Benq GW2270, 21.5"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 117252 Prekės kodas: 9H.LE5LA.TPE
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 metai
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 21.5"
 • Skiriamoji geba: FHD 1920x1080
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: VA
 • Reakcijos laikas: 8ms
 • Kontrastas: 3000:1
 • Šviesumas: 250cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti Benq 21.5" monitorių su 1920x1080 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • FullHD (1920px X 1080px) skiriamosios gebos dėka, šis monitorius puikiai tarnaus BlueRay kokybės filmų žiūrėjimui pilno ekrano režimu.
 • Prijungimo vieta DVI užtikrina sujungimą su klasikinėmis vaizdo kortelėmis, kurios turi tokią prijungimo vietą.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • VA panelis šiam monitoriui suteikia aukštus atitikimo rodiklius ir pagerintą apžvalgos kampą.
Pagrindinė informacija
Matmenys 21.5"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba FHD 1920x1080

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : N/A
Skydelio tipas VA

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 8ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 3000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 250cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI 1

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
3D compatibility - No
3D technology support - No
Accessories included - - Power cable (1.5m)
- VGA cable (1.5m)
- Quick Start Guide
- Warranty Card
- Manul CD
Additional information - Contrast: 1:20000000 (dynamic)
Additional information - Contrast: 1:3000 (typical)
Additional information - Flicker-free technology
Additional information - HDCP support
Additional information - Multilingual OSD
Additional information - Response time: 18ms (gray-to-gray)
AMA - Yes
Aspect ratio - 16:9
Audio - n/a
AudioFeatures - n/a
Auto Pivot - No
Backlight technology - LED
Brightness - 250 cd/m²
Brightness - 250 cd/m2
Built-in power supplier - Yes
Built-in speakers - No
Built-in USB hub - No
Bundled accessories - Power cord (1.5m), VGA cable(1.5m), warranty card, QSG, CD
Cable lock slot - Kensington
Case colour - Black
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Monitors
Certificates - Energy Star
Certificates - Energy Star 6.0
Certificates - TCO
Certificates - TCO 6.0
Certificates > Energy Star certified - Yes
Code - 9H.LE5LA.TPE/9H.LE5LB.QPE
Color - Black
Compatible operating systems - Windows 10
Compatible operating systems - Windows 8.1
Connections - DVI-D
Connections - VGA
Contrast index - 20000000:1
Contrast index - 3000:1
Contrast ratio (dynamic) - 20000000:1
Contrast ratio (typical) - 3000:1
ContrastRatio - 20000000:1
Curved screen - No
Dane fizyczne: głębokość - 178 mm
Dane fizyczne: kolor obudowy - czarny
Dane fizyczne: szerokość - 506 mm
Dane fizyczne: waga - 3.4 kg
Dane fizyczne: wysokość - 400 mm
Dane techniczne: format obrazu - 16:9
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: obszar aktywny - 477 x 268 mm
Dane techniczne: Producent - BenQ
Dane techniczne: przekątna - 21.5 cali
Dane techniczne: rodzaj matrycy - VA
Dane techniczne: rodzaj podświetlenia - LED
Dane techniczne: rozdzielczość nominalna - 1920 x 1080 (Full HD) piksele
Dane techniczne: wielkość plamki - 0.248 mm
Depth - 178 mm
Depth - 178 mm
Description - BENQ 21,5" GW2270 VA 16:9 (VGA, DVI-D)
Description - The GW2270 is a VA LED monitor that provides the same pleasures of its use in everyday work and play. This exquisite exterior design and striking performance are provided by the 3000: 1 high contrast ratio, 178 ° / 178 ° wide viewing angles, dual HDMI connector and Flicker Free and Low Blue Light BenQ Technology.
Design > Cable lock slot - Kensington
Design > Colour of product - Black
Design > Feet colour - Black
Design > LED indicators - Yes
dimension depth - 390 mm
dimension height - 590 mm
dimension weight - 4600 g
dimension width - 120 mm
Dimensions (W x D x H) with stand, mm - 506 x 51 x 304
Dimensions W x D x H, mm - 506 x 178 x 400
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Color gamut - 72 %
Display > Contrast ratio (dynamic) - 20000000:1
Display > Contrast ratio (typical) - 3000:1
Display > Display - 1920 x 1080
Display > Display brightness - 250 cd/m²
Display > Display diagonal - 21.5 "
Display > Display diagonal (metric) - 54.6 cm
Display > Display number of colours - 16.77 M
Display > Display technology - VA
Display > HD type - Full HD
Display > Maximum refresh rate -
Display > Panel type - VA
Display > Pixel pitch - 0.248 x 0.248 mm
Display > Response time - 5 ms
Display > Supported graphics resolutions - 1920 x 1080 (HD 1080
Display > Viewable size, horizontal - 47.7 cm
Display > Viewable size, vertical - 26.8 cm
Display > Viewing angle, horizontal - 178 °
Display > Viewing angle, vertical - 178 °
Display brightness, cd/m² - 250
Display diagonal, " - 21.5
Display number of colours - 16.7 M
Display resolution, pixels - 1920 x 1080
DisplayCaseColour - Black
DisplayFeatures - VA LED
DisplayFormat - 16:9
DisplayNativeResolution - 1920 x 1080
DisplayPort - n/a
DisplaySize - 21.5"
DisplaySizecm - 55 cm
DisplayType - LCD LED
DisplayViewingArea - 477 x 268 mm
Dodatkowe informacje o matrycy: czas reakcji plamki - 5 ms
Dodatkowe informacje o matrycy: ilość wyświetlanych kolorów - 16.7 mln
Dodatkowe informacje o matrycy: jasność - 250 cd/m²
Dodatkowe informacje o matrycy: kontrast - 20000000:1
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia pion - 178 °
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia poziom - 178 °
Dot pitch - 0.248 mm
DVI - Yes
DVI-D ports quantity - 1
Dynamic contrast - 20 000 000:1
EAN - 4718755060809
ean - 4718755060809
Eans - 4718755060809
EmissionStandard - TCO 6.0
EPEAT - n/a
Ergonomics > Height adjustment - No
Ergonomics > Number of OSD languages - 17
Ergonomics > On Screen Display (OSD) - Yes
Ergonomics > On/off switch - Yes
Ergonomics > Pivot - No
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
Ergonomics > Tilt angle - -5 - 20 °
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 100 x 100 mm
Features_Benefits -
 • Everyday Enjoyment for Leisure and Business
 • Designed Simply for the Ultimate Sophistication
 • Flicker-free Backlight for Visual Pleasure
 • Better Eye Protection With Low Blue Light Modes
 • 3000:1 Native Contrast Ratio for Color Depth and Definition
 • True 8-bit Color Performance

 • Frequency - n/a
  FrequencyV - n/a
  Gross weight - 4.40 kg
  guarantee - 36
  guarantee_type - external
  HDCP - Yes
  HDMI - n/a
  Height - 400 mm
  Height - 387.000000
  Height - 400 mm
  Height adjustment - No
  Height with stand - 506 mm
  HeightAdjustment - n/a
  Horizontal visual angle - 178 degrees
  I/O connectors - 1 x 15-pin D-Sub
  I/O connectors - 1 x DVI-D
  Input connectors - 15-pin D-Sub
  Input connectors - DVI-D
  InputSignal -
 • D-sub
 • DVI-D

 • Integrated camera - No
  Integrated network adapter (LAN) - No
  Integrated TV tuner - No
  Kensington Lock - Yes
  KensingtonLock - Yes
  LCD panel type - TFT VA
  Length - 116.000000
  Link - http://www.benq.com/product/monitor/gw2270/
  LongDesc -
  Manufacturer - BENQ
  ManufacturerPartNumber - 9H.LE5LA.TPE
  MANUFDATASHEET - http://www.benq.com/product/monitor/gw2270/specifications/
  MarketingText -
  Matrix type - AMVA+
  Memory card reader - No
  Microphone - No
  Model - GW2270
  Monitor height adjustment - No
  Monitor screen format - Wide
  MonitorControls - Color Temperature: Reddish / Normal/ Bluish /user mode
  MonitorType - Monitor
  More info - More info [LINK]
  Multimedia > Built-in camera - No
  Multimedia > Built-in speaker(s) - No
  Multimedia > TV tuner integrated - No
  Name - BenQ GW2270
  Name - Benq GW2270 21.5 ", VA, Full HD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², Black, D-Sub, DVI
  name - Monitor 22 GW2270 LED 5ms/MVA/20mln:1/DVI/
  Net weight - 3.4 kg
  Number of colors - 16,7 mln
  Number of displayed colours - 16,7 mln
  Ochrona oczu: filtr światła niebieskiego - tak
  Ochrona oczu: redukcja migotania - tak
  On Screen Display - Yes
  Optional accessory -
  Other features -
  Other features > Depth (with stand) - 17.8 cm
  Other features > Dimensions (WxDxH) - 400 x 506 x 178 mm mm
  Other features > Display - LED pixels
  Other features > Height (with stand) - 40 cm
  Other features > Viewing angle - 178 /178 °
  Package features > Embeeded battery - No
  Package features > Gross depth (mm) - 390.00 mm
  Package features > Gross height (mm) - 592.00 mm
  Package features > Gross width (mm) - 120.00 mm
  Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
  Package features > Paper/Pasteboard - 597.00 g
  Package features > Plastic (No PET) - 209.00 g
  Package features > Tare other - 25.00 g
  Package features > Tare weight (kg) - 1.40 kg
  Package features > Volume (m3) - 0.03 m³
  Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
  Package features > WEEE tax - Yes
  PackageContents -
 • VGA cable
 • Power cable

 • Packaging content > Cables included - AC, VGA
  Packaging content > Quick start guide - Yes
  Panel tilt - Yes
  Panel type - VA
  Performance > HDCP - Yes
  Performance > Windows operating systems supported - Windows 7 Enterprise
  PeriodofWarranty - 36 M
  Pivot - n/a
  Pivot - No
  Pixel pitch, mm - 0.248
  Pixel's dimensions - 0.248 mm
  Pixelpitch - 0.248 mm
  Ports & interfaces > DVI port - Yes
  Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 1
  Ports & interfaces > Output connections - D-Sub, DVI
  Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
  Power > AC input voltage - 90-264 V
  Power > Annual energy consumption - 31 kWh
  Power > Energy efficiency class - B
  Power > Power consumption (standby) - 0.5 W
  Power > Power consumption (typical) - 21 W
  Power consumption (standby), W - 0.3
  Pozostałe cechy: akcesoria - kabel zasilający | kabel VGA
  Pozostałe cechy: dodatkowe informacje - kontrast: 3000: 1 (typowy) | możliwość montażu na ścianie VESA 100 x100
  Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - Energy Star
  Pozostałe cechy: zgodność z technologią HDCP - tak
  Print technology > Maximum resolution - 1920 x 1080 (Full HD) DPI
  ProdDesc - LED 21.5" GW2270 0.248 FHD 1920x1080p 20M:1 (typ 3000:1) 250cd 178/178 5ms VGA/DVI, TCO 6.0, VESA, col:Glossy Black
  producer - Benq
  Producer - BenQ
  Producer product name - GW2270
  ProducerCode - GW2270
  ProductDemo -
  ProductPicture2 -
  ProductPicture3 -
  ProductPicture4 -
  Recommended resolution - 1920 x 1080 pixels
  Remote control in bundle - No
  Resolution - 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Response time - 5 ms
  Response time - 5 ms
  Response time, ms - 5
  ResponseTime - 5 ms
  Rotating panel (pivot) - No
  Screen diagonal - 21.5 inches
  Screen size (diag.) - 21.5"
  ShortDescription - 21.5" | VA | 1920 x 1080 | D-SUB | DVI | VESA 100 x 100
  Speakers - No
  Speakers built-in - No
  Static contrast - 3 000:1
  Swivel - No
  Technical details > Brightness - 250 cd/㎡ cd/m²
  Technical details > Diagonal - 21.5" "
  Technical details > Diagonal - 21.5" cm
  Technical details > Max stand height - Tilt: -5/20 degree cm
  Technical details > Net weight - 3.00 kg
  Technical details > Other features - Low Blue Light, Flicked-dree Technology, AMA
  Technical details > PC connection - D-Sub, DVI-D
  Technical details > Type - Monitor
  Technical details > Warranty - 36 month(s)
  Thin Client > Thin client installed - No
  Tilt angle, ° - -5 +20
  Touch screen - No
  Touch sensitive screen - No
  Touch the screen overlay - No
  Transreflective technology - LED
  TV tuner built-in - No
  TV tuner integrated - No
  USB - n/a
  UserManualEE -
  UserManualLT -
  UserManualLV -
  vendpn - 9H.LE5LA.TPE
  Vertical visual angle - 178 degrees
  VESA - 100 x 100
  VESA Mount - 100 x 100 mm
  VESA-standard, mm - 100 x 100
  VESACompatible - Yes
  VESAStandard - 100 x 100
  VGA - n/a
  VGA (D-Sub) ports quantity - 1
  Viewing angle, horizontal - 178 °
  Viewing angle, horizontal, ° - 178
  Viewing angle, vertical - 178 °
  Viewing angle, vertical, ° - 178
  ViewingAngle - 178
  ViewingAngleV - 178
  Visible screen size - 477 x 268 mm
  Warranty -
  Warranty - 3 years
  Warranty - 36
  Warranty - Warranty 36 months
  Weight - 3.4 kg
  Weight - 3.400 Kg
  Weight - 4.370000
  Weight & dimensions > Depth - 5.1 cm
  Weight & dimensions > Height - 30.4 cm
  Weight & dimensions > Weight - 3.4 g
  Weight & dimensions > Weight with stand - 4.6 g
  Weight & dimensions > Width - 50.6 cm
  Weight & dimensions > Width (with stand) - 50.6 cm
  Weight, g - 3400
  Wi-Fi connectivity - No
  Width - 506 mm
  Width - 592.000000
  Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x D-Sub 15-pin
  Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x DVI
  85,48 €
  Benq GW2270, 21.5"
  Visos kategorijos