Philips 203V5LSB26, 19.5"

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 82732 Prekės kodas: 203V5LSB26/10
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Matmenys: 19.5"
  • Skiriamoji geba: HD+ 1600x900
  • Curved: Nėra
  • Skydelio tipas: TN
  • Reakcijos laikas: 5ms
  • Kontrastas: 600:1
  • Šviesumas: 200cd/m2
Panašūs produktai
Šis produktas Philips 203V5LSB26, 19.5"
Philips 200V4LAB2, 19.5"
Dell E2016HV, 19.5"
AOC E2070SWN, 19.5"
Dell P2018H, 19.5"
Rodyti vienodus parametrus Paslėpti vienodus parametrus
72,86 €
83,63 €
76,97 €
70,58 €
136,76 €
Pagrindinė informacija
Matmenys 19.5" 19.5" 19.5" 19.5" 19.5"
Spalva Juoda Juoda Juoda Juoda Juoda
Vaizdo kraštinių santykis 16:9 16:9 16:9 16:9 16:9
Skiriamoji geba HD+ 1600x900 HD+ 1600x900 HD+ 1600x900 HD+ 1600x900 HD+ 1600x900
Ekrano parametrai
AMD FreeSync Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Curved Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Jutiklinis ekranas Ne Ne Ne Ne Ne
Nvidia G-Sync Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Refresh rate 60 Hz 60 Hz 60 Hz 60 Hz 60 Hz
Skydelio tipas TN TN TN TN TN
Reakcijos laikas 5ms 5ms 5ms 5ms 5ms
Kontrastas 600:1 600:1 600:1 600:1 1000:1
Šviesumas 200cd/m2 200cd/m2 200cd/m2 200cd/m2 250cd/m2
Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas Nėra Nėra Nėra Nėra Yra
Pivot Nėra Nėra Nėra Nėra Yra
Tilt Yra Yra Yra Yra Yra
VESA sieninis laikiklis 100x100 mm 100x100 mm 100x100 mm 100x100 mm 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra Yra Nėra Nėra Nėra
Prijungimo vieta D-Sub 1 1 1 1 1
Prijungimo vieta DisplayPort Nėra Nėra 1 Nėra 1
Prijungimo vieta DVI Nėra 1 Nėra Nėra Nėra
Prijungimo vieta HDMI Nėra Nėra Nėra Nėra 1
TV-Tuner Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
USB Hub Ne Ne Ne Ne Yra
Aprašas
Siūlome įsigyti Philips 19.5" monitorių su 1600x900 skiriamąja geba.
  • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
  • Prijungimo vieta D-SUB palaiko grafines korteles su ankstesnės kartos – analoginiu VAG priedu ir palyginti naujos kartos DVI-I standartą naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
  • Dėka greitam 5ms reakcijos laikui, šis monitorius puikiai tarnaus dinamiškų žaidimų ir filmų peržiūrai.
Pagrindinė informacija
Matmenys 19.5"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba HD+ 1600x900

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas TN

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 5ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 600:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 200cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Philips 203V5LSB26, 19.5"
3D technology support - No
Additional information - Contrast: 10000000:1 (dynamic)
Additional information - Contrast: 600:1 (typical)
Additional information - Response time: 5ms (typical)
Aspect ratio - 16:9
Auto Pivot - No
Backlight technology - LED
Brightness - 200 cd/m²
Brightness - 200 cd/m2
Built-in power supplier - Yes
Built-in USB hub - No
Case colour - Black
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Monitors
Certificates - BSMI
Certificates - BSMI, CE, FCC class B, GOST, SEMKO, TUV/ISO9241-307, cETLus, WEEE
Certificates - CE
Certificates - cETLus
Certificates - Energy Star 6.0
Certificates - EPEAT Silver
Certificates - FCC-B
Certificates - GOST
Certificates - ISO 9241-307
Certificates - RoHS
Certificates - SASO
Certificates - SEMKO
Certificates - WEEE
Certificates > Energy Star certified - Yes
Certificates > EPEAT compliance - Silver
Code - 203V5LSB26/10
Color - Black
Contrast index - 10000000:1
Contrast index - 600:1
Dane fizyczne: głębokość - 170 mm
Dane fizyczne: kolor obudowy - czarny
Dane fizyczne: szerokość - 465 mm
Dane fizyczne: waga - 2.33 kg
Dane fizyczne: wysokość - 345 mm
Dane techniczne: format obrazu - 16:9
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Producent - Philips
Dane techniczne: przekątna - 19.5 cali
Dane techniczne: rodzaj matrycy - TN
Dane techniczne: rodzaj podświetlenia - LED
Dane techniczne: rozdzielczość nominalna - 1600 x 900 piksele
Dane techniczne: typ matrycy - matowa
Dane techniczne: wielkość plamki - 0.26 mm
Depth - 48 mm
Depth - 170 mm
Depth with stand - 170 mm
Description - LCD monitor with SmartControl Lite V-line, 20 (diagonal view .: 49.5 cm / 19.5 ") | 203V5LSB26 / 10
Easy display performance tuning with SmartControl Lite
SmartControl Lite is a GUI monitor control software based on next generation 3D icon. It allows you to fine-tune most parameters of the monitor like Color, Brightness, screen calibration, Multimedia, ID management, etc. Using the mouse.
SmartContrast provides deep blacks and increased detail
SmartContrast Philips analyzes the contents you are displaying, automatically adjusting colors and controlling backlight intensity. In Economy mode, contrast and backlight are adjustable so as to properly display of everyday office applications and lower power consumption.
Free eco-friendly display
Philips monitors with LED backlighting are free of Mercury - one of the most toxic naturally occurring substances. This allows the monitor is environmentally friendly from manufacturing to disposal.
LED technology for vivid colors
White LEDs quickly reach full brightness, heat up quickly. LEDs do not contain mercury, they may be processing and ecologically disposed of. LED's allow for better dimming control of LCD backlight, resulting in super high contrast ratio.
Design > Cable lock slot - Kensington
Design > Certification - RoHS, BSMI, CE, FCC
Design > Colour of product - Black
Design > LED indicators - Yes
dimension depth - 340 mm
dimension height - 500 mm
dimension weight - 3100 g
dimension width - 115 mm
Display > 3D - No
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Backlight type - RGB-LED
Display > Contrast ratio (dynamic) - 10000000:1
Display > Contrast ratio (typical) - 600:1
Display > Digital horizontal frequency - 30 - 83 kHz
Display > Digital vertical frequency - 56 - 75 Hz
Display > Display - 1600 x 900
Display > Display brightness - 200 cd/m²
Display > Display diagonal - 19.5 "
Display > Display number of colours - 16.77 M
Display > Display sRGB - Yes
Display > HD type - HD ready
Display > Maximum refresh rate - 60 Hz
Display > Native aspect ratio - 16:9
Display > Panel type - TN
Display > Pixel pitch - 0.26 x 0.26 mm
Display > Response time - 5 ms
Display > Separate H/V sync - Yes
Display > Sync-on-green (SOG) - Yes
Display > Viewable size, horizontal - 43.4 cm
Display > Viewable size, vertical - 23.6 cm
Display > Viewing angle, horizontal - 90 °
Display > Viewing angle, vertical - 50 °
Dodatkowe informacje o matrycy: czas reakcji plamki - 5 ms
Dodatkowe informacje o matrycy: ilość wyświetlanych kolorów - 16.7 mln
Dodatkowe informacje o matrycy: jasność - 200 cd/m²
Dodatkowe informacje o matrycy: kontrast - 10000000:1
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia pion - 50 °
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia poziom - 90 °
Dot pitch - 0.26 mm
Dynamic contrast - 10 000 000:1
ean - 8712581688387
EAN - 8712581688387
Eans - 8712581688387
Ergonomics > Height adjustment - No
Ergonomics > Number of OSD languages - 21
Ergonomics > On Screen Display (OSD) - Yes
Ergonomics > On Screen Display (OSD) languages - CHI (SIMPL), CHI (TR
Ergonomics > On/off switch - Yes
Ergonomics > Pivot - No
Ergonomics > Power LED - Yes
Ergonomics > Stand-by LED - Yes
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
Ergonomics > Tilt angle - -3 - 10 °
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 100 x 100 mm
Frequency, horizontal -  3083 kHz
Frequency, vertical - 5675 Hz
Gross weight - 3.20 kg
guarantee - 24
guarantee_type - external
Height - 285 mm
Height - 345 mm
Height with stand - 345 mm
Horizontal scan rate - 30-83 kHz
Horizontal visual angle - 90 degrees
I/O connectors - 1 x 15-pin D-Sub
Input connectors - 15-pin D-Sub
Integrated camera - No
Integrated network adapter (LAN) - No
Integrated TV tuner - No
Kensington Lock - Yes
LCD panel type - TFT TN
Link - http://download.p4c.philips.com/files/2/203v5lsb26_10/203v5lsb26_10_pss_.pdf
Matrix type - TFT-TN
Memory card reader - No
Microphone - No
Model - V-line 203V5LSB26
Monitor height adjustment - No
Monitor screen format - Wide
More info - www.philips.com [LINK]
Multimedia > Built-in camera - No
Multimedia > Built-in speaker(s) - No
Multimedia > TV tuner integrated - No
name - Monitor 19.5 203V5LSB26/10 LED Black
Name - Philips 203V5LSB26
Name - Philips 203V5LSB26/10 19.5 ", TN, HD ready, 1600 x 900 pixels, 16:9, 5 ms, 200 cd/m², Black
Net weight - 2.33 kg
Networking > Bluetooth - No
Networking > Ethernet LAN - No
Networking > Wi-Fi - No
Number of colors - 16,7 mln
Number of displayed colours - 16,7 mln
On Screen Display - Yes
Operational conditions > Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80 %
Operational conditions > Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
Operational conditions > Storage temperature (T-T) - -20 - 60 °C
Other features - - Power On. / Off.
- Plug and Play: DDC / CI, Mac OS X, sRGB, Windows 7, Windows 8
- Base: Tilt: -3/10 degrees
Other features > Depth (with stand) - 17 cm
Other features > Dimensions (W x D x H) with stand - 465 x 170 x 345 mm
Other features > Dimensions (WxDxH) - 465 x 345 x 170 mm mm
Other features > Display - LED pixels
Other features > Effective viewing area - 433.9 x 236.3 mm
Other features > Frequency range - 30 -83 kHz (H) / 56 -75 Hz (V)
Other features > Height (with stand) - 34.5 cm
Other features > Package dimensions (WxDxH) - 503 x 109 x 350 mm
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 350.00 mm
Package features > Gross depth master carton - 450.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 503.00 mm
Package features > Gross height master carton - 155.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 110.00 mm
Package features > Gross width master carton - 470.00 mm
Package features > Net weight master carton - 4.00 kg
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 512.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 146.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.60 kg
Package features > Tare weight master carton - 1.36 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging data > Package depth - 10.9 cm
Packaging data > Package height - 35 cm
Packaging data > Package weight - 3.23 g
Packaging data > Package width - 50.3 cm
Panel tilt - Yes
Performance > HDCP - No
Performance > Mac operating systems supported - Yes
Performance > Mean time between failures (MTBF) - 30000 h
Performance > Windows operating systems supported - Windows 7 Home Basic
Pixel's dimensions - 0.26 mm
Ports & interfaces > AC (power) in - Yes
Ports & interfaces > DVI port - No
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Power > AC input frequency - 50/60 Hz
Power > AC input voltage - 100 - 240 V
Power > Energy efficiency class - Unspecified
Power > Power - On mode: 14.52 W (typ.) (EnergyStar 6.0 test method)• Standby mode: 0.5 W (typ.)• Off mode: 0.5 W (typ.)• Power LED indicator: Operation - White, Standby mode- White (blinking)• Power supply: Built-in, 100-240VAC, 50-60Hz W
Power > Power consumption (off) - 0.5 W
Power > Power consumption (standby) - 0.5 W
Power > Power consumption (typical) - 14.52 W
Power consumption - 14.52 W
Power consumption (work/idle) - 15/0,5 Watt
Pozostałe cechy: dodatkowe informacje - możliwość montażu na ścianie VESA: 100 x 100 | kontrast: 600:1 (typowy) | kompatybilny z blokadą zabezpieczająca Kensington-lock
Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - Energy Star
producer - Philips
Producer - Philips
Producer product name - 203V5LSB26/10
ProducerCode - 203V5LSB26/10
Recommended resolution - 1600 x 900 pixels
Refresh time with recommended resolution - 60 Hz
Remote control in bundle - No
Resolution - 1600 x 900 (HD+)
Response time - 5 ms
Response time - 5 ms
Rotating panel (pivot) - No
Screen diagonal - 19.5 inches
Screen size (diag.) - 19.5''
ShortDescription - 19.5" | TN | 1600 x 900 | D-SUB | VESA 100 x 100
Speakers - No
Speakers built-in - No
Static contrast - 1 600:1
Swivel - No
Technical details > Net weight - 2.60 kg
Technical details > Type - LCD LED Monitor
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Thin Client > Thin client installed - No
Touch screen - No
Touch the screen overlay - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
vendpn - 203V5LSB26/10
Vertical deviation frequency - 56-75 Hz
Vertical visual angle - 50 degrees
VESA - 100 x 100
VESA Mount - 100 x 100 mm
Viewing angle, horizontal - 90 °
Viewing angle, vertical - 50 °
Visible area - 433,9 (H) x 236,3 V)
Visible screen size - 434 x 236 mm
Warranty - 24
Warranty - Producer warranty 24 months
Weight - 2.33 kg
Weight & dimensions > Depth - 4.8 cm
Weight & dimensions > Height - 28.5 cm
Weight & dimensions > Weight - 2.03 g
Weight & dimensions > Weight with stand - 2.33 g
Weight & dimensions > Width - 46.5 cm
Weight & dimensions > Width (with stand) - 46.5 cm
Wi-Fi connectivity - No
Width - 465 mm
Width - 465 mm
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x D-Sub 15-pin
Philips 203V5LSB26, 19.5"
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos