Benq GL2580H 25"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 152965 Prekės kodas: 9H.LGFLB.QBE
Sandėlyje 50 vnt.
Garantija: 3 metai
118,24 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 24"
 • Skiriamoji geba: FHD 1920x1080
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: TN
 • Reakcijos laikas: 2ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 250cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti Benq 24" monitorių su FHD 1920x1080 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • FullHD (1920px X 1080px) skiriamosios gebos dėka, šis monitorius puikiai tarnaus BlueRay kokybės filmų žiūrėjimui pilno ekrano režimu.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • Prijungimo vieta DVI užtikrina sujungimą su klasikinėmis vaizdo kortelėmis, kurios turi tokią prijungimo vietą.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • 2ms greitas reakcijos laikas padaro šį monitorių idealiai tinkamu žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti dinamiškus filmus.
Pagrindinė informacija
Matmenys 24"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba FHD 1920x1080

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas TN

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 2ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 250cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI 1

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
3D technology support - No
Accessories included -
Additional information - Contrast: 1:1000 (typical)
Additional information - Flicker-free technology
Additional information - Multilingual OSD
Additional information - Response time: 2ms (gray-to-gray)
Aspect ratio - 16:9
Auto Pivot - No
Backlight technology - LED
Brightness - 250 cd/m²
Brightness - 250 cd/m2
Built-in power supplier - Yes
Built-in USB hub - No
Case colour - Black
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Monitors
Certificates - Energy Star
Certificates - Energy Star 7.0
Certificates - EPEAT
Certificates - EPEAT Silver
Certificates - TCO
Certificates - TCO 7.0
Code - 9H.LGFLB.QBE
Color - Black
Contrast index - 1000:1
Curved screen - No
Dane fizyczne: głębokość - 175 mm
Dane fizyczne: kolor obudowy - czarny
Dane fizyczne: szerokość - 557 mm
Dane fizyczne: waga - 4.4 kg
Dane fizyczne: wysokość - 426 mm
Dane techniczne: format obrazu - 16:9
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: obszar aktywny - 544 x 302 mm
Dane techniczne: Producent - BenQ
Dane techniczne: przekątna - 24.5 cali
Dane techniczne: rodzaj matrycy - TN
Dane techniczne: rodzaj podświetlenia - LED
Dane techniczne: rozdzielczość nominalna - 1920 x 1080 (Full HD) piksele
Dane techniczne: typ - dla graczy
Dane techniczne: wielkość plamki - 0.311 mm
Depth - 175.11 mm
Depth - 49.7 mm
Description -
Description - Bezpieczeństwo oczu w pracy i rozrywce
Charakteryzujący się piękną prostotą bezramkowy monitor BenQ GL2580H 24,5 łączy niezwykle cienkie ramki z opcją schowania kabli. Wyjątkowe rozwiązania BenQ Eye-Care z technologiami Low Blue Light i Flicker-Free zapewnia wyświetlanie doskonale szczegółowego obrazu w dowolnym otoczeniu. Dzięki połączeniu podświetlenia LED z szybką matrycą TN, GL2580H zapewnia nowy poziom przyjemności oglądania dzięki prawdziwie realistycznym kolorom, głębszym czerniom, wyższemu kontrastowi i ostrzejszym detalom.
Elegancko uformowana podstawa
Elegancko uformowana podstawa bez niepotrzebnych krawędzi zapewnia minimalistyczny i funkcjonalny wygląd.
System zarządzania kablami
Niewidoczny system zarządzania kablami pozwala na estetyczne schowanie wszystkich kabli wewnątrz podstawy monitora, co gwarantuje minimalistyczny i uporządkowany wygląd.
Bardzo wąska ramka
GL2580H oferuje piękną matrycą bezramkową z bardzo wąskimi ramkami i eleganckim profilem, który pięknie pasuje do nowoczesnego wyposażenia wnętrza.
Design > Colour of product - Black
dimension depth - 655 mm
dimension height - 410 mm
dimension weight - 5640 g
dimension width - 130 mm
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display > Display - 1920 x 1080
Display > Display brightness - 250 cd/m²
Display > Display diagonal - 24.5 "
Display > HD type - FHD
Display > Maximum refresh rate -
Display > Panel type - TN
Display > Response time - 2 ms
Display > Viewing angle, horizontal - 170 °
Display > Viewing angle, vertical - 160 °
Dodatkowe informacje o matrycy: czas reakcji plamki - 2 ms (szary do szarego)
Dodatkowe informacje o matrycy: ilość wyświetlanych kolorów - 16.7 mln
Dodatkowe informacje o matrycy: jasność - 250 cd/m²
Dodatkowe informacje o matrycy: kontrast - 1000:1 (12000000:1 dynamiczny)
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia pion - 160 °
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia poziom - 170 °
Dot pitch - 0.311 mm
Dynamic contrast - 12 000 000:1
EAN - 4718755070167
ean - 4718755070167
Eans - 4718755070167
Ergonomics > Height adjustment - No
Ergonomics > Pivot - No
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - No
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 100 x 100 mm
Frequency, horizontal max. - 83 kHz
Frequency, horizontal min. - 30 kHz
Frequency, vertical max. - 76 Hz
Frequency, vertical min. - 50 Hz
Gross weight - 5.66 kg
guarantee - 36
guarantee_type - external
Height -
Height - 426.33 mm
Height - 332.08 mm
Horizontal scan rate - 30-83 kHz
Horizontal visual angle - 170 degrees
I/O connectors - 1 x 15-pin D-Sub
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x DVI
I/O connectors - 1 x HDMI
Input connectors - 15-pin D-Sub
Input connectors - DVI-D (with HDCP)
Input connectors - HDMI (with HDCP)
Integrated camera - No
Integrated network adapter (LAN) - No
Integrated TV tuner - No
Kensington Lock - Yes
LCD panel type - TFT TN
Length -
Link - http://www.benq.us/product/monitor/gl2580h/
Manufacturer -
ManufacturerPartNumber -
Matrix type - TFT-TN
Memory card reader - No
Microphone - No
Model - GL2580H
Monitor height adjustment - No
Monitor screen format - Wide
More info - More info [LINK]
Multimedia > Built-in speaker(s) - No
Multimedia > TV tuner integrated - No
Name - BenQ GL2580H
Name - Benq GL2580H 24.5 ", TN, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 2 ms, 250 cd/m², Black
name - Monitor 25 GL2580H LED 2ms/1000:1/HDMI/CZARNY
Net weight - 4.4 kg
Number of colors - 16,7 mln
Number of displayed colours - 16,7 mln
Ochrona oczu: filtr światła niebieskiego - tak
Ochrona oczu: redukcja migotania - tak
On Screen Display - Yes
Optional accessory -
Other connectors - 1 x audio output (stereo mini-jack)
Other features - - Kompatybilny z Windows: 10 Tak
- Tryb ekranu: Tak
- Kensington Lock
- Low Blue Light: Tak
- Auto Pivot:- 5 ~20
- Tryb Eco: 16.5W
- AMA: Tak
- Współpraca z systemem: Vista Tak
- Kompatybilny z Windows: 7 Tak
- Kompatybilny z Windows: 8 Tak
- Kompatybilny z Windows: 8.1 Tak
- HDCP: Tak
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 430.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 650.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 120.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 983.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 326.00 g
Package features > Tare other - 26.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.66 kg
Package features > Volume (m3) - 0.03 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Panel tilt - Yes
PeriodofWarranty -
PictureLocation -
Pixel's dimensions - 0.283 mm
Ports & interfaces > DVI-I ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Power consumption - 24 W
Power consumption (work/idle) - 24/0,5 Watt
Pozostałe cechy: dodatkowe informacje - mocowanie VESA 100 x 100 | Kensington Lock‎
Pozostałe cechy: zgodność z technologią HDCP - tak
Producer - BenQ
producer - Benq
Producer product name - GL2580H
ProducerCode - GL2580H
Recommended resolution - 1920 x 1080 pixels
Remote control in bundle - No
Resolution - 1920 x 1080 (FHD 1080)
Response time - 2 ms
Response time - 2 ms
Rotating panel (pivot) - No
Screen diagonal - 24.5 inches
Screen size (diag.) - 24.5''
ShortDescription -
Speakers - No
Speakers built-in - No
Static contrast - 1 000:1
Swivel - No
Technical details > Net weight - 4.00 kg
Technical details > No flickering - Yes
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Touch screen - No
Touch the screen overlay - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
vendpn - 9H.LGFLB.QBE
Vertical deviation frequency - 50-76 Hz
Vertical visual angle - 160 degrees
VESA - 100 x 100
VESA Mount - 100 x 100 mm
Viewing angle, horizontal - 170 °
Viewing angle, vertical - 160 °
Visible screen size - 544x303 mm
Warranty -
Warranty - 36
Warranty - Warranty 36 months
Weight -
Weight - 3.6 kg
Weight with stand - 4.4 kg
Wi-Fi connectivity - No
Width -
Width - 557.49 mm
Width - 557.49 mm
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x D-Sub 15-pin
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x DVI
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x HDMI
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x słuchawkowe
118,24 €
Benq GL2580H 25"
Visos kategorijos