Iiyama T2253MTS-B1, 21,5"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 251649 Prekės kodas: T2253MTS-B1
Sandėlyje 5 vnt.
Garantija: 3 metai
245,13 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 21.5"
 • Skiriamoji geba: FHD 1920x1080
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: TN
 • Reakcijos laikas: 2ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 250cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti Iiyama 21.5" monitorių su FHD 1920x1080 skiriamąja geba.
 • FullHD (1920px X 1080px) skiriamosios gebos dėka, šis monitorius puikiai tarnaus BlueRay kokybės filmų žiūrėjimui pilno ekrano režimu.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • Prijungimo vieta DVI užtikrina sujungimą su klasikinėmis vaizdo kortelėmis, kurios turi tokią prijungimo vietą.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • Monitoriuje įrengta garsiakalbių sistema leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti filmus su garsu be būtinybės įsigyti papildomas kolonėles.
 • Dėka greitam 2ms reakcijos laikui, šis monitorius puikiai tarnaus dinamiškų žaidimų ir filmų peržiūrai.
Pagrindinė informacija
Matmenys 21.5"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba FHD 1920x1080

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Yra
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 75 Hz
Skydelio tipas TN

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 2ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 250cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Yra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI 1

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
Accessories included -
ARTIKEL1 - T2253MTS-B1 54.7CM 21.5IN TN
ARTIKEL2 - FHD 220CD 2MS 2TP OPT BLK IN
Aspect ratio - 16:9
Audio - Yes
AudioFeatures - 2 x 2W
Auto Pivot - No
Brand - iiyama
BrandPartCode - T2253MTS-B1
Breite - 0.43
Brightness - 250 cd/m²
Brightness - 220 cd/m2
Category - Touch Screen Monitors
Certificates - CE
Certificates - CU
Certificates - EAC
Certificates - Energy Star
Certificates - TUV
Certificates - Certification - CE, TÜV-Bauart, EAC, CU
Color - Black
ContrastRatio - 1000:1
Depth - 539 mm
Depth with stand - 220.5 mm
Description - IIYAMA ProLite T2253MTS-B1 21.5in 54.6cm
Description - ProLite T2253MTS-B1 is based on optical touch technology (2 touch points) with a scratch-resistant front, offering excellent image clarity and durability of the screen. The screen can be touched with a soft stylus, finger or gloved hand, making it suitable for many applications. A solid and stable base supports a touch screen with an adjustable stand.
Design - Product colour - Black
dimension depth - 570 mm
dimension height - 410 mm
dimension weight - 7300 g
dimension width - 240 mm
Display - Aspect ratio - 15:9
Display - Contrast ratio (dynamic) - 12000000:1
Display - Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display - Display brightness - 250 cd/m²
Display - Display diagonal - 54.6 cm (21.5")
Display - Display diagonal (metric) - 54.7 cm
Display - Display number of colours - 16.78 million colors
Display - Display resolution - 1920 x 1080 pixels
Display - Display technology - TN
Display - Display type - LED
Display - Display viewable area (HxV) - 476.64 x 268.11 mm
Display - HD type - Full HD
Display - Horizontal scan range - 30 - 80 kHz
Display - Pixel pitch - 0.248 x 0.248 mm
Display - Response time - 2 ms
Display - Vertical scan range - 55 - 75 Hz
Display - Viewing angle, horizontal - 170°
Display - Viewing angle, vertical - 160°
Display surface - Matt
DisplayCaseColour - Black
DisplayFeatures -
 • TN
 • LED backlight
 • Touch (stylus, finger, glove)

 • DisplayFormat - 16:9
  DisplayNativeResolution - 1920 x 1080
  DisplayPort - n/a
  DisplaySize - 21.5"
  DisplaySizecm - 54.7 cm
  DisplayType - LCD LED
  DisplayViewingArea - 477 x 268 mm
  Dot pitch - 0.248 mm
  DVI - Yes
  Dynamic contrast - 12 000 000:1
  ean - 4948570116492
  EANCode - 4948570116492
  EmissionStandard - n/a
  EPEAT - n/a
  Ergonomics - Cable lock slot - Y
  Ergonomics - Cable lock slot type - Kensington
  Ergonomics - Panel mounting interface - 100 x 100 mm
  Ergonomics - Tilt adjustment - Y
  Ergonomics - Tilt angle range - -3 - 73°
  Ergonomics - VESA mounting - Y
  Ergonomics - Wall mountable - Y
  Features_Benefits -
  Frequency - 30-80 kHz
  Frequency, horizontal max. - 80 kHz
  Frequency, horizontal min. - 30 kHz
  Frequency, vertical max. - 75 Hz
  Frequency, vertical min. - 55 Hz
  FrequencyV - 55-75 Hz
  Gewicht - 7.24
  GRUPPE1 - Displays & Projektoren
  GRUPPE2 - Displays
  GTIN - 4948570116492
  guarantee - 36
  guarantee_type - external
  HDMI - Yes
  Height - 220.5 mm
  Height - 235.000000000
  Height with stand - 539 mm
  HeightAdjustment - n/a
  HERSTELLER - IIYAMA
  Hoehe - 0.25
  HSTNUMMER - T2253MTS-B1
  I/O connectors - 1 x 15-pin D-Sub
  I/O connectors - 1 x DVI
  I/O connectors - 1 x HDMI
  I/O connectors - 2 x USB 2.0
  InputSignal -
 • VGA
 • DVI
 • HDMI
 • 2x USB 2.0

 • KensingtonLock - Yes
  Laenge - 0.57
  Length - 570.000000000
  LongDesc -
  LongDesc - IIYAMA ProLite T2253MTS-B1 21.5inch 54.6cm Optical Dual Touch VGA DVI HDMI USB-HUB Dual Touch with supported OS
  LongDesc - The ProLite T2253MTS-B1 is based on optical touch technology (2 touch points) with a pure-glass scratch resistive front, offering superior image clarity and screen durability. The screen can be touched with a soft stylus, finger or gloved hand making it suitable for several applications. A solid and steady base supports the touchscreen with an adjustable stand. Multiple inputs (VGA, HDMI, DVI) are available for flexible connectivity along with USB for the touch interface.
  Touch technology - Optical
  This technology uses cameras. A touch event is registered with great accuracy when light is blocked by a finger or stylus. It’s the only touch technology that does not rely on an overlay or substrate to register a touch, so it's impossible to physically "wear out" the touchscreen. In fact you don’t really have to physically touch the screen.
  OverDrive ON / OFF
  When very fast graphics are displayed your monitor can sometimes get blurry. Turning on the OverDrive feature will eliminate that.
  Speakers
  This LED monitor is equipped with two high quality stereo speakers.
  ACR
  Contrast Ratio is a measurement of the difference between the darkest black and the brightest white your monitor can display. Advanced Contrast Ratio is a feature that automatically adjusts contrast and brightness of the screen to assure perfect picture quality while watching films and playing games.
  VESA
  VESA mount compliance means you can easily mount the LFD to any mounting that complies with the VESA standard.
  LongProductName - 54.61 cm (21.5") dual touchscreen, based on Optical touch technology
  LongSummaryDescription - iiyama T2253MTS-B1, ProLite. Display diagonal: 54.6 cm (21.5"), Response time: 2 ms, Display brightness: 250 cd/m². Product colour: Black. Touch technology: Dual-touch, Touchscreen technology: Optical imaging, Touchscreen type: Tabletop. Tilt angle range: -3 - 73°, Panel mounting interface: 100 x 100 mm, Cable lock slot type: Kensington. Power supply type: AC, Power consumption (typical): 18.42 W, Power consumption (standby): 0.5 W
  Manufacturer - IIYAMA
  ManufacturerPartNumber - T2253MTS-B1
  MANUFDATASHEET - https://iiyama.com/gb_en/products/prolite-t2253mts-b1/
  MarketingText -
  Matrix type - TFT-TN
  Model - ProLite T2253MTS
  MonitorControls - n/a
  MonitorType - Monitor
  name - Monitor 21.5 ProLite T2253MTS-B1,HDMI,USB,VGA,Speakers
  Number of colors - 16,7 mln
  Optional accessory -
  Other features -
  Other features - Full HD - Y
  PackageContents -
 • Cables: power (1.8m), USB (1.8m), HDMI (1.8m)
 • Guides: quick start guide, safety guide

 • Packaging content - Cables included - AC,HDMI,USB
  Packaging content - Quick start guide - Y
  PartNumber - T2253MTS-B1
  Performance - Built-in speaker(s) - Y
  Performance - HDCP - Y
  Performance - Number of OSD languages - 10
  Performance - Number of speakers - 2
  Performance - On Screen Display (OSD) languages - Czech, German, Dutch, English, Spanish, French, Italian, Japanese, Polish, Russian
  Performance - RMS rated power - 4 W
  Performance - Touch technology - Dual-touch
  Performance - Touchscreen technology - Optical imaging
  Performance - Touchscreen type - Tabletop
  PeriodofWarranty - 24 Months Warranty
  Pivot - Yes
  Pixelpitch - 0.248 mm
  Ports & interfaces - DVI port - Y
  Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
  Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
  Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 2
  Ports & interfaces - USB Touch port - Y
  Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
  Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
  Power - AC input voltage - 100 - 240 V
  Power - Energy efficiency class - A
  Power - Energy Star certified - Y
  Power - Power consumption (standby) - 0.5 W
  Power - Power consumption (typical) - 18.42 W
  Power - Power supply type - AC
  Power consumption - 15 W
  ProdDesc - iiyama 21,5" T2253MTS-B1 Optical Dual Touch, 1920x1080, 220cd/m² (with touch), 1000:1, Speakers, VGA, DVI, HDMI
  producer - IIYAMA
  ProductDemo -
  ProductName - T2253MTS-B1
  ProductPicture2 -
  ProductPicture3 -
  ProductPicture4 -
  Resolution - 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Response time - 2 ms
  ResponseTime - 2 ms
  Screen size (diag.) - 21.5"
  ShortSummaryDescription - iiyama ProLite T2253MTS-B1, 54.6 cm (21.5"), 2 ms, 250 cd/m², Full HD, TN, 1000:1
  Speakers built-in - Yes
  Static contrast - 1 000:1
  Stck_Kart - 1
  Stck_Pal - 18
  Storno - Y
  Title - iiyama ProLite T2253MTS-B1 touch screen monitor 54.6 cm (21.5") 1920 x 1080 pixels Black Dual-touch Tabletop
  Touch screen - Yes
  Transreflective technology - LED
  TV tuner built-in - No
  URL - https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-t2253mts-b1/
  USB - Yes
  UserManualEE -
  UserManualLT -
  UserManualLV -
  vendpn - T2253MTS-B1
  VESA - 100 x 100
  VESACompatible - Yes
  VESAStandard - 100 x 100
  VGA - Yes
  Viewing angle, horizontal - 170 °
  Viewing angle, vertical - 160 °
  ViewingAngle - 170
  ViewingAngleV - 160
  Visible area, horizontal - 476.64 mm
  Visible area, vertical - 268.11 mm
  Warranty -
  Warranty - 3 years
  WarrantyInfo -
  Weight - 0.000000000
  Weight - 5.600 Kg
  Weight & dimensions - Depth - 66.5 mm
  Weight & dimensions - Dimensions (W x D x H) with stand - 511.5 x 220.5 x 539 mm
  Weight & dimensions - Height - 310.5 mm
  Weight & dimensions - Weight with stand - 5.6 kg
  Weight & dimensions - Width - 511.5 mm
  Weight with stand - 5.6 kg
  Width - 511.5 mm
  Width - 420.000000000
  Width - 511.5 mm
  245,13 €
  Iiyama T2253MTS-B1, 21,5"
  Visos kategorijos