Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC / SC, 2m, OM3

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 160890 Prekės kodas: DK-2532-02/3
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
Panašūs produktai
Šis produktas Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC / SC, 2m, OM3
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC / SC, 5m, OM3
Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC / SC 2m OM3
Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC / SC, 1m, OM3
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC / SC 2m
Rodyti vienodus parametrus Paslėpti vienodus parametrus
10,49 €
10,93 €
8,86 €
8,86 €
9,75 €
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC / SC, 2m, OM3
Description - DIGITUS Fiber Optic DK-2532-02/3
EANCode - 4016032249580
Height - 28.000000000
Length - 194.000000000
LongDesc - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to SC Multimode 50/125 m Duplex Length 2m Class OM3
Manufacturer - ASSMANN ELECTRONIC
ManufacturerPartNumber - DK-2532-02/3
PartNumber - DK-2532-02/3
PeriodofWarranty - 24 Months Warranty
Weight - 0.000000000
Width - 192.000000000
10,49 €
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC / SC, 2m, OM3
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos