Lenovo Legion Y27q-20, 27" 165Hz

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 792941 Prekės kodas: 65EEGAC1EU
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mes neturime informacijos, kada šis produktas gali pasirodyti pasiūlyme. Mūsų tiekėjai šiuo metu neteikia informacijos apie galimus prekės pristatymo terminus, taip pat apie galimą prekės kainą, kada ji vėl bus parduodama.

Komtech puslapyje pateikiama informacija apie šį produktą tik informaciniais tikslais, kad klientai galėtų peržiūrėti ir palyginti produktą su šiuo metu parduodamais produktais.

Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 27"
 • Skiriamoji geba: WQHD 2560x1440
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: IPS
 • Reakcijos laikas: 3ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 350cd/m2
Panašūs produktai
Šis produktas Lenovo Legion Y27q-20, 27" 165Hz
Rekomenduojama Lenovo G27Q-20, 27"
Rekomenduojama Lenovo G27Q-20, 27"
Lenovo G27Q-20, 27" (2 DEAD PIXELS)
Lenovo G27Q-20, 27" (2 DEAD PIXELS)
Rodyti vienodus parametrus Paslėpti vienodus parametrus
508,63 €
349,00 €
349,00 €
299,00 €
299,00 €
Pagrindinė informacija
Matmenys 27" 27" 27" 27" 27"
Spalva Juoda Juoda Juoda Juoda Juoda
Vaizdo kraštinių santykis 16:9 16:9 16:9 16:9 16:9
Skiriamoji geba WQHD 2560x1440 WQHD 2560x1440 WQHD 2560x1440 WQHD 2560x1440 WQHD 2560x1440
Ekrano parametrai
AMD FreeSync Yra Yra Yra Yra Yra
Curved Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Jutiklinis ekranas Ne Ne Ne Ne Ne
Nvidia G-Sync Compatible Compatible Compatible Compatible Compatible
Refresh rate 165 Hz 165 Hz 165 Hz 165 Hz 165 Hz
Skydelio tipas IPS IPS IPS IPS IPS
Reakcijos laikas 3ms 1ms 1ms 1ms 1ms
Kontrastas 1000:1 1000:1 1000:1 1000:1 1000:1
Šviesumas 350cd/m2 400cd/m2 400cd/m2 400cd/m2 400cd/m2
Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas Yra Yra Yra Yra Yra
Pivot Yra Nėra Nėra Nėra Nėra
Tilt Yra Yra Yra Yra Yra
VESA sieninis laikiklis 100x100 mm 100x100 mm 100x100 mm 100x100 mm 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Prijungimo vieta D-Sub Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Prijungimo vieta DisplayPort 1 1 1 1 1
Prijungimo vieta DVI Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Prijungimo vieta HDMI 1 1 1 1 1
TV-Tuner Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
USB Hub Yra Ne Ne Ne Ne
Aprašas
Siūlome įsigyti Lenovo 27" monitorių su WQHD 2560x1440 skiriamąja geba.
 • IPS matrica šiam monitoriui užtikrina aukštus spalvų atitikimo rodiklius, gerą vaizdo kontrastą ir puikų regimumą praktiškai bet kokiu matymo kampu.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
 • 3ms greitas reakcijos laikas padaro šį monitorių idealiai tinkamu žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti dinamiškus filmus.
 • Ypatingai didelės WQHD 2560x1440 skiriamosios gebos dėka padidintos matomos darbinio paviršiaus dalys daro šį monitorių puikiu pasirinkimu profesionaliems grafikams, bei vaizdo montavimo specialistams.
Pagrindinė informacija
Matmenys 27"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba WQHD 2560x1440

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Yra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Compatible
Refresh rate : 165 Hz
Skydelio tipas IPS

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 3ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 350cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Yra
Pivot : Yra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub Nėra

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Yra
Papildomas sertifikavimas
Brand - Lenovo
BrandPartCode - 65EEGAC1EU
Category - Computer Monitors
Design - Market positioning - Gaming
Design - Product colour - Black
Display - 3D - N
Display - Backlight type - W-LED
Display - Contrast ratio (dynamic) - 3000000:1
Display - Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display - Display brightness (typical) - 350 cd/m²
Display - Display diagonal - 68.6 cm (27")
Display - Display number of colours - 1.073 billion colours
Display - Display resolution - 2560 x 1440 pixels
Display - Display technology - LCD
Display - HD type - Quad HD
Display - Maximum refresh rate - 165 Hz
Display - Native aspect ratio - 16:9
Display - Panel type - IPS
Display - Pixel density - 109 ppi
Display - Pixel pitch - 0.2331 x 0.2331 mm
Display - Response time - 3 ms
Display - Screen shape - Flat
Display - Supported graphics resolutions - 2560 x 1440
Display - Viewable size, horizontal - 60.9 cm
Display - Viewable size, vertical - 35.5 cm
Display - Viewing angle, horizontal - 178°
Display - Viewing angle, vertical - 178°
Ergonomics - Cable lock slot - Y
Ergonomics - Cable lock slot type - Kensington
Ergonomics - Height adjustment - 13 cm
Ergonomics - Height adjustment - Y
Ergonomics - Panel mounting interface - 100 x 100 mm
Ergonomics - Pivot - Y
Ergonomics - Pivot angle - -90 - 90°
Ergonomics - Swivel angle range - -15 - 15°
Ergonomics - Swivelling - Y
Ergonomics - Tiltable - Y
Ergonomics - Tilt angle range - -5 - 22°
Ergonomics - VESA mounting - Y
GTIN - 0193386239536
GTIN - 193386239536
LongDesc - The Lenovo Legion Y27q-20 gaming monitor delivers an immersive gaming experience that’s sure to get your pulse racing. The IPS wide viewing angle panel ensures stunning clarity with true colours. A 1 ms response time and 165 Hz refresh rate give you the edge when it matters most. The innovative AMD Radeon™ FreeSync™ technology takes gameplay to a whole new level, churning out ultra-smooth visuals, reducing screen tearing and motion blur.
LongProductName - 68.6cm (27") Wide Quad HD 2560 x 1440 W-LED IPS, 16:9, 350cd/m², 1.073B, 3ms, 178°/178°, 1000:1
LongSummaryDescription - Lenovo Legion Y27q-20. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 3 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
Multimedia - Built-in camera - N
Multimedia - Built-in speaker(s) - N
Other features - AC adapter included - Y
Other features - Built-in headphone hook - Y
Other features - TV tuner integrated - N
Packaging data - Cables included - DisplayPort,HDMI
Packaging data - Package depth - 715 mm
Packaging data - Package height - 225 mm
Packaging data - Package weight - 9.7 kg
Packaging data - Package width - 480 mm
Packaging data - Quick start guide - Y
Packaging data - Stand included - Y
Performance - AMD FreeSync - Y
Performance - VESA Adaptive Sync support - Y
Ports & interfaces - Audio input - N
Ports & interfaces - Built-in USB hub - Y
Ports & interfaces - DC-in jack - Y
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.2
Ports & interfaces - DVI port - N
Ports & interfaces - HDMI - Y
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 1.4
Ports & interfaces - Headphone out - N
Ports & interfaces - Number of upstream ports - 1
Ports & interfaces - USB Type-A downstream ports quantity - 3
Ports & interfaces - USB upstream port type - USB Type-B
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Energy consumption (HDR) per 1000 hours - 58 kWh
Power - Energy consumption (SDR) per 1000 hours - 32 kWh
Power - Energy efficiency class (HDR) - G
Power - Energy efficiency class (SDR) - G
Power - Energy efficiency scale - A to G
Power - Power consumption (max) - 90 W
Power - Power consumption (off) - 0.5 W
Power - Power consumption (standby) - 0.5 W
Power - Power consumption (typical) - 50 W
ProductName - Legion Y27q-20
ShortSummaryDescription - Lenovo Legion Y27q-20, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, LCD, 3 ms, Black
Title - Lenovo Legion Y27q-20 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
URL - https://www.lenovo.com/
WarrantyInfo - 3-year
Weight & dimensions - Depth (without stand) - 6.34 cm
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 284.4 mm
Weight & dimensions - Height (without stand) - 36.9 cm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 598.9 mm
Weight & dimensions - Weight (without stand) - 4.37 kg
Weight & dimensions - Weight (with stand) - 6.77 kg
Weight & dimensions - Width (without stand) - 61.4 cm
Weight & dimensions - Width (with stand) - 614 mm
`
508,63 €
Lenovo Legion Y27q-20, 27" 165Hz
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos