AOC 27E1H, 27"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 177471 Prekės kodas: 27E1H
Užsakomas 1 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metai
140,29 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 27"
 • Skiriamoji geba: FHD 1920x1080
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: IPS
 • Reakcijos laikas: 5ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 250cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti AOC 27" monitorių su FHD 1920x1080 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • FullHD (1920px X 1080px) skiriamosios gebos dėka, šis monitorius puikiai tarnaus BlueRay kokybės filmų žiūrėjimui pilno ekrano režimu.
 • IPS matrica šiam monitoriui užtikrina aukštus spalvų atitikimo rodiklius, gerą vaizdo kontrastą ir puikų regimumą praktiškai bet kokiu matymo kampu.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • 5ms greitas reakcijos laikas padaro šį monitorių idealiai tinkamu žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti dinamiškus filmus.
Pagrindinė informacija
Matmenys 27"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba FHD 1920x1080

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas IPS

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 5ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 250cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje AOC 27E1H, 27"
3D technology support - No
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 627,9 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite (mit Standfuß) - 627,90 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Farbe - Schwarz
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 375,8 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe (mit Standfuß) - 458,79 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Tiefe - 51,8 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Tiefe (mit Standfuß) - 203,54 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - VESA-Wandhalterungsnorm - Ja
Accessories included -
Additional information - Contrast: 1:1000 (typical)
Additional information - Contrast: 1:20000000 (dynamic)
Additional information - Multilingual OSD
Additional information - Response time: 5ms (gray-to-gray)
Allgemeine Informationen - Anzahl in Packung - 1
Allgemeine Informationen - Hersteller - AOC
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 27E1H
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - AOC
Allgemeine Informationen - Modell - 27E1H
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - 27E1H LCD-Monitor
Allgemeine Informationen - Produkttyp - LCD-Monitor
ARTIKEL1 - 27E1H 27IN
ARTIKEL2 - 1920X1080 1000:1 16:9 250CD/QM IN
Aspect ratio - 16:9
Audio - Lautsprecher - Nein
Auto Pivot - No
Backlight technology - WLED
Basic - Anzahl Bildschirme - 1
Basic - Bildschirmmodus - Full HD
Basic - Energy Star - Ja
Basic - Farbe - Schwarz
Basic - HDMI - Ja
Basic - Helligkeit - 250 cd/m²
Basic - Hintergrundbeleuchtung - LED
Basic - Kontrastverhältnis - 20,000,000:1
Basic - Lautsprecher - Nein
Basic - Marke - AOC
Basic - Maximale Auflösung - 1920 x 1080
Basic - Produkttyp - LCD-Monitor
Basic - Reaktionszeit - 5 ms
Basic - Seitenverhältnis - 16:9
Basic - Sichtbare Bildschirmgröße - 68,6 cm (27 Zoll)
Basic - Unterstützte Farben - 16,7 Millionen Farben
Basic - USB - Nein
Basic - VESA-Wandhalterungsnorm - Ja
Basic - VGA - Ja
Brand - AOC
BrandPartCode - 27E1H
Breite - 0.48
Brightness - 250 cd/m²
Brightness - 250 cd/m2
Built-in power supplier - Yes
Built-in USB hub - No
Case colour - Black
Category - Computer Monitors
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Monitors
Certificates - CE
Certificates - RoHS
Certificates - TUV
Code - 27E1H
Color - Black
Contrast index - 1000:1
Contrast index - 20000000:1
Curved screen - No
Dane fizyczne: głębokość - 203 mm
Dane fizyczne: kolor obudowy - czarny
Dane fizyczne: standard VESA - 100 x 100
Dane fizyczne: szerokość - 628 mm
Dane fizyczne: waga - 4.62 kg
Dane fizyczne: wysokość - 459 mm
Dane techniczne: format obrazu - 16:9
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: obszar aktywny - 597 x 336 mm
Dane techniczne: Producent - AOC
Dane techniczne: przekątna - 27 cali
Dane techniczne: rodzaj matrycy - IPS
Dane techniczne: rodzaj podświetlenia - LED
Dane techniczne: rozdzielczość nominalna - 1920 x 1080 (Full HD) piksele
Dane techniczne: wielkość plamki - 0.311 mm
Depth - 140 mm
Depth - 140 mm
Description - Seit AOC vor einem halben Jahrhundert gegründet wurde, haben wir uns auf Displaytechnik spezialisiert. Es ist unser Ziel, Ihnen ein großartiges Displayerlebnis zu bieten, das allen spezifischen Bedürfnissen entspricht.
Description - The 27E1H is equipped with a 27-inch IPS sensor for vivid and rich colors and wide viewing angles. Compatibility with new and older devices is provided by HDMI and VGA connectors. The robust and slim base offers the possibility of deflection in the range of 25 ° and a solution for storing cables to help maintain order on the desk. Regardless of whether you are watching pictures, videos, pages layout of the magazine in InDesign or playing your favorite game - we want the image to look perfectly from any angle. That's why this screen is equipped with an advanced IPS matrix that provides clear colors and a wide viewing angle. Thanks to this the image is always perfect and accurate, regardless of the angle from which the user - or his friends and co-workers sitting or standing nearby - looks at the screen. The HDMI (High-Definition Multimedia Interface) is supported by the latest generation gaming consoles, currently available graphics cards and decoders that support the HDCP digital content protection system. HDMI version 1.3-1.4b supports refresh rate up to 144 Hz with 1080p and 75 Hz with 1440p, and HDMI 2.0-2.0b versions support 240 Hz with 1080p, 144 Hz with 1440p and 60 Hz with 2160p (4K). Do you want to watch Blu-ray movies in excellent quality, play high definition games or read sharp text in office applications? Thanks to Full HD resolution 1920 x 1080 pixels, this monitor will enable you. Regardless of what you are watching, the Full HD resolution will display this with a wealth of detail without using a higher-end graphics card and the consumption of many system resources.
Design - Feet colour - Black
Design - Market positioning - Business
Design - Mean time between failures (MTBF) - 50000 h
Design - Product colour - Black
Design - RoHS compliance - Y
Design > Colour of product - Black
dimension depth - 135 mm
dimension height - 705 mm
dimension weight - 6100 g
dimension width - 475 mm
Display - 3D - N
Display - Backlight type - W-LED
Display - Contrast ratio (dynamic) - 20000000:1
Display - Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display - Display brightness (typical) - 250 cd/m²
Display - Display diagonal - 68.6 cm (27")
Display - Display number of colours - 16.78 million colors
Display - Display resolution - 1920 x 1080 pixels
Display - Display technology - LED
Display - HD type - Full HD
Display - Maximum refresh rate - 60 Hz
Display - Native aspect ratio - 16:9
Display - Panel type - IPS
Display - Pixel pitch - 0.3114 x 0.3114 mm
Display - Response time - 5 ms
Display - Screen shape - Flat
Display - Supported graphics resolutions - 1920 x 1080 (HD 1080)
Display - Supported video modes - 1080p
Display - Viewable size, horizontal - 59.8 cm
Display - Viewable size, vertical - 33.6 cm
Display - Viewing angle, horizontal - 178°
Display - Viewing angle, vertical - 178°
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Contrast ratio (dynamic) - 20M:1
Display > Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display > Display - 1920x1080 pixels
Display > Display brightness - 250 cd/m²
Display > Display diagonal -
Display > HD type - FHD
Display > Maximum refresh rate - 60 Hz
Display > Panel type - IPS
Display > Response time - 5 ms
Display > Touchscreen - No
Display > Viewing angle, horizontal - 178 °
Display > Viewing angle, vertical - 178 °
Display surface - Matt
Dodatkowe informacje o matrycy: czas reakcji plamki - 5 ms (szary do szarego)
Dodatkowe informacje o matrycy: ilość wyświetlanych kolorów - 16.7 mln
Dodatkowe informacje o matrycy: jasność - 250 cd/m²
Dodatkowe informacje o matrycy: kontrast - 1000:1 (dynamiczny 20M:1)
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia pion - 178 °
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia poziom - 178 °
Dot pitch - 0.3114 mm
Dynamic contrast - 20 000 000:1
ean - 4038986186667
EAN - 4038986186667
EANCode - 4038986186667
Eans - 4038986186667
Ergonomics - Number of OSD languages - 16
Ergonomics - On Screen Display (OSD) - Y
Ergonomics - On Screen Display (OSD) languages - Simplified Chinese, Traditional Chinese, Czech, German, Dutch, English, Spanish, Finnish, French, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Swedish
Ergonomics - Panel mounting interface - 100 x 100 mm
Ergonomics - Tilt adjustment - Y
Ergonomics - Tilt angle range - -3.5 - 21.5°
Ergonomics - VESA mounting - Y
Ergonomics > Height adjustment - No
Ergonomics > Pivot -
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
Ergonomics > Tilt angle - -3,5/21,5 °
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 100x100 mm
Frequency, horizontal max. - 83 kHz
Frequency, horizontal min. - 30 kHz
Frequency, vertical max. - 76 Hz
Frequency, vertical min. - 50 Hz
Funkcje Gamingowe: częstotliwość odświeżania - 60 Hz
Gewicht - 6.1
GRUPPE1 - Displays & Projektoren
GRUPPE2 - Displays
GTIN - 0685417719280
GTIN - 4038986186667
guarantee - 36
guarantee_type - external
Height - 476 mm
Height - 476 mm
HERSTELLER - AOC
Hoehe - 0.4
Horizontal visual angle - 178 degrees
HSTNUMMER - 27E1H
I/O connectors - 1 x 15-pin D-Sub
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x HDMI
Input connectors - 15-pin D-Sub
Input connectors - HDMI (with HDCP)
Integrated camera - No
Integrated network adapter (LAN) - No
Integrated TV tuner - No
Kensington Lock - No
Laenge - 0.71
LCD panel type - TFT IPS
LongDesc - 27-inch, Full HD business display in an elegant design
The 27E1H is equipped with a 27” IPS panel for rich and vibrant images and wide viewing angles. Compatible with new/old devices thanks to HDMI and VGA inputs. The sturdy and sleek stand offers a 25° tilt range and cable management to reduce desk clutter.
IPS Panel
No matter if you are viewing photos, videos, a magazine layout in InDesign or playing your favourite game – we want your content to look excellent from whatever angle you are seeing it. That is why this display comes with an advanced IPS panel, which produces brilliant colours and offers wide viewing angles. This way, images always look excellent and accurate, regardless from which angle you – or your friends and co-workers sitting or standing next to you – are looking at the screen.
HDMI
HDMI (High-Definition Multimedia Interface) is supported by the current gaming consoles, current GPUs, set-top boxes, supporting the HDCP digital content protection system. HDMI 1.3-1.4b versions support up to 144 Hz refresh rate@1080p and 75 Hz@1440p, while HDMI 2.0-2.0b versions support 240Hz@1080p, 144Hz@1440p and 60 Hz@2160p (4K).
Full HD Resolution
Want to watch a Blu-ray movie in full quality, enjoy games in high resolution or read crisp text in office applications? Thanks to its Full HD resolution of 1920 x 1080 pixels, this monitor lets you do just that. Whatever you are viewing, with Full HD it will be displayed in rich detail without requiring a high-end graphics card or consuming a lot of your system’s resources.
Lowblue Light
AOC Lowblue Light protects you from harmful blue light which, during long sessions, has been shown to cause eye strain, headaches, and sleeping disorders. Our Lowbue Light feature reduces the harmful wavelengths emitted without sacrificing color composition, setting the experience free from the worry of eye damage.
LongProductName - 68.58 cm (27") (1920 x 1080, IPS), 5 ms, 250 cd/m², 60 Hz, 178/178°, WLED, HDMI, VGA, VESA (100 x 100), 4.62 kg
LongSummaryDescription - AOC 27E1H. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
Matrix type - TFT IPS
Memory card reader - No
Microphone - No
Model - 27E1H
Monitor height adjustment - No
Monitor screen format - Wide
More info - More info [LINK]
Multimedia > Built-in speaker(s) - No
Multimedia > TV tuner integrated - No
Name - AOC 27E1H
Name - AOC 27E1H IPS, FHD, 1920x1080 pixels, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², Black
Name - AOC 27E1H 68,6 cm (27 Zoll) Full HD LED LCD-Monitor - 16:9 Format - 1920 x 1080 Pixel Bildschirmauflösung - 16,7 Millionen Farben - 250 cd/m² - 5 ms - HDMI - VGA
name - Monitor 27E1H 27 IPS HDMI
Net weight - 4.62 kg
Number of colors - 16,7 mln
Number of displayed colours - 16,7 mln
On Screen Display - Yes
Optional accessory -
Other connectors - 1 x audio output (stereo mini-jack)
Other features - Tilt: -3.5 ~ +21.5°
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 140.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 476.00 mm
Package features > Gross weight - 6.16 kg
Package features > Gross width (mm) - 710.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 1340.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 200.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.54 kg
Package features > Volume (m3) - 0.05 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging data - Cables included - HDMI
Packaging data - Package depth - 140 mm
Packaging data - Package height - 476 mm
Packaging data - Package type - Box
Packaging data - Package weight - 6.16 kg
Packaging data - Package width - 710 mm
Panel tilt - Yes
Pixel's dimensions - 0.311 mm
Ports & interfaces - AC (power) in - Y
Ports & interfaces - Built-in USB hub - N
Ports & interfaces - DVI port - N
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 1.4
Ports & interfaces - Headphone out - Y
Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Power consumption (off) - 0.5 W
Power - Power consumption (standby) - 0.5 W
Power - Power consumption (typical) - 26 W
Power consumption - 26 W
Power consumption (work/idle) - 26/0,5 Watt
Pozostałe cechy: akcesoria - kabel zasilający | kabel VGA
Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - CE
Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - TUV-GS
Pozostałe cechy: zużycie energii w trybie czuwania - 0.5 W
Pozostałe cechy: zużycie energii w trybie pracy - 20 W
producer - AOC
Producer - AOC
Producer product name - 27E1H
ProducerCode - 27E1H
ProductName - 27E1H
Recommended resolution - 1920 x 1080 pixels
Refresh time with recommended resolution - 60 Hz
Remote control in bundle - No
Resolution - 1920 x 1080 (FHD 1080)
Response time - 5 ms
Response time - 5 ms
Rotating panel (pivot) - No
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - USB - Nein
Schnittstellen / Anschlüsse - VGA - Ja
Screen diagonal - 27 inches
Screen size (diag.) - 27"
ShortDescription - 27" | IPS | 1920 x 1080 | D-SUB | HDMI | VESA 100 x 100
ShortSummaryDescription - AOC 27E1H, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 5 ms, Black
Speakers - No
Speakers built-in - No
Static contrast - 1 000:1
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 1
Storno - Y
Stromversorgung - Leistungsaufnahme (Betrieb) - 26 W
Swivel - No
Technical details > Net weight - 4.62 kg
Technical details > No flickering - Yes
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Technische Informationen - Anzahl Bildschirme - 1
Technische Informationen - Bildschirmgröße-Klasse - 685,80 mm
Technische Informationen - Bildschirmmodus - Full HD
Technische Informationen - Hintergrundbeleuchtung - LED
Technische Informationen - Horizontalfrequenz - 30 kHz bis 83 kHz
Technische Informationen - Pixelabstand - 0,31 mm
Technische Informationen - Reaktionszeit - 5 ms
Technische Informationen - Seitenverhältnis - 16:9
Technische Informationen - Sichtbare Bildschirmgröße - 68,6 cm (27 Zoll)
Technische Informationen - Vertikale Frequenz - 50 Hz bis 76 Hz
Title - AOC 27E1H LED display 68.6 cm (27") Full HD Flat Black
Touch screen - No
Touch the screen overlay - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
URL - https://eu.aoc.com/en/products/27e1h
vendpn - 27E1H
Verschiedenes - Energy Star - Ja
Vertical visual angle - 178 degrees
VESA - 100 x 100
VESA Mount - 100 x 100 mm
Video - Helligkeit - 250 cd/m²
Video - Kontrastverhältnis - 20,000,000:1
Video - Maximale Auflösung - 1920 x 1080
Video - Natives Kontrastverhältnis - 1,000:1
Video - Unterstützte Farben - 16,7 Millionen Farben
Viewing angle, horizontal - 178 °
Viewing angle, vertical - 178 °
Visible area, horizontal - 597.88 mm
Visible area, vertical - 336.31 mm
Visible screen size - 598 x 336 mm
Warranty -
Warranty - 36
Warranty - Producer warranty 36 months
WarrantyInfo - 3 Years
Weight - 4.62 kg
Weight & dimensions - Weight - 4.62 kg
Wi-Fi connectivity - No
Width - 710 mm
Width - 710 mm
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x D-Sub 15-pin
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x HDMI
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x słuchawkowe
140,29 €
AOC 27E1H, 27"
Visos kategorijos