AOC G2868PQU, 28''

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 278464 Prekės kodas: G2868PQU
Sandėlyje 32 vnt.
Garantija: 3 metai
365,54 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 28"
 • Skiriamoji geba: 4K UHD 3840x2160
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: TN
 • Reakcijos laikas: 1ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 300cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti AOC 28" monitorių su 4K UHD 3840x2160 skiriamąja geba.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • Monitoriuje įrengta garsiakalbių sistema leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti filmus su garsu be būtinybės įsigyti papildomas kolonėles.
 • Dėka greitam 1ms reakcijos laikui, šis monitorius puikiai tarnaus dinamiškų žaidimų ir filmų peržiūrai.
Pagrindinė informacija
Matmenys 28"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba 4K UHD 3840x2160

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Yra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas TN

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 1ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 300cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Yra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Yra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Yra
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje AOC G2868PQU, 28''
100 mm x 100 mm VESA mounting interface - Yes
15pin D-sub Input/Output connectors - 1
Accessories included -
Aspect ratio - 16:9
Aspect Ratio - 16:9
Betrachtungswinkel - 170° horizontal / 160° vertikal
Brand - AOC
BrandPartCode - G2868PQU
Brightness - 300 cd/m²
Brightness - 300
Category - Computer Monitors
category - Monitors from 66,0 cm (26 Zoll)
Certificates - TUV
Code - G2868PQU
code - G2868PQU
Color - Black
Contrast - 1000:1
Curved Display - Nein
Depth - 244.86 mm
Depth Unit Dimensions - 244.86 mm
Description - AOC G2868PQU Monitor AOC Gaming G2868PQU
Description - The G2868PQU monitor offers the hottest gaming experience. The 3840 x 2460 UHD resolution introduces the best graphics straight to your room. Thanks to the response time of 1 ms, FreeSync technology and 75 Hz refresh rate you will be able to play as fast as you can. Regardless of your hardware configuration, you get the highest possible frame rate thanks to AMD Free-Sync technology. Regardless of whether you're racing between exploding bullets or squealing tires, you're going to beat the rain-covered corners, say goodbye to plucking the cages and delays - leave your opponents in beautifully rendered exhaust fumes. The 4k / UHD 3840 x 2160 matrix with a density of 138 pixels per inch offers 300% more screen space! Thanks to the detail four times higher than a normal HD monitor, players using 4K resolution are moving to a world of sharp and extremely detailed images that provide a higher level of immersion than ever before!
Description - The ultimate UHD gaming experience
Design - Bezel thickness type - Frameless
Design - Certification - TÜV GS, FCC, GOST, ISO
Design - Detachable stand - Y
Design - Frameless design - Y
Design - Market positioning - Gaming
Design - Mean time between failures (MTBF) - 50000 h
Design - Product colour - Black,Red
Design > Colour of product - Black
dimension depth - 735 mm
dimension height - 505 mm
dimension weight - 9400 g
dimension width - 240 mm
Display - 3D - N
Display - Backlight type - W-LED
Display - Contrast ratio (dynamic) - 50000000:1
Display - Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display - Display brightness (typical) - 300 cd/m²
Display - Display diagonal - 71.1 cm (28")
Display - Display diagonal (metric) - 71.1 cm
Display - Display number of colours - 16.78 million colors
Display - Display resolution - 3840 x 2160 pixels
Display - Display technology - LED
Display - HD type - 4K Ultra HD
Display - High Dynamic Range (HDR) supported - Y
Display - Maximum refresh rate - 60 Hz
Display - Native aspect ratio - 16:9
Display - Panel type - TN
Display - Pixel pitch - 0.16 x 0.16 mm
Display - Response time - 1 ms
Display - Screen shape - Flat
Display - sRGB coverage (typical) - 102%
Display - Supported video modes - 2160p
Display - Viewable size, horizontal - 62.1 cm
Display - Viewable size, vertical - 34.1 cm
Display - Viewing angle, horizontal - 170°
Display - Viewing angle, vertical - 160°
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Contrast ratio (dynamic) -
Display > Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display > Display - 3840 x 2160
Display > Display brightness - 300 cd/m²
Display > Display diagonal - 28 "
Display > HD type - FHD
Display > Maximum refresh rate - 60 Hz
Display > Panel type - TN
Display > Response time - 1 ms
Display > Viewing angle, horizontal - 170 °
Display > Viewing angle, vertical - 160 °
Display connectors - VGA (D-Sub), HDMI (2x), Display Port
Display surface - Matt
Displayable colours - 16.7 million
DisplayPort Input/Output connectors - 1
Dot pitch - 0.16 mm
Dynamic contrast - 50 000 000:1
Dynamic contrast (DCR) - 50000000:1
EAN - 4038986186674
ean - 4038986186674
EANCode - 4038986186674
Energy efficiency class - B
Ergonomics - Cable lock slot - N
Ergonomics - Cable lock slot type - Kensington
Ergonomics - Height adjustment - 13 cm
Ergonomics - Height adjustment - Y
Ergonomics - Panel mounting interface - 100 x 100 mm
Ergonomics - Pivot - N
Ergonomics - Rotating - N
Ergonomics - Swivelling - N
Ergonomics - Tilt adjustment - N
Ergonomics - VESA mounting - Y
Ergonomics > Height adjustment - 13 cm
Ergonomics > Height adjustment - Yes
Ergonomics > Pivot - No
Ergonomics > Swivel angle range - 34/34 °
Ergonomics > Swivelling - Yes
Ergonomics > Tilt adjustment - No
Ergonomics > Tilt angle - -4/22 °
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 100x100 mm
Farbraum - 100% sRGB, 92% Adobe RGB
Farbtiefe - 8 Bit (max. 16.7 Mio. Farben)
Feature - AMD FreeSync, USB Hub
Frequency, horizontal max. - 160 kHz
Frequency, horizontal min. - 30 kHz
Frequency, vertical max. - 80 Hz
Frequency, vertical min. - 23 Hz
Full Description Line - Model G2868PQU|28"|4K|Panel TN|Resolution 3840x2160|Form factor 16:9|Refresh rate 60Hz|Brightness 300|Contrast 1000:1|Dynamic contrast (DCR) 50000000:1|Horizontal 170 degrees|Vertical 160 degrees|Displayable colours 16.7 million|1x15pin D-sub|2xHDMI|1xDisplayPort|4xUSB 3.1|1xHeadphones jack|Speakers|Swivel|Height adjustable|Tilt|PSU Inbuilt|100 mm x 100 mm
GTIN - 4038986186674
guarantee - 36
guarantee_type - external
HDMI Input/Output connectors - 2
HDR - Yes
Headphones jack Input/Output connectors - 1
Height - 549.54 mm
Height - 384.000000000
Height adjustable Stand - Yes
Height adjustment - yes
Height Unit Dimensions - 549.54 mm
Helligkeit - 300 cd/m²
I/O connectors - 1 x 15-pin D-Sub
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x DisplayPort
I/O connectors - 2 x HDMI
I/O connectors - 4 x USB 3.0
Kontrastverhältnis (dynamisch) - 50 000 000:1
Kontrastverhältnis (statisch) - 1000:1
Length - 274.000000000
Link - https://eu.aoc.com/en/gaming-monitors/g2868pqu
LongDesc - AOC G2868PQU Monitor AOC Gaming G2868PQU 28 4K UHD, 1ms, HDMI/DP
LongDesc - The ultimate UHD gaming experience
The G2868PQU offers the sharpest gaming experience. The 3840 x 2160 UHD resolution brings the best graphics right into your room. Be as fast as you possibly can, thanks to the 1ms response time, FreeSync and 60Hz refresh rate.
LongProductName - Responsive gaming experience with 71.12 cm (28") UHD resolution, TN panel, 1 ms, and FreeSync.
LongSummaryDescription - AOC Gaming G2868PQU. Display diagonal: 71.1 cm (28"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 170°, Viewing angle, vertical: 160°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black,Red
Manufacturer - AOC INTERNATIONAL
ManufacturerPartNumber - G2868PQU
Matrix type - TFT-TN
Model - G2868PQU
Model name - G2868PQU
Monitor features - 4K
Multimedia - Built-in camera - N
Multimedia - Built-in speaker(s) - Y
Multimedia - Number of speakers - 2
Multimedia - RMS rated power - 3 W
Multimedia - TV tuner integrated - N
Multimedia > Built-in speaker(s) - Yes
Multimedia > TV tuner integrated - No
Name - AOC G2868PQU 28 ", TN, FHD, 3840 x 2160, 16:9, 1 ms, 300 cd/m², Black, 1
name - AOC G2868PQU 71,12 cm (28 Zoll) 4K/UHD, TN - DP, HDMI, VGA
name - Monitor G2868PQU 28 LED 4K HDMIx2 DP USB
Native resolution - 3840x2160
Number of colors - 16,7 mln
Optional accessory -
Other features - Height adjustment: 130mm
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 240.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 510.00 mm
Package features > Gross weight - 8.50 kg
Package features > Gross width (mm) - 731.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 3300.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 300.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 3.60 kg
Package features > Volume (m3) - 0.09 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging data - Package depth - 240 mm
Packaging data - Package height - 510 mm
Packaging data - Package weight - 8.5 kg
Packaging data - Package width - 731 mm
Panel type - TN
PartNumber - G2868PQU
Performance - AMD FreeSync - Y
Performance - Anti-Blue-Light technology - Y
Performance - Flicker-free technology - Y
Performance - i-Care technology - Y
Performance - Low Blue Light technology - Y
Performance - NVIDIA G-SYNC - N
PeriodofWarranty - 36 Months warranty
Pivot - no
Pixel size - 0.16 mm
Ports & interfaces - Audio input - N
Ports & interfaces - Built-in USB hub - Y
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.2
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DVI port - N
Ports & interfaces - HDMI - Y
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI version - 1.4/2.0
Ports & interfaces - Headphone connectivity - 3.5 mm
Ports & interfaces - Headphone out - Y
Ports & interfaces - Headphone outputs - 1
Ports & interfaces - Microphone in - Y
Ports & interfaces - USB hub version - 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ports & interfaces - USB Type-A downstream ports quantity - 4
Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Output connections - 1
Ports & interfaces > USB ports quantity - 2
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - External power adapter - N
Power - Power consumption (off) - 0.3 W
Power - Power consumption (standby) - 0.3 W
Power - Power consumption (typical) - 36 W
Power consumption - 36 W
Power supply - Inbuilt
producer - AOC
Producer product name - G2868PQU
ProductName - G2868PQU
Refresh Rate - 60 Hz
Refresh rate - 60Hz
Resolution - 3840 x 2160
Response time - 1 ms (grey-to-grey)
Response time - 1 ms
Screen form factor - 16:9
Screen LED backlight - Yes
Screen resolution - 4K (4096 x 3072 Pixel)
Screen Size - 28 inch
Screen size - 28"
Screen size (diag.) - 28"
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 73 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 50.5 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 9.42 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 23.5 cm
ShortSummaryDescription - AOC Gaming G2868PQU, 71.1 cm (28"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LED, 1 ms, Black,Red
Speaker - 2x 3 Watt
Speakers - Yes
Speakers built-in - Yes
Static contrast - 1 000:1
Swivel Stand - Yes
Technical details > Net weight - 4.90 kg
Technical details > No flickering - Yes
Tilt Stand - Yes
Title - AOC Gaming G2868PQU computer monitor 71.1 cm (28") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Flat Black,Red
Touch screen - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
Unit Brutto Volume - 0.08663 cubm
Unit Gross Weight - 9.42 kg
Unit Net Weight - 6.3 kg
URL - https://eu.aoc.com/
USB 3.1 Input/Output connectors - 4
Vendor Homepage - eu.aoc.com/en/gaming/products/g2868pqu/specs
vendpn - G2868PQU
VESA - 100 x 100
VESA Support - 100 x 100 mm
Viewing angle horizontal - 170 degrees
Viewing angle vertical - 160 degrees
Viewing angle, horizontal - 170 °
Viewing angle, vertical - 160 °
Visible area, horizontal - 620.93 mm
Visible area, vertical - 341.28 mm
Warranty -
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 0.000000000
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 244.9 mm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 549.5 mm
Weight & dimensions - Weight (with stand) - 4.9 kg
Weight & dimensions - Width (with stand) - 685.9 mm
Width - 685.9 mm
Width - 490.000000000
Width Unit Dimensions - 685.9 mm
365,54 €
AOC G2868PQU, 28''
Visos kategorijos