ViewSonic VX3258-PC-MHD, 32"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 279617 Prekės kodas: VX3258-PC-MHD
Sandėlyje 4 vnt.
Garantija: 3 metai
308,89 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 31.5"
 • Skiriamoji geba: FHD 1920x1080
 • Curved: Yra
 • Skydelio tipas: VA
 • Reakcijos laikas: 1ms
 • Kontrastas: 3000:1
 • Šviesumas: 250cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti ViewSonic 31.5" monitorių su FHD 1920x1080 skiriamąja geba.
 • FullHD (1920px X 1080px) skiriamosios gebos dėka, šis monitorius puikiai tarnaus BlueRay kokybės filmų žiūrėjimui pilno ekrano režimu.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
 • VA panelis šiam monitoriui suteikia aukštus atitikimo rodiklius ir pagerintą apžvalgos kampą.
 • Monitoriuje įrengta garsiakalbių sistema leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti filmus su garsu be būtinybės įsigyti papildomas kolonėles.
 • Dėka greitam 1ms reakcijos laikui, šis monitorius puikiai tarnaus dinamiškų žaidimų ir filmų peržiūrai.
Pagrindinė informacija
Matmenys 31.5"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba FHD 1920x1080

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Yra
Curved : Yra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 165 Hz
Skydelio tipas VA

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 1ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 3000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 250cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Yra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub Nėra

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
Aspect Ratio - 16:9
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Betrachtungswinkel - 178° horizontal / 178° vertikal
Brightness - 250
category - Monitors from 66,0 cm (26 Zoll)
code - VX3258-PC-MHD
Colour - Black
Contrast - 3000:1
Curved Display - 1800R
Depth Unit Dimensions - 218 mm
Description - With an immersive curved screen, the ViewSonic VX3258-PC-MHD provides a stunning viewing experience. The monitor has been designed with an 1800R curve and 88% NTSC colour size to deliver the perfect balance of comfort and immersion. Images are clear and detailed on the monitor’s Full HD resolution screen. A high 165Hz refresh rate delivers smooth animations with minimal input lag while AMD FreeSync™ virtually eliminates screen tearing and stuttering for a fluid gaming experience. The VX3258-PC-MHD also comes equipped with ViewSonic’s exclusive ViewMode™ presets, which offer optimised screen performance for different home entertainment applications, such as watching movies, editing, or playing video games. 2 HDMI and DisplayPort inputs offer flexible connectivity for both general use and entertainment. 165Hz refresh rate AMD FreeSync™ technology 1ms MPRT response time 88% NTSC wide colour gamut coverage Dual HDMI and DisplayPort inputs
Display connectors - HDMI (2x), Display Port
DisplayPort Input/Output connectors - 1
Dynamic contrast (DCR) - 80000000:1
ean - 0766907001129
Energy efficiency class - B
Farbtiefe - 8 Bit (max. 16.7 Mio. Farben)
Feature - AMD FreeSync
Full Description Line - Model VX3258-PC-MHD|31.5"|Panel VA|Resolution 1920x1080|Form factor 16:9|Refresh rate 165Hz|Brightness 250|Contrast 3000:1|Dynamic contrast (DCR) 80000000:1|Response time 1 ms|Horizontal 178 degrees|Vertical 178 degrees|2xHDMI|1xDisplayPort|1xAudio-Out|Speakers|Tilt|PSU External|Kensington lock|Colour Black
HDMI Input/Output connectors - 2
Height adjustment - no
Height Unit Dimensions - 489 mm
Helligkeit - 250 cd/m²
Kensington lock support - Yes
Kontrastverhältnis (dynamisch) - 80 000 000:1
Kontrastverhältnis (statisch) - 3000:1
Model name - VX3258-PC-MHD
Monitor features - Curved
Monitor features - Gaming
name - Viewsonic VX3258-PC-MHD, 81,28 cm (32 Zoll), 165Hz, VA - DP, HDM
Native resolution - 1920x1080
Panel type - VA
Pivot - no
Pixel size - 0.364 mm
Power supply - External
Refresh Rate - 165 Hz
Refresh rate - 165Hz
Response time - 1 ms
Response time - 1 ms (MRPT)
Screen form factor - 16:9
Screen LED backlight - Yes
Screen resolution - Full-HD (1.920 x 1.080 Pixel)
Screen size - 31.5"
Screen Size - 32 inch
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 77 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 17 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 8.45 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 58 cm
Speaker - 2x 2.5 Watt
Speakers - Yes
Tilt Stand - Yes
Unit Brutto Volume - 0.07592 cubm
Unit Gross Weight - 8.45 kg
Unit Net Weight - 5.9 kg
Vendor Homepage - www.viewsonic.com/eu/products/lcd/VX3258-PC-MHD.php
VESA Support - 100 x 100 mm
Viewing angle horizontal - 178 degrees
Viewing angle vertical - 178 degrees
Warranty - 36 months
Width Unit Dimensions - 713 mm
308,89 €
ViewSonic VX3258-PC-MHD, 32"
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos