LG 49UU640C, 49"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 192032 Prekės kodas: 49UU640C
Sandėlyje 11 vnt.
Garantija: 3 metai
621,28 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Matmenys: 49"
  • Skiriamoji geba: 4K UHD 3840x2160
  • Curved: Nėra
  • Skydelio tipas: N/A
  • Reakcijos laikas: 8ms
  • Kontrastas: 1200:1
  • Šviesumas: 400cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti LG Electronics 49" monitorių su 4K UHD 3840x2160 skiriamąja geba.
  • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
  • Monitoriuje įrengta garsiakalbių sistema leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti filmus su garsu be būtinybės įsigyti papildomas kolonėles.
Pagrindinė informacija
Matmenys 49"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda/Sidabrinė
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba 4K UHD 3840x2160

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : N/A
Skydelio tipas N/A

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 8ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1200:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 400cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Ne
VESA sieninis laikiklis : 300x300 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Yra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub Nėra

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Yra
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje LG 49UU640C, 49"
300 mm x 300 mm VESA mounting interface - Yes
Analogue TV Tuner - PAL, SECAM
Audio - Built-in speaker(s) - Y
Audio - Number of speakers - 2
Audio - RMS rated power - 20 W
Audio - Sound modes - Cinema,Clear Voice III,Game,Music,Sports,Standard
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Brand - LG
BrandPartCode - 49UU640C
Brightness - 400
Category - TVs
Certificates - Energy Star certified - Y
CI Slot Input/Output connectors - 1
Code - 49UU640C
Commercial Features - Screen welcome message, hotel mode, Lock Mode, SNMP support, Real-Time Clock (RTC), Essential Smart, Crestron Connected Certified, Display Power Management (DPM), Embedded Content Management, SuperSign Control compatible
Commercial Use - Yes - digital signage / hotel
Connectivity - LAN
Country Kits - Europe
Depth Unit Dimensions - 231 mm
Description - Content Management/Group Management SuperSign Control SNMP Wake-up On Lan Crestron Connected® (Network Based Control)
Description - LG 49UU640C Signage TV 49inch UHD LED
description - LG Commercial Lite TVs are designed specifically for diverse business environments. Especially via compatibility with AV Control system and DPM (Display Power Management) as well as its smart connectivity, simple user friendly interface, and ULTRA HD picture quality. Enjoy Full HD content in 4K ULTRA HD quality by 4K Upscaler. The 4K Upscale automatically upgrades Full HD content to ULTRA HD through several steps of the upscaling processes. And also this LG TV can deliver intense highlights, vivid colors and deep black on the screen by HDR10.The embedded Content and Group Management System allows you to edit and play content, schedule a playlist and even group and control signage via remote control, mouse or even mobile phone, without needing a separate PC or software. This makes content management much easier and user-friendly.USB data cloning makes managing multiple displays more efficient for optimal operation, since users don't have to set up each display one by one. Once users copy data to a USB in one display, it will be easily distributed to others through a USB plug-in. SuperSign Control is a basic control software. Multiple displays are controlled by one account with a single server. Essential factors such as power, volume, scheduling can be remotely adjusted, with firmware updates supported.
Design - On/off switch - Y
Design - Panel mounting interface - 300 x 300 mm
Design - Product colour - Black
Design - VESA mounting - Y
Diagonal Class - 49"
Dimensions (WxDxH) - without stand - 111 cm x 7.2 cm x 65 cm
Display - 3D - N
Display - Aspect ratio - 4:3,16:9
Display - Display brightness - 400 cd/m²
Display - Display diagonal - 124.5 cm (49")
Display - Display resolution - 3840 x 2160 pixels
Display - Display technology - Direct-LED
Display - HD type - 4K Ultra HD
Display - Screen shape - Flat
Display > Display -
Display > Placement (L/P) -
Display Format - 4K UHD (2160p)
EAN - 8806098264520
EANCode - 8806098264520
feature - Embedded Content and Group Management
feature - Perfect picture quality and color
feature - Power and network in one line
feature - Real-time remote monitoring
feature - SuperSign Control
feature - UHD commercial TV with essential smart function
feature - USB data cloning
Full Description Line - TV Signage|Model 49UU640C|49"|Resolution 3840x2160|Form factor 16:9|Brightness 400|3xHDMI|1xAudio-Out|1xRS232|1xUSB 2.0|1xHeadphones jack|1xRJ45|2xRF-In|1xCI Slot|Speakers|300 mm x 300 mm
Gross weight - 13.70 kg
GTIN - 8806098264520
HDMI Input/Output connectors - 3
HDMI Ports Qty - 3 ports
HDR Technology - HDR 10
Headphones jack Input/Output connectors - 1
Height - 770.000000000
Height Unit Dimensions - 709 mm
Image Aspect Ratio - 16:9
LCD Backlight Technology - LED backlight - direct-lit LED
Length - 1190.000000000
LongDesc - UHD Commercial TV with Essential Smart Function
LG Commercial Lite TVs are designed specifically for diverse business environments. Especially via compatibility with AV Control system and DPM(Display Power Management) as well as its smart connectivity, simple user friendly interface, and ULTRA HD picture quality.
Embedded Content&Group Management
The embedded Content and Group Management System allows you to edit and play content, schedule a playlist and even group and control signages via remote control, mouse or even mobile phone, without needing a separate PC or software. This makes content management much easier and user-friendly.
USB Data Cloning
USB data cloning makes managing multiple displays more efficient for optimal operation, since users don’t have to set up each display one by one. Once users copy data to a USB in one display, it will be easily distributed to others through a USB plug-in.
SuperSign Control
SuperSign Control is a basic control software. Up to 100 displays are controlled by one account with a single server. Essential factors such as power, volume, scheduling can be remotely adjusted, with firmware updates supported.
Perfect picture quality and color
Enjoy Full HD content in 4K ULTRA HD quality by 4K Upscaler. The 4K Upscale automatically upgrades Full HD content to ULTRA HD through several steps of the upscaling processes. And also this LG TV can deliver intense highlights, vivid colors and deep black on the screen by HDR10.
Real-Time Remote Monitoring
In case of malfunctions or errors, real-timeremote care is available. When an error occurs, a notification can be sent through the SNMP protocol.
Power & Network in One Line
WOL enables users to send a message through network to turn on displays. This greatly simplifies the installation and maintenance processes as only a single wire is required for power and network connection.
Compatibility with AV Control Systems
This LG TV has Crestron ConnectedⓇ Certification, a function that is dedicated to meeting room and that meets the growing need in corporate meeting space market.
DPM (Display Power Management)
From now on, you can configure the DPM(Display Power Management) function by setting the function to on. When there is no signal, the TVs enters to DPM mode to manage power efficiently
LongDesc - LG 49UU640C Signage TV 49inch UHD LED IPS 400cd 16/7 DVB-T2/S2/C Two Pole 10W/10W Speaker WebOS 4.0
LongProductName - 124.46 cm (49") , LED, PAL/SECAM, 400 cd/m², HDMI/HDCP 2.0, USB 2.0, CI Slot, Clear VoiceⅢ, RS-232C, RJ45, 50/60 Hz
LongSummaryDescription - LG 49UU640C. Display diagonal: 124.5 cm (49"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: Direct-LED, Screen shape: Flat. Smart TV. Display brightness: 400 cd/m², Aspect ratio: 4:3,16:9. Ethernet LAN. Energy Star certified. Weight: 11.1 kg. Product colour: Black
Management features - Auto power off - Y
Management features - On/Off timer - Y
Management features - Panel Lock - Y
Management features - Sleep timer - Y
Manufacturer - LG
Manufacturer Part No - 49UU640C
ManufacturerPartNumber - 49UU640C
Model name - 49UU640C
Multimedia > Built-in speaker(s) -
Name - LG 49UU640C 49" 3840 x 2160/16:9/300 x 300 mm/USB/RJ 45/HDMI/Audio
Native resolution - 3840x2160
Networking - Ethernet LAN - Y
Networking - Security algorithms - SNMP
Networking - Wi-Fi - N
Other features > Signage product family -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 1193.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 158.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 770.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 3376.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 1370.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.70 kg
Package features > Volume (m3) - 0.15 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging data - Package depth - 158 mm
Packaging data - Package height - 1193 mm
Packaging data - Package weight - 13.4 kg
Packaging data - Package width - 770 mm
PartNumber - 49UU640C
Performance - Child lock - Y
Performance - High Dynamic Range Imaging (HDRI) - Y
Performance - USB cloning - Y
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - Audio (L,R) in - 1
Ports & interfaces - Common interface (CI) - Y
Ports & interfaces - Component video (YPbPr/YCbCr) in - 1
Ports & interfaces - Digital audio optical out - 1
Ports & interfaces - DVI port - N
Ports & interfaces - Ethernet LAN (RJ-45) ports - 1
Ports & interfaces - HDCP - Y
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0
Ports & interfaces - Headphone out - Y
Ports & interfaces - Headphone outputs - 1
Ports & interfaces - PC in (D-Sub) - N
Ports & interfaces - RF input - 2
Ports & interfaces - RF ports quantity - 2
Ports & interfaces - RS-232C ports - 1
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 2
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Annual energy consumption - 133.5 kWh
Power - Energy saving mode - Y
Power - Power consumption (standby) - 0.3 W
Power - Power consumption (typical) - 107.9 W
Power Consumption (On mode) - 75 W
Power Consumption Operational - 133.5 Watt
Power Consumption Stand by - 0.3 Watt
Product Description - LG 49UU640C UU640C Series - 49" LED TV
Product name - TV Signage
Product Type - LED-backlit LCD TV
ProductName - 49UU640C
productName - LG 49UU640C Signage TV 49inch UHD LED IPS 400cd 16/7 DVB-T2/S2/C Two Pole 10W/10W Speaker WebOS 4.0
Resolution - 3840 x 2160
RF-In Input/Output connectors - 2
RJ45 Input/Output connectors - 1
RS232 Input/Output connectors - 1
Screen form factor - 16:9
Screen LED backlight - Yes
Screen size - 49"
Settings Cloning Capability - Yes
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 120 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 78 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 13.29 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 16 cm
ShortSummaryDescription - LG 49UU640C, 124.5 cm (49"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, Direct-LED, Smart TV, Black
Smart TV - Internet TV - N
Smart TV - Smart TV - Y
Software > Operating system -
Speaker System - 2 speakers
Speakers - Yes
Technical details > Diagonal -
Technical details > Net weight - 12.00 kg
Technical details > Operating hours/days -
Title - LG 49UU640C TV 124.5 cm (49") 4K Ultra HD Smart TV Black
TV Tuner - 1x analogue, 1x digital
TV tuner - Analog signal format system - PAL,SECAM
TV tuner - Tuner type - Analog
Unit Brutto Volume - 0.14976 cubm
Unit Gross Weight - 13.29 kg
Unit Net Weight - 11.3 kg
URL - https://www.lg.com/global/business/information-display/commercial-tv/lg-49UU640C-CIS
USB - Yes
USB 2.0 Input/Output connectors - 1
Vendor Homepage - www.lg.com/global/business/information-display/commercial-tv/lg-49UU640C-CIS
Video Interface - HDMI
Voltage - AC 120/230 V (50/60 Hz)
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Weight - 11.1 kg
Weight - 12.000000000
Weight & dimensions - Depth - 72 mm
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 231 mm
Weight & dimensions - Height - 650 mm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 709 mm
Weight & dimensions - Weight - 11.1 kg
Weight & dimensions - Weight with stand - 11.3 kg
Weight & dimensions - Width - 1110 mm
Weight & dimensions - Width (with stand) - 1110 mm
Width - 170.000000000
Width Unit Dimensions - 1110 mm
  -
621,28 €
LG 49UU640C, 49"
Visos kategorijos