Fujitsu B27-8 TE Pro, 27"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 166209 Prekės kodas: S26361-K1641-V140
Užsakomas 298 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metai
311,46 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 27"
 • Skiriamoji geba: FHD 1920x1080
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: IPS
 • Reakcijos laikas: 5ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 300cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti Fujitsu 27" monitorių su FHD 1920x1080 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • FullHD (1920px X 1080px) skiriamosios gebos dėka, šis monitorius puikiai tarnaus BlueRay kokybės filmų žiūrėjimui pilno ekrano režimu.
 • IPS matrica šiam monitoriui užtikrina aukštus spalvų atitikimo rodiklius, gerą vaizdo kontrastą ir puikų regimumą praktiškai bet kokiu matymo kampu.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
 • Prijungimo vieta DVI užtikrina sujungimą su klasikinėmis vaizdo kortelėmis, kurios turi tokią prijungimo vietą.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • Monitoriuje įrengta garsiakalbių sistema leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti filmus su garsu be būtinybės įsigyti papildomas kolonėles.
 • 5ms greitas reakcijos laikas padaro šį monitorių idealiai tinkamu žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti dinamiškus filmus.
Pagrindinė informacija
Matmenys 27"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Pilka
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba FHD 1920x1080

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 75 Hz
Skydelio tipas IPS

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 5ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 300cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Yra
Pivot : Yra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Yra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI 1

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Yra
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Fujitsu B27-8 TE Pro, 27"
3D technology support - No
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 621,3 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite (mit Standfuß) - 621,30 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Farbe - Grau
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Gewicht - 4,34 kg
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 368,9 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe (mit Standfuß) - 388 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Tiefe - 62,8 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Tiefe (mit Standfuß) - 269,40 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - VESA-Wandhalterungsnorm - Ja
Allgemeine Informationen - Hersteller - Fujitsu
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - S26361-K1641-V140
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Fujitsu
Allgemeine Informationen - Modell - B27-8 TE Pro
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - B27-8 TE Pro LCD-Monitor
Allgemeine Informationen - Produkttyp - LCD-Monitor
ARTIKEL1 - B27-8 TE PRO 69CM 27IN FHD
ARTIKEL2 - 250CD 178/178 5MS HDMI DSUB DP IN
Aspect ratio - 16:9
Audio - Lautsprecher - Ja
Ausstattung - - USB-Hub
Ausstattung - Ausstattung - Lautsprecher
Backlight technology - LED
Basic - - EPA
Basic - - EPEAT Gold
Basic - - IT Eco Declaration
Basic - - RoHS
Basic - - TÜV
Basic - - TÜV-GS
Basic - - USB-Hub
Basic - - WEEE
Basic - Anzahl Bildschirme - 1
Basic - Ausstattung - Lautsprecher
Basic - Bildschirmmodus - Full HD
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - Energy Star - Ja
Basic - Farbe - Grau
Basic - HDMI - Ja
Basic - Helligkeit - 300 cd/m²
Basic - Hintergrundbeleuchtung - LED
Basic - Kontrastverhältnis - 20,000,000:1
Basic - Lautsprecher - Ja
Basic - Leistungsaufnahme (Betrieb) - 25 W
Basic - Marke - Fujitsu
Basic - Maximale Auflösung - 1920 x 1080
Basic - Produkttyp - LCD-Monitor
Basic - Reaktionszeit - 5 ms GTG
Basic - Seitenverhältnis - 16:9
Basic - Sichtbare Bildschirmgröße - 68,6 cm (27 Zoll)
Basic - Umweltfreundlich - Ja
Basic - Umweltzertifizierung - ENERGY STAR 7.0
Basic - Umweltzertifizierung - TCO Certified Displays 7.0
Basic - Unterstützte Farben - 16,7 Millionen Farben
Basic - USB - Ja
Basic - VESA-Wandhalterungsnorm - Ja
Basic - VGA - Ja
Brand - Fujitsu
BrandPartCode - S26361-K1641-V140
Breite - 0.45
Brightness - 300 cd/m2
Built-in power supplier - No
Built-in speakers - Yes
Built-in speakers' qty - 2 Pcs
Built-in USB hub - Yes
Category - Computer Monitors
Certificates - cUL
Certificates - EAC
Certificates - Energy Star 7.0
Certificates - EPEAT Gold
Certificates - FCC-B
Certificates - ISO 9241-307
Certificates - SASO
Certificates - TCO 7.0
Certificates - TUV Flicker-free
Certificates - TUV Low Blue Light
Certificates - TUV/GS
Connections - 3.5 mm
Connections - DisplayPort
Connections - DVI
Connections - HDMI
Connections - USB 3.1 hub (1 up / 4 down)
Contrast index - 1000:1
Contrast index - 20000000:1
Contrast ratio (dynamic) - 20000000:1
Contrast ratio (typical) - 1000:1
Curved screen - No
Depth - 269.4 mm
Description - Advanced Widescreen 69 cm (27 inch) Performance Display Ideal for document management applications in the workplaceThe FUJITSU Display B27-8 TE Pro is an Advanced Widescreen display with 1920 x 1080 resolution that can accomodate two A4 sized documents side-by-side with ease making it ideal for document management applications in the workplace. The display delivers consistent picture quality and has a range of connectivity options ideal for medium- and large-sized businesses. 27-inch with 16:9 aspect ratio at Full HD resolution for consistent clarity and superior viewing experience ideal for office applications 5-in-1 stand base with cable guide that allow
Description - FUJITSU 27" B27-8 TE PRO GREY (FHD/16:9/HAS/PIVOT)
Design - Energy Star certified - Y
Design - EPEAT compliance - Gold
Design - Exterior finish material - Plastic
Design - Product colour - Grey
Digital horizontal frequency, Hz - 30-100
Dimensions (W x D x H) with stand, mm - 613 x 227 x 396
Dimensions W x D x H, mm - 613 x 57 x 364
Display - 3D - N
Display - Aspect ratio - 16:9
Display - Contrast ratio (dynamic) - 20000000:1
Display - Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display - DDC/CI - Y
Display - Display brightness (typical) - 300 cd/m²
Display - Display diagonal - 68.6 cm (27")
Display - Display diagonal (metric) - 68.6 cm
Display - Display number of colours - 16.78 million colors
Display - Display resolution - 1920 x 1080 pixels
Display - Display technology - LED
Display - HD type - Full HD
Display - Horizontal scan range - 30 - 82 kHz
Display - Native aspect ratio - 16:9
Display - Panel type - IPS
Display - Pixel pitch - 0.311 x 0.311 mm
Display - Response time - 5 ms
Display - Screen shape - Flat
Display - Supported graphics resolutions - 640 x 480 (VGA),800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 1024 (SXGA),1280 x 720 (HD 720),1440 x 900 (WXGA+),1680 x 1050 (WSXGA+)
Display - Vertical scan range - 56 - 76 Hz
Display - Viewable size, horizontal - 33.6 cm
Display - Viewable size, vertical - 59.7 cm
Display - Viewing angle, horizontal - 178°
Display - Viewing angle, vertical - 178°
Display brightness, cd/m² - 350
Display diagonal, " - 27
Display number of colours - 16.7 M
Display resolution, pixels - 1920 x 1080
EANCode - 4059595353264
Ergonomics - Cable lock slot - Y
Ergonomics - Cable lock slot type - Kensington
Ergonomics - Height adjustment - 13 cm
Ergonomics - Height adjustment - Y
Ergonomics - On Screen Display (OSD) languages - Arabic, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, Italian, Japanese, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Swedish, Turkish
Ergonomics - On/off switch - Y
Ergonomics - Pivot - Y
Ergonomics - Plug and Play - Y
Ergonomics - Swivel angle range - 0 - 345°
Ergonomics - Swivelling - Y
Ergonomics - Tilt adjustment - Y
Ergonomics - Tilt angle range - -5 - 35°
Gewicht - 8.68
Gewährleistung - Begrenzte Garantie - 3 Jahr(e)
GRUPPE1 - Displays & Projektoren
GRUPPE2 - Displays
GTIN - 4058154253427
GTIN - 4059595353264
Height - 388 mm
Height - 445.000000
Height adjustment - Yes
HERSTELLER - FUJITSU
Hoehe - 0.24
Horizontal scan rate - 30-82 kHz
Horizontal visual angle - 178 degrees
HSTNUMMER - S26361-K1641-V140
Input connectors - 15-pin D-Sub
Input connectors - DisplayPort
Input connectors - HDMI (with HDCP)
Integrated camera - No
Integrated network adapter (LAN) - No
Integrated TV tuner - No
Kensington Lock - No
Laenge - 0.69
LCD panel type - TFT IPS
Length - 240.000000
LongDesc - The FUJITSU Display B27-8 TE Pro is an Advanced Widescreen display with 1920 x 1080 resolution that can accomodate two A4 sized documents side-by-side with ease making it ideal for document management applications in the workplace. The display delivers consistent picture quality and has a range of connectivity options ideal for medium- and large-sized businesses.
27-inch with 16:9 aspect ratio at Full HD resolution for consistent clarity and superior viewing experience ideal for office applications
5-in-1 stand base with cable guide that allows users to tilt, swivel, adjust height and rotate monitor display as per their comfort and working style
Thin bezel housing on three sides for multi-monitoring scenarios, integrated speakers and cable guide for a clean desk approach
DisplayView Click Suite manageability software enables you to configure your monitor for adjusting screen brightness, pivot function and much more
Environmental-friendly LED technology with highly efficient energy saving functions like ECO Operation mode and ECO standby helping you save on costs
Always available USB, DisplayPort, HDMI interfaces ensure you have a complete package that meets all your business requirements
LongProductName - B27-8 TE Pro, 68.58 cm (27") , 16:9, 1920x1080, DisplayPort, HDMI, VGA, USB 3.1, Marble grey
LongSummaryDescription - Fujitsu B27-8 TE Pro. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED. Display: LED. Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Height adjustment. Energy Star certified, Product colour: Grey
Manufacturer - FUJITSU
ManufacturerPartNumber - S26361-K1641-V140
Memory card reader - No
Microphone - No
Monitor height adjustment - Yes
Monitor screen format - Wide
More info - More info [LINK]
Multimedia - Built-in camera - N
Multimedia - Built-in speaker(s) - Y
Multimedia - Number of speakers - 2
Multimedia - RMS rated power - 4 W
Multimedia - TV tuner integrated - N
Name - Fujitsu B27-8 TE Pro 68,6 cm (27 Zoll) Full HD LED LCD-Monitor - 16:9 Format - Grau - 1920 x 1080 Pixel Bildschirmauflösung - 16,7 Millionen Farben - 300 cd/m² - 5 ms - HDMI - VGA - DisplayPort
Net weight - 6.72 kg
Number of displayed colours - 16,7 mln
On Screen Display - Yes
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 85%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 35 °C
Other connectors - 1 x audio input (stereo mini-jack)
Other connectors - 1 x USB 3.0 (B-type)
Other connectors - 2 x USB 3.0
Other features - Display - LED
Other features - Touchscreen - N
Packaging data - Cables included - AC,DisplayPort,USB
Packaging data - Manual - Y
Packaging data - Package weight - 8.7 kg
Packaging data - Quick start guide - Y
Packaging data - Stand included - Y
Panel tilt - Yes
Panel type - IPS
Performance - AMD FreeSync - N
Performance - NVIDIA G-SYNC - N
PeriodofWarranty - 36 M
Pivot - Yes
Pixel pitch, mm - 0.233
Pixel's dimensions - 0.311 mm
Ports & interfaces - AC (power) in - Y
Ports & interfaces - Audio input - Y
Ports & interfaces - Audio output - Y
Ports & interfaces - Built-in USB hub - Y
Ports & interfaces - Card reader integrated - N
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DVI port - N
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - Number of upstream ports - 1
Ports & interfaces - USB hub version - 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ports & interfaces - USB Type-A downstream ports quantity - 2
Ports & interfaces - USB upstream port type - USB Type-B
Ports & interfaces - USB version - 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Annual energy consumption - 57.1 kWh
Power - Energy efficiency class - A+
Power - Power consumption (standby) - 0.27 W
Power - Power consumption (typical) - 25 W
Power consumption (standby), W - 0.3
Power consumption (work/idle) - 18/0,3 Watt
Power consumption, W - 18
ProductName - B27-8 TE Pro
Recommended resolution - 1920 x 1080 pixels
Remote control in bundle - No
Response time - 5 ms
Response time, ms - 5
Rotating panel (pivot) - No
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - USB - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - VGA - Ja
Screen diagonal - 27 inches
ShortSummaryDescription - Fujitsu B27-8 TE Pro, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 5 ms, Grey
Speaker power - 2 Watt
Speaker power, W - 2 x 2
Speakers - Yes
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 20
Storno - Y
Stromversorgung - Energieeffizienzklasse - A+
Stromversorgung - Leistungsaufnahme (ausgeschaltet) - 270 mW
Stromversorgung - Leistungsaufnahme (Betrieb) - 25 W
Stromversorgung - Leistungsaufnahme (Standby) - 320 mW
Swivel - Yes
Technische Informationen - Anzahl Bildschirme - 1
Technische Informationen - Bildschirmmodus - Full HD
Technische Informationen - Hintergrundbeleuchtung - LED
Technische Informationen - Pixelabstand - 0,31 mm
Technische Informationen - Reaktionszeit - 5 ms GTG
Technische Informationen - Seitenverhältnis - 16:9
Technische Informationen - Sichtbare Bildschirmgröße - 68,6 cm (27 Zoll)
Thin Client - Thin client installed - N
Title - Fujitsu B27-8 TE Pro LED display 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD Flat Grey
Touch sensitive screen - No
Touch the screen overlay - No
URL - https://www.fujitsu.com/fts/products/computing/peripheral/displays/b27-8-te-pro/index.html
Verschiedenes - - EPA
Verschiedenes - - EPEAT Gold
Verschiedenes - - IT Eco Declaration
Verschiedenes - - RoHS
Verschiedenes - - TCO Certified Displays 7.0
Verschiedenes - - TÜV
Verschiedenes - - TÜV-GS
Verschiedenes - - WEEE
Verschiedenes - Energy Star - Ja
Verschiedenes - Packungsinhalt -
Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
Verschiedenes - Umweltzertifizierung - ENERGY STAR 7.0
Vertical deviation frequency - 56-76 Hz
Vertical visual angle - 178 degrees
VESA-standard, mm - 100 x 100
Video - Helligkeit - 300 cd/m²
Video - Kontrastverhältnis - 20,000,000:1
Video - Maximale Auflösung - 1920 x 1080
Video - Unterstützte Farben - 16,7 Millionen Farben
Viewing angle, horizontal, ° - 178
Viewing angle, vertical, ° - 178
Visible screen size - 597 x 336 mm
Warranty - Producer warranty 36 months
Weight - 8.650000
Weight & dimensions - Depth - 62.8 mm
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 369.4 mm
Weight & dimensions - Height - 368.9 mm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 388 mm
Weight & dimensions - Weight - 4.34 kg
Weight & dimensions - Weight (with stand) - 6.72 kg
Weight & dimensions - Width - 621.3 mm
Weight & dimensions - Width (with stand) - 621.3 mm
Weight, g - 7610
Wi-Fi connectivity - No
Width - 621.3 mm
Width - 680.000000
311,46 €
Fujitsu B27-8 TE Pro, 27"
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos