AOC I2080SW, 19.5"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 143907 Prekės kodas: I2080SW
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 metai
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 19.5"
 • Skiriamoji geba: WXGA+ 1440x900
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: IPS
 • Reakcijos laikas: 5ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 250cd/m2
Panašūs produktai
Šis produktas AOC I2080SW, 19.5"
AOC E2070SWN, 19.5"
Dell P2018H, 19.5"
Dell E2016H, 19.5"
Dell E2016HV, 19.5"
Rodyti vienodus parametrus Paslėpti vienodus parametrus
77,07 €
69,28 €
136,76 €
88,01 €
76,97 €
Pagrindinė informacija
Matmenys 19.5" 19.5" 19.5" 19.5" 19.5"
Spalva Juoda Juoda Juoda Juoda Juoda
Vaizdo kraštinių santykis 16:10 16:9 16:9 16:9 16:9
Skiriamoji geba WXGA+ 1440x900 HD+ 1600x900 HD+ 1600x900 HD+ 1600x900 HD+ 1600x900
Ekrano parametrai
AMD FreeSync Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Curved Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Jutiklinis ekranas Ne Ne Ne Ne Ne
Nvidia G-Sync Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Refresh rate 60 Hz 60 Hz 60 Hz 60 Hz 60 Hz
Skydelio tipas IPS TN TN TN TN
Reakcijos laikas 5ms 5ms 5ms 5ms 5ms
Kontrastas 1000:1 600:1 1000:1 1000:1 600:1
Šviesumas 250cd/m2 200cd/m2 250cd/m2 250cd/m2 200cd/m2
Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas Nėra Nėra Yra Nėra Nėra
Pivot Nėra Nėra Yra Nėra Nėra
Tilt Yra Yra Yra Yra Yra
VESA sieninis laikiklis 100x100 mm 100x100 mm 100x100 mm 100x100 mm 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Prijungimo vieta D-Sub 1 1 1 1 1
Prijungimo vieta DisplayPort Nėra Nėra 1 1 1
Prijungimo vieta DVI Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Prijungimo vieta HDMI Nėra Nėra 1 Nėra Nėra
TV-Tuner Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
USB Hub Ne Ne Yra Ne Ne
Aprašas
Siūlome įsigyti AOC 19.5" monitorių su 1440x900 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • IPS matrica šiam monitoriui užtikrina aukštus spalvų atitikimo rodiklius, gerą vaizdo kontrastą ir puikų regimumą praktiškai bet kokiu matymo kampu.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • Dėka greitam 5ms reakcijos laikui, šis monitorius puikiai tarnaus dinamiškų žaidimų ir filmų peržiūrai.
Pagrindinė informacija
Matmenys 19.5"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:10
Skiriamoji geba WXGA+ 1440x900

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas IPS

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 5ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 250cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Monitors
Code - I2080SW
Dane fizyczne: głębokość - 111 mm
Dane fizyczne: kolor obudowy - czarny
Dane fizyczne: szerokość - 546 mm
Dane fizyczne: waga - 2.14 kg
Dane fizyczne: wysokość - 368 mm
Dane techniczne: format obrazu - 16:10
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Producent - AOC
Dane techniczne: przekątna - 19.5 cali
Dane techniczne: rodzaj matrycy - IPS
Dane techniczne: rozdzielczość nominalna - 1440 x 900 piksele
Dane techniczne: wielkość plamki - 0.29 mm
Design > Colour of product - Black
Display > Aspect ratio - 16:10
Display > Contrast ratio (dynamic) - 20M:1
Display > Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display > Display - 1440 x 900
Display > Display brightness - 250 cd/m²
Display > Display diagonal - 19.5 "
Display > Display surface - Matt
Display > Maximum refresh rate - 60 Hz
Display > Panel type - IPS
Display > Response time - 5 ms
Display > Viewing angle, horizontal - 178 °
Display > Viewing angle, vertical - 178 °
Dodatkowe informacje o matrycy: czas reakcji plamki - 5 ms
Dodatkowe informacje o matrycy: ilość wyświetlanych kolorów - 16.7 mln
Dodatkowe informacje o matrycy: jasność - 250 cd/m²
Dodatkowe informacje o matrycy: kontrast - 20000000:1
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia pion - 178 °
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia poziom - 178 °
EAN - 4038986105293
Eans - 4038986105293
Ergonomics > Height adjustment - No
Ergonomics > Pivot - No
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
Ergonomics > Tilt angle - -5/23 °
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 100 x 100 mm
Gross weight - 3.26 kg
Link - http://eu.aoc.com/en/products/i2080sw/specs
Multimedia > Built-in speaker(s) - No
Multimedia > TV tuner integrated - No
Name - AOC I2080Sw
Name - AOC I2080SW 19.5 ", IPS, 1440 x 900 pixels, 16:10, 5 ms, 250 cd/m², Black
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 105.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 510.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 370.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 512.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 146.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.00 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Pozostałe cechy: akcesoria - kabel VGA, kabel zasilający
Pozostałe cechy: dodatkowe informacje - Kensington | VESA (100x100mm)
Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - CE
Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - Energy Star
Pozostałe cechy: zgodność z technologią HDCP - nie
Producer - AOC
Producer product name - I2080SW
ProducerCode - I2080Sw
ShortDescription - 19.5" | IPS | 1440 x 990 | D-SUB | VESA 100 x 100
Technical details > Net weight - 2.26 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36
Warranty - 36 months
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x D-Sub 15-pin
AOC I2080SW, 19.5"
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos