LG 27UK850-W, 27"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 163999 Prekės kodas: 27UK850-W
Sandėlyje 3 vnt.
Garantija: 2 metai
462,27 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 27"
 • Skiriamoji geba: 4K UHD 3840x2160
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: IPS
 • Reakcijos laikas: 5ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 350cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti LG Electronics 27" monitorių su 4K UHD 3840x2160 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • IPS matrica šiam monitoriui užtikrina aukštus spalvų atitikimo rodiklius, gerą vaizdo kontrastą ir puikų regimumą praktiškai bet kokiu matymo kampu.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
 • Monitoriuje įrengta garsiakalbių sistema leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti filmus su garsu be būtinybės įsigyti papildomas kolonėles.
 • Dėka greitam 5ms reakcijos laikui, šis monitorius puikiai tarnaus dinamiškų žaidimų ir filmų peržiūrai.
Pagrindinė informacija
Matmenys 27"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Balta
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba 4K UHD 3840x2160

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Yra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : N/A
Skydelio tipas IPS

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 5ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 350cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Yra
Pivot : Yra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Yra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub Nėra

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Yra
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje LG 27UK850-W, 27"
3D technology support - No
Accessories included -
Adaptive-Sync Technology - AMD FreeSync
Aspect ratio - 16:9
Aspect Ratio - 16:9
Audio > Number of speakers - 5W x 2
Auto Pivot - Yes
Backlight technology - LED
Betrachtungswinkel - 178° horizontal / 178° vertikal
Brightness - 350 cd/m²
Brightness - 350 cd/m2
Brightness - 350 cd/m²
Brightness - 450 cd/m2
Built-in power supplier - No
Built-in speakers' qty - 2 Pcs
Built-in USB hub - Yes
category - Monitors from 66,0 cm (26 Zoll)
Certificates - CE
Certificates - EPA
Certificates - ERP
Certificates - ErP
Certificates - FCC Class B
Certificates - FCC-B
Certificates - REACH
Certificates - RoHS
Certificates - TUV
Certificates - TUV-Type
Certificates - UL/C-UL or CSA
Certificates - UL/cUL
Certificates - Windows 10 Compatible
code - 27UK850-W
Code - 27UK850-W.AEU
Color - Silver
Color - White
Colour - Silver front bezel, white back cabinet
Colour Support - 1.073 billion colours (8-bit)
Compliant Standards - FCC Class B certified, UL, TUV, C-Tick, cUL, SEMKO, EN 61000-3-3, EN55024, VESA FDMI, CB, Directive 2004/108/CE, Directive 2006/95/EC, EN 61000-3-2:2006, EN 60950-1:2006, EN55022:2006 Class B, DisplayPort 1.2
Contrast index - 1000:1
Contrast Ratio - 1000:1
Curved Display - Nein
Curved screen - No
Depth - 44.6 mm
Depth - 234.2 mm
Depth with stand - 234.2 mm
Description - LG 27inch 27UK850-W IPS HDR UHD 4K
Description - LG 27UK850-W 27inch 4K UHD IPS LED
Description - Monitor 27 4K z HDR Nastała era UHD 4K HDR
Oglądaj nieskazitelny obraz o niespotykanym bogactwie kolorów na monitorze LG UHD 4K HDR. Twórcy pracujący z treścią HDR ucieszą się z możliwości odtwarzania jasności i kontrastu do podglądu i edycji. HDR Effect do treści SDR
Monitor LG UHD 4K HDR może przekonwertować standardową treść na format HDR wprost na ekranie. Specjalny algorytm poprawia mapowanie tonalne i luminancję treści SDR, zapewniając jakość zbliżoną do HDR. Prawdziwe kolory i szeroki kąt patrzenia
Monitor LG IPS odznacza się wyjątkową dokładnością odwzorowania kolorów pokrywa 99% gamy sRGB. Ponadto ma szeroki kąt patrzenia, dzięki czemu łatwiej jest cieszyć się doskonałą jakością kolorów. Realistyczne doświadczenia wizualne
Minimalistyczny ekran z cienką ramką z trzech stron i technologią MAXXAUDIO wciągnie Cię w zachwycający świat realistycznych efektów wizualnych i bogatego dźwięku. Jednolity interfejs ułatwiający konfigurację
Monitor podłącza się za pomocą złącza USB Type-C, które jest zgodne także z komputerami MacBook. Przy użyciu jednego kabla można jednocześnie przesyłać dane w jakości 4K i inne dane lub ładować MacBooka bądź inne urządzenie przenośne o mocy do 60 W. Gotowy do kalibracji
Zoptymalizuj jakość kolorów poprzez kalibrację sprzętu za pomocą oprogramowania True Color Pro, aby maksymalnie wykorzystać szeroką gamę kolorów ekranu LG IPS 4K. Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika
Menu ekranowe jest proste i intuicyjne. Opcje ekranu, nawet kąt obrotu, ustawisz za pomocą kilku kliknięć. Optymalny realizm i doskonała wydajność
Możliwość obracania monitora przydaje się podczas oglądania programów prezentujących pionowe treści i do edycji zdjęć. Dodatkowym ergonomicznym udogodnieniem jest możliwość ustawiania wysokości.
description - To more fully realize content creators’ vision, this monitor is compatible with industry-standard HDR10 high dynamic range, supporting specific levels of color and brightness that exceed the capabilities of ordinary monitors.
Design > Colour of product - White
Device Type - LED-backlit LCD monitor - 27"
dimension depth - 200 mm
dimension height - 490 mm
dimension weight - 9260 g
dimension width - 690 mm
Dimensions (WxDxH) - with stand - 61.31 cm x 23.42 cm x 55.96 cm
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display > Display - 3840 x 2160
Display > Display brightness - 350 cd/m²
Display > Display diagonal - 27 "
Display > Display surface - Anti-Glare 3H
Display > HD type - UHD
Display > Maximum refresh rate -
Display > Panel type - IPS
Display > Response time - 5 ms
Display > Touchscreen - No
Display > Viewing angle, horizontal - 178 °
Display > Viewing angle, vertical - 178 °
Display connectors - HDMI, HDMI (2x), Display Port
Display Position Adjustments - Height, pivot (rotation), tilt
Dynamic contrast - Mega Contrast
ean - 8806098110322
EAN - 8806098110322
EANCode - 8806098110322
Energy Class - Class B
Energy Consumption per Year - 60 kWh
Energy efficiency class - B
Environmental Standards - ENERGY STAR Qualified
Ergonomics > Height adjustment - 11 cm
Ergonomics > Height adjustment - Yes
Ergonomics > Pivot - Yes
Ergonomics > Pivot angle - 90 °
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
Ergonomics > Tilt angle - -5/20 °
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 100 x 100 mm
Farbraum - 99% sRGB
Farbtiefe - 10 Bit (max. 1.07 Mrd. Farben)
feature - 3-Side Virtually Borderless Display
feature - AMD FreeSync Technology
Feature - AMD FreeSync, USB Hub
feature - HDR 10
feature - RGB 99% Color Gamut
feature - USB Type-C
Gross weight - 9.42 kg
guarantee - 24
guarantee_type - external
HDR - Yes, HDR10
Height - 364.4 mm
Height - 205.000000000
Height - 520.000000000
Height - 559.5 mm
Height adjustment - yes
Height with stand - 559.5 mm
Helligkeit - 350 cd/m²
Horizontal visual angle - 178 degrees
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x DisplayPort
I/O connectors - 1 x USB 3.1
I/O connectors - 2 x HDMI
Input connectors - 1 x Audio output
Input connectors - 2 x HDMI
Input Connectors - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C
Input connectors - DisplayPort
Integrated camera - No
Integrated network adapter (LAN) - No
Integrated TV tuner - No
Kensington Lock - No
Kontrastverhältnis (statisch) - 1000:1
LCD panel type - TFT IPS
Length - 1000.000000000
Length - 690.000000000
Link - http://www.lg.com/us/monitors/lg-27UK850-W-4k-uhd-led-monitor
LongDesc - LG 27inch 27UK850-W IPS HDR UHD 4K
LongDesc - LG 27UK850-W 27inch 4K UHD IPS LED Monitor with HDR 10
Manufacturer - LG
Manufacturer Part No - 27UK850-W
Manufacturer Warranty - 2-year warranty
ManufacturerPartNumber - 27UK850-W
ManufacturerPartNumber - 27UK850-W.AEU
Matrix type - TFT IPS
Memory card reader - No
Microphone - No
Model - 27UK850-W
Monitor height adjustment - Yes
Monitor screen format - Wide
More info - www.lg.com [LINK]
Multimedia > Built-in speaker(s) - Yes
Multimedia > TV tuner integrated - No
Name - LG 27 LG 27UK850-W 27 ", IPS, UHD, 3840 x 2160 pixels, 16:9, 5 ms, 350 cd/m², White
name - LG 27UK850-W, 68,58 cm (27 Zoll), FreeSync, IPS - HDMI, DVI
name - Monitor 27 27UK850-W 4K HDR10 USB-C
Native Resolution - 4K 3840 x 2160 (DisplayPort: 60 Hz, HDMI: 60 Hz)
Net weight - 6.1 kg
On Screen Display - No
Optional accessory -
Other connectors - 1 x USB 3.1 (C-type)
Other features -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 200.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 690.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 485.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 1693.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 593.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.42 kg
Package features > Volume (m3) - 0.07 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Panel tilt - Yes
Panel Type - AH-IPS
Panel type - IPS
PartNumber - 27UK850-W
PartNumber - 27UK850-W.AEU
PeriodofWarranty - 12 Months Bring-In Warranty
PeriodofWarranty - 24 Months Bring-In Warranty
Pivot - yes
Pixel Pitch - 0.1557 mm
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces > USB ports quantity - 1 x USb Type-C, 2 x USB downstream (No Service Only Port, ver 3.1 gen1)
Power consumption - 50 W
Power Consumption (On mode) - 41 W
Power consumption (work/idle) - 50/0,5 Watt
producer - LG Electronics
Producer product name - 27UK850-W
Product Description - LG 27UK850-W - LED monitor - 4K - 27"
productName - LG MNT 27 inch UHD 3840x2160 screen IPS 5ms-350Cd-sRGB 99 prc HDMI 2.0 x 2 DisplayPort 1.2 x 1 USB type C height-Pivot Design Arc
Recommended resolution - 3840 x 2160 pixels
Refresh Rate - 60 Hz
Remote control in bundle - No
Resolution - 3840 x 2160
Response time - 5 ms
Response Time - 5 ms (grey-to-grey)
Response time - 5 ms (grey-to-grey)
Response time - 5 s
Rotating panel (pivot) - Yes
Screen Coating - Anti-glare, 3H Hard Coating
Screen diagonal - 27 inches
Screen resolution - UHD (3840 × 2160 Pixel)
Screen Size - 27 inch
Screen size (diag.) - 27"
Speaker - 2x 5 Watt
Speaker power - 5 Watt
Speakers - Yes
Speakers built-in - Yes
Static contrast - 1 000:1
Swivel - No
Technical details > Net weight - 8.00 kg
Technical details > No flickering - Yes
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Touch screen - No
Touch the screen overlay - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
vendpn - 27UK850-W
Vertical visual angle - 178 degrees
VESA - 100 x 100
VESA Mount - 100 x 100 mm
VESA Support - 100 x 100 mm
Viewing angle, horizontal - 178 °
Viewing angle, vertical - 178 °
Warranty -
Warranty - 24
Warranty - 24 months
Warranty - Warranty 24 months
Weight - 4.8 kg
Weight - 6.1 kg
Weight - 9.200000000
Weight - 9.409000000
Weight with stand - 6.1 kg
Wi-Fi connectivity - No
Width - 613.1 mm
Width - 120.000000000
Width - 490.000000000
Width - 613.1 mm
  -
462,27 €
LG 27UK850-W, 27"
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos