Hewlett Packard Z24i, 24"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 156833 Prekės kodas: 1JS08A4#ABB
Sandėlyje 30 vnt.
Garantija: 2 metai
243,14 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 24"
 • Skiriamoji geba: WUXGA 1920x1200
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: IPS
 • Reakcijos laikas: 8ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 300cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti Hewlett Packard 24" monitorių su WUXGA 1920x1200 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • IPS matrica šiam monitoriui užtikrina aukštus spalvų atitikimo rodiklius, gerą vaizdo kontrastą ir puikų regimumą praktiškai bet kokiu matymo kampu.
 • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
 • Prijungimo vieta DVI užtikrina sujungimą su klasikinėmis vaizdo kortelėmis, kurios turi tokią prijungimo vietą.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • Ypatingai didelės WUXGA 1920x1200 skiriamosios gebos dėka padidintos matomos darbinio paviršiaus dalys daro šį monitorių puikiu pasirinkimu profesionaliems grafikams, bei vaizdo montavimo specialistams.
Pagrindinė informacija
Matmenys 24"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:10
Skiriamoji geba WUXGA 1920x1200

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas IPS

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 8ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 300cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Yra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI 1

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
15pin D-sub Input/Output connectors - 1
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 530,9 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite (mit Standfuß) - 538,48 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Gewicht (mit Standfuß) - 6,60 kg
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 350,5 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe (mit Standfuß) - 462,79 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Tiefe - 46,7 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Tiefe (mit Standfuß) - 204,98 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - VESA-Wandhalterungsnorm - Ja
Allgemeine Informationen - Hersteller - HP Inc.
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 1JS08A4#ABB
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - HP
Allgemeine Informationen - Modell - Z24i
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - Z24i G2 24" LCD-Monitor
Allgemeine Informationen - Produkttyp - LCD-Monitor
ARTIKEL1 - Z24I G2 24IN IPS ANA/DP/HDMI
ARTIKEL2 - 1000:1 300CD/CM 178H/178V 5MS IN
Aspect Ratio - 16:10
Audio - n/a
AudioFeatures - n/a
Ausstattung - Ausstattung - USB-Hub
Basic - - EPEAT Gold
Basic - - ErP
Basic - - MEPS
Basic - - SmartWay
Basic - - TCO
Basic - - TÜV S
Basic - - WEEE
Basic - Anzahl Bildschirme - 1
Basic - Ausstattung - USB-Hub
Basic - Bildschirmmodus - WUXGA
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - Energy Star - Ja
Basic - HDMI - Ja
Basic - Helligkeit - 300 cd/m²
Basic - Hintergrundbeleuchtung - LED
Basic - Kontrastverhältnis - 10,000,000:1
Basic - Leistungsaufnahme (Betrieb) - 40 W
Basic - Marke - HP
Basic - Maximale Auflösung - 1920 x 1200
Basic - Produkttyp - LCD-Monitor
Basic - Reaktionszeit - 5 ms
Basic - Seitenverhältnis - 16:10
Basic - Sichtbare Bildschirmgröße - 61 cm (24 Zoll)
Basic - Umweltfreundlich - Ja
Basic - Umweltzertifizierung - China Energy Label (CEL)
Basic - Umweltzertifizierung - cTUVus
Basic - USB - Ja
Basic - VESA-Wandhalterungsnorm - Ja
Basic - VGA - Ja
Brand - HP
BrandPartCode - 1JS08A4
BrandPartCode - 1JS08A4#ABB
Breite - 0.41
Brightness - 300
Brightness - 300 cd/m2
Brightness - 300 cd/m²
Category - Computer Monitors
Compliant Standards - Plug and Play, BSMI, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, WEEE, ICES, cTUVus, MEPS, E-Standby, KC, ERP, CEL, ISC, RCM, MSIP, SEPA, CoC, low halogen, CU, SmartWay
Contrast Ratio - 1000:1 / 10000000:1 (dynamic)
ContrastRatio - 10000000:1
Depth - 205 mm
Depth Unit Dimensions - 46.8 mm
Description - Arbeiten Sie produktiv mit diesem eleganten HP Z24iG2 Display mit einer Diagonale von 60,96 cm (24 Zoll). Dieses nahezu randlose WUXGA-Display ist werkseitig auf Zuverlässigkeit und Langlebigkeit getestet und zeichnet sich durch integrierte Farbkalibrierung, durchgängige Kacheldarstellung mehrerer Displays und umfassende Geräteverbindungen aus.
description - Be a productive powerhouse with the sleek HP Z24i G2 Display. This virtually seamless WUXGA display is factory-tested for reliability and longevity with integrated color calibration, uninterrupted multi-screen tiling, and expansive device connections.
Description - HP Z24i G2 24-inch Display Color consistency and performance for the project perfectionist Be a productive powerhouse with the sleek HP Z24i G2 24-inch Display. This virtually seamless WUXGA display is factory-tested for reliability and longevity with integrated color calibration, uninterrupted multiscreen tiling, and expansive device connections.
Description - HP Z24i G2 60,9cm 24inch Display
Description - HP Z24i G2 Display
Design - Energy Star certified - Y
Design - EPEAT compliance - Gold
Design - Market positioning - Business
Design - Product colour - Black
Device Type - LED-backlit LCD monitor - 24"
Dimensions (WxDxH) - with stand - 53.88 cm x 20.5 cm x 46.3 cm
Display - 3D - N
Display - Contrast ratio (dynamic) - 10000000:1
Display - Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display - Display brightness (typical) - 300 cd/m²
Display - Display diagonal - 61 cm (24")
Display - Display diagonal (metric) - 60.96 cm
Display - Display number of colours - 16.78 million colors
Display - Display resolution - 1920 x 1200 pixels
Display - Display technology - LED
Display - HD type - WUXGA
Display - Horizontal scan range - 60 - 75 kHz
Display - Native aspect ratio - 16:10
Display - Panel type - IPS
Display - Pixel pitch - 0.27 x 0.27 mm
Display - Response time - 5 ms
Display - Screen shape - Flat
Display - Supported graphics resolutions - 640 x 480 (VGA),720 x 480,800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 1024 (SXGA),1280 x 720 (HD 720),1280 x 800 (WXGA),1440 x 900 (WXGA+),1600 x 900,1680 x 1050 (WSXGA+),1920 x 1080 (HD 1080),1920 x 1200 (WUXGA)
Display - Vertical scan range - 30 - 94 Hz
Display - Viewable size, horizontal - 51.8 cm
Display - Viewable size, vertical - 32.4 cm
Display - Viewing angle, horizontal - 178°
Display - Viewing angle, vertical - 178°
Display Position Adjustments - Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Display surface - Matte
DisplayCaseColour - Black
DisplayFeatures -
 • Anti-glare
 • In plane switching
 • Language selection
 • LED Backlights
 • On-screen controls
 • Pivot rotation
 • Plug and Play
 • User programmable
 • Low Haze

 • DisplayFormat - 16:10
  DisplayNativeResolution - 1920 x 1200
  DisplayPort - Yes
  DisplayPort Input/Output connectors - 1
  DisplaySize - 24"
  DisplaySizecm - 61 cm
  DisplayType - LCD LED
  DisplayViewingArea - 518 x 324 mm
  DVI - n/a
  EANCode - 0190781475095
  EANCode - 190781475095
  EmissionStandard - n/a
  Energy Class - Class A
  Energy Consumption per Year - 36 kWh
  Environmental Standards - ENERGY STAR Qualified
  EPEAT - Gold
  Ergonomics - Cable lock slot - Y
  Ergonomics - Height adjustment - 15 cm
  Ergonomics - Height adjustment - Y
  Ergonomics - On/off switch - Y
  Ergonomics - Panel mounting interface - 100 x 100 mm
  Ergonomics - Pivot - Y
  Ergonomics - Pivot angle - 0 - 90°
  Ergonomics - Plug and Play - Y
  Ergonomics - Swivel angle range - -45 - 45°
  Ergonomics - Swivelling - Y
  Ergonomics - Tilt adjustment - Y
  Ergonomics - Tilt angle range - -5 - 22°
  Ergonomics - VESA mounting - Y
  feature - Connect easily with ports that include a two-port USB 3.0 hub and VGA, HDMI, and DisplayPort connections tested for use with legacy, current, and future HP Workstations
  feature - Use pivot rotation to conveniently customize portrait or landscape views on multiple displays
  feature - Work comfortably with adjustable tilt, height, and swivel settings
  Features - USB 3.0 hub
  Features_Benefits -
 • Streamline productivity with screens for every project
 • Out-of-this-world color right out of the box
 • Quality from the start

 • Frequency - n/a
  FrequencyV - n/a
  Full Description Line - Model Z24i|24"|Business|Panel IPS|Resolution 1920x1200|Form factor 16:10|Brightness 300|Display Matte|Response time 5 ms|Horizontal 178 degrees|Vertical 178 degrees|1x15pin D-sub|1xHDMI|1xDisplayPort|3xUSB 3.0|Swivel|Pivot|Height adjustable|Tilt|Included Accessories ; AC power cord; USB cable (Type A male to Type B male); DisplayPort™ 1.2 cable; CD (includes UserGuide, warranty, drivers); HP Display Assistant; VESA mount adapter
  Gewicht - 8.78
  GRUPPE1 - Displays & Projektoren
  GRUPPE2 - Displays
  GTIN - 0190781474975
  GTIN - 0190781474982
  GTIN - 0190781474999
  GTIN - 0190781475002
  GTIN - 0190781475019
  GTIN - 0190781475026
  GTIN - 0190781475033
  GTIN - 0190781475040
  GTIN - 0190781475057
  GTIN - 0190781475064
  GTIN - 0190781475071
  GTIN - 0190781475088
  GTIN - 0190781475095
  GTIN - 0190781475101
  GTIN - 0190781475118
  GTIN - 0190781475125
  GTIN - 0190781475132
  GTIN - 0190781475149
  GTIN - 0190781475156
  GTIN - 0190781475163
  HDMI - Yes
  HDMI Input/Output connectors - 1
  Height - 270.000000000
  Height - 463 mm
  Height adjustable Stand - Yes
  Height Unit Dimensions - 351 mm
  HeightAdjustment - n/a
  HERSTELLER - HP INC.
  Hoehe - 0.28
  HSTNUMMER - 1JS08A4#ABB
  Included Accessories - ; AC power cord; USB cable (Type A male to Type B male); DisplayPort™ 1.2 cable; CD (includes User
  Guide, warranty, drivers); HP Display Assistant; VESA mount adapter
  Input Connectors - HDMI, VGA, DisplayPort
  InputSignal -
 • VGA
 • HDMI
 • DisplayPort
 • 3 x USB

 • KensingtonLock - n/a
  Laenge - 0.64
  Length - 630.000000000
  Localisation - English / Europe
  LongDesc -
  LongDesc - Color consistency and performance for the project perfectionist
  Be a productive powerhouse with the sleek HP Z24i G2 60.96 cm (24”) Display. This virtually seamless WUXGA display is factory-tested for reliability and longevity with integrated color calibration, uninterrupted multi-screen[1] tiling, and expansive device connections.
  LongDesc - Be a productive powerhouse with the sleek HP Z24i G2 60.96 cm (24”) Display. This virtually seamless WUXGA display is factory-tested for reliability and longevity with integrated color calibration, uninterrupted multi-screen tiling, and expansive device connections.
  Streamline productivity with screens for every project
  - Multi-task without disruptions across multiple displays1 with a 3-sided micro-edge bezel on each screen. Get stunning visuals from the 1900 x 1200 resolution, 16:10 aspect ratio, 60.96 cm (24”) diagonal IPS screen and over 2 million pixels.
  Out-of-this-world color right out of the box
  - Consistent, accurate color between displays and from project to project is easier than ever with factory color calibration from the very first time you power on.
  Quality from the start
  - We rigorously test each HP Z Display to help ensure it’s a reliable, long-life visual solution, and back it up with the HP Zero Bright Dot Guarantee, HP’s most stringent pixel policy, which replaces the screen if even one bright sub-pixel fails.
  Big ideas for small spaces
  - Make the most of your available workspace by mounting powerful machines like the HP Z2 Mini Workstation directly behind the display for a compact, efficient, single-footprint solution.
  LongDesc - HP Z24i G2 60,96cm 24inch Display
  LongDesc - HP Z24i G2 Display
  LongProductName - 60.96 cm (24"), Full HD 1920 x 1200, 16:10, 300cd/m²
  LongProductName - Z24i G2 60.96 cm (24”) Display
  LongSummaryDescription - HP Z24i G2. Display diagonal: 61 cm (24"), Display resolution: 1920 x 1200 pixels, HD type: WUXGA, Display technology: LED. Display: LED. Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:10, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Energy Star certified, Product colour: Black
  Manufacturer - HP INC.
  Manufacturer Part No - 1JS08A4#ABB
  ManufacturerPartNumber - 1JS08A4#ABB
  MANUFDATASHEET - http://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4aa7-0849eee.pdf
  MarketingText -
  Model name - Z24i
  Monitor features - Business
  MonitorControls - n/a
  MonitorType - Monitor
  Multimedia - Built-in camera - N
  Multimedia - Built-in speaker(s) - N
  Multimedia - TV tuner integrated - N
  Name - HP Z24i 61 cm (24 Zoll) WUXGA LED LCD-Monitor - 16:10 Format - 1920 x 1200 Pixel Bildschirmauflösung - 300 cd/m² - 5 ms - HDMI - VGA - DisplayPort
  Native resolution - 1920x1200
  Native Resolution - WUXGA 1920 x 1200 at 60 Hz
  Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
  Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 35 °C
  Operational conditions - Storage relative humidity (H-H) - 5 - 95%
  Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -20 - 60 °C
  Other features - Display - LED
  PackageContents - n/a
  Packaging data - Cables included - AC,DisplayPort,USB Type-A to USB Type-B
  Panel Type - IPS
  Panel type - IPS
  PartNumber - 1JS08A4#ABB
  Performance - AMD FreeSync - N
  Performance - NVIDIA G-SYNC - N
  PeriodofWarranty - 12 Months Bring-In Warranty
  PeriodofWarranty - 36 Months Pick-Up and Return
  Pivot - n/a
  Pivot Stand - Yes
  Pixel Pitch - 0.27 mm
  Pixelpitch - n/a
  Ports & interfaces - Built-in USB hub - Y
  Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
  Ports & interfaces - DVI port - N
  Ports & interfaces - HDCP - Y
  Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
  Ports & interfaces - Number of upstream ports - 1
  Ports & interfaces - USB hub version - 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
  Ports & interfaces - USB Type-A downstream ports quantity - 2
  Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
  Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
  Power - AC input voltage - 100 - 240 V
  Power - Annual energy consumption - 36 kWh
  Power - Energy efficiency class - A
  Power - Power consumption (off) - 0.3 W
  Power - Power consumption (standby) - 0.5 W
  Power - Power consumption (typical) - 25 W
  Power Consumption (On mode) - 25 W
  ProdDesc - HP Z24i G2 Monitor - 24" 1920x1200 WUXGA AG, IPS, DisplayPort/HDMI/VGA, 2x USB 3.0, height adjustable, 3 years
  Product Description - HP Z24i G2 - LED monitor - 24"
  ProductDemo -
  productName - HP Z24i G2 24inch Display IPS LED Backlight 5ms 16:10 300cd/m2 VGA DP HDMI Pivot adjustable 3 years warranty
  ProductName - Z24i G2
  ProductPicture2 -
  ProductPicture3 -
  ProductPicture4 -
  Response time - 5 ms
  Response Time - 5 ms (grey-to-grey)
  ResponseTime - 5 ms
  Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
  Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
  Schnittstellen / Anschlüsse - USB - Ja
  Schnittstellen / Anschlüsse - VGA - Ja
  Screen Coating - Anti-glare
  Screen form factor - 16:10
  Screen size - 24"
  Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 62.5 cm
  Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 41 cm
  Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 8.1 kg
  Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 27 cm
  ShortSummaryDescription - HP Z24i G2, 61 cm (24"), 1920 x 1200 pixels, WUXGA, LED, 5 ms, Black
  Stck_Kart - 1
  Stck_Pal - 30
  Storno - Y
  Stromversorgung - Leistungsaufnahme (Betrieb) - 40 W
  Stromversorgung - Leistungsaufnahme (Standby) - 500 mW
  Swivel Stand - Yes
  Technische Informationen - Anzahl Bildschirme - 1
  Technische Informationen - Bildschirmmodus - WUXGA
  Technische Informationen - Hintergrundbeleuchtung - LED
  Technische Informationen - Pixelabstand - 0,27 mm
  Technische Informationen - Reaktionszeit - 5 ms
  Technische Informationen - Seitenverhältnis - 16:10
  Technische Informationen - Sichtbare Bildschirmgröße - 61 cm (24 Zoll)
  Thin Client - Thin client installed - N
  Tilt Stand - Yes
  Title - HP Z24i G2 LED display 61 cm (24") 1920 x 1200 pixels WUXGA Flat Black
  Unit Brutto Volume - 0.06919 cubm
  Unit Gross Weight - 8.1 kg
  Unit Net Weight - 6.6 kg
  URL - https://www.hp.com/
  USB - 3
  USB 3.0 Input/Output connectors - 3
  UserManualEE -
  UserManualLT -
  UserManualLV -
  Vendor Homepage - store.hp.com/us/en/pdp/hp-z24i-g2-24-inch-display
  Verschiedenes - - cTUVus
  Verschiedenes - - EPEAT Gold
  Verschiedenes - - ErP
  Verschiedenes - - MEPS
  Verschiedenes - - SmartWay
  Verschiedenes - - TCO
  Verschiedenes - - WEEE
  Verschiedenes - Energy Star - Ja
  Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
  Verschiedenes - Umweltzertifizierung - China Energy Label (CEL)
  Verschiedenes - Umweltzertifizierung - TÜV S
  VESACompatible - n/a
  VESAStandard - n/a
  VGA - Yes
  Video - Helligkeit - 300 cd/m²
  Video - Kontrastverhältnis - 10,000,000:1
  Video - Maximale Auflösung - 1920 x 1200
  Viewing angle horizontal - 178 degrees
  Viewing angle vertical - 178 degrees
  ViewingAngle - 178
  ViewingAngleV - 178
  Warranty - 24 months
  Warranty - n/a
  WarrantyInfo -
  Weight - 6.6 kg
  Weight - 6.600 Kg
  Weight - 8.900000000
  Weight & dimensions - Depth - 46.8 mm
  Weight & dimensions - Depth (with stand) - 205 mm
  Weight & dimensions - Height - 351 mm
  Weight & dimensions - Height (with stand) - 463 mm
  Weight & dimensions - Weight - 3.7 kg
  Weight & dimensions - Weight (with stand) - 6.6 kg
  Weight & dimensions - Width - 532 mm
  Weight & dimensions - Width (with stand) - 538.8 mm
  Width - 420.000000000
  Width - 538 mm
  Width Unit Dimensions - 532 mm
    -
  243,14 €
  Hewlett Packard Z24i, 24"
  Visos kategorijos