Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, 3m

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 160891 Prekės kodas: DK-2532-03/3
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Ilgis: 3.0m
  • Tipas: Optical Patch Cable
Visi parametrai
Ilgis : 3.0m
Tipas : Optical Patch Cable
Papildomas sertifikavimas
Description - DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 3m
EANCode - 4016032249597
Height - 19.000000000
Length - 292.000000000
LongDesc - DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 3m multimode duplex halogenfree with protocoll OM3
Manufacturer - ASSMANN ELECTRONIC
ManufacturerPartNumber - DK-2532-03/3
PartNumber - DK-2532-03/3
PeriodofWarranty - 24 Months Warranty
Weight - 0.000000000
Width - 204.000000000
10,93 €
Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, 3m
Visos kategorijos