AOC e2270Swn, 21,5''

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 84075 Prekės kodas: e2270Swn
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 metai
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 21.5"
 • Skiriamoji geba: FHD 1920x1080
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: TN
 • Reakcijos laikas: 5ms
 • Kontrastas: 600:1
 • Šviesumas: 200cd/m2
Panašūs produktai
Šis produktas AOC e2270Swn, 21,5''
AOC E2270SWDN, 21.5"
AOC E2270SWHN, 21.5"
AOC 22E1Q, 21.5"
AOC 22P1D, 21.5"
Rodyti vienodus parametrus Paslėpti vienodus parametrus
71,86 €
86,68 €
79,33 €
104,68 €
113,17 €
Pagrindinė informacija
Matmenys 21.5" 21.5" 21.5" 21.5" 21.5"
Spalva Juoda Juoda Juoda Juoda Juoda
Vaizdo kraštinių santykis 16:9 16:9 16:9 16:9 16:9
Skiriamoji geba FHD 1920x1080 FHD 1920x1080 FHD 1920x1080 FHD 1920x1080 FHD 1920x1080
Ekrano parametrai
AMD FreeSync Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Curved Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Jutiklinis ekranas Ne Ne Ne Ne Ne
Nvidia G-Sync Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Refresh rate 60 Hz 60 Hz 60 Hz 60 Hz 60 Hz
Skydelio tipas TN TN TN VA TN
Reakcijos laikas 5ms 5ms 5ms 5ms 2ms
Kontrastas 600:1 700:1 700:1 3000:1 1000:1
Šviesumas 200cd/m2 200cd/m2 200cd/m2 250cd/m2 250cd/m2
Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas Nėra Nėra Nėra Nėra Yra
Pivot Nėra Nėra Nėra Nėra Yra
Tilt Yra Yra Yra Yra Yra
VESA sieninis laikiklis 100x100 mm 100x100 mm 100x100 mm 100x100 mm 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra Nėra Nėra Yra Yra
Prijungimo vieta D-Sub 1 1 1 1 1
Prijungimo vieta DisplayPort Nėra Nėra Nėra 1 Nėra
Prijungimo vieta DVI Nėra 1 Nėra Nėra 1
Prijungimo vieta HDMI Nėra Nėra 1 1 1
TV-Tuner Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
USB Hub Ne Ne Ne Ne Ne
Aprašas
Siūlome įsigyti AOC 21.5" monitorių su 1920x1080 skiriamąja geba.
 • LED apšvietimas užtikrina aukštą kontrastą, puikų šviesumą ir minimalias elektros energijos sąnaudas, be to, LED monitoriaus ekrano korpusas ira daug plonesnis ir elegantiškesnis nei senesnės technologijos gaminiai.
 • FullHD (1920px X 1080px) skiriamosios gebos dėka, šis monitorius puikiai tarnaus BlueRay kokybės filmų žiūrėjimui pilno ekrano režimu.
 • Prijungimo vieta D-SUB palaiko grafines korteles su ankstesnės kartos – analoginiu VAG priedu ir palyginti naujos kartos DVI-I standartą naudojant perėjimą DVI-I -> D-Sub.
 • Dėka greitam 5ms reakcijos laikui, šis monitorius puikiai tarnaus dinamiškų žaidimų ir filmų peržiūrai.
Pagrindinė informacija
Matmenys 21.5"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba FHD 1920x1080

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas TN

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 5ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 600:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 200cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Nėra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort Nėra

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Ne
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje AOC e2270Swn, 21,5''
3D technology support - No
Accessories included - - The power cord
- Cable D-Sub
- Driver CD
- Warranty on CD
- CD-ROM
Additional information - Contrast: 20000000:1 (dynamic)
Additional information - Contrast: 700:1 (typical)
Aspect ratio - 16:9
Auto Pivot - No
Backlight technology - LED
Brightness - 200 cd/m²
Brightness - 200 cd/m2
Built-in power supplier - Yes
Built-in USB hub - No
Buttons > Input type - Analogue Input: D-Sub
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Monitors
Certificates - CE
Certificates - Energy Star
Certificates - Energy Star 6.0
Certificates - EPEAT Silver
Certificates - EuP
Certificates - FCC
Certificates - FCC Class B
Certificates - GOST
Certificates - ISO 9241-307
Certificates - NRTL
Certificates - RoHS
Certificates - TUV/GS
Certificates > Energy Star certified - Yes
Certificates > EPEAT compliance - Silver
Code - E2270SWN
Color - Black
Contrast index - 20000000:1
Contrast index - 700:1
Curved screen - No
Dane fizyczne: głębokość - 47.95 mm
Dane fizyczne: szerokość - 503.37 mm
Dane fizyczne: waga - 2.85 kg
Dane fizyczne: wysokość - 311.1 mm
Dane techniczne: format obrazu - 16:9
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Producent - AOC
Dane techniczne: przekątna - 21.5 cali
Dane techniczne: rodzaj matrycy - TN
Dane techniczne: rozdzielczość nominalna - 1920 x 1080 (Full HD) piksele
Dane techniczne: typ matrycy - matowa
Dane techniczne: wielkość plamki - 0.248 mm
Depth - 48 mm
Description -
Design > Cable lock slot - Kensington
Design > Certification - CE, FCC, GOST, RoHS,
Design > Colour of product - Black
dimension depth - 560 mm
dimension height - 105 mm
dimension weight - 3620 g
dimension width - 390 mm
Dimensions - 503,4 x 374,5 x 176,0 mm
Display > 3D - No
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Contrast ratio (dynamic) - 20M:1
Display > Contrast ratio (typical) - 700:1
Display > Display - 1920 x 1080
Display > Display brightness - 200 cd/m²
Display > Display diagonal - 21.5 "
Display > Display diagonal (metric) - 54.6 cm
Display > Display number of colours - 16.77 M
Display > HD type - Full HD
Display > Horizontal scan range - 30 - 60 kHz
Display > Maximum refresh rate - 60 Hz
Display > Panel type - TN
Display > Pixel pitch - 0.248 x 0.248 mm
Display > Response time - 5 ms
Display > Supported graphics resolutions - 1920 x 1080 (HD 1080
Display > Vertical scan range - 55 - 75 Hz
Display > Viewable size, horizontal - 47.8 cm
Display > Viewable size, vertical - 26.9 cm
Display > Viewing angle, horizontal - 90 °
Display > Viewing angle, vertical - 65 °
Dodatkowe informacje o matrycy: czas reakcji plamki - 5 ms
Dodatkowe informacje o matrycy: ilość wyświetlanych kolorów - 16.7 mln
Dodatkowe informacje o matrycy: jasność - 200 cd/m²
Dodatkowe informacje o matrycy: kontrast - 20000000:1
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia pion - 65 °
Dodatkowe informacje o matrycy: kąt widzenia poziom - 90 °
Dot pitch - 0.248 mm
Dynamic contrast - 20 000 000:1
ean - 4038986123891
EAN - 4038986123891
Eans - 4038986123891
Ergonomics > Height adjustment - No
Ergonomics > Number of OSD languages - 16
Ergonomics > On Screen Display (OSD) - Yes
Ergonomics > On/off switch - Yes
Ergonomics > Pivot - Yes
Ergonomics > Pivot angle - 90 °
Ergonomics > Power LED - Yes
Ergonomics > Stand-by LED - Yes
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
Ergonomics > Tilt angle - -5/15 °
Ergonomics > VESA mounting - Yes
Ergonomics > VESA mounting interfaces - 100 x 100 mm
Frequency, horizontal max. - 60 kHz
Frequency, horizontal min. - 30 kHz
Frequency, vertical max. - 75 Hz
Frequency, vertical min. - 55 Hz
Gross weight - 3.50 kg
guarantee - 36
guarantee_type - external
Height - 311.1 mm
Horizontal scan rate - 30-83 kHz
Horizontal visual angle - 90 degrees
I/O connectors - 1 x 15-pin D-Sub
Input connectors - 15-pin D-Sub
Integrated camera - No
Integrated network adapter (LAN) - No
Integrated TV tuner - No
Kensington Lock - Yes
LCD panel type - TFT TN
Link - http://www.aoc-europe.com/no_cache/en/monitors.html?useCacheHash=1&showUid=262
Matrix type - TFT-TN
Memory card reader - No
Microphone - No
Model - e2270Swn
Monitor height adjustment - No
Monitor screen format - Wide
More info - www.aoc-europe.com [LINK]
Multimedia > Built-in camera - No
Multimedia > Built-in speaker(s) - No
Multimedia > TV tuner integrated - No
Name - AOC E2270swn
Name - AOC e2270Swn 21.5 ", TN, Full HD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 5 ms, 200 cd/m², Black, VGA
name - Monitor 21.5 AOC e2270Swn LED Black
Net weight - 2.8 kg
Number of colors - 16,7 mln
Number of displayed colours - 16,7 mln
On Screen Display - Yes
Other features - - Eco Mode
- e-Saver
- i-Menu
- Screen+
- Kensington Security Lock
-Lean -5°~+15°
Other features > Dimensions (WxDxH) - 503.4 x 311.1 x 48 mm mm
Other features > Display - LED pixels
Other features > Frequency range - Scanning Frequency: H: 30-83 KHz / V: 50-75 HzPixel Frequency: 108 MHz
Other features > Viewing angle - 90°/65° (CR 10) °
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 390.00 mm
Package features > Gross depth master carton - 450.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 560.00 mm
Package features > Gross height master carton - 480.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 105.00 mm
Package features > Gross width master carton - 170.00 mm
Package features > Net weight master carton - 5.18 kg
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 597.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 209.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.70 kg
Package features > Tare weight master carton - 1.20 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging content > Cables included - AC, VGA
Packaging data > Package weight - 3.45 g
Panel tilt - Yes
Performance > HDCP - No
Pixel's dimensions - 0.248 mm
Ports & interfaces > AC (power) in - Yes
Ports & interfaces > DVI port - No
Ports & interfaces > Output connections - VGA
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Power > AC input frequency - 50/60 Hz
Power > AC input voltage - 90 - 240 V
Power > Energy efficiency class - Unspecified
Power > Power - On: 18W; Standby: 0.5W: Off: 0.3W W
Power > Power consumption (off) - 0.3 W
Power > Power consumption (standby) - 0.5 W
Power > Power consumption (typical) - 14.8 W
Power > Power supply - 90 ~ 240 VAC, 50 / 60 Hz W
Power > Power supply type - 90 ~ 240 VAC, 50 / 60 Hz
Power consumption - 14.8 W
Power consumption (work/idle) - 18/0,3 Watt
Pozostałe cechy: dodatkowe informacje - możliwość montażu na ścianie VESA 100 x100
Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - Energy Star
Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - TUV Ergonomics
Pozostałe cechy: spełniane normy jakościowe - TUV-GS
Pozostałe cechy: zgodność z technologią HDCP - tak
Print technology > Maximum resolution - 1920 x 1080@60 Hz DPI
producer - AOC
Producer - AOC
Producer product name - e2270Swn
ProducerCode - E2270swn
Recommended resolution - 1920 x 1080 pixels
Refresh time with recommended resolution - 60 Hz
Remote control in bundle - No
Resolution - 1920 x 1080 (FHD 1080)
Response time - 5 ms
Response time - 5 s
Rotating panel (pivot) - No
Screen diagonal - 21.5 inches
Screen size (diag.) - 21.5"
ShortDescription - 21.5" | TN | 1920 x 1080 | D-SUB | VESA 100 x 100
Speakers - No
Speakers built-in - No
Static contrast - 700:1
Swivel - No
Technical details > Brightness - 200 (typ) cd/m² (typ) cd/m²
Technical details > Diagonal - 54,6 cm (21.5") "
Technical details > Diagonal - 54,6 cm (21.5") cm
Technical details > Net weight - 2.80 kg
Technical details > Other features - Eco Mode, e-Saver, i-Menu, screen+, Kensington Security Lock
Technical details > PC connection - D-Sub 15 pin
Technical details > Type - LED Monitor
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Thin Client > Thin client installed - No
Touch screen - No
Touch the screen overlay - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
vendpn - e2270Swn
Vertical deviation frequency - 55-75 Hz
Vertical visual angle - 65 degrees
VESA - 100 x 100
VESA Mount - 100 x 100 mm
Viewing angle, horizontal - 90 °
Viewing angle, vertical - 65 °
Visible area, horizontal - 477.5 mm
Visible area, vertical - 268.5 mm
Visible screen size - 477 x 268 mm
Warranty -
Warranty - 36
Warranty - 36 months
Warranty - Producer warranty 36 months
Weight - 3.45 kg
Weight & dimensions > Depth - 17.6 cm
Weight & dimensions > Height - 37.5 cm
Weight & dimensions > Weight - 2.7 g
Weight & dimensions > Width - 50.3 cm
Wi-Fi connectivity - No
Width - 503.4 mm
Złącza: porty wejścia/wyjścia - 1 x D-Sub 15-pin
AOC e2270Swn, 21,5''
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos