ADATA XPG SX930, 120GB

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 112344 Prekės kodas: ASX930SS3-120GM-C
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 metai
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Apimtis: 120 GB
  • Skaitymo greitis (Seq. Read): 560 MB/s
  • Rašymo greitis (Seq. Write): 460 MB/s
  • Formatas: 2.5"
  • Prijungimo vieta: SATA
  • Controller vendor: JMicron
Aprašas
Siūlome įsigyti A-Data SSD diską su 120 GB didele duomenų apimtimi ir SATAIII prijungimu.Papildomi pranašumai, kuriuos gali teikti SSD technologija, slepiasi unikalioje šio disko konstrukcijoje. SSD diskai duomenis saugo atminties mikroschemose, kurios pasižymi labai tyliu veikimu, žema temperatūra ir mažu elektros energijos sunaudojimu. Visos šios savybės leidžia pajausti esminį skirtumą tarp jau pasenusių, kietųjų diskų technologijų.
Visi parametrai
Apimtis 120 GB
Kietojo disko apimtis gigabitais nurodo, kiek daug informacijos galima išsaugoti šiame kietėjamą diske. Kietojo disko apimtis yra fiksuota ir vėliau jos negalima padidinti, todėl prieš įsigydami kietąjį diską, įsitikinkite, ar jis atitinka Jūsų reikalavimus, bei tuo, ar šis diskas numato rezervą ateičiai.
Skaitymo greitis (Seq. Read) 560 MB/s

Sequential read speed, arba vidutinis duomenų nuskaitymo greitis yra esminis SSD disko pajėgumo kriterijus. Duomenys išSSD disko bus perskaityti daug dažniau negu įrašyti atgal, nes operacinės sistemos daugiausia apdorotus duomenis paslepia operatyviojoje atmintyje.

Jei norite, jog įsigyto SSd disko nuskaitymo greitis iš esmės viršytų klasikinio kietojo disko greitį, rinkitės SSD diską, kurio greitis siekia 200 MB/s arba daugiau. Papildomai veikimo galia išaugs duomenų paieškos (SeekTime) skaičiavimams, kurie SSD diskuose yra nesuskaičiuojamai kartų aukštesinio lygio nei bet kuriame kietajame diske.

Rašymo greitis (Seq. Write) 460 MB/s

Beveik taip pat svarbu kaip skaitymo greitis yra įrašymo greitis. Šis parametras nurodo SSD disko veikimo galią, tačiau dėl to, kad rašymas į diską yra retesnis už duomenų nuskaitymą, bet koks greits virš 100 MB/s vidutiniam vartotojui subjektyviai bus sunkiai atskiriamas nuo didesnų rodiklių, išskyrus atvejus kai SSD diską naudosite serveryje, garso/vaizdo įrašymui, utml.

Formatas 2.5"

Mažo dydžio dėka, kurį užtikrina SSD technologija, diskų standartinis dydis yra 2.5", kas yra skirtas vidutiniškam portatyviniam kompiuteriui. 2.5" diską galima įmontuoti staliniame kompiuteryje, jeigu naudojamas 2.5" -> 3.5" perėjimas, kurį galima atskirai už nedidelį mokestį įsigyti dateks.lv skyriuje "Adapteri". Diskuose, kurių formatas nurodytas 2.5" + 3.5" toks perėjimas yra jau komplektacijoje.

1.8" diskai skirti ultra-kompaktiškos klasės portatyviniams kompiuteriams.

PCI-Express SSD diskai skirti staliniams kompiuteriams, kuriuose yra laisvas PCI-Express kištukas. Ši technologija didžiąja dalimi naudojama, siekiant užtikrinti pajėgumą, kuris viršija kitų prijungimo rūšių galimybes.

Prijungimo vieta SATA

SSD diskai su SATAII ir SATAIII jungtimi yra sujungiami su abiejų rušių jungtimis pamtinėje plokštėje. Tačiau reikia atsižvelgti, kad pamatinės plokštės SATAII jungtis daugiausia pajėgia užtikrinti apie 300MB/s dydžio pralaidumą, kuris SSD diskuose, kurių skaitymo ir/arba įrašymo greitis viršija šią ribą, gali sumažinti realių pralaidumą iki SATAII galimybių ribos.

Tokia pati situacija yra ir su PCI-Express ir SATAIII jungtimis. Nors SATAIII standartas pajėgia užtikrinti net iki 600 MB/s dydžio duomenų perdavimą, yra prieinami SSD diskai, kurių greitis viršija šį slenkstį, šiuo atveju gamintojas renkasi PCI-Express jungtį, kuri turi aukštesnį pralaidumą. PCI-Express diskų negalma sujungti su portatyviniais kompiuteriais.

Atminties technologija : MLC (Multi-Level Cell)
Controller vendor : JMicron
Random Read IOPS : 70K
Random Write IOPS : 45K
Endurance (TBW) : Nav norādīts
Papildomas sertifikavimas
Additional functions - Advanced BCH ECC Technology
Additional functions - ECC (Error Correction Code)
Additional functions - NCQ - Native Command Queuing
Additional functions - S.M.A.R.T. (Self Monitoring Analysis and Reporting Technology)
Additional functions - TRIM support
Additional functions - Ultra-fast pSLC Cache Technology
Additional information - DDR3 DRAM cache
Additional information - JMicron JMF670H controller
Additional information - MLC memory
Disk type - SSD |Solid State Disc| (FLASH memory)
FLASH memory capacity - 120 GB
Hard disk capacity - 120 GB
Hard Disk interface speed - 600 MB/s
Height - 7 mm
Interface - Serial ATA 600
Length - 69.85 mm
Medium Time Between Failure (MTBF) - 1500000 hr.
More info - www.adata.com [LINK]
Reading speed - 560 MB/s
Warranty - Warranty 60 months
Width - 100.45 mm
Width format - 2.5 inches
Writing speed - 460 MB/s
21,82 €
ADATA XPG SX930, 120GB
Visos kategorijos