TP-LINK TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 68607 Prekės kodas: TL-SM311LS
Užsakomas 6 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metai
29,32 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Base T Greitis: N/A
  • Base T portų skaičius: Nėra
Visi parametrai
Base T Greitis : N/A
Base T portų skaičius : Nėra
Papildomas sertifikavimas
Category - Root/Electronics/Networks and communication/Network accessories/Moduły światłowodowe
Description - Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.
Współpracuje z urządzeniami TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351
Description - TP-LINK GIGABIT SFP MODULE SINGLE-MODE
dimension depth - 65 mm
dimension height - 210 mm
dimension weight - 110 g
dimension width - 165 mm
ean - 6935364030216
EANCode - 6935364030216
Eans - 6935364030216
guarantee - 60
guarantee_type - normal
Height - 42.000000000
Length - 209.000000000
LongDesc - TP-LINK GIGABIT SFP MODULE SINGLE-MODE
Manufacturer - TP-LINK
ManufacturerPartNumber - TL-SM311LS
More info - Specification [LINK]
name - MiniGBIC Module TL-SM311LS (10km)
Name - TP-Link TL-SM311LS
PartNumber - TL-SM311LS
PeriodofWarranty - 24 Months Bring-In Warranty
Producer - TP-Link
producer - TP-LINK
ProducerCode - TL-SM311LS
ShortDescription -
Technical specifications - MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Standardy i protokoły:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Zasilanie:3,3V
Kabel:Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu:9/125 um jednomodowy
Maksymalna długość kabla:10km
Prędkość transmisji:1,25Gb/s
Typ portu:LC
Długość fali:1310nm
Certyfikaty:FCC, CE
Środowisko pracy:
    Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
    Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
    Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
    Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Used in: - TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351
vendpn - TL-SM311LS
Warranty - 60 months
Warranty - Warranty 60 months
Weight - 0.110000000
Width - 153.000000000
29,32 €
TP-LINK TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos