Lenovo ThinkVision T27p-10, 27"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 337098 Prekės kodas: 61DAMAT1EU
Sandėlyje 5 vnt.
Garantija: 3 metai
472,56 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Matmenys: 27"
  • Skiriamoji geba: 4K UHD 3840x2160
  • Curved: Nėra
  • Skydelio tipas: IPS
  • Reakcijos laikas: 6ms
  • Kontrastas: 1000:1
  • Šviesumas: 350cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti Lenovo 27" monitorių su 4K UHD 3840x2160 skiriamąja geba.
  • IPS matrica šiam monitoriui užtikrina aukštus spalvų atitikimo rodiklius, gerą vaizdo kontrastą ir puikų regimumą praktiškai bet kokiu matymo kampu.
  • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
  • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
Pagrindinė informacija
Matmenys 27"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba 4K UHD 3840x2160

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas IPS

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 6ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 350cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Yra
Pivot : Yra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub Nėra

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Yra
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Lenovo ThinkVision T27p-10, 27"
Aspect ratio - 16:9
Aspect Ratio - 16:9
Bezel width, mm - 2 (sides, top) / 24.5 (bottom)
Brand - Lenovo
BrandPartCode - 61DAMAT1EU
Brightness - 350 cd/m²
Built-in speakers - N/A
Category - Computer Monitors
Certification - Energy Star 7.1
Certification - EPEAT Silver
Certification - TCO 8.0
Code - 61DAMAT1EU
Colour Support - 1.07 billion colours
Compatible operating systems - Windows 7, Windows 10
Compliant Standards - CCC, RoHS, UL Environmental SPC Gold, China Energy standard Tier 2, TUV Rheinland Eye Comfort Certification
Connections - 3.5 mm
Connections - DisplayPort
Connections - HDMI
Connections - USB Hub
Contrast Ratio - 1000:1 / 3000000:1 (dynamic)
Contrast ratio (typical) - 1000:1
Description - LENOVO 27" T27P 4K 3840X2160 USB-C/HDMI/DP
Description - LENOVO ThinkVision T27p 27inch LED (EU)
description - The ThinkVision T27p is designed to provide you with a spectacular viewing experience. The NearEdgeless screen and 3840 x 2160 resolution make it an excellent productivity tool. The USB Type-C port provides a perfect one-cable solution by transiting data, video, and providing power delivery to compatible devices. Multiple USB ports enable easy connectivity to peripherals, making it a truly great investment for professionals in any industry who rely on additional monitors to multitask. Moreover, the ergonomically designed stand with lift, tilt, pivot, and swivel functionalities allows you to adjust the monitor for your comfort.
Design - Energy Star certified - Y
Design - Product colour - Black
Design > Colour of product - Black
Device Type - LED-backlit LCD monitor - 27"
Dimensions (W x D x H) with stand, mm - 611.6 x 210 x 403.3
Dimensions (WxDxH) - with stand - 61.16 cm x 21 cm x 40.33 cm
Dimensions W x D x H, mm - 611.6 x 45.5 x 368.4
Display - 3D - N
Display - Backlight type - W-LED
Display - Contrast ratio (dynamic) - 3000000:1
Display - Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display - Display brightness (typical) - 350 cd/m²
Display - Display diagonal - 68.6 cm (27")
Display - Display number of colours - 1.073 billion colors
Display - Display resolution - 3840 x 2160 pixels
Display - Display technology - LED
Display - HD type - 4K Ultra HD
Display - Maximum refresh rate - 60 Hz
Display - Native aspect ratio - 16:9
Display - Panel type - IPS
Display - Pixel pitch - 0.1554 x 0.1554 mm
Display - Response time - 4 ms
Display - Screen shape - Flat
Display - sRGB coverage (typical) - 99%
Display - Supported graphics resolutions - 3840 x 2160
Display - Viewable size, horizontal - 59.7 cm
Display - Viewable size, vertical - 33.6 cm
Display - Viewing angle, horizontal - 178°
Display - Viewing angle, vertical - 178°
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Contrast ratio (dynamic) -
Display > Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display > Display - 3840x2160 pixels
Display > Display brightness - 350 cd/m²
Display > Display diagonal - 27 "
Display > Display surface - Anti-Glare
Display > HD type - 4K
Display > Maximum refresh rate -
Display > Panel type - IPS
Display > Pixel density - 163 ppi
Display > Pixel pitch - 0.1554×0.1554 mm
Display > Response time - 4 ms
Display > Viewing angle, horizontal - 178 °
Display > Viewing angle, vertical - 178 °
Display brightness, cd/m² - 350
Display diagonal, " - 27
Display number of colours - 1.07 B
Display Position Adjustments - Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Display resolution, pixels - 3840 x 2160
DisplayPorts quantity - 1
EAN - 193268783546
EANCode - 193268783331
Environmental Standards - TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified
Ergonomics - Cable lock slot - Y
Ergonomics - Cable lock slot type - Kensington
Ergonomics - On/off switch - Y
Ergonomics - Panel mounting interface - 100 x 100 mm
Ergonomics - Pivot - Y
Ergonomics - Pivot angle - -90 - 90°
Ergonomics - Swivel angle range - -45 - 45°
Ergonomics - Swivelling - Y
Ergonomics - Tilt adjustment - Y
Ergonomics - Tilt angle range - -5 - 30°
Ergonomics - VESA mounting - Y
Ergonomics > Height adjustment - No
Ergonomics > Pivot - No
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - No
feature - 4ms response time to minimize motion blur caused by fast-moving images for a superior visual experience
feature - Eliminate cable clutter with a single, all-in-one data, video, and power connector - the USB Type-C
feature - Protect your eyes from blue light emission with the TÜV Eye Comfort certified anti-glare screen
feature - Reduce the strain on your back and neck with a fully ergonomic monitor stand
feature - With the In-Plane Switching technology and UHD resolution with 1.07 billion colors, you are assured of crystal-clear picture quality, more natural colors, and wider viewing angles
Features - USB 3.1 Gen 1 hub
GTIN - 0193268783331
HDMI ports quantity - 1
Height - 210.000000000
Height - 448.000000
Height adjustment - Yes
Input Connectors - HDMI, DisplayPort, USB-C
Length - 731.000000
Length - 735.000000000
Localisation - English / Europe
LongDesc - LENOVO ThinkVision T27p 27inch 3840x2160 4K HDMI+DP+USB-C 1000:1 6ms 16,7mio Topseller
LongDesc - The 27” Lenovo ThinkVision T27p-10 4K display makes your creative ideas come to life.
The stunning wide viewing angle screen provides 4K clarity with 1.07 billion colours and maximises your view with its near-edgeless design. With a fully functional USB Type-C port, T27p-10 can deliver one cable connection for power, data, video and audio to compatible devices.
This monitor also comes with an array of ports including HDMI, DP and USB extension to boost your productivity.
LongProductName - 68.6cm (27") 4K Ultra HD 3840 x 2160 W-LED IPS, 16:9, 350cd/m², 1.073B, 4ms, 178°/178°, 1000:1
LongSummaryDescription - Lenovo ThinkVision T27p-10. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting. Energy Star certified, Product colour: Black
Manufacturer - LENOVO
Manufacturer Part No - 61DAMAT1EU
Manufacturer Warranty - 3-year warranty
ManufacturerPartNumber - 61DAMAT1EU
Most Wanted Compatibility -
Multimedia > Built-in speaker(s) - No
Multimedia > TV tuner integrated -
Name - Lenovo ThinkVision T27p-10 27 ", IPS, 4K, 3840x2160 pixels, 16:9, 4 ms, 350 cd/m², Black
Native Resolution - 4K 3840 x 2160
On Screen Display (OSD) - Yes
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 240 mm
Package features > Gross height (mm) - 730 mm
Package features > Gross weight - 9.352 kg
Package features > Gross width (mm) - 450 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 1726 g
Package features > Plastic (No PET) - 676 g
Package features > Tare weight (kg) - 2.402 kg
Package features > Volume (m3) - 0.07884 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging content > Cables included - Monitor with stand 1 x Power Cable 1 x HDMI Cable 1 x USB Type-C™ to Type-C™ cable Quick Setup Guide
Packaging data - Stand included - Y
Panel type - IPS
Panel Type - IPS
PartNumber - 61DAMAT1EU
PeriodofWarranty - 36 M
PeriodofWarranty - 36 Months Pick-Up and Return
Pivot - Yes
Pixel Pitch - 0.1554 mm
Pixel pitch, mm - 0.1554 x 0.1554
Ports & interfaces - Audio output - Y
Ports & interfaces - Built-in USB hub - Y
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.2
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI - Y
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0
Ports & interfaces - Number of upstream ports - 1
Ports & interfaces - USB hub version - 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ports & interfaces - USB Type-C downstream ports quantity - 4
Ports & interfaces - USB upstream port type - USB Type-C
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > USB ports quantity - USB 3.1 Gen1 x 4, USB 3.1 Type-C Gen 1 x1
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Power consumption (max) - 140 W
Power - Power consumption (off) - 0.5 W
Power - Power consumption (typical) - 50 W
Power > Power consumption (max) - 140 W
Power consumption, W - 50
Producer product name - ThinkVision T27p-10
Product Description - Lenovo ThinkVision T27p-10 - LED monitor - 4K - 27"
productName - LENOVO ThinkVision T27p 27inch 3840x2160 4K HDMI+DP+USB-C 1000:1 6ms 16.7mio TopSeller
ProductName - T27p-10
Refresh rate, Hz - 60
Response Time - 14 ms (grey-to-grey); 6 ms; 4 ms (extreme)
Response time, ms - 6
Screen Coating - Anti-glare
ShortSummaryDescription - Lenovo ThinkVision T27p-10, 68.6 cm (27"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LED, 4 ms, Black
Technical details > Net weight - 6.95 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Title - Lenovo ThinkVision T27p-10 LED display 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Flat Black
Touch sensitive screen - No
URL - https://www.lenovo.com/
VESA-standard, mm - 100 x 100
Viewing angle, horizontal, ° - 178
Viewing angle, vertical, ° - 178
Warranty - 36
WarrantyInfo -
Weight - 6.95 kg
Weight - 9.480000000
Weight - 9.750000
Weight & dimensions - Bezel width (bottom) - 2.45 cm
Weight & dimensions - Bezel width (side) - 2 mm
Weight & dimensions - Bezel width (top) - 2 mm
Weight & dimensions - Depth - 45.5 mm
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 269.8 mm
Weight & dimensions - Height - 368.4 mm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 403.3 mm
Weight & dimensions - Weight - 5 kg
Weight & dimensions - Weight (with stand) - 6.95 kg
Weight & dimensions - Width - 611.6 mm
Weight & dimensions - Width (with stand) - 611.6 mm
Weight with stand, g - 6950
Weight, g - 5000
Width - 206.000000
Width - 450.000000000
  -
472,56 €
Lenovo ThinkVision T27p-10, 27"
Visos kategorijos