LG 19M38A-B, 18.5"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 129209 Prekės kodas: 19M38A-B
Sandėlyje >50 vnt.
Garantija: 2 metai
66,12 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 18.5"
 • Skiriamoji geba: HD 1366x768
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: TN
 • Reakcijos laikas: 5ms
 • Kontrastas: 600:1
 • Šviesumas: 200cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti LG Electronics 18.5" monitorių su 1366x768 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • HD (1366px X 768px) skiriamosios gebos dėka, šis monitorius puikiai tarnaus DVD kokybės filmų žiūrėjimui pilno ekrano režimu.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • 5ms greitas reakcijos laikas padaro šį monitorių idealiai tinkamu žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti dinamiškus filmus.
Pagrindinė informacija
Matmenys 18.5"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba HD 1366x768

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : N/A
Skydelio tipas TN

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 5ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 600:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 200cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 75x75mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
3D technology support - No
Accessories included -
Additional information - Multilingual OSD
Additional information - Response time: 5ms (gray-to-gray)
Aspect ratio - 16:9
Auto Pivot - No
Backlight technology - LED
Brightness - 200 cd/m²
Brightness - 200 cd/m2
Built-in power supplier - No
Built-in USB hub - No
Case colour - Black
Category - Datortehnika :: LCD | LED Monitori
Certificates - CE
Certificates - EPA
Certificates - EPA 6.0
Certificates - EPEAT
Certificates - EPEAT Gold
Certificates - FCC Class B
Certificates - FCC-B
Certificates - TUV
Certificates - TUV-Type
Certificates - UL/C-UL or CSA
Certificates - UL/cUL
Certificates > Energy Star certified - Yes
Certificates > EPEAT compliance - Gold
Code - 19M38A-B
Code - 19M38A-B.AEU
Color - Black
Colour - Matte black
Compliant Standards - Plug and Play
Contrast index - 10000000:1
Curved screen - No
Depth - 57 mm
Depth - 168 mm
Depth with stand - 168 mm
Desc - Ekrāna tips: LED, Ekrāna izmērs : 18.5", Izšķirtspēja: 1366 x 768, Panelis: TN, Atjaunošanās frekvence: 60 Hz, Reakcijas laiks: 5 ms, Spilgtums cd/m2: 200 cd/m2, Kontrasts: 600:1, Iesp. skatīšanas leņķis – vertikāls/horizontāls: 90° / 65°, Pieslēguma tips D-sub: Ir, Pieslēguma tips DVI: Nav, Pieslēguma tips Display Port: Nav, Pieslēguma tips HDMI: Nav, Pieslēguma tips USB: Nav, Pieslēguma tips audio in: Nezinams, Piesleguma tips Audio out: Nezinams, Garantija: 2 gadi
Description -
description - Did you know that your eyes are affected by flickers on the monitor while you may not have seen them? Over time, working, gaming and movie viewing can cause eye strain and fatigue. But, Flicker Safe and Reader Mode helpmaximize visual comfort by protecting your eyes from harmful blue light and reducing the flicker level to almost zero.OnScreen Control allows you to modify your screen configuration by a few clicks without forcing physical buttons built in monitor. My Display Presets offers customized picture mode for specific software.It has automatically applied to picture mode you already preset. You don't need to select the picture mode each time.Screen Split divides the display into multiple sections for different tasks by resizing the windows on the screen. Its advanced options have expanded to include 4 types of Picture-in-Picture(PIP) Mode among 14 options. With PIP Mode you can work on the main screen while watching a video in a smaller window floating on the screen.Color revision algorithms are used to help those with color weakness who have difficulty distinguishingcertain ranges of colors can view all the important content.
Description - LG 19M38A-B LED 19inch 16:9
Description - LG 19M38A/ Screen LED 16:9 / 19inch
Design > Cable lock slot - Yes
Design > Colour of product - Black
Design > LED indicators - Power
Device Type - LED-backlit LCD monitor - 18.5"
dimension depth - 115 mm
dimension height - 500 mm
dimension weight - 2780 g
dimension width - 335 mm
Dimensions (WxDxH) - 44.13 cm x 16.78 cm x 35.02 cm
Display > 3D - No
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Contrast ratio (typical) - 600:1
Display > DDC/CI - Yes
Display > Display - 1366 x 768
Display > Display brightness - 200 cd/m²
Display > Display diagonal - 18.5 "
Display > Display number of colours - 16.77 M
Display > Display surface - Matt
Display > Display technology - TN
Display > HD type - HD ready
Display > Horizontal scan range - 30 - 83 kHz
Display > Maximum refresh rate -
Display > Native aspect ratio - 16:9
Display > Panel type - TN
Display > Pixel pitch - 0.3 x 0.3 mm
Display > Response time - 5 ms
Display > Supported graphics resolutions - 1366 x 768
Display > Vertical scan range - 56 - 75 Hz
Display > Viewing angle, horizontal - 90 °
Display > Viewing angle, vertical - 65 °
Display Position Adjustments - Tilt
Dynamic contrast - 5 000 000:1
EAN - 8806087548952
ean - 8806087548952
EANCode - 8806087548952
Environmental Standards - ENERGY STAR Qualified
Ergonomics > Height adjustment - No
Ergonomics > On/off switch - Yes
Ergonomics > Pivot - No
Ergonomics > Power LED - Yes
Ergonomics > Stand-by LED - Yes
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
Ergonomics > Tilt angle - -5/20 °
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 75 x 75 mm
feature - Protect your eyes and view in comfort Preset customized options with just a click Customize your workspace for multitasking Offers improved color vision to color weakness
Gross weight - 2.80 kg
guarantee - 24
guarantee_type - external
Height - 278 mm
Height - 120.000000000
Height - 335.000000000
Height - 463 mm
Height with stand - 350 mm
Horizontal visual angle - 90 degrees
I/O connectors - 1 x 15-pin D-Sub
Input connectors - 15-pin D-Sub
Input Connectors - VGA
Integrated camera - No
Integrated network adapter (LAN) - No
Integrated TV tuner - No
Kensington Lock - Yes
LargeDescHTML - LED Monitor LG 19M38A-B Display diagonal: 47 cm (18.5")HD ready, TN, MattDisplay brightness: 200 cd/m²Display resolution: 1366 x 768 pixels. Colour of product: Black. VESA mounting interfaces: 75 x 75 mmLED indicators: Power, Tilt angle: 5 - 20°.AC input voltage: 100-240 VPower consumption (max): 18 WPower consumption (standby): 0.3 W. EPEAT compliance: Gold The information provided on this page is a property of the manufacturer or the brand.
To find out more, please visit: http://www.lg.com/  
LCD panel type - TFT TN
Length - 500.000000000
LongDesc - LG 19M38A-B LED 19inch 16:9 1366x768 200 cdm2 600:1 5 ms VGA Black
LongDesc - LG 19M38A/ Screen LED 16:9 / 19inch / 1366 x 768 / 200 cd/m2 / 600:1 / 5 ms / VGA / Black
Manufacturer - LG
Manufacturer Part No - 19M38A-B
ManufacturerPartNumber - 19M38A-B
ManufacturerPartNumber - 19M38A-B.AEU
Matrix type - TFT-TN
Memory card reader - No
Microphone - No
Model - 19M38A
Monitor height adjustment - No
Monitor screen format - Wide
More info - More info [LINK]
Multimedia > Built-in camera - No
Multimedia > Built-in speaker(s) - No
Multimedia > TV tuner integrated - No
Name - LG 19M38A-B 18.5 ", TN, HD ready, 1366 x 768 pixels, 16:9, 5 ms, 200 cd/m², Black, D-Sub
name - Monitor 18.5 19M38A-B LED 5ms 200cd D-sub
Name - Monitors LG 18.5" 19M38A-B
Native Resolution - 1366 x 768 at 60 Hz
Net weight - 2.2 kg
Number of colors - 16,7 mln
Number of displayed colours - 16,7 mln
On Screen Display - Yes
Optional accessory -
Other features -
Other features > Depth (with stand) - 16.8 cm
Other features > Display - LED pixels
Other features > Height (with stand) - 35 cm
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 335.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 500.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 115.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 512.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 146.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.00 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging content > AC adapter included - Yes
Packaging content > Cables included - VGA
Packaging content > Stand included - Yes
Packaging data > Package depth - 34.3 cm
Packaging data > Package height - 11.8 cm
Packaging data > Package weight - 2.8 g
Packaging data > Package width - 50.9 cm
Panel tilt - No
Panel Type - TN
PartNumber - 19M38A-B
PartNumber - 19M38A-B.AEU
Performance > Plug and Play - Yes
Performance > Windows operating systems supported - Yes
PeriodofWarranty - 24 Months Bring-In Warranty
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Pixel Pitch - 0.3 mm
Ports & interfaces > Built-in USB hub - No
Ports & interfaces > DC-in jack - Yes
Ports & interfaces > DVI port - No
Ports & interfaces > Output connections - D-Sub
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Power > AC input frequency - 50/60 Hz
Power > AC input voltage - 100-240 V
Power > Power consumption (max) - 18 W
Power > Power consumption (off) - 0.3 W
Power > Power consumption (standby) - 0.3 W
Power > Power consumption (typical) - 13 W
Power consumption - 18 W
Power consumption (work/idle) - 20/0,3 Watt
producer - LG Electronics
Producer product name - 19M38A-B
Product Description - LG 19M38A-B - LED monitor - 18.5"
productName - LG 19M38A-B LED 19inch 16:9 1366x768 200 cdm2 600:1 5 ms VGA Black
Recommended resolution - 1366 x 768 pixels
Remote control in bundle - No
Resolution - 1366 x 768
Response time - 5 ms
Response time - 5 ms
Rotating panel (pivot) - No
Screen Coating - Anti-glare
Screen diagonal - 18.5 inches
Screen size (diag.) - 18.5"
Speakers - No
Speakers built-in - No
Swivel - No
Technical details > Net weight - 1.80 kg
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Thin Client > Thin client installed - No
Touch screen - No
Touch the screen overlay - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
vendpn - 19M38A-B
Vertical visual angle - 65 degrees
VESA - 75 x 75
VESA Mount - 75 x 75 mm
Viewing angle, horizontal - 90 °
Viewing angle, vertical - 65 °
Warranty -
Warranty - 24
Warranty - 24 months
Warranty - Warranty 24 months
Weight - 1.9 kg
Weight - 1.9 kg
Weight - 2.520000000
Weight - 2.840000000
Weight & dimensions > Depth - 5.73 cm
Weight & dimensions > Height - 27.8 cm
Weight & dimensions > Weight - 1.9 g
Weight & dimensions > Weight with stand - 2.1 g
Weight & dimensions > Width - 44.1 cm
Weight & dimensions > Width (with stand) - 44.1 cm
Weight with stand - 2.1 kg
Wi-Fi connectivity - No
Width - 441 mm
Width - 110.000000000
Width - 340.000000000
Width - 359 mm
  -
66,12 €
LG 19M38A-B, 18.5"
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos