Dell E1916H, 18.5"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 115603 Prekės kodas: E1916H
Sandėlyje 11 vnt.
Garantija: 3 metai
98,77 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 18.5"
 • Skiriamoji geba: HD 1366x768
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: TN
 • Reakcijos laikas: 5ms
 • Kontrastas: 600:1
 • Šviesumas: 200cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti Dell 18.5" monitorių su 1366x768 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • HD (1366px X 768px) skiriamosios gebos dėka, šis monitorius puikiai tarnaus DVD kokybės filmų žiūrėjimui pilno ekrano režimu.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • 5ms greitas reakcijos laikas padaro šį monitorių idealiai tinkamu žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti dinamiškus filmus.
Pagrindinė informacija
Matmenys 18.5"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba HD 1366x768

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas TN

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 5ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 600:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 200cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
Audio - n/a
AudioFeatures - n/a
Brightness - 200 cd/m2
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Monitors
Certificates > Energy Star certified - Yes
Certificates > EPEAT compliance - Silver
Code - 210-AFOW
ContrastRatio - 600:1
Dane fizyczne: głębokość - 51.5 mm
Dane fizyczne: kolor obudowy - czarny
Dane fizyczne: szerokość - 445.4 mm
Dane fizyczne: waga - 2.26 kg
Dane fizyczne: wysokość - 266 mm
Dane techniczne: format obrazu - 16:9
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Producent - Dell
Dane techniczne: przekątna - 18.5 cali
Dane techniczne: rodzaj matrycy - TN
Dane techniczne: rodzaj podświetlenia - LED
Dane techniczne: rozdzielczość nominalna - 1366 x 768 (HD Ready) piksele
Dane techniczne: typ matrycy - matowa
Dane techniczne: wielkość plamki - 0.3 mm
Depth - 167 mm
Design > Cable lock slot - Yes
Design > Certification - CECP, TCO
Design > Colour of product - Black
Design > Feet colour - Black
Design > LED indicators - Yes
Display > 3D - No
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Backlight type - W-LED
Display > Contrast ratio (typical) - 600:1
Display > Display - 1366 x 768
Display > Display brightness - 200 cd/m²
Display > Display diagonal - 19 "
Display > Display number of colours - 16.77 M
Display > Display surface - AntiGlare
Display > Display technology - TN
Display > HD type - HD ready
Display > Maximum refresh rate -
Display > Panel type - TN
Display > Pixel pitch - 0.3 mm
Display > Response time - 5 ms
Display > Supported graphics resolutions - 1366 x 768
Display > Viewable size diagonal - 47 cm
Display > Viewing angle, horizontal - 90 °
Display > Viewing angle, vertical - 65 °
DisplayCaseColour - Black
DisplayFeatures - Widescreen Panel Display
DisplayFormat - 16:9
DisplayNativeResolution - 1366 x 768
DisplayPort - 1
DisplaySize - 19"
DisplaySizecm - 48 cm
DisplayType - LCD LED
DisplayViewingArea - 374 x 299 mm
Dodatkowe informacje o matrycy: czas reakcji plamki - 5 ms
Dodatkowe informacje o matrycy: ilość wyświetlanych kolorów - 16.7 mln
Dodatkowe informacje o matrycy: jasność - 220 cd/m²
Dodatkowe informacje o matrycy: kontrast - 600:1
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia pion - 65 °
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia poziom - 90 °
DVI - n/a
EAN - 5397063621910
Eans - 5397063621910
EmissionStandard - TCO
EPEAT - Gold
Ergonomics > Height adjustment - No
Ergonomics > On Screen Display (OSD) - Yes
Ergonomics > On/off switch - Yes
Ergonomics > Pivot - No
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 100 x 100 mm
Features_Benefits -
 • An everyday office essential
 • Eco-conscious and reliable
 • Complete your Dell Monitor experience

 • Frequency - n/a
  FrequencyV - n/a
  Gross weight - 3.44 kg
  HDMI - n/a
  Height - 359 mm
  HeightAdjustment - n/a
  InputSignal -
 • DP
 • VGA

 • KensingtonLock - Yes
  LongDesc -
  Management features > Auto power off - Yes
  MANUFDATASHEET - http://accessories.ap.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=my&l=en&s=bsd&cs=mybsd1&sku=391-BCJO
  MarketingText -
  Model - E1916H
  MonitorControls - n/a
  MonitorType - Monitor
  Multimedia > Built-in camera - No
  Multimedia > Built-in speaker(s) - No
  Multimedia > TV tuner integrated - No
  Name - Dell E Series E1916H 19 ", TN, HD ready, 1366 x 768 pixels, 16:9, 5 ms, 200 cd/m², Black, VGA, DP
  Name - Dell E1916H
  Operational conditions > Non-operating altitude - 0 - 12191 m
  Operational conditions > Operating altitude - 0 - 5000 m
  Operational conditions > Operating relative humidity (H-H) - 10 - 80 %
  Operational conditions > Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
  Operational conditions > Storage relative humidity (H-H) - 5 - 90 %
  Operational conditions > Storage temperature (T-T) - -20 - 60 °C
  Other features > Depth (with stand) - 16.7 cm
  Other features > Dimensions (WxDxH) - 445.4 x 51.5 x 266 mm
  Other features > Display - LED pixels
  Other features > Height (with stand) - 35.9 cm
  Other features > Power consumption (economy mode) - 13.3 W
  Other features > Viewing angle - 65/ 90 °
  Package features > Embeeded battery - No
  Package features > Gross depth (mm) - 330.00 mm
  Package features > Gross height (mm) - 505.00 mm
  Package features > Gross width (mm) - 130.00 mm
  Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
  Package features > Paper/Pasteboard - 360.00 g
  Package features > Plastic (No PET) - 139.90 g
  Package features > Tare weight (kg) - 0.74 kg
  Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
  Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
  Package features > WEEE tax - Yes
  PackageContents -
 • Monitor
 • Stand
 • VESA Screw Cover
 • Power Cable (varies by country)
 • DP Cable
 • Divers and Documentation Media (CD)
 • Quick Setup Guide
 • Safety and Regulatory Information

 • Packaging content > Cables included - AC, DisplayPort
  Packaging content > Manual - No
  Packaging content > Stand included - Yes
  Packaging content > User Guide on CD-ROM - Yes
  Packaging data > Package weight - 3.6 g
  Performance > Security features - Security port (cable lock sold separately)
  Pivot - n/a
  Pixelpitch - 0.30 mm
  Ports & interfaces > AC (power) in - Yes
  Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
  Ports & interfaces > DVI port - No
  Ports & interfaces > Output connections - VGA, DP
  Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
  Power > AC input frequency - 50/60 Hz
  Power > AC input voltage - 100-240 V
  Power > Power - 100 iki 240 VAC / 50 arba 60 Hz + 3 Hz / 1.5 A (Max) W
  Power > Power consumption (PowerSave) - 13.3 W
  Power > Power consumption (standby) - 0.3 W
  Power > Power consumption (typical) - 14 W
  Pozostałe cechy: akcesoria - kabel zasilajacy | kabel DisplayPort |
  Pozostałe cechy: dodatkowe informacje - możliwosć montażu VESA 100 x 100 mm
  Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - Energy Star
  Pozostałe cechy: zgodność z technologią HDCP - nie
  Print technology > Maximum resolution - 1366 X 768 @ 60Hz DPI
  ProdDesc - Dell 19 Monitor E1916H - 47cm(18.5") Black EUR
  Producer - Dell
  Producer product family - E Series
  Producer product name - E1916H
  ProducerCode - E1916H
  ProductDemo -
  ProductPicture2 -
  ProductPicture3 -
  ProductPicture4 -
  ResponseTime - 5 ms
  ShortDescription - 18.5" | TN | 1366 x 768 | D-SUB | Display Port | VESA 100 x 100
  Technical details > Brightness - 200 cd/m²
  Technical details > Diagonal - 18.5 "
  Technical details > Diagonal - 46.99 cm
  Technical details > Max stand height - Tilt cm
  Technical details > Net weight - 2.70 kg
  Technical details > PC connection - VGA, DP
  Technical details > Type - Display
  Technical details > Warranty - 3 year(s)
  Technical details > Warranty - 36 month(s)
  Thin Client > Thin client installed - No
  USB - n/a
  UserManualEE -
  UserManualLT -
  UserManualLV -
  VESACompatible - Yes
  VESAStandard - 100 x 100
  VGA - Yes
  ViewingAngle - 90
  ViewingAngleV - 65
  Warranty - 3 years
  Warranty - 36
  Weight - 2.260 Kg
  Weight & dimensions > Depth - 5.15 cm
  Weight & dimensions > Height - 26.6 cm
  Weight & dimensions > Weight - 2.26 g
  Weight & dimensions > Width - 44.5 cm
  Weight & dimensions > Width (with stand) - 44.5 cm
  Width - 445.4 mm
  Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x D-Sub 15-pin
  Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x DisplayPort
  98,77 €
  Dell E1916H, 18.5"
  Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
  Visos kategorijos