Philips 203V5LSB26, 19.5"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 82732 Prekės kodas: 203V5LSB26/10
Sandėlyje 18 vnt.
Garantija: 2 metai
73,02 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Matmenys: 19.5"
  • Skiriamoji geba: HD+ 1600x900
  • Curved: Nėra
  • Skydelio tipas: TN
  • Reakcijos laikas: 5ms
  • Kontrastas: 600:1
  • Šviesumas: 200cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti Philips 19.5" monitorių su 1600x900 skiriamąja geba.
  • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
  • Prijungimo vieta D-SUB palaiko grafines korteles su ankstesnės kartos – analoginiu VAG priedu ir palyginti naujos kartos DVI-I standartą naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
  • Dėka greitam 5ms reakcijos laikui, šis monitorius puikiai tarnaus dinamiškų žaidimų ir filmų peržiūrai.
Pagrindinė informacija
Matmenys 19.5"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba HD+ 1600x900

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas TN

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 5ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 600:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 200cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Philips 203V5LSB26, 19.5"
Aspect Ratio - 16:9
Aspect ratio - 16:9
Auto Pivot - No
Brand - Philips
BrandPartCode - 203V5LSB26/10
Brightness - 200 cd/m²
Brightness - 200 cd/m²
Category - Computer Monitors
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Monitors
Certificates - BSMI, CE, FCC class B, GOST, SEMKO, TUV/ISO9241-307, cETLus, WEEE
Certificates > Energy Star certified - Yes
Certificates > EPEAT compliance - Silver
Code - 203V5LSB26/10
Color - Black
Colour - Textured black, black hairline
Colour Support - 16.7 million colours
Compliant Standards - Plug and Play, FCC Class B certified, BSMI, GOST, SEMKO, DDC/CI, RoHS, Lead-Free, ISO 9241-307, WEEE
Contrast Ratio - 600:1 / 10000000:1 (dynamic)
Dane fizyczne: głębokość - 170 mm
Dane fizyczne: kolor obudowy - czarny
Dane fizyczne: szerokość - 465 mm
Dane fizyczne: waga - 2.33 kg
Dane fizyczne: wysokość - 345 mm
Dane techniczne: format obrazu - 16:9
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Producent - Philips
Dane techniczne: przekątna - 19.5 cali
Dane techniczne: rodzaj matrycy - TN
Dane techniczne: rodzaj podświetlenia - LED
Dane techniczne: rozdzielczość nominalna - 1600 x 900 piksele
Dane techniczne: typ matrycy - matowa
Dane techniczne: wielkość plamki - 0.26 mm
Depth - 48 mm
Depth with stand - 170 mm
description - Enjoy vivid LED pictures on this Philips display. It equipped with SmartControl lite, it's a great choice!
Description - LCD monitor with SmartControl Lite V-line, 20 (diagonal view .: 49.5 cm / 19.5 ") | 203V5LSB26 / 10
Easy display performance tuning with SmartControl Lite
SmartControl Lite is a GUI monitor control software based on next generation 3D icon. It allows you to fine-tune most parameters of the monitor like Color, Brightness, screen calibration, Multimedia, ID management, etc. Using the mouse.
SmartContrast provides deep blacks and increased detail
SmartContrast Philips analyzes the contents you are displaying, automatically adjusting colors and controlling backlight intensity. In Economy mode, contrast and backlight are adjustable so as to properly display of everyday office applications and lower power consumption.
Free eco-friendly display
Philips monitors with LED backlighting are free of Mercury - one of the most toxic naturally occurring substances. This allows the monitor is environmentally friendly from manufacturing to disposal.
LED technology for vivid colors
White LEDs quickly reach full brightness, heat up quickly. LEDs do not contain mercury, they may be processing and ecologically disposed of. LED's allow for better dimming control of LCD backlight, resulting in super high contrast ratio.
Description - PHILIPS Monitor 19.5i LED VGA DVI Audio
Design - Certification - BSMI, CE Mark, FCC Class B, GOST, SEMKO, TUV/ISO9241-307, cETLus, WEEE
Design - Detachable stand - Y
Design - Energy Star certified - Y
Design - EPEAT compliance - Silver
Design - Feet colour - Black
Design - Front bezel colour - Black
Design - Heavy metals free - Hg (mercury),Pb (lead)
Design - Market positioning - Home
Design - Mean time between failures (MTBF) - 30000 h
Design - Product colour - Black
Design - RoHS compliance - Y
Design > Cable lock slot - Kensington
Design > Certification - RoHS, BSMI, CE, FCC
Design > Colour of product - Black
Design > LED indicators - Yes
Device Type - LED-backlit LCD monitor - 19.5"
dimension depth - 340 mm
dimension height - 500 mm
dimension weight - 3100 g
dimension width - 115 mm
Dimensions (WxDxH) - with stand - 46.5 cm x 17 cm x 34.5 cm
Display - 3D - N
Display - Aspect ratio - 16:9
Display - Backlight type - W-LED
Display - Contrast ratio (typical) - 600:1
Display - Digital horizontal frequency - 30 - 83 kHz
Display - Digital vertical frequency - 56 - 75 Hz
Display - Display brightness (typical) - 200 cd/m²
Display - Display diagonal - 49.5 cm (19.5")
Display - Display diagonal (metric) - 49.5 cm
Display - Display number of colours - 16.78 million colors
Display - Display resolution - 1600 x 900 pixels
Display - Display sRGB - Y
Display - Display technology - LED
Display - HD type - HD+
Display - Horizontal scan range - 30 - 83 kHz
Display - Maximum refresh rate - 60 Hz
Display - Native aspect ratio - 16:9
Display - Panel type - TFT
Display - Pixel pitch - 0.26 x 0.26 mm
Display - Response time - 5 ms
Display - Screen shape - Flat
Display - Separate H/V sync - Y
Display - Supported graphics resolutions - 1600 x 900
Display - Sync-on-green (SOG) - Y
Display - Vertical scan range - 56 - 75 Hz
Display - Viewable size, horizontal - 43.4 cm
Display - Viewable size, vertical - 23.6 cm
Display - Viewing angle, horizontal - 90°
Display - Viewing angle, vertical - 50°
Display > 3D - No
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Backlight type - RGB-LED
Display > Contrast ratio (dynamic) - 10000000:1
Display > Contrast ratio (typical) - 600:1
Display > Digital horizontal frequency - 30 - 83 kHz
Display > Digital vertical frequency - 56 - 75 Hz
Display > Display - 1600 x 900
Display > Display brightness - 200 cd/m²
Display > Display diagonal - 19.5 "
Display > Display number of colours - 16.77 M
Display > Display sRGB - Yes
Display > HD type - HD ready
Display > Maximum refresh rate - 60 Hz
Display > Native aspect ratio - 16:9
Display > Panel type - TN
Display > Pixel pitch - 0.26 x 0.26 mm
Display > Response time - 5 ms
Display > Separate H/V sync - Yes
Display > Sync-on-green (SOG) - Yes
Display > Viewable size, horizontal - 43.4 cm
Display > Viewable size, vertical - 23.6 cm
Display > Viewing angle, horizontal - 90 °
Display > Viewing angle, vertical - 50 °
Display Position Adjustments - Tilt
Dodatkowe informacje o matrycy: czas reakcji plamki - 5 ms
Dodatkowe informacje o matrycy: ilość wyświetlanych kolorów - 16.7 mln
Dodatkowe informacje o matrycy: jasność - 200 cd/m²
Dodatkowe informacje o matrycy: kontrast - 10000000:1
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia pion - 50 °
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia poziom - 90 °
Dot pitch - 0.26 mm
Dynamic contrast - 10 000 000:1
EAN - 8712581688387
ean - 8712581688387
EANCode - 8712581688387
Eans - 8712581688387
Environmental Standards - ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver
Ergonomics - Cable lock slot - Y
Ergonomics - Cable lock slot type - Kensington
Ergonomics - Height adjustment - N
Ergonomics - LED indicators - Y
Ergonomics - Number of OSD languages - 21
Ergonomics - On Screen Display (OSD) - Y
Ergonomics - On Screen Display (OSD) languages - Simplified Chinese, Traditional Chinese, Czech, German, Dutch, English, Spanish, Finnish, French, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Swedish, Turkish, Ukrainian
Ergonomics - On/off switch - Y
Ergonomics - Panel mounting interface - 100 x 100 mm
Ergonomics - Plug and Play - Y
Ergonomics - Tilt adjustment - Y
Ergonomics - Tilt angle range - -3 - 10°
Ergonomics - VESA mounting - Y
Ergonomics > Height adjustment - No
Ergonomics > Number of OSD languages - 21
Ergonomics > On Screen Display (OSD) - Yes
Ergonomics > On Screen Display (OSD) languages - CHI (SIMPL), CHI (TR
Ergonomics > On/off switch - Yes
Ergonomics > Pivot - No
Ergonomics > Power LED - Yes
Ergonomics > Stand-by LED - Yes
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
Ergonomics > Tilt angle - -3 - 10 °
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 100 x 100 mm
feature - Compact design saves space
feature - Easy display performance tuning with SmartControl Lite
feature - LED technology for vivid colors
feature - Mercury Free eco-friendly display
feature - SmartContrast for rich black details
feature - VESA mount allows for flexibility
Frequency, horizontal -  3083 kHz
Frequency, vertical - 5675 Hz
Gross weight - 3.20 kg
GTIN - 5054484451778
GTIN - 5054629325001
GTIN - 7426042655627
GTIN - 8712581688387
guarantee - 36
guarantee_type - external
Height - 285 mm
Height - 0.000000000
Height with stand - 345 mm
I/O connectors - 1 x 15-pin D-Sub
Input Connectors - VGA
Length - 0.000000000
Link - http://download.p4c.philips.com/files/2/203v5lsb26_10/203v5lsb26_10_pss_.pdf
LongDesc - Enjoy vivid LED pictures on this Philips display. Equipped with SmartControl Lite, it's a great choice!
LongDesc - PHILIPS Monitor 19.5i LED VGA DVI Audio
LongProductName - V Line LCD monitor with SmartControl Lite
LongSummaryDescription - Philips V Line LCD monitor with SmartControl Lite 203V5LSB26/10. Display diagonal: 49.5 cm (19.5"), Display resolution: 1600 x 900 pixels, HD type: HD+, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 90°, Viewing angle, vertical: 50°. VESA mounting. Energy Star certified, Product colour: Black
Manufacturer - MMD-MONITORS & DISPLAYS
Manufacturer Part No - 203V5LSB26/10
Manufacturer Warranty - 2-year warranty
ManufacturerPartNumber - 203V5LSB26/10
Matrix type - TFT-TN
Model - V-line 203V5LSB26
Multimedia - Built-in camera - N
Multimedia - Built-in speaker(s) - N
Multimedia - TV tuner integrated - N
Multimedia > Built-in camera - No
Multimedia > Built-in speaker(s) - No
Multimedia > TV tuner integrated - No
name - Monitor 19.5 203V5LSB26/10 LED Black
Name - Philips 203V5LSB26
Name - Philips 203V5LSB26/10 19.5 ", TN, HD ready, 1600 x 900 pixels, 16:9, 5 ms, 200 cd/m², Black
Native Resolution - 1600 x 900 at 60 Hz
Networking > Bluetooth - No
Networking > Ethernet LAN - No
Networking > Wi-Fi - No
Number of colors - 16,7 mln
Operational conditions - Non-operating altitude - 0 - 12192 m
Operational conditions - Operating altitude - 0 - 3658 m
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -20 - 60 °C
Operational conditions > Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80 %
Operational conditions > Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
Operational conditions > Storage temperature (T-T) - -20 - 60 °C
Other features - - Power On. / Off.
- Plug and Play: DDC / CI, Mac OS X, sRGB, Windows 7, Windows 8
- Base: Tilt: -3/10 degrees
Other features - Recommended resolution - 1600 x 900 @ 60 Hz
Other features - Recyclable packaging material - 100%
Other features > Depth (with stand) - 17 cm
Other features > Dimensions (W x D x H) with stand - 465 x 170 x 345 mm
Other features > Dimensions (WxDxH) - 465 x 345 x 170 mm mm
Other features > Display - LED pixels
Other features > Effective viewing area - 433.9 x 236.3 mm
Other features > Frequency range - 30 -83 kHz (H) / 56 -75 Hz (V)
Other features > Height (with stand) - 34.5 cm
Other features > Package dimensions (WxDxH) - 503 x 109 x 350 mm
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 350.00 mm
Package features > Gross depth master carton - 450.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 503.00 mm
Package features > Gross height master carton - 155.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 110.00 mm
Package features > Gross width master carton - 470.00 mm
Package features > Net weight master carton - 4.00 kg
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 512.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 146.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.60 kg
Package features > Tare weight master carton - 1.36 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging data - Cables included - AC,VGA
Packaging data - Manual - Y
Packaging data - Package depth - 109 mm
Packaging data - Package height - 350 mm
Packaging data - Package type - Box
Packaging data - Package weight - 3.23 kg
Packaging data - Package width - 503 mm
Packaging data - Stand included - Y
Packaging data > Package depth - 10.9 cm
Packaging data > Package height - 35 cm
Packaging data > Package weight - 3.23 g
Packaging data > Package width - 50.3 cm
PartNumber - 203V5LSB26/10
Performance - Component video sync - Separate sync,Sync-on-green (SOG)
Performance > HDCP - No
Performance > Mac operating systems supported - Yes
Performance > Mean time between failures (MTBF) - 30000 h
Performance > Windows operating systems supported - Windows 7 Home Basic
PeriodofWarranty - 24 Months Warranty
Pixel Pitch - 0.26 mm
Ports & interfaces - AC (power) in - Y
Ports & interfaces - Audio input - N
Ports & interfaces - Built-in USB hub - N
Ports & interfaces - DVI port - N
Ports & interfaces - HDMI - N
Ports & interfaces - Headphone out - N
Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Ports & interfaces > AC (power) in - Yes
Ports & interfaces > DVI port - No
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Power consumption (off) - 0.5 W
Power - Power consumption (standby) - 0.5 W
Power - Power consumption (typical) - 14.52 W
Power > AC input frequency - 50/60 Hz
Power > AC input voltage - 100 - 240 V
Power > Energy efficiency class - Unspecified
Power > Power - On mode: 14.52 W (typ.) (EnergyStar 6.0 test method)• Standby mode: 0.5 W (typ.)• Off mode: 0.5 W (typ.)• Power LED indicator: Operation - White, Standby mode- White (blinking)• Power supply: Built-in, 100-240VAC, 50-60Hz W
Power > Power consumption (off) - 0.5 W
Power > Power consumption (standby) - 0.5 W
Power > Power consumption (typical) - 14.52 W
Power consumption - 14.52 W
Pozostałe cechy: dodatkowe informacje - możliwość montażu na ścianie VESA: 100 x 100 | kontrast: 600:1 (typowy) | kompatybilny z blokadą zabezpieczająca Kensington-lock
Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - Energy Star
producer - Philips
Producer - Philips
Producer product name - 203V5LSB26/10
ProducerCode - 203V5LSB26/10
Product Description - Philips V-line 203V5LSB26 - LED monitor - 19.5"
ProductName - LCD monitor with SmartControl Lite 203V5LSB26/10
productName - PHILIPS Monitor 19.5i LED VGA DVI Audio
Resolution - 1600 x 900 (HD+)
Response Time - 5 ms
Response time - 5 ms
Screen size (diag.) - 19.5''
ShortDescription - 19.5" | TN | 1600 x 900 | D-SUB | VESA 100 x 100
ShortSummaryDescription - Philips V Line LCD monitor with SmartControl Lite 203V5LSB26/10, 49.5 cm (19.5"), 1600 x 900 pixels, HD+, LED, 5 ms, Black
Speakers built-in - No
Static contrast - 1 600:1
Technical details > Net weight - 2.60 kg
Technical details > Type - LCD LED Monitor
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Thin Client > Thin client installed - No
Title - Philips V Line LCD monitor with SmartControl Lite 203V5LSB26/10
Touch screen - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
URL - https://www.philips.com
vendpn - 203V5LSB26/10
VESA - 100 x 100
Viewing angle, horizontal - 90 °
Viewing angle, vertical - 50 °
Visible area - 433,9 (H) x 236,3 V)
Warranty - 24
WarrantyInfo -
Weight - 2.33 kg
Weight - 0.000000000
Weight - 2.33 kg
Weight & dimensions - Depth - 48 mm
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 170 mm
Weight & dimensions - Height - 285 mm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 345 mm
Weight & dimensions - Weight - 2.03 kg
Weight & dimensions - Weight (with stand) - 2.33 kg
Weight & dimensions - Width - 465 mm
Weight & dimensions - Width (with stand) - 465 mm
Weight & dimensions > Depth - 4.8 cm
Weight & dimensions > Height - 28.5 cm
Weight & dimensions > Weight - 2.03 g
Weight & dimensions > Weight with stand - 2.33 g
Weight & dimensions > Width - 46.5 cm
Weight & dimensions > Width (with stand) - 46.5 cm
Width - 465 mm
Width - 0.000000000
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x D-Sub 15-pin
  -
73,02 €
Philips 203V5LSB26, 19.5"
Visos kategorijos