Qoltec Optic Patchcord, 2m

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 137050 Prekės kodas: 50461
Užsakomas 7 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
9,04 €
Pristatymo būdai Pristatymas
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių pašto) 3,99 €: 27.07.2020
Papildomas sertifikavimas
Cable length - 2 m
Color - Gray
Color - Orange
Color - White
Connectors #1 - LC
Connectors #2 - LC
Description - LC-LC fiber optic patchcord Multimode | 50 / 125U | OM2 | Duplex | 2m Applicable in: Data transmissions (audio, video) Construction of the passive network CATV solutions Distribution and nodal points Networks: LAN, MAN, WAN Systems: WDM, FTTx
Description - QOLTEC 50461 Qoltec Optic Patchcord LC-L
dimension depth - 10 mm
dimension height - 350 mm
dimension weight - 20 g
dimension width - 210 mm
Dimensions -
ean - 5901878504612
EANCode - 5901878504612
Fiber type - Multi-mode
guarantee - 24
guarantee_type - normal
Height - 128.000000000
Length - 161.000000000
LongDesc - QOLTEC 50461 Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m
Manufacturer - QOLTEC
ManufacturerPartNumber - 50461
name - Fiber optic patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m
Other features - Standard: Duplex 50/125U Packaging: Polybag
PartNumber - 50461
PeriodofWarranty - 24 Months Warranty
producer - Qoltec
Transmission - Duplex
Type - Cable
Usage - Fiber
vendpn - 50461
Weight - 0.060000000
Width - 143.000000000
9,04 €
Qoltec Optic Patchcord, 2m
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos