Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC / SC, 1m, OM3

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 160886 Prekės kodas: DK-2522-01/3
Sandėlyje 10 vnt.
Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
8,86 €
Pristatymo būdai Pristatymas
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių pašto) 3,99 €: penktadienį, 14.08.2020
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC / SC, 1m, OM3
Description - DIGITUS Fiber Optic DK-2522-01/3
EANCode - 4016032248538
Height - 18.000000000
Length - 301.000000000
LongDesc - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC to SC Multimode 50/125 m Duplex Length 1m Class OM3
Manufacturer - ASSMANN ELECTRONIC
ManufacturerPartNumber - DK-2522-01/3
PartNumber - DK-2522-01/3
PeriodofWarranty - 24 Months Warranty
Weight - 0.000000000
Width - 194.000000000
8,86 €
Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC / SC, 1m, OM3
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos