Acer V226HQLBBD, 21.5"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 126094 Prekės kodas: UM.WV6EE.B04
Sandėlyje 7 vnt.
Garantija: 3 metai
76,23 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 21.5"
 • Skiriamoji geba: FHD 1920x1080
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: TN
 • Reakcijos laikas: 5ms
 • Kontrastas: N/A
 • Šviesumas: 200cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti Acer 21.5" monitorių su 1920x1080 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • FullHD (1920px X 1080px) skiriamosios gebos dėka, šis monitorius puikiai tarnaus BlueRay kokybės filmų žiūrėjimui pilno ekrano režimu.
 • Prijungimo vieta DVI užtikrina sujungimą su klasikinėmis vaizdo kortelėmis, kurios turi tokią prijungimo vietą.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • 5ms greitas reakcijos laikas padaro šį monitorių idealiai tinkamu žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti dinamiškus filmus.
Pagrindinė informacija
Matmenys 21.5"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba FHD 1920x1080

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas TN

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 5ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas N/A

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 200cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI 1

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Acer V226HQLBBD, 21.5"
100 mm x 100 mm VESA mounting interface - Yes
15pin D-sub Input/Output connectors - 1
Accessories included -
Aspect Ratio - 16:9
Aspect ratio - 16:9
Auto Pivot - No
Brand - Acer
BrandPartCode - UM.WV6EE.B04
Brightness - 200 cd/m²
Brightness - 200
Brightness - 200 cd/m²
Category - Computer Monitors
Certificates - Energy Star
Certificates - MPR II
Code - UM.WV6EE.B04
Color - Black
Colour - Black
Colour Support - 16.7 million colours
Compliant Standards - MPR II
Contrast Ratio - 100000000:1 (dynamic)
Depth Unit Dimensions - 206.8 mm
Depth with stand - 206.8 mm
Description -
Description - 54.6 cm (21.5") Full HD (1920 x 1080) Twisted Nematic Film (TN Film) (90°x65°) DVI VGA 5 ms 200 cd/m²
Description - ACER V226HQLBbd 21,5inch Wide 5ms 100M:1
description - Everyday series monitors give you the beauty you appreciate and the value you need. They showcase captivating widescreen visuals as well as eco-conscious features, making them perfect for enjoying marvelous multimedia at home or in your office, studio or study.
Design - Energy Star certified - Y
Design - Product colour - Black
Design > Colour of product - Black
Device Type - LED-backlit LCD monitor - 21.5"
dimension depth - 560 mm
dimension height - 420 mm
dimension weight - 4680 g
dimension width - 116 mm
Dimensions (WxDxH) - 50.8 cm x 20.68 cm x 39.04 cm
Display - 3D - N
Display - Aspect ratio - 16:9
Display - Contrast ratio (dynamic) - 100000000:1
Display - Contrast ratio (typical) - 600:1
Display - Display brightness (typical) - 200 cd/m²
Display - Display diagonal - 54.6 cm (21.5")
Display - Display diagonal (metric) - 54.6 cm
Display - Display number of colours - 16.78 million colors
Display - Display resolution - 1920 x 1080 pixels
Display - HD type - Full HD
Display - Horizontal scan range - 30 - 80 kHz
Display - Maximum refresh rate - 60 Hz
Display - Native aspect ratio - 16:9
Display - Panel type - TN
Display - Pixel pitch - 0.248 x 0.248 mm
Display - Response time - 5 ms
Display - Screen shape - Flat
Display - Supported graphics resolutions - 1920 x 1080 (HD 1080)
Display - Viewable size, horizontal - 47.5 cm
Display - Viewable size, vertical - 26.7 cm
Display - Viewing angle, horizontal - 90°
Display - Viewing angle, vertical - 65°
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Contrast ratio (dynamic) - 100M:1
Display > Display - 1920 x 1080
Display > Display brightness - 250 cd/m²
Display > Display diagonal - 21.5 "
Display > Display technology - VA
Display > HD type - FHD
Display > Maximum refresh rate -
Display > Panel type - VA
Display > Response time - 5 ms
Display > Viewing angle, horizontal - 90 °
Display > Viewing angle, vertical - 65 °
Displayable colours - 16.7 million
DVI Input/Output connectors - 1
Dynamic contrast (DCR) - 100000000:1
EAN - 4712196629908
ean - 4712196629908
EANCode - 4712196629908
Energy Class - Class B
Energy Consumption per Year - 32 kWh
Environmental Standards - ENERGY STAR Qualified
Ergonomics - Cable lock slot - N
Ergonomics - Panel mounting interface - 100 x 100 mm
Ergonomics - VESA mounting - Y
Ergonomics > Height adjustment - No
Ergonomics > Pivot - No
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
Ergonomics > Tilt angle - -5/25 °
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 100 x 100 mm
Full Description Line - Model V226HQLBBD|21.5"|Business|Panel TN|Resolution 1920x1080|Form factor 16:9|Brightness 200|Dynamic contrast (DCR) 100000000:1|Response time 5 ms|Horizontal 90 degrees|Vertical 65 degrees|Displayable colours 16.7 million|1x15pin D-sub|1xDVI|Tilt|100 mm x 100 mm|Included Accessories 1 x VGA Cable,Power Cord.|Colour Black
Gross weight - 4.50 kg
GTIN - 4712196629908
guarantee - 36
guarantee_type - external
Height - 111.000000000
Height Unit Dimensions - 390.4 mm
Height with stand - 390.4 mm
I/O connectors - 1 x 15-pin D-Sub
I/O connectors - 1 x DVI
Included Accessories - 1 x VGA Cable,
Power Cord.
Input Connectors - DVI, VGA
Length - 555.000000000
Link - https://www.acer.com/ac/en/GB/content/professional-model/UM.WV6EE.B04
LongDesc - ACER V226HQLBbd 21,5inch Wide 5ms 100M:1 ACM 200nits LED DVI (w/HDCP) EURO/UK EMEA MPRII Black Acer EcoDisplay
LongDesc - V6 Series monitors feature Acer eColor technology for striking visuals, and Acer ComfyView innovations that reduce glare for comfortable viewing. These sturdy monitors also have a wide array of ports, so you can connect many types of devices and do more at once. In addition, they utilise eco-friendly features to save power and money.
LongProductName - 54.61 cm (21.5") LED FHD, 1920 x 1080, 200 cd/m², 16:9
LongSummaryDescription - Acer V6 V226HQL. Display diagonal: 54.6 cm (21.5"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD. Display: LED. Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 90°, Viewing angle, vertical: 65°. VESA mounting. Energy Star certified, Product colour: Black
Manufacturer - ACER
Manufacturer Part No - UM.WV6EE.B04
ManufacturerPartNumber - UM.WV6EE.B04
Matrix type - TFT-TN
Microsoft Certification - Compatible with Windows 7
Model - V226HQL
Model name - V226HQLBBD
Monitor features - Business
Multimedia - Built-in camera - N
Multimedia - Built-in speaker(s) - N
Multimedia - TV tuner integrated - N
Multimedia > Built-in speaker(s) - No
Multimedia > TV tuner integrated - No
Name - Acer V226HQL 21.5 ", VA, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², Black, VGA
name - Monitor 22 V226HQLBbd
Native resolution - 1920x1080
Native Resolution - Full HD (1080p) 1920 x 1080
Number of colors - 16,7 mln
Optional accessory -
Other features -
Other features - Display - LED
Other features > Display - LED pixels
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 120.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 560.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 420.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 704.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 245.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.949 kg
Package features > Volume (m3) - 0.03 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging content > Cables included - 1 x VGA Cable, Power Cord
Packaging data - Package weight - 4.83 kg
Panel type - TN
PartNumber - UM.WV6EE.B04
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DVI port - Y
Ports & interfaces - HDCP - Y
Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Ports & interfaces > Output connections - VGA
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Power - AC input voltage - 110 - 220 V
Power - Power consumption (standby) - 18.10 W
Power consumption - 18.1 W
Power Consumption (On mode) - 22 W
producer - Acer
Producer product family - V6 Series
Producer product name - V226HQL
Product Description - Acer V226HQL - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5"
productName - ACER V226HQLBbd 21,5inch Wide 5ms 100M:1 ACM 200nits LED DVI (w/HDCP) EURO/UK EMEA MPRII Black Acer EcoDisplay
ProductName - V226HQL
Resolution - 1920 x 1080 (FHD 1080)
Response time - 5 ms
Response Time - 5 ms
Response time - 5 ms
Screen form factor - 16:9
Screen LED backlight - Yes
Screen size - 21.5"
Screen size (diag.) - 22"
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 56 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 42 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 4.63 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 11.2 cm
ShortSummaryDescription - Acer V6 V226HQL, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 5 ms, Black
Speakers built-in - No
Technical details > Net weight - 3.551 kg
Technical details > No flickering - No
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Thin Client - Thin client installed - N
Tilt Stand - Yes
Title - Acer V6 V226HQL 54.6 cm (21.5") 1920 x 1080 pixels Full HD Flat Black
Touch screen - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
Unit Brutto Volume - 0.02634 cubm
Unit Gross Weight - 4.63 kg
Unit Net Weight - 3.66 kg
URL - https://www.acer.ie/ac/en/GB/content/professional-model/UM.WV6EE.B04
Vendor Homepage - http://www.acer.co.uk/ac/en/GB/content/professional-model/UM.WV6EE.B04
vendpn - UM.WV6EE.B04
VESA - 100 x 100
Viewing angle horizontal - 90 degrees
Viewing angle vertical - 65 degrees
Viewing angle, horizontal - 90 °
Viewing angle, vertical - 65 °
Warranty -
Warranty - 36
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 3.24 kg
Weight - 3.66 kg
Weight - 4.480000000
Weight & dimensions - Depth - 206.8 mm
Weight & dimensions - Height - 390.4 mm
Weight & dimensions - Weight - 3.66 kg
Weight & dimensions - Weight (with stand) - 3.66 kg
Weight & dimensions - Width - 508 mm
Weight with stand - 3.66 kg
Width - 508 mm
Width - 420.000000000
Width Unit Dimensions - 508 mm
  -
76,23 €
Acer V226HQLBBD, 21.5"
Visos kategorijos