LG 32UK550-B, 32"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 192021 Prekės kodas: 32UK550-B
Sandėlyje 28 vnt.
Garantija: 2 metai
308,89 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 32"
 • Skiriamoji geba: 4K UHD 3840x2160
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: VA
 • Reakcijos laikas: 4ms
 • Kontrastas: 3000:1
 • Šviesumas: 250cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti LG 32" monitorių su 4K UHD 3840x2160 skiriamąja geba.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
 • VA panelis šiam monitoriui suteikia aukštus atitikimo rodiklius ir pagerintą apžvalgos kampą.
 • Monitoriuje įrengta garsiakalbių sistema leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti filmus su garsu be būtinybės įsigyti papildomas kolonėles.
 • Dėka greitam 4ms reakcijos laikui, šis monitorius puikiai tarnaus dinamiškų žaidimų ir filmų peržiūrai.
Pagrindinė informacija
Matmenys 32"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba 4K UHD 3840x2160

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas VA

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 4ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 3000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 250cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Ne
VESA sieninis laikiklis : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Yra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub Nėra

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje LG 32UK550-B, 32"
3D technology support - No
Accessories included -
Adaptive-Sync Technology - AMD FreeSync
Additional information - Contrast: 1:3000 (typical)
Additional information - Multilingual OSD
Additional information - Response time: 4ms (gray-to-gray)
Aspect ratio - 16:9
Aspect Ratio - 16:9
Backlight technology - Edge-LED
Brightness - 300 cd/m²
Brightness - 300 cd/m2
Brightness - 300 cd/m²
Built-in power supplier - No
Built-in speakers' qty - 2 Pcs
Built-in USB hub - No
Case colour - Black
Color - Black
Colour Support - 1.07 billion colours
Compliant Standards - DisplayPort 1.2
Contrast index - 3000:1
Contrast Ratio - 3000:1
Curved screen - No
Depth - 2 cm
Depth - 91 mm
Depth with stand - 9.1 cm
description - 4K UHD resolution delivers breathtaking clarity and precise detail with four times the resolution of Full HD.This color calibrated monitor covers an incredible 95% of the DCI-P3 color space, the current standard utilized by the film industry, assuring an exceptionally wide range of colors.Radeon FreeSync reduces the tearing and stuttering that occur between a graphic card's frame rate and a monitor's refresh rate enabling smoother motion and less stuttering in demanding games.
Description - LG 32UK550-B 32inch Class 4K UHD Monitor
Description - Monitor 32-calowy klasy 4K UHD z technologią Radeon FreeSync. Ten skalibrowany kolorowo monitor obejmuje niewiarygodne 95% przestrzeni barw DCI-P3, obecnego standardu stosowanego przez przemysł filmowy, zapewniającego wyjątkowo szeroką gamę kolorów.  Radeon FreeSync * zmniejsza łzawienie i zająknięcia występujące między szybkością klatek karty graficznej, a częstotliwością odświeżania monitora, umożliwiając płynniejszy ruch i mniej jąkania w wymagających grach.  Czarny stabilizator LG pomaga rozjaśnić ciemne sceny, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć konkurencję.  On-Screen Control umieszcza szereg podstawowych ustawień monitora w poręcznym oknie, zapewniając szybki i łatwy dostęp. Głośność, jasność, ustawienia trybu obrazu, podział ekranu 2.0 i podwójny kontroler można teraz regulować za pomocą kilku kliknięć myszy, zamiast twardych przycisków na monitorze. Elegancka konstrukcja monitorów LG Premium została podkreślona przez stojak ArcLine. Regulacja wysokości, gładka krzywa podstawy zapewnia stabilność i niezawodną wydajność.
Device Type - LED-backlit LCD monitor - 32"
dimension depth - 820 mm
dimension height - 230 mm
dimension weight - 10100 g
dimension width - 500 mm
Dimensions (WxDxH) - with stand - 72.81 cm x 23 cm x 49.17 cm
Display Position Adjustments - Height, tilt
Dot pitch - 0.181 mm
ean - 8806098343171
EANCode - 8806098343171
Energy Class - Class A
Energy Consumption per Year - 58 kWh
feature - Large display immersion
feature - On-screen control
feature - Radeon FreeSync technology
feature - Vivid color expression
guarantee - 0
guarantee_type - external
Height - 16.7 cm
Height - 194 mm
Height - 237 mm
Height - 500.000000000
Height with stand - 23.7 cm
Horizontal visual angle - 178 degrees
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x DisplayPort
I/O connectors - 2 x HDMI
Input connectors - 2 x HDMI 1.4
Input Connectors - 2xHDMI, DisplayPort
Input connectors - DisplayPort
Integrated camera - No
Integrated network adapter (LAN) - No
Integrated TV tuner - No
Kensington Lock - No
LCD panel type - TFT VA
Length - 825.000000000
LongDesc - LG 32UK550-B 32inch Class 4K UHD Monitor with Radeon
Manufacturer - LG
Manufacturer Part No - 32UK550-B
ManufacturerPartNumber - 32UK550-B
Matrix type - VA
Memory card reader - No
Microphone - No
Model - 32UK550-B
Monitor height adjustment - No
Monitor screen format - Wide
More info - More info [LINK]
name - LG 32UK550-B
Native Resolution - 4K 3840 x 2160 (DisplayPort: 60 Hz, HDMI: 60 Hz)
Net weight - 6.9 kg
Number of colors - 1,07 mld
Number of displayed colours - 1,07 mld
On Screen Display - Yes
Optional accessory -
Other connectors - 1 x audio output (stereo mini-jack)
Other features - Częstotliwość odświeżania: 60 Hz Zasilanie: 100-240Vac, 50 / 60Hz Moc gośnika: 5 W
Panel tilt - No
Panel Type - VA
PartNumber - 32UK550-B
PeriodofWarranty - 24 Months Bring-In Warranty
Pixel Pitch - 0.181 mm
Pixel's dimensions - 0.181 mm
Power consumption - 50 W
Power Consumption (On mode) - 40 W
Power consumption (work/idle) - 50/0,3 Watt
producer - LG Electronics
Product Description - LG 32UK550 - LED monitor - 4K - 32"
productName - LG 32UK550-B 32inch Class 4K UHD Monitor with Radeon
Recommended resolution - 3840 x 2160 pixels
Refresh time with recommended resolution - 60 Hz
Remote control in bundle - No
Resolution - 3840 x 2160
Response time - 4 ms
Response Time - 4 ms (grey-to-grey)
Response time - 4 ms
Rotating panel (pivot) - No
Screen Coating - Anti-glare, 3H Hard Coating
Screen diagonal - 32 inches
Screen size (diag.) - 32"
Speaker power - 2.5 Watt
Speakers - Yes
Speakers built-in - Yes
Static contrast - 3 000:1
Swivel - No
Touch the screen overlay - No
vendpn - 32UK550-B
Vertical visual angle - 178 degrees
Viewing angle, horizontal - 178 °
Viewing angle, vertical - 178 °
Warranty -
Warranty - 24 months
Warranty - Warranty 24 months
Weight - 11.7 kg
Weight - 10.740000000
Weight - 7 kg
Weight with stand - 15.4 kg
Wi-Fi connectivity - No
Width - 28.7 cm
Width - 225.000000000
Width - 287 mm
  -
308,89 €
LG 32UK550-B, 32"
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos