas: DK-2922-01
Sandėlyje 17 vnt.
Garantija: 2 metai
9,76 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Ilgis: 1.0m
  • Tipas: Optical Patch Cable
Visi parametrai
Ilgis : 1.0m
Tipas : Optical Patch Cable
Papildomas sertifikavimas
Colour - Yellow
Length - 1 m
Maximal transmission speed - 1 Gb/s
Plug 1 type - SC duplex
Plug 2 type - SC duplex
Warranty - Warranty 24 months
Wiring type - one-mode optical fibre
9,76 €
Digitus Fiber Optic Singlemode Patch Cord, SC/SC, 1m
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos