Samsung C32F39MFUUX, 31.5"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 348017 Prekės kodas: LC32F39MFUUXEN
Sandėlyje 6 vnt.
Garantija: 2 metai
312,31 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 31.5"
 • Skiriamoji geba: FHD 1920x1080
 • Curved: Yra
 • Skydelio tipas: VA
 • Reakcijos laikas: 4ms
 • Kontrastas: 3000:1
 • Šviesumas: 250cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti Samsung 31.5" monitorių su FHD 1920x1080 skiriamąja geba.
 • FullHD (1920px X 1080px) skiriamosios gebos dėka, šis monitorius puikiai tarnaus BlueRay kokybės filmų žiūrėjimui pilno ekrano režimu.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • VA panelis šiam monitoriui suteikia aukštus atitikimo rodiklius ir pagerintą apžvalgos kampą.
 • Monitoriuje įrengta garsiakalbių sistema leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti filmus su garsu be būtinybės įsigyti papildomas kolonėles.
 • 4ms reakcijos laikas puikiai pritaikytas žaidimams ir dinamiškiems filmams.
Pagrindinė informacija
Matmenys 31.5"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba FHD 1920x1080

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Yra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Yra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas VA

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 4ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 3000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 250cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 75x75mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Yra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub Nėra

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
Accessories included - Kabel zasilania Kabel HDMI Płyta instalacyjna Instrukcja obsługi Pilot
Aspect ratio - 16:9
Auto Pivot - No
Brightness - 250 cd/m²
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Monitors
Color - Black
Curved - 1800 R
Dane fizyczne: głębokość - 248 mm
Dane fizyczne: kolor obudowy - czarny
Dane fizyczne: standard VESA - 75 x 75
Dane fizyczne: szerokość - 724 mm
Dane fizyczne: waga - 6.3 kg
Dane fizyczne: wysokość - 519 mm
Dane techniczne: - tak (1800R)
Dane techniczne: format obrazu - 16:9
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: obszar aktywny - 698 x 392 mm
Dane techniczne: Producent - Samsung
Dane techniczne: przekątna - 31.5 cali
Dane techniczne: rodzaj matrycy - VA
Dane techniczne: rodzaj podświetlenia - LED
Dane techniczne: rozdzielczość nominalna - 1920 x 1080 (Full HD) piksele
Depth - 30.4 mm
Depth with stand - 247.7 mm
Description - 32" Monitor multimedialny z pilotem LC32F39M
Wszechstronnie uzdolniony
Wystarczy jeden ekran. Nie potrzebujesz już odrębnych monitora i telewizora. Po prostu podłącz urządzenia, takie jak dekoder telewizyjny czy konsola do gier, i ciesz się rozrywką bez zbędnego wysiłku, dodatkowo realizując jednocześnie swoje codzienne zadania na komputerze.
Gotowy do oglądania
Idealne połączenie rozrywki i multimediów. Za pomocą pilota włączysz monitor, dostosujesz głośność i jasność oraz wybierzesz tryb obrazu. Szeroki kąt widzenia i dwa wbudowane głośniki 5 W zapewnią wrażenia z oglądania zarówno audio, jak i wideo niczym nie ustąpujące tym, jakie gwarantuje telewizor, a to wszystko bez plątaniny dodatkowych kabli.
Daj się wciągnąć
Odkryj prawdziwie wciągający obraz dzięki wiodącemu w branży monitorowi o krzywiźnie ekranu wynoszącej 1800R. Wyświetlacz otacza Twoje pole widzenia, zapewniając lepszą głębię i mniej elementów rozpraszających uwagę na granicach Twojej wizji. Zakrzywienie wciąga Cię w sam środek akcji, niezależnie od tego, co oglądasz lub w jaką grę grasz.
Zakrzywiony, by zapewnić Ci komfort
Zachowaj wypoczęty wzrok za sprawą zakrzywienia 1800R. Klinicznie udowodniono, że tak głębokie zakrzywienie redukuje zmęczenie oczu. Możesz płynnie wodzić oczami po całym ekranie, zachowując od niego stałą odległości. Teraz możesz oglądać lub grać nawet przez dłuższy czas, ciesząc się niezmiennie wypoczętym wzorkiem.
Nie męczy oczu
Tryb Eye Saver Mode redukuje zmęczenie wzroku i zapewnia wygodę oglądania poprzez ograniczenie męczącej oczy emisji niebieskiego światła. Opracowana przez Samsung technologia Flicker Free eliminuje migotanie ekranu, byś mógł dłużej pracować czy grać. Natomiast szeroki kąt widzenia zapewnia krystalicznie przejrzystą rozdzielczość niezależnie od tego, pod jakim kątem patrzysz na ekran.
dimension depth - 975 mm
dimension height - 150 mm
dimension weight - 12200 g
dimension width - 500 mm
Dodatkowe informacje o matrycy: czas reakcji plamki - 4 ms (szary do szarego)
Dodatkowe informacje o matrycy: ilość wyświetlanych kolorów - 1.7 mln
Dodatkowe informacje o matrycy: jasność - 250 cd/m²
Dodatkowe informacje o matrycy: kontrast - 3000:1
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia pion - 178 °
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia poziom - 178 °
Dynamic contrast - Mega Contrast
ean - 8801643927202
Eans - 8801643927202
Funkcje Gamingowe: częstotliwość odświeżania - 60 Hz
guarantee - 24
guarantee_type - external
Height - 428 mm
Height with stand - 519.1 mm
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 2 x HDMI
Matrix type - VA
Model - LC32F39MFUUXEN
name - Monitor 32 LC32F39MFUUXEN Curved
Name - Samsung C32F39MFUUX
Number of colors - 16,7 mln
Ochrona oczu: filtr światła niebieskiego - tak
Ochrona oczu: redukcja migotania - tak
Optional accessory -
Other features -
Power consumption - 35 W
Pozostałe cechy: akcesoria - kabel zasilający | kabel HDMI | płyta CD | instrukcji obsługi
Pozostałe cechy: zużycie energii w trybie czuwania - 0.5 W
Pozostałe cechy: zużycie energii w trybie pracy - 35 W
Producer - Samsung
producer - Samsung
ProducerCode - LC32F39MFUUXEN
Resolution - 1920 x 1080 (FHD 1080)
Response time - 4 ms
Screen size (diag.) - 31.5''
ShortDescription - 31.5" | VA Curved | 1920 x 1080 | 2x HDMI | VESA 75 x 75
Speakers built-in - No
Static contrast - 3 000:1
Touch screen - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
vendpn - LC32F39MFUUXEN
VESA - 75 x 75
Viewing angle, horizontal - 178 °
Viewing angle, vertical - 178 °
Visible area, horizontal - 698.4 mm
Visible area, vertical - 392.85 mm
Warranty -
Warranty - Warranty 24 months
Weight - 5.5 kg
Weight with stand - 6.3 kg
Width - 724.3 mm
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 2 x HDMI
312,31 €
Samsung C32F39MFUUX, 31.5"
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos