NEC E245WMi, 24", Black

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 138616 Prekės kodas: E245WMi bk/ 60004113
Užsakomas 132 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metai
259,58 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 24"
 • Skiriamoji geba: WUXGA 1920x1200
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: IPS
 • Reakcijos laikas: 6ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 250cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti NEC 24" monitorių su 1920x1200 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • IPS matrica šiam monitoriui užtikrina aukštus spalvų atitikimo rodiklius, gerą vaizdo kontrastą ir puikų regimumą praktiškai bet kokiu matymo kampu.
 • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
 • Prijungimo vieta DVI užtikrina sujungimą su klasikinėmis vaizdo kortelėmis, kurios turi tokią prijungimo vietą.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • Monitoriuje įrengta garsiakalbių sistema leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti filmus su garsu be būtinybės įsigyti papildomas kolonėles.
 • Ypatingai didelės 1920x1200 skiriamosios gebos dėka padidintos matomos darbinio paviršiaus dalys daro šį monitorių puikiu pasirinkimu profesionaliems grafikams, bei vaizdo montavimo specialistams.
Pagrindinė informacija
Matmenys 24"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:10
Skiriamoji geba WUXGA 1920x1200

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas IPS

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 6ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 250cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Yra
Pivot : Yra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Yra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI 1

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
3D technology support - No
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 556,2 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite (mit Standfuß) - 556,20 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Farbe - Schwarz
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Gewicht - 5,90 kg
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 361,6 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe (mit Standfuß) - 394,20 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Tiefe - 58,6 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Tiefe (mit Standfuß) - 213,90 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - VESA-Wandhalterungsnorm - Ja
Accessories included -
Additional information - Contrast: 1:1000 (typical)
Additional information - Eco mode
Additional information - Multilingual OSD
Additional information - Response time: 5ms (gray-to-gray)
Allgemeine Informationen - Hersteller - NEC Display Solutions
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 60004113
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - NEC Display
Allgemeine Informationen - Modell - E245WMi
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - MultiSync E245WMi Widescreen LCD-Monitor
Allgemeine Informationen - Produktlinie - MultiSync
Allgemeine Informationen - Produkttyp - LCD-Monitor
ARTIKEL1 - E245WMI 61.13CM 24IN LED
ARTIKEL2 - 1000:1 250CD/QM 6MS BLACK IN
Aspect ratio - 16:9
Audio - Lautsprecher - Ja
Ausstattung - Ausstattung - Lautsprecher
Auto Pivot - Yes
Backlight technology - LED
Basic - Anzahl Bildschirme - 1
Basic - Ausstattung - Lautsprecher
Basic - Bildschirmmodus - WUXGA
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - DVI - Ja
Basic - Farbe - Schwarz
Basic - Helligkeit - 250 cd/m²
Basic - Hintergrundbeleuchtung - LED
Basic - Kontrastverhältnis - 1,000:1
Basic - Lautsprecher - Ja
Basic - Marke - NEC Display
Basic - Maximale Auflösung - 1920 x 1200
Basic - Produktfamilie - MultiSync
Basic - Produkttyp - LCD-Monitor
Basic - Reaktionszeit - 6 ms
Basic - Seitenverhältnis - 16:10
Basic - Sichtbare Bildschirmgröße - 61 cm (24 Zoll)
Basic - Umweltfreundlich - Ja
Basic - Unterstützte Farben - 16,7 Millionen Farben
Basic - VESA-Wandhalterungsnorm - Ja
Basic - VGA - Ja
Brand - NEC
BrandPartCode - 60004113
BrandPartCode - 60004148
Breite - 0.43
Brightness - 250 cd/m²
Brightness - 250 cd/m2
Built-in power supplier - Yes
Built-in speakers' qty - 2 Pcs
Built-in USB hub - No
Case colour - Black
Category - Computer Monitors
Certificates - CE
Certificates - EAC
Certificates - Energy Star
Certificates - Energy Star 6.0
Certificates - ERP
Certificates - ErP
Certificates - FCC Class B
Certificates - FCC-B
Certificates - ISO 9241-307
Certificates - MPR III
Certificates - MPR-II
Certificates - PSB
Certificates - RoHS
Certificates - TCO
Certificates - TCO 6.0
Certificates - TUV
Certificates - TUV/Ergo
Certificates - TUV/GS
Certificates - WEEE
Color - Black
Contrast index - 1000:1
Curved screen - No
Depth - 213.9 mm
Depth - 213.9 mm
Description - Monitor 24 Multisync E245WMi IPS DP DVI Czarny
Description - Was auch immer Ihre Bedürfnisse sind, NEC Display Solutions hat das richtige Produkt. Kein anderer Anbieter kann heute ein umfassenderes und lösungsorientierteres Portfolio bieten. Mit NEC Display Solutions haben Sie eine einzige Anlaufstelle für Display Lösungen für eine Vielzahl von vertikalen Märkten.
Design - Certification - CE; EAC; EnergyStar 6.0; FCC Class B; ISO 9241-307 (pixel failure class 2); ISO 9241-307 (pixel failure class I); MPR III; PSB; RoHS; TCO 6.0; TÜV Ergonomics; TÜV GS
Design - Certification - CE; EAC; EnergyStar 7.0; FCC Class B; ISO 9241-307 (pixel failure class 2); ISO 9241-307 (pixel failure class I); MPR III; PSB; RoHS; TCO 7.0; TÜV Ergonomics; TÜV GS
Design - Energy Star certified - Y
Design - Feet colour - White
Design - Market positioning - Business
Design - Market positioning - Home
Design - Product colour - Black
Design - Product colour - White
Design - RoHS compliance - Y
dimension depth - 220 mm
dimension height - 430 mm
dimension weight - 7860 g
dimension width - 650 mm
Display - 3D - N
Display - Aspect ratio - 16:10
Display - Backlight type - W-LED
Display - Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display - Display brightness (typical) - 250 cd/m²
Display - Display diagonal - 61 cm (24")
Display - Display diagonal (metric) - 61.13 cm
Display - Display number of colours - 16.78 million colors
Display - Display resolution - 1920 x 1200 pixels
Display - Display sRGB - Y
Display - Display surface - Matt
Display - Display technology - LED
Display - HD type - WUXGA
Display - Horizontal scan range - 31.5 - 77 kHz
Display - Maximum refresh rate - 60 Hz
Display - Native aspect ratio - 16:10
Display - Panel type - IPS
Display - Panel type - TFT/PLS
Display - Pixel pitch - 0.27 x 0.27 mm
Display - Response time - 6 ms
Display - Screen shape - Flat
Display - Supported graphics resolutions - 640 x 480 (VGA),800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 1024 (SXGA),1280 x 768 (WXGA),1280 x 768,1280 x 960,1360 x 768 (WXGA),1366 х 768,1400 x 1050 (SXGA+),1440 x 900 (WXGA+),1600 x 1200 (UXGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1920 x 1080 (HD 1080),1920 x 1200 (WUXGA)
Display - Supported graphics resolutions - 640 x 480 (VGA),800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 1024 (SXGA),1280 x 768 (WXGA),1280 x 960,1360 x 768 (WXGA),1366 x 768,1400 x 1050 (SXGA+),1440 x 900,1600 x 1200 (UXGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1920 x 1080 (HD 1080),1920 x 1200 (WUXGA)
Display - Vertical scan range - 56 - 60 Hz
Display - Viewing angle, horizontal - 178°
Display - Viewing angle, vertical - 178°
Display surface - Matt
Dot pitch - 0.27 mm
ean - 5028695112988
EANCode - 5028695112988
Ergonomics - Cable lock slot - Y
Ergonomics - Cable lock slot type - Kensington
Ergonomics - Child lock - Y
Ergonomics - Height adjustment - 11 cm
Ergonomics - Height adjustment - Y
Ergonomics - LED indicators - Power
Ergonomics - On/off switch - Y
Ergonomics - Panel mounting interface - 100 x 100 mm
Ergonomics - Pivot - Y
Ergonomics - Pivot angle - 0 - 90°
Ergonomics - Plug and Play - Y
Ergonomics - Rotating - Y
Ergonomics - Swivel angle range - -45 - 45°
Ergonomics - Swivelling - Y
Ergonomics - Tilt adjustment - Y
Ergonomics - Tilt angle range - -5 - 20°
Ergonomics - VESA mounting - Y
Frequency, horizontal max. - 77 kHz
Frequency, horizontal min. - 31.5 kHz
Frequency, vertical max. - 60 Hz
Frequency, vertical min. - 56 Hz
Gewicht - 7.88
GRUPPE1 - Displays & Projektoren
GRUPPE2 - Displays
GTIN - 5028695112988
GTIN - 5028695113145
guarantee - 36
guarantee_type - external
Height - 394.2 mm
Height - 394.2 mm
HERSTELLER - NEC
Hoehe - 0.23
Horizontal scan rate - 31,5-77 kHz
Horizontal visual angle - 178 degrees
HSTNUMMER - 60004113
I/O connectors - 1 x 15-pin D-Sub
I/O connectors - 1 x DisplayPort
I/O connectors - 1 x DVI-D
Input connectors - 15-pin D-Sub
Input connectors - DisplayPort
Input connectors - DVI-D (with HDCP)
Integrated camera - No
Integrated network adapter (LAN) - No
Integrated TV tuner - No
Kensington Lock - Yes
Laenge - 0.66
LCD panel type - TFT IPS
LongDesc - Combining maximum flexibility with health-conscious performance
With the MultiSync® E245WMi, adjusting your monitor to your personal preferences has never been simpler, smarter or healthier. The built-in Low Blue Light Plus technology protects your eyes and well-being. It filters out only the hazardous blue light emissions and eliminates flickering, keeping the eye safe while ensuring a true-to-life display colour performance. Highly flexible ergonomic setting options including height adjust, tilt, and swivel as well as vertical and horizontal display orientation result in a more pleasing and productive work environment. The LED backlight panel with PLS technology supports a high display brightness of 250 cd/m² as well as an accurate colour from all viewing angles at a lower cost in power consumption at the same time. The huge display surface of over 60 cm with a 16:10 aspect ratio is ideal for handling huge amounts of information efficiently.
Benefits
- Protecting your eyes from strain and damage – built-in Low Blue Light Plus technology filters out hazardous blue light emissions and eliminates flickering protecting your eyes against cataracts and macular degeneration without compromise to true-to-life display colour performance.
- Ergonomic Office – full height adjustability (110 mm), swivel, tilt and pivot functionality ensures perfect individual ergonomic set-up.
- Easy Transportation - – larger monitors can be cumbersome to deploy buth the integrated handle provides a convenient aid for handling and lifting, reducing the possibilty of causing damage to the LCD front surface.
- Highly flexible connectivity - – display can be used with two digital (DVI-D, DisplayPort) and one analogue input.
- Excellent image quality - – PLS technology guarantees the best viewing experience and a crisp image display from any viewing angle.
- Minimize power consumption - – achieve minimum 20% carbon footprint savings using the 50% brightness setting in Eco Mode measurable through the Carbon Footprint meter
- Cost Saving Device Management - – save effort whilst managing all connected NEC devices from a centralised location by using the NaViSet Administrator 2 software tool.
- Special Characteristics – Carbon Footprint Meter; Carbon Savings Meter; EcoModes; ErgoDesign®: Height adjustable stand (110 mm) with 90° Pivot features; 24" (16:10) Highly efficient IPS panel with LED backlight saves more than 30 % energy; NaViSet Administrator 2; TORO™ Design; Windows 7 and 8 compatible; sRGB Support; Carbon Footprint Meter / Carbon Savings Meter; ECOMode; Energy efficiency class: A+; LED backlight technology
LongDesc - Combining maximum flexibility with health-conscious performance
With the MultiSync® E245WMi, adjusting your monitor to your personal preferences has never been simpler, smarter or healthier. The built-in Low Blue Light Plus technology protects your eyes and well-being. It filters out only the hazardous blue light emissions and eliminates flickering, keeping the eye safe while ensuring a true-to-life display colour performance. Highly flexible ergonomic setting options including height adjust, tilt, and swivel as well as vertical and horizontal display orientation result in a more pleasing and productive work environment. The LED backlight panel with PLS technology supports a high display brightness of 250 cd/m² as well as an accurate colour from all viewing angles at a lower cost in power consumption at the same time. The huge display surface of over 60 cm with a 16:10 aspect ratio is ideal for handling huge amounts of information efficiently.
Benefits
- Protecting your eyes from strain and damage - built-in Low Blue Light Plus technology filters out hazardous blue light emissions and eliminates flickering protecting your eyes against cataracts and macular degeneration without compromise to true-to-life display colour performance.
- Ergonomic Office full height adjustability (110 mm), swivel, tilt and pivot functionality ensures perfect individual ergonomic set-up.
- Easy Transportation - larger monitors can be cumbersome to deploy buth the integrated handle provides a convenient aid for handling and lifting, reducing the possibilty of causing damage to the LCD front surface.
- Highly flexible connectivity - display can be used with two digital (DVI-D, DisplayPort) and one analogue input.
- Excellent image quality - PLS technology guarantees the best viewing experience and a crisp image display from any viewing angle.
- Minimize power consumption - achieve minimum 20% carbon footprint savings using the 50% brightness setting in Eco Mode measurable through the Carbon Footprint meter
- Cost Saving Device Management - save effort whilst managing all connected NEC devices from a centralised location by using the NaViSet Administrator 2 software tool.
LongProductName - 60.96 cm (24") (61.13 cm) IPS TFT W-LED, 1920 x 1200, 16:10, 0.27 x 0.27 mm, 250 cd/m, 1000:1, 6 ms, DisplayPort, DVI-D, mini D-sub
LongProductName - 60.96 cm (24") , 110 mm Height Adjust, 250 cd/m², 1000:1, 1920 x 1200, 6 ms, IPS TFT
LongSummaryDescription - NEC MultiSync E245WMi. Display diagonal: 61 cm (24"), Display resolution: 1920 x 1200 pixels, HD type: WUXGA, Display technology: LED. Display: LED. Display surface: Matt, Response time: 6 ms, Native aspect ratio: 16:10, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Energy Star certified, Product colour: White
LongSummaryDescription - NEC MultiSync E245WMi. Display diagonal: 61 cm (24"), Display resolution: 1920 x 1200 pixels, HD type: WUXGA, Display technology: LED. Display: LED. Response time: 6 ms, Native aspect ratio: 16:10, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Energy Star certified, Product colour: Black
Matrix type - TFT IPS
Memory card reader - No
Microphone - No
Model - Multisync E245WMi
Monitor height adjustment - Yes
Monitor screen format - Wide
More info - More info [LINK]
Multimedia - Built-in camera - N
Multimedia - Built-in speaker(s) - Y
Multimedia - Number of speakers - 2
Multimedia - RMS rated power - 2 W
Multimedia - TV tuner integrated - N
name - Monitor 24 Multisync E245WMi IPS DP DVI Black
Name - NEC Display MultiSync E245WMi 61 cm (24 Zoll) WUXGA LED LCD-Monitor - 16:10 Format - Schwarz - 1920 x 1200 Pixel Bildschirmauflösung - 16,7 Millionen Farben - 250 cd/m² - 6 ms - DVI - VGA - DisplayPort
Net weight - 5.9 kg
Number of colors - 16,7 mln
Number of displayed colours - 16,7 mln
On Screen Display - Yes
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 35 °C
Operational conditions - Storage relative humidity (H-H) - 10 - 85%
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -10 - 60 °C
Other features - Brightness - 250 cd/m²
Other features - Display - LED
Other features - ECO mode - Y
Other features - Power consumption (economy mode) - 16 W
Packaging data - Cables included - AC,Audio (3.5mm),DVI,VGA
Packaging data - Quick start guide - Y
Packaging data - Stand included - Y
Panel tilt - Yes
Performance - Flicker free technology - Y
Performance - Low Blue Light technology - Y
Performance - Windows operating systems supported - Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64
Performance - Windows operating systems supported - Y
Pixel's dimensions - 0.27 mm
Ports & interfaces - Bluetooth - N
Ports & interfaces - Built-in USB hub - N
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DVI port - Y
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - Ethernet LAN - N
Ports & interfaces - HDCP - Y
Ports & interfaces - Headphone outputs - 1
Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Ports & interfaces - Wi-Fi - N
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Annual energy consumption - 28 kWh
Power - Energy efficiency class - A+
Power - Power consumption (max) - 24 W
Power - Power consumption (PowerSave) - 0.26 W
Power - Power consumption (typical) - 21 W
Power consumption - 24 W
Power consumption (work/idle) - 24/0,3 Watt
producer - NEC
ProductName - E245WMi
Recommended resolution - 1900 x 1200 pixels
Refresh time with recommended resolution - 60 Hz
Remote control in bundle - No
Resolution - 1920 x 1200 (WUXGA)
Response time - 6 ms
Response time - 6 ms
Rotating panel (pivot) - Yes
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - DVI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - VGA - Ja
Screen diagonal - 24 inches
Screen size (diag.) - 24"
ShortSummaryDescription - NEC MultiSync E245WMi, 61 cm (24"), 1920 x 1200 pixels, WUXGA, LED, 6 ms, Black
ShortSummaryDescription - NEC MultiSync E245WMi, 61 cm (24"), 1920 x 1200 pixels, WUXGA, LED, 6 ms, White
Speaker power - 1 Watt
Speakers - Yes
Speakers built-in - Yes
Static contrast - 1 000:1
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 12
Storno - Y
Stromversorgung - Leistungsaufnahme (Betrieb) - 24 W
Swivel - Yes
Technische Informationen - Anzahl Bildschirme - 1
Technische Informationen - Bildschirmgröße-Klasse - 609,60 mm
Technische Informationen - Bildschirmmodus - WUXGA
Technische Informationen - Hintergrundbeleuchtung - LED
Technische Informationen - Reaktionszeit - 6 ms
Technische Informationen - Seitenverhältnis - 16:10
Technische Informationen - Sichtbare Bildschirmgröße - 61 cm (24 Zoll)
Title - NEC MultiSync E245WMi LED display 61 cm (24") WUXGA Flat Black
Title - NEC MultiSync E245WMi LED display 61 cm (24") WUXGA Flat Matt White
Touch screen - No
Touch the screen overlay - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
URL - https://www.nec-display-solutions.com/p/datasheet/en/datasheet/rp/E245WMi.xhtml
URL - https://www.nec-display-solutions.com/p/uk/en/products/details/rp/E245WMi.xhtml
vendpn - 60004113
Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
Vertical deviation frequency - 56-60 Hz
Vertical visual angle - 178 degrees
VESA - 100 x 100
VESA Mount - 100 x 100 mm
Video - Helligkeit - 250 cd/m²
Video - Kontrastverhältnis - 1,000:1
Video - Maximale Auflösung - 1920 x 1200
Video - Unterstützte Farben - 16,7 Millionen Farben
Viewing angle, horizontal - 178 °
Viewing angle, vertical - 178 °
Warranty - Producer warranty 36 months
WarrantyInfo - 3 years warranty
WarrantyInfo - 3 years warranty incl. backlight
Weight - 5.9 kg
Weight & dimensions - Bezel width (bottom) - 1.78 cm
Weight & dimensions - Bezel width (side) - 1.79 cm
Weight & dimensions - Bezel width (top) - 1.78 cm
Weight & dimensions - Depth - 58.6 mm
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 213.9 mm
Weight & dimensions - Height - 361.6 mm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 394.2 mm
Weight & dimensions - Weight - 5.9 kg
Weight & dimensions - Width - 556.2 mm
Weight & dimensions - Width (with stand) - 556.2 mm
Wi-Fi connectivity - No
Width - 556.2 mm
Width - 556.2 mm
259,58 €
NEC E245WMi, 24", Black
Visos kategorijos