Lenovo ThinkVision T25d-10, 25"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 337100 Prekės kodas: 61DBMAT1EU
Sandėlyje 6 vnt.
Garantija: 3 metai
261,92 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 25"
 • Skiriamoji geba: WUXGA 1920x1200
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: IPS
 • Reakcijos laikas: 6ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 300cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti Lenovo 25" monitorių su WUXGA 1920x1200 skiriamąja geba.
 • IPS matrica šiam monitoriui užtikrina aukštus spalvų atitikimo rodiklius, gerą vaizdo kontrastą ir puikų regimumą praktiškai bet kokiu matymo kampu.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
 • Jungtis D-SUB palaiko vaizdo plokštės, kuriuose yra ankstesnės kartos – analoginiai VGA kištukai, ir palyginus naujesnės kartos DVI-I standartą, naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • Ypatingai didelės WUXGA 1920x1200 skiriamosios gebos dėka padidintos matomos darbinio paviršiaus dalys daro šį monitorių puikiu pasirinkimu profesionaliems grafikams, bei vaizdo montavimo specialistams.
Pagrindinė informacija
Matmenys 25"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:10
Skiriamoji geba WUXGA 1920x1200

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas IPS

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 6ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 300cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Yra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
ARTIKEL1 - T25D-10 25IN IPS 1000:1
ARTIKEL2 - 300CD HDMI/DP/VGA/USB T/S/L IN
Aspect ratio - 16:10
Aspect Ratio - 16:10
Brand - Lenovo
BrandPartCode - 61DBMAT1EU
Breite - 0.45
Brightness - 300 cd/m²
Buttons > Input type - HDMI, DP, VGA
Cable lock slot - Kensington
Category - Computer Monitors
Code - 61DBMAT1EU
Colour - Black
Colour Support - 16.7 million colours
Compliant Standards - CCC, UL Environmental SPC Gold, China Energy standard Tier 2, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, EU RoHS, ULE Gold
Connections - Audio (3.5mm)
Connections - DisplayPort
Connections - HDMI
Connections - USB-A (USB 3.x)
Connections - VGA
Contrast Ratio - 1000:1 / 3000000:1 (dynamic)
Contrast ratio (typical) - 1000:1
Description - LENOVO ThinkVision T25d-10 25inch TS
Description - LENOVO THINKVISION T25D/ 25.0" FHD IPS 16:10/ VGA/ HDMI/ DP/ ADJUSTABLE STAND/ 3YR WARRANTY
description - The ThinkVision T25d with its 25-inch NearEgdeless In-Plane Switching screen redefines visual clarity. The 16:10 aspect ratio with 11% more pixels than full-HD offer more screen real estate for seamless multitasking. Versatile HDMI, DisplayPort, and legacy VGA ports enable easy connectivity to your favorite work essentials. Impressive 4ms response time minimizes motion blur, allowing you to enjoy smooth, flicker-free visuals from any angle. Well suited for number crunching, or graphic designing, the ThinkVision T25d monitor is a smart investment for professionals whose job role requires them to be more detail-oriented
Design - Certification - CCC, TCO 8.0, TCO Edge 2.0, China Energy Efficiency Standard Tier 2, TÜV Eye Comfort, ULE Gold
Design - Energy Star certified - Y
Design - EPEAT compliance - Bronze
Design - Feet colour - Black
Design - Market positioning - Business
Design - Product colour - Black
Design - RoHS compliance - Y
Design > Colour of product - Black
Device Type - LED-backlit LCD monitor - 25"
Dimensions (WxDxH) - with stand - 54.87 cm x 26.04 cm x 39.95 cm
Display - 3D - N
Display - Backlight type - W-LED
Display - Colour gamut - 99%
Display - Contrast ratio (dynamic) - 3000000:1
Display - Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display - Display brightness (typical) - 300 cd/m²
Display - Display diagonal - 63.5 cm (25")
Display - Display number of colours - 16.78 million colors
Display - Display resolution - 1920 x 1200 pixels
Display - Display surface - Matt
Display - Display technology - LED
Display - HD type - WUXGA
Display - Maximum refresh rate - 60 Hz
Display - Native aspect ratio - 16:10
Display - Panel type - IPS
Display - Pixel pitch - 0.2789 x 0.2823 mm
Display - Response time - 6 ms
Display - Response time (fast) - 4 ms
Display - Screen shape - Flat
Display - Supported graphics resolutions - 1920 x 1200 (WUXGA)
Display - Viewable size diagonal - 33.9 cm
Display - Viewable size, vertical - 53.3 cm
Display - Viewing angle, horizontal - 178°
Display - Viewing angle, vertical - 178°
Display > Aspect ratio - 16:10
Display > Backlight type - WLED
Display > Contrast ratio (dynamic) - 3M:1
Display > Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display > Display - pixels
Display > Display brightness - 300 cd/m²
Display > Display diagonal - 25 "
Display > Display surface - Anti-Glare
Display > Maximum refresh rate - 60 Hz
Display > Panel type - IPS
Display > Pixel density - 91 ppi
Display > Response time - 4 ms
Display > Viewing angle, horizontal - 178 °
Display > Viewing angle, vertical - 178 °
Display brightness, cd/m² - 300
Display diagonal, " - 25
Display number of colours - 16.7 M
Display Position Adjustments - Height, swivel, tilt
Display resolution, pixels - 1920 x 1200
EAN - 193268784048
EANCode - 0193268784048
EANCode - 193268784048
Environmental Standards - ENERGY STAR Qualified
Ergonomics - Cable lock slot - Y
Ergonomics - Cable lock slot type - Kensington
Ergonomics - Height adjustment - 11 cm
Ergonomics - Height adjustment - Y
Ergonomics - Number of OSD languages - 8
Ergonomics - On Screen Display (OSD) - Y
Ergonomics - On/off switch - Y
Ergonomics - Panel mounting interface - 100 x 100 mm
Ergonomics - Pivot - Y
Ergonomics - Pivot angle - -90 - 90°
Ergonomics - Swivel angle range - -45 - 45°
Ergonomics - Swivelling - Y
Ergonomics - Tilt adjustment - Y
Ergonomics - Tilt angle range - -5 - 30°
Ergonomics - VESA mounting - Y
Ergonomics > Height adjustment - Yes
Ergonomics > Pivot - Yes
Ergonomics > Swivelling - Yes
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
feature - Easily adjustable and ergonomic
feature - Quick connectivity
feature - Superior viewing experience
Features - USB 3.1 Gen 1 hub
Gewicht - 7.88
Glossy display - No
GRUPPE1 - Displays & Projektoren
GRUPPE2 - Displays
GTIN - 0193268784048
Height - 165.000000000
Height - 450.000000
Height adjustment - Yes
HERSTELLER - LENOVO
Hoehe - 0.16
HSTNUMMER - 61DBMAT1EU
Input Connectors - HDMI, VGA, DisplayPort
Laenge - 0.72
Length - 705.000000000
Length - 710.000000
Localisation - English / Europe
LongDesc - IMPACTFUL PERFORMANCE AT GREAT VALUE
The ThinkVision T25d with its 25-inch NearEgdeless In-Plane Switching screen redefines visual clarity. The 16:10 aspect ratio with 11% more pixels than full-HD offer more screen real estate for seamless multitasking. Versatile HDMI, DisplayPort, and legacy VGA ports enable easy connectivity to your favorite work essentials. Impressive 4ms response time minimizes motion blur, allowing you to enjoy smooth, flicker-free visuals from any angle. Well suited for number crunching, or graphic designing, the ThinkVision T25d monitor is a smart investment for professionals whose job role requires them to be more detail-oriented.
Superior Viewing Experience
Enjoy 11% more pixel than a full-HD screen and 8% more visual space than a 24-inch 16:10 monitor. The ThinkVision T25d is primed to captivate you with its edge-to-edge visual experience. View accurate colors with the 99% sRGB color gamut that offers unparalleled color range for quality content creation.
Quick Connectivity
Take a break from switching between tabs as the T25d monitor comes equipped with legendary VGA, modern HDMI and DP Ports that allow connectivity to additional monitors. The four USB 3.1 Gen1 ports meet various connectivity needs, enabling you to check off your to-do list faster. Also, the ‘USB always-on’ mode allows you to charge your devices through the monitor
Easily Adjustable and Ergonomic
The full-function monitor stand lets you lift, tilt, pivot, or swivel the device, allowing you to work comfortably. You can also install a ThinkCentre Tiny PC easily with the VESA compatible mount to experience fast and powerful computing in a sleek, space-saving design.
LongDesc - LENOVO ThinkVision T25d-10 25inch FHD 16:10 IPS HDMI DP VGA 300nits TopSeller
LongProductName - 63.5cm (25") WUXGA 1920 x 1200 W-LED IPS, 16:10, 300cd/m², 16.78M, 6ms, 178°/178°, 1000:1
LongSummaryDescription - Lenovo ThinkVision T25d-10. Display diagonal: 63.5 cm (25"), Display resolution: 1920 x 1200 pixels, HD type: WUXGA, Display technology: LED, Display surface: Matt, Response time: 6 ms, Native aspect ratio: 16:10, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Energy Star certified, Product colour: Black
Manufacturer - LENOVO
Manufacturer Part No - 61DBMAT1EU
Manufacturer Warranty - 3-year warranty
ManufacturerPartNumber - 61DBMAT1EU
Multimedia - Built-in camera - N
Multimedia - Built-in speaker(s) - N
Multimedia - TV tuner integrated - N
Multimedia > Built-in speaker(s) - No
Multimedia > TV tuner integrated - No
Name - Lenovo ThinkVision T25d-10 25 ", IPS, 16:10, 1920x1200, 4 ms, 300 cd/m², Black, Warranty 36 month(s), HAS
Native Resolution - 1920 x 1200 at 60 Hz
Other features > Resolution - 1920x1200
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 150 mm
Package features > Gross height (mm) - 710 mm
Package features > Gross weight - 7.129 kg
Package features > Gross width (mm) - 450 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 1230 g
Package features > Plastic (No PET) - 399 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.629 kg
Package features > Volume (m3) - 0.047925 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging data - Cables included - AC,DisplayPort,HDMI,USB
Packaging data - Package depth - 706 mm
Packaging data - Package height - 450 mm
Packaging data - Package type - Box
Packaging data - Package weight - 7.8 kg
Packaging data - Package width - 160 mm
Packaging data - Quick start guide - Y
Packaging data - Stand included - Y
Panel type - IPS
Panel Type - IPS
PartNumber - 61DBMAT1EU
Performance > Windows operating systems supported - Support Windows 7, Windows 10
PeriodofWarranty - 36 M
PeriodofWarranty - 36 Months Pick-Up and Return
Pivot - Yes
Pixel Pitch - 0.2823 mm
Ports & interfaces - Audio input - Y
Ports & interfaces - Built-in USB hub - Y
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.2
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DVI port - N
Ports & interfaces - HDMI - Y
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 1.4
Ports & interfaces - Headphone connectivity - 3.5 mm
Ports & interfaces - Number of upstream ports - 1
Ports & interfaces - USB hub version - 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ports & interfaces - USB Type-A downstream ports quantity - 4
Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > USB ports quantity - USB 3.1 Gen1 x4
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Annual energy consumption - 52.06 kWh
Power - Power consumption (max) - 66 W
Power - Power consumption (off) - 0.3 W
Power - Power consumption (standby) - 0.5 W
Power - Power consumption (typical) - 25 W
Power consumption, W - 25
Producer product name - ThinkVision T25d-10
Product Description - Lenovo ThinkVision T25d-10 - LED monitor - 25"
productName - LENOVO ThinkVision T25d-10 25inch FHD 16:10 IPS HDMI DP VGA 300nits TopSeller
ProductName - T25d-10
Refresh rate, Hz - 60
Response Time - 6 ms (typical); 4 ms (extreme)
Response time, ms - 4
ShortSummaryDescription - Lenovo ThinkVision T25d-10, 63.5 cm (25"), 1920 x 1200 pixels, WUXGA, LED, 6 ms, Black
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 28
Storno - Y
Technical details > Functions - HAS
Technical details > Net weight - 5.50 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Title - Lenovo ThinkVision T25d-10 63.5 cm (25") 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Flat Matt Black
Touch sensitive screen - No
URL - https://www.lenovo.com
VESA-standard, mm - 100 x 100
Viewing angle, horizontal, ° - 178
Viewing angle, vertical, ° - 178
Warranty - 36
WarrantyInfo - 3 Years
Weight - 5.5 kg
Weight - 7.850000
Weight - 7.860000000
Weight & dimensions - Bezel width (bottom) - 2.22 cm
Weight & dimensions - Bezel width (side) - 2 mm
Weight & dimensions - Bezel width (top) - 2 mm
Weight & dimensions - Depth - 43 mm
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 260.4 mm
Weight & dimensions - Height - 369.1 mm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 399.5 mm
Weight & dimensions - Weight - 3.58 kg
Weight & dimensions - Weight (with stand) - 5.5 kg
Weight & dimensions - Width - 548.7 mm
Weight & dimensions - Width (with stand) - 548.7 mm
Weight with stand, g - 5500
Weight, g - 3580
Width - 157.000000
Width - 445.000000000
  -
261,92 €
Lenovo ThinkVision T25d-10, 25"
Visos kategorijos