TP-LINK TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 68606 Prekės kodas: TL-SM311LM
Sandėlyje 20 vnt.
Garantija: 3 metai
21,79 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Base T Greitis: N/A
  • Base T portų skaičius: Nėra
Visi parametrai
Base T Greitis : N/A
Base T portų skaičius : Nėra
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje TP-LINK TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module
Additional information - - Wsparcie trybu pełnego dupleksu
- Obsługa standardu Plug-and-Play
- Wskaźniki LED informują o stanie pracy modułu światłowodowego
- Obsługa funkcji Pull-or-Plug
- Zasilanie: Zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika
Category - Root/Electronics/Networks and communication/Network accessories/Moduły światłowodowe
Certificates - FCC, CE
Compatible with - - TL-SG3109/3216/3224,
- TL-SL3428/3452, 
- TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, 
- TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, 
- TL-SL1351 i w nowych przełącznikach gigabitowych TP-LINK
Description - Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.
Description - TP-LINK GIGABIT SFP MODULE MULTI-MODE
dimension depth - 40 mm
dimension height - 215 mm
dimension weight - 114 g
dimension width - 150 mm
ean - 6935364030209
EANCode - 6935364030209
Eans - 6935364030209
guarantee - 60
guarantee_type - normal
Height - 42.000000000
Length - 214.000000000
LongDesc - TP-LINK GIGABIT SFP MODULE MULTI-MODE
Manufacturer - TP-LINK
ManufacturerPartNumber - TL-SM311LM
More info - Specification [LINK]
name - MiniGBIC Module TL-SM311LM (550m)
Name - TP-Link TL-SM311LM
Other information - Środowisko pracy:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
PartNumber - TL-SM311LM
PeriodofWarranty - 24 Months Bring-In Warranty
Power supply - 3,3V
producer - TP-LINK
Producer - TP-Link
ProducerCode - TL-SM311LM
ShortDescription -
Supported protocols and standards - IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Technical specifications - Kabel Światłowód wielomodowy
Typ światłowodu 50/125um lub 62,5/125um wielomodowy
Maksymalna długość kabla 550m
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC
Długość fali 850nm
Used in: - TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB / 2216WEB / 2224WEB, TL-SL2210WEB / 2218WEB / 2428WEB / 2452WEB, TL-SL1351
vendpn - TL-SM311LM
Warranty - 60 months
Warranty - Warranty 60 months
Weight - 0.100000000
Width - 153.000000000
21,79 €
TP-LINK TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos