Asus VG278QR, 27"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 176175 Prekės kodas: 90LM03P3-B01370
Sandėlyje 2 vnt.
Garantija: 3 metai
314,62 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 27"
 • Skiriamoji geba: FHD 1920x1080
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: TN
 • Reakcijos laikas: 1ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 400cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti Asus 27" monitorių su FHD 1920x1080 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • FullHD (1920px X 1080px) skiriamosios gebos dėka, šis monitorius puikiai tarnaus BlueRay kokybės filmų žiūrėjimui pilno ekrano režimu.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
 • Monitoriuje įrengta garsiakalbių sistema leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti filmus su garsu be būtinybės įsigyti papildomas kolonėles.
 • 1ms greitas reakcijos laikas padaro šį monitorių idealiai tinkamu žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti dinamiškus filmus.
Pagrindinė informacija
Matmenys 27"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba FHD 1920x1080

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Yra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 165 Hz
Skydelio tipas TN

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 1ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 400cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Yra
Pivot : Yra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Yra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub Nėra

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Asus VG278QR, 27"
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 619 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite (mit Standfuß) - 619 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Farbe - Schwarz
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Gewicht - 3,20 kg
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Gewicht (mit Standfuß) - 5,60 kg
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 363 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe (mit Standfuß) - 506 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Tiefe - 50 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Tiefe (mit Standfuß) - 211 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - VESA-Wandhalterungsnorm - Ja
Accessories included -
Allgemeine Informationen - Hersteller - ASUS Computer International
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 90LM03P3-B01370
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Asus
Allgemeine Informationen - Modell - VG278QR
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - VG278QR LCD-Monitor
Allgemeine Informationen - Produkttyp - LCD-Monitor
ARTIKEL1 - VG278QR 27IN TN LED 1920X1080
ARTIKEL2 - 400 CD/SQM 0.5MS HDMI DVI DP IN
Aspect ratio - 16:9
Audio - Lautsprecher - Ja
Audio > Number of speakers - 2W x 2 Stereo RMS
Ausstattung - Ausstattung - Lautsprecher
Auto Pivot - Yes
Basic - Anzahl Bildschirme - 1
Basic - Ausstattung - Lautsprecher
Basic - Bildschirmmodus - Full HD
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - DVI - Ja
Basic - Farbe - Schwarz
Basic - HDMI - Ja
Basic - Helligkeit - 400 cd/m²
Basic - Hintergrundbeleuchtung - LED
Basic - Lautsprecher - Ja
Basic - Marke - Asus
Basic - Maximale Auflösung - 1920 x 1080
Basic - Produkttyp - LCD-Monitor
Basic - Reaktionszeit - 500 µs GTG
Basic - Seitenverhältnis - 16:9
Basic - Sichtbare Bildschirmgröße - 68,6 cm (27 Zoll)
Basic - Umweltfreundlich - Ja
Basic - Unterstützte Farben - 16,7 Millionen Farben
Basic - VESA-Wandhalterungsnorm - Ja
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90LM03P3-B01370
Breite - 0.46
Brightness - 400 cd/m²
Category - Computer Monitors
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Monitors
Certificates - BSMI
Certificates - CB
Certificates - CCC
Certificates - CE
Certificates - CU
Certificates - ErP
Certificates - PSE
Certificates - RoHS
Certificates - TUV
Certificates - UL/C-UL or CSA
Certificates - VCCI
Code - 90LM03P3-B01370
Color - Black
Dane fizyczne: głębokość - 211 mm
Dane fizyczne: kolor obudowy - czarny
Dane fizyczne: obrotowy ekran [pivot] - tak
Dane fizyczne: regulacja wysokości - tak (130mm)
Dane fizyczne: szerokość - 619 mm
Dane fizyczne: waga - 5.6 kg
Dane fizyczne: wysokość - 376 mm
Dane techniczne: format obrazu - 16:9
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: głośniki - tak (2 x 2W)
Dane techniczne: obszar aktywny - 597 x 336 mm
Dane techniczne: Producent - Asus
Dane techniczne: przekątna - 27 cali
Dane techniczne: rodzaj matrycy - TN
Dane techniczne: rodzaj podświetlenia - LED
Dane techniczne: rozdzielczość nominalna - 1920 x 1080 (Full HD) piksele
Dane techniczne: typ - dla graczy
Dane techniczne: typ matrycy - matowa
Dane techniczne: wielkość plamki - 0.15 mm
Depth - 50 mm
Depth with stand - 211 mm
Description - Unter dem Markennamen ASUS entwickeln, designen und bauen wir die gesamte Bandbreite an modernen IT-Produkten. Von Notebooks bis Displays, von Tablets bis Grafikkarten, von Smartphones bis zur Netzwerkausrüstung. Jedem dieser unterschiedlichen Produkte ist eines gemein: Es sind echte Originale von ASUS - mit einzigartigem Design, intelligenten Technologien und kompromissloser Qualität.
Description - VG278QR 27-Calowy monitor gamingowy Full HD z ultraszybką częstotliwością odświeżania ekranu 165 Hz oraz technologią Adaptive-Sync(FreeSync) dla wyeliminowania rozrywania obrazu i wahań w ilości wyświetlanych klatek na sekundę. Dzięki certyfikacji kompatybilności z technologią G-SYNC monitor ten zapewnia superpłynne wrażenia gamingowe pozbawione efektu rwania animacji, standardowo oferując funkcję VRR (zmiennej częstotliwości odświeżania). Czas reakcji 0,5 ms zapewnia płynną rozgrywkę, a technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) pozwala jeszcze bardziej zredukować powidoki i snużenie. Technologia GameFast minimalizuje opóźnienia sygnału i zapewnia znacznie szybszy transfer ruchu z urządzenia źródłowego do monitora. Klawisz szybkiego dostępu GamePlus (cecha wyłączna dla ASUS) oferuje szereg ulepszeń dla graczy, a GameVisual zapewnia najlepsze wrażenia wzrokowe.
Design - Certification - BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSE, RoHS, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL , MEPS, RCM, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light, ICES-3, PC recycle
Design - Compliance industry standards - Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
Design - Feet colour - Black
Design - Frameless design - Y
Design - Front bezel colour - Black
Design - Market positioning - Gaming
Design - Product colour - Black
Design - RoHS compliance - Y
Design > Colour of product - Black
dimension depth - 180 mm
dimension height - 460 mm
dimension weight - 8200 g
dimension width - 700 mm
Display - 3D - N
Display - Aspect ratio - 16:9
Display - Contrast ratio (dynamic) - 100000000:1
Display - Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display - Digital horizontal frequency - 195 - 195 kHz
Display - Digital vertical frequency - 40 - 165 Hz
Display - Display brightness (typical) - 400 cd/m²
Display - Display diagonal - 68.6 cm (27")
Display - Display diagonal (metric) - 68.6 cm
Display - Display number of colours - 16.78 million colors
Display - Display resolution - 1920 x 1080 pixels
Display - Display sRGB - Y
Display - Display surface - Matt
Display - Display technology - LED
Display - Dynamic contrast ratio marketing name - SmartContrast
Display - HD type - Full HD
Display - Maximum refresh rate - 165 Hz
Display - Native aspect ratio - 16:9
Display - NTSC coverage (typical) - 72%
Display - Panel type - TN
Display - Pixel pitch - 0.311 x 0.311 mm
Display - Response time - 0.5 ms
Display - Response time (fast) - 0.5 ms
Display - Screen shape - Flat
Display - SmartResponse - 1 ms
Display - Supported graphics resolutions - 1920 x 1080 (HD 1080)
Display - Viewable size, horizontal - 59.8 cm
Display - Viewable size, vertical - 33.6 cm
Display - Viewing angle, horizontal - 170°
Display - Viewing angle, vertical - 160°
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Contrast ratio (dynamic) - 100M:1
Display > Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display > Display - 1920 x 1080
Display > Display brightness - 400 cd/m²
Display > Display diagonal - 27 "
Display > Display surface - Non-glare
Display > HD type - FHD
Display > Maximum refresh rate - 165 Hz
Display > Panel type - TN
Display > Response time - 1 ms
Display > Viewing angle, horizontal - 170 °
Display > Viewing angle, vertical - 160 °
Display surface - Matt
Dodatkowe informacje o matrycy: czas reakcji plamki - 0.5 ms
Dodatkowe informacje o matrycy: ilość wyświetlanych kolorów - 16.7 mln
Dodatkowe informacje o matrycy: jasność - 400 cd/m²
Dodatkowe informacje o matrycy: kontrast - 1000:1 (dynamiczny 10M:1)
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia pion - 160 °
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia poziom - 170 °
Dot pitch - 0.155 mm
Dynamic contrast - 100 000 000:1
ean - 4718017122795
EAN - 4718017122795
EANCode - 4718017122795
Eans - 4718017122795
Ergonomics - Cable lock slot - Y
Ergonomics - Cable lock slot type - Kensington
Ergonomics - Height adjustment - 13 cm
Ergonomics - Height adjustment - Y
Ergonomics - Number of OSD languages - 21
Ergonomics - On Screen Display (OSD) - Y
Ergonomics - On Screen Display (OSD) languages - Simplified Chinese, Traditional Chinese, Croatian, Czech, German, Dutch, English, Spanish, French, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Thai, Turkish
Ergonomics - On/off switch - Y
Ergonomics - Panel mounting interface - 100 x 100 mm
Ergonomics - Pivot - Y
Ergonomics - Pivot angle - -90 - 90°
Ergonomics - Rotating - N
Ergonomics - Swivel angle range - -90 - 90°
Ergonomics - Swivelling - Y
Ergonomics - Tilt adjustment - Y
Ergonomics - Tilt angle range - -5 - 33°
Ergonomics - VESA mounting - Y
Ergonomics > Height adjustment - 13 cm
Ergonomics > Height adjustment - Yes
Ergonomics > Pivot - Yes
Ergonomics > Pivot angle - 90 °
Ergonomics > Swivel angle range - 90 °
Ergonomics > Swivelling - Yes
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
Ergonomics > Tilt angle - -5/33 °
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 100 x 100 mm
Funkcje Gamingowe: częstotliwość odświeżania - 165 Hz
Funkcje Gamingowe: obsługiwane technologie - FreeSync
Funkcje Gamingowe: obsługiwane technologie - G-Sync Compatibile
Gewicht - 7.92
Gross weight - 7.88 kg
GRUPPE1 - Displays & Projektoren
GRUPPE2 - Displays
GTIN - 4718017122795
guarantee - 36
guarantee_type - external
Height - 363 mm
Height with stand - 506 mm
HERSTELLER - ASUS
Hoehe - 0.19
HSTNUMMER - 90LM03P3-B01370
I/O connectors - 1 x DisplayPort
I/O connectors - 1 x DVI-D
I/O connectors - 1 x HDMI
Laenge - 0.7
Link - https://www.asus.com/Monitors/VG278QR/
LongDesc - ASUS VG278QR Gaming Monitor - 27inch, Full HD, 0.5ms*, 165Hz, FreeSync/Adaptive Sync
Designed for intense, fast-paced games, ASUS VG278QR is a 27” Full HD gaming display with an ultra-fast 0.5ms* response time and blazing 165hz refresh rate to give you super-smooth gameplay. VG278QR features Adaptive-Sync (FreeSync™) technology to eliminate screen tearing and choppy frame rate.
Gamer-centric features like ASUS GamePlus enhances your
in-game experience, while GameVisual provides various pre-set display modes to optimize visuals for different types of games.
Lightning-fast 0.5ms* response time with
ASUS Extreme Low Motion Blur
ASUS VG278QR is the fastest in its class, boasting a 0.5ms* response time to eliminate smearing and motion blur. This lets you react instantly to what you see onscreen, especially in fast paced games – allowing you to take corners like a pro race car driver, or get that headshot like a seasoned pro.
There's also the ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) Technology to make objects in motion look even sharper, so gameplay is more fluid and responsive.
Incredible 165hz refresh rate
With an astonishing 165hz refresh rate, fast-moving visuals pose no problem for VG278QR. There's no frustrating lag, so you get the upper hand in first person shooters, racers, real-time strategy and sports titles.
Adaptive-Sync technology for smooth gameplay
VG278QR features Adaptive-Sync (FreeSync™) technology – it eliminates screen tearing and choppy frame rates to give you seamless visuals and smooth gameplay.
GameFast Input Technology – because milliseconds count
Input lag on an LCD monitor is typically much lower than a TV, and ASUS VG278QR features GameFast Input Technology to further minimize input lag. This technology provides much faster motion delivery so you'll always be up to speed with in-game action at the precise timing you need to respond as quickly as is needed.
ASUS-exclusive GamePlus technology
ASUS VG278QR features the ASUS-exclusive GamePlus hotkey to give you in-game enhancements that help you get more out of your game.
This function is co-developed with pro-gamer input, allowing them to practice and improve their gaming skills.
ASUS-exclusive GameVisual technology
ASUS GameVisual Technology has seven pre-set display modes to optimize visuals for different types of content. This unique feature can be easily accessed through a hotkey or the On Screen Display (OSD) settings menu.
Rich connectivity options, a narrow bezel design
ASUS VG278QR has extensive connectivity options, including dual-link DVI-D, DisplayPort 1.2, and HDMI(v1.4) port, so you can hook it up to a wide array of multimedia devices. It has a super-narrow 1cm bezel ideal for an immersive and panoramic gaming setup.
Flicker-Free technology
Flicker-Free technology reduces flicker to give you a comfortable gaming experience. This minimizes instances of eyestrain and other potentially damaging eye ailments when you're embroiled in long, drawn-out gaming sessions.
Ultra-Low Blue Light technology
ASUS Ultra-Low Blue Light technology reduces the amount of blue light. You can access and select four different filter settings onscreen easily through the OSD menu or DisplayWidget UI to find the best one that suits the task at hand.
Ergonomically designed and wall-mountable
ASUS VG278QR is specially designed for long marathon gaming sessions. Its ergonomically-designed stand lets you adjust the tilt, swivel, pivot, and height of the monitor so you always find your ideal viewing position. It can also be VESA wall-mounted to fit in any limited space.
LongProductName - 68.58 cm (27") FHD (1920x1080) TN, AMD FreeSync, 165Hz, 16:9, 400 cd/m, 0.5ms, 100M:1,HDMI v1.4, DisplayPort 1.2, DVI-D, VESA, 2x2W
LongSummaryDescription - ASUS VG278QR. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Display surface: Matt, Response time: 0.5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 170°, Viewing angle, vertical: 160°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
Matrix type - TFT-TN
Model - VG278QR
Multimedia - Built-in camera - N
Multimedia - Built-in speaker(s) - Y
Multimedia - Number of speakers - 2
Multimedia - RMS rated power - 4 W
Multimedia - TV tuner integrated - N
Multimedia > Built-in speaker(s) - Yes
Multimedia > TV tuner integrated - No
Name - Asus Gaming LCD VG278QR 27 ", TN, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 1 ms, 400 cd/m², Black, 165Hz, FreeSync/Adaptive Sync
Name - Asus VG278QR 68,6 cm (27 Zoll) Full HD LED LCD-Monitor - 16:9 Format - Schwarz - Twisted Nematic Film (TN Film) - 1920 x 1080 Pixel Bildschirmauflösung - 16,7 Millionen Farben - FreeSync - 400 cd/m² - Max. Helligkeit - 500 µs GTG - DVI - HDMI - DisplayPort
Name - ASUS VG278QR [0.5ms, 165Hz, FreeSync, G-SYNC Compatible]
name - Monitor 27 VG278QR
Number of colors - 16,7 mln
Ochrona oczu: filtr światła niebieskiego - tak
Ochrona oczu: redukcja migotania - tak
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -20 - 60 °C
Optional accessory -
Other features -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 460.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 700.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 190.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 1510.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 401.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.00 kg
Package features > Volume (m3) - 0.06 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging data - AC adapter included - Y
Packaging data - Cables included - AC,Audio (3.5mm),DisplayPort,HDMI
Packaging data - Package depth - 190 mm
Packaging data - Package height - 458 mm
Packaging data - Package weight - 8.2 kg
Packaging data - Package width - 700 mm
Packaging data - Quick start guide - Y
Packaging data - Stand included - Y
Performance - AMD FreeSync - Y
Performance - Flicker free technology - Y
Performance - Low Blue Light technology - Y
Performance - NVIDIA G-SYNC - N
Ports & interfaces - Audio input - Y
Ports & interfaces - Built-in USB hub - N
Ports & interfaces - DC-in jack - Y
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.2
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DVI port - Y
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDCP - Y
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 1.4
Ports & interfaces - Headphone connectivity - 3.5 mm
Ports & interfaces - Headphone out - Y
Ports & interfaces - Headphone outputs - 1
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Input current - 2.1 A
Power - Power consumption (off) - 0.5 W
Power - Power consumption (standby) - 0.5 W
Power - Power consumption (typical) - 40 W
Power consumption - 40 W
Pozostałe cechy: akcesoria - kabel Dual-link DVI | kabel audio | zasilacz
| kabe DisplayPort | podręcznik użytkownika
Pozostałe cechy: dodatkowe informacje - mocowanie VESA 100 x 100 | zamek Kensington
Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - CE
Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - WEEE
Pozostałe cechy: zgodność z technologią HDCP - tak
Producer - Asus
producer - Asus
Producer product family - Gaming LCD
Producer product name - VG278QR
ProducerCode - VG278QR
ProductName - VG278QR
Resolution - 1920 x 1080 (FHD 1080)
Response time - 0.5 ms
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - DVI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Screen size (diag.) - 27"
ShortDescription - 27" | TN | 1920 x 1080 | HDMI | DVI | Display Port | Głośniki | HAS | Pivot | VESA 100 x 100
ShortSummaryDescription - ASUS VG278QR, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 0.5 ms, Black
Speakers built-in - Yes
Static contrast - 1 000:1
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 6
Storno - Y
Technical details > Net weight - 6.88 kg
Technical details > No flickering - Yes
Technical details > Other features - 165Hz, FreeSync/Adaptive Sync
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Technische Informationen - - 30 kHz bis 140 kHz - HDMI
Technische Informationen - - 40 Hz bis 120 Hz - HDMI
Technische Informationen - - 40 Hz bis 165 Hz - DisplayPort
Technische Informationen - Anzahl Bildschirme - 1
Technische Informationen - Bildschirmgröße-Klasse - 685,80 mm
Technische Informationen - Bildschirmmodus - Full HD
Technische Informationen - Hintergrundbeleuchtung - LED
Technische Informationen - Horizontalfrequenz - 195 kHz bis 195 kHz - DisplayPort
Technische Informationen - Horizontalfrequenz - 30 kHz bis 160 kHz - DVI
Technische Informationen - Panel-Technologie - Twisted Nematic Film (TN Film)
Technische Informationen - Pixelabstand - 0,31 mm
Technische Informationen - Reaktionszeit - 500 µs GTG
Technische Informationen - Seitenverhältnis - 16:9
Technische Informationen - Sichtbare Bildschirmgröße - 68,6 cm (27 Zoll)
Technische Informationen - Vertikale Frequenz - 50 Hz bis 144 Hz - DVI
Title - ASUS VG278QR computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Flat Matt Black
Touch screen - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
URL - https://www.asus.com/Monitors/VG278QR/specifications/
vendpn - 90LM03P3-B01370
Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
VESA - 100 x 100
Video - Dynamisches Kontrastverhältnis - 100,000,000:1
Video - Farbspektrum - 72% NTSC
Video - Helligkeit - 400 cd/m² - Max.
Video - Maximale Auflösung - 1920 x 1080
Video - Natives Kontrastverhältnis - 1,000:1
Video - Synchronisationstechnologie - FreeSync
Video - Unterstützte Farben - 16,7 Millionen Farben
Viewing angle, horizontal - 170 °
Viewing angle, vertical - 160 °
Visible area, horizontal - 597.6 mm
Visible area, vertical - 336.15 mm
Warranty -
Warranty - 36
Weight - 3.2 kg
Weight & dimensions - Depth - 50 mm
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 211 mm
Weight & dimensions - Height - 363 mm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 376 mm
Weight & dimensions - Weight - 3.2 kg
Weight & dimensions - Weight (with stand) - 5.6 kg
Weight & dimensions - Width - 619 mm
Weight & dimensions - Width (with stand) - 619 mm
Weight with stand - 5.6 kg
Width - 619 mm
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x DisplayPort
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x DVI
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x HDMI
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x słuchawkowe
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x wejście audio
314,62 €
Asus VG278QR, 27"
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos