LG 28MQ780, 27.6" 16:18 DualUp Monitor with Ergo Stand and USB-C

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 885649 Prekės kodas: 28MQ780-B.AEU
Sandėlyje 2 vnt.
Garantija: 2 metai
684,26 €
Pristatymo būdai Pristatymas
 • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių pašto) 3,99 €: ketvirtadienį, 06.10.2022
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 27.6"
 • Skiriamoji geba: 2560 x 2880
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: IPS
 • Reakcijos laikas: 5ms
 • Kontrastas: 1000:1
 • Šviesumas: 300cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti LG 27.6" monitorių su 2560 x 2880 skiriamąja geba.
 • IPS matrica šiam monitoriui užtikrina aukštus spalvų atitikimo rodiklius, gerą vaizdo kontrastą ir puikų regimumą praktiškai bet kokiu matymo kampu.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
 • Monitoriuje įrengta garsiakalbių sistema leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti filmus su garsu be būtinybės įsigyti papildomas kolonėles.
 • 5ms greitas reakcijos laikas padaro šį monitorių idealiai tinkamu žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti dinamiškus filmus.
Pagrindinė informacija
Matmenys 27.6"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:18
Skiriamoji geba 2560 x 2880

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Nėra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Nėra
Refresh rate : 60 Hz
Skydelio tipas IPS

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 5ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 300cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Yra
Pivot : Yra
Tilt : Yra
VESA sieninis laikiklis : 100x100 mm
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Yra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub Nėra

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Yra
Papildomas sertifikavimas
100 mm x 100 mm VESA mounting interface - Yes
Accessories included -
Aspect ratio - 16:18
Auto Pivot - Yes
Bluetooth - No
Brand - LG
BrandPartCode - 28MQ780-B
Brightness - 240
Brightness - 300 cd/m²
Category - Computer Monitors
Category Code - LC3
CnCode CnCode - 85285291
Code - 28MQ780-B.AEU
Color - Black
Contrast - 1000:1
Depth - 44.9 mm
Depth Unit Dimensions - 461.3 mm
Depth with stand - 461.3 mm
Description - 28-inch 16:18 DualUp Monitor with Ergo Stand and USB Type-C
Description - Podwójny ekran, dwa razy więcej wrażeń Zwiększ swoją wydajność dzięki ekranowi SDQHD o proporcjach 16:18. Większa powierzchnia ekranu i mniej zajmowanego miejsca Monitor DualUp zajmuje miejsce jednego monitora, ale dzięki proporcjom 16:18, na jednym ekranie udostępnia przestrzeń roboczą dwóch, 21,5-calowych monitorów o proporcjach 16:9. Zwiększa efektywność pracy i produktywność jednocześnie. Ergonomiczny ruch w zakresie ruchu gałki ocznej Wyjątkowo elastyczne ramię Ergo umożliwia ergonomiczną regulację ekranu poprzez przedłużenie, skrócenie, obrót w pionie i poziomie, zmianę wysokości, przechył jak również wybór idealnej pozycji ekranu dla wygody użytkownika. Zachwycająca jakość obrazu, idealna do pracy Ekran Nano IPS SDQHD (2560 x 2880, o proporcjach 16:18 i) o przekątnej 27,6-cala odwzorowuje szeroką gamę kolorów, 98% palety kolorów DCI-P3, oraz zapewnia żywy obraz dzięki technologii HDR10. Zwiększ komfort patrzenia, zachowując jakość kolorów Technologia LG Live Color Low Blue Light z certyfikatem TÜV Rheinland Eyesafe chroni Twoje oczy przed światłem niebieskim za pomocą sprzętowych i programowych rozwiązań RGB, a jednocześnie zachowuje żywe barwy. Automatyczna kontrola jasności zmniejsza zmęczenie oczu Czujnik reaguje na światło, zwiększając jasność, gdy w otoczeniu jest jasno, i zmniejszając jasność, gdy w otoczeniu jest ciemno. Zapewnia komfortowe warunki pracy. Idealny monitor do tworzenia i wykonywania wielu zadań jednocześnie Monitor LG DualUp, o proporcjach 16:18, zwiększa efektywność i produktywność. Więcej przestrzeni roboczej na górze i dole, dla Twojej wygody. Łatwe sterowanie i łączenie z innymi urządzeniami Port USB Type-C pozwala zarówno na przesyłanie obrazu i danych jak i na ładowanie podłączonych urządzeń (do 90 W), za pomocą jednego kabla. W pełni wykorzystaj swoje biurko Typowa stacja robocza z dwoma osobnymi monitorami wymaga ponad dwa razy więcej miejsca niż analogiczna stacja z jednym monitorem. Model DualUp umożliwia stworzenie wygodnej przestrzeni roboczej, nie zajmując zbyt dużo miejsca. Ponadto zacisk typu C z przelotką i ramieniem Ergo odłączanym jednym przyciskiem ułatwiają instalację bez użycia narzędzi.
Design - Market positioning - Home
Design - Product colour - Black
Design > Colour of product - Black
dimension depth - 750 mm
dimension height - 250 mm
dimension weight - 13000 g
dimension width - 570 mm
Display - Colour gamut - 98%
Display - Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display - Display brightness (typical) - 300 cd/m²
Display - Display diagonal - 70.1 cm (27.6")
Display - Display number of colours - 1.07 billion colours
Display - Display resolution - 2560 x 2880 pixels
Display - Display technology - IPS
Display - HD type - Quad HD
Display - High Dynamic Range (HDR) supported - Y
Display - High Dynamic Range (HDR) technology - High Dynamic Range 10 (HDR10)
Display - Maximum refresh rate - 60 Hz
Display - Native aspect ratio - 16:18
Display - Panel type - IPS
Display - Response time - 5 ms
Display - RGB colour space - DCI-P3
Display - Screen shape - Flat
Display - Touchscreen - N
Display - Viewing angle, horizontal - 178°
Display - Viewing angle, vertical - 178°
Display > Aspect ratio - 16:18
Display > Contrast ratio (dynamic) -
Display > Contrast ratio (typical) - 1000:1
Display > Display - 2560x2880
Display > Display brightness - 300 cd/m²
Display > Display diagonal - 27.6 "
Display > Display surface -
Display > Display technology -
Display > HD type - SDQHD
Display > Maximum refresh rate - 60 Hz
Display > Panel type - IPS
Display > Response time - 5 ms
Display > Touchscreen - No
Display > Viewing angle, horizontal - 178 °
Display > Viewing angle, vertical - 178 °
Displayable colours - 1070 million
DisplayPort Input/Output connectors - 1
Display surface - Matt
Dot pitch - 0.18195 mm
EAN - 8806091661166
ean - 8806091661166
Energy class - G
Energy efficiency class - G
Energy label - Pobierz
Ergonomics - Height adjustment - 13 cm
Ergonomics - Height adjustment - Y
Ergonomics - Panel mounting interface - 100 x 100 mm
Ergonomics - Pivot - Y
Ergonomics - Swivel angle range - -335 - 335°
Ergonomics - Swivelling - Y
Ergonomics - Tiltable - Y
Ergonomics - Tilt angle range - -25 - 25°
Ergonomics - VESA mounting - Y
Ergonomics > Height adjustment - 13 cm
Ergonomics > Height adjustment - Yes
Ergonomics > Pivot - Yes
Ergonomics > Swivelling - Yes
Ergonomics > Tilt adjustment - Yes
Ergonomics > Tilt angle - +25 °
Ergonomics > VESA mounting - No
Ergonomics > VESA mounting interfaces - mm
guarantee - 24
guarantee_type - external
HDMI Input/Output connectors - 2
Headphones jack Input/Output connectors - 1
Height - 549.5 mm
Height Unit Dimensions - 843.2 mm
Height with stand - 843.2 mm
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x DisplayPort
I/O connectors - 1 x USB (Type B)
I/O connectors - 1 x USB (Type C)
I/O connectors - 2 x HDMI
I/O connectors - 2 x USB 3.0
Link - https://www.lg.com/uk/monitors/lg-28mq780-b
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 85285210
LongDesc - Double the Screen, Twice the Experience
Enhance your efficiency with a new format of 16:18 aspect ratio SDQHD display.
Stunning Image Quality
SDQHD (2560 x 2880) Nano IPS
DCI-P3 98% (Typ.) & HDR10
Ergonomics
Ergonomic Stand with C-Clamp
Various Movement of Display
User Convenience
USB Type-C™
Easy Installation
More Screen and Less Space
DualUp monitor only occupied compact space for one monitor but this 16:18 aspect ratio monitor support, two 21.5-inch monitors (16:9 aspect ratio), at one screen. It enhances work efficiency and productivity at the same time.
Various Movement of Display
Ergonomic Movement within Eye Rotation Range
Enhanced flexibility of the Ergo stand* offers expanded ergonomic adjustment of extend, retract, swivel, pivot, height and tilt as well as providing perfect position of screen for more comfortable and sustainable user experience.
SDQHD Nano IPS Display
Stunning Image Quality, Apposite to Your Work
The 27.6-inch SDQHD (2560 x 2880, 16:18 aspect ratio) Nano IPS display supports a wide color spectrum, 98% of DCI-P3 color gamut, and offers vibrant color reproduction with the support of HDR10.
Live Color Low Blue Light
Increase Viewing Comfort while Maintaining Color Quality
LG's Live Color Low Blue Light with TÜV Rheinland Eyesafe® Display Certification helps to protect your eyes against blue light by combining RGB hardware and software adjustments while maintaining vivid color quality.
Ambient Light Sensor
Reducing Eye Strain with Auto Brightness Control
The sensor reacts to light, making the screen brighter in bright areas and darker in the dark. It provides a comfortable working environment.
Ideal Monitor for Creating, Developing, and Multitasking
LG DualUp Monitor, a new style display of 16:18 aspect ratio, helps to boost efficiency and productivity. You can check more information at a glace within the extended upper and lower space.
USB Type-C™
Easy Control and Connectivity
USB Type-C™ port allows from display and data transferring to connected device charging (up to 90W), enabling support for your laptop all at the same time over a single cable.
How to Utilize DualUp Monitor Set-up
PBP & Built-in KVM*
DualUp monitor allows you to control multiple contents from two computers with the picture-by-picture feature. Also, the built-in KVM feature helps to manage content with a single keyboard and mouse.
1 Source PBP**
By connecting two cables, out of HDMI, DisplayPort, and USB Type-C™, you can utilize a dual monitor setup with 28MQ780. It helps to control two-screen easily without using software or shortcut keys.
*KVM: Keyboard, Video Monitor, and Mouse.
**It can be connected via the USB Type-C™ cable, HDMI cable, and USB2.0 upstream cable included with the package.
**DisplayPort cable is NOT included with the package.
Space-saving and Flexible Workstation Setup
Easy Workstation Setup
Fully Use Your Desk
Basically, for the dual monitor set-up without DualUp monitor but conventional monitors, more than 2-times are required compared to the existing space. DualUp monitor helps users to set workspace comfortably in their current space. Also, C-Clamp & Grommet and One Click Mount make it to install easily without other equipment.
LongProductName - 27.6" 2560 x 2880 IPS, 300 nits, 16:18, 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB, DisplayPort, 481.5 x 843.2 x 461.3 mm, 9 kg
LongSummaryDescription - LG 28MQ780-B. Display diagonal: 70.1 cm (27.6"), Display resolution: 2560 x 2880 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: IPS, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:18, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
Matrix type - TFT IPS
Model - 27MQ780-B
Model name - 28MQ780-B
Monitor features - Business
Multimedia - Built-in speaker(s) - Y
Multimedia - Number of speakers - 2
Multimedia - RMS rated power - 7 W
Multimedia > Built-in speaker(s) - Yes
Multimedia > TV tuner integrated - No
Name - LG DualUp Monitor 28MQ780 27.6 ", IPS, SDQHD, 2560x2880, 16:18, 5 ms, 300 cd/m², Black, 60 Hz, HDMI ports quantity 2
name - Monitor 27MQ780-B 27.6 cala 16:18 DualUp Ergo USB-C
Native resolution - 2560x2880
Networking > Ethernet LAN (RJ-45) ports - No
Number of colors - 1,07 mld
Optional accessory -
Other features -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 240.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 557.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 745.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 3600.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 600.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 4.20 kg
Package features > Volume (m3) - 0.10 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging content - Cables included - HDMI, USB Type-C
Packaging content > Cables included -
Packaging data - Package depth - 240 mm
Packaging data - Package height - 557 mm
Packaging data - Package weight - 13.2 kg
Packaging data - Package width - 745 mm
Panel type - IPS
PDF - https://www.blobs.lt/products/5/9/3/1/7/3/dbc9a7cfcb517f0ac50bc7011589efd2/original.pdf
Performance - Flicker-free technology - Y
Performance - Low Blue Light technology - Y
Pixel size - 0.18195 mm
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - HDMI - Y
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces - Headphone out - Y
Ports & interfaces - Number of upstream ports - 1
Ports & interfaces - USB Power Delivery up to - 90 W
Ports & interfaces - USB Type-A downstream ports quantity - 2
Ports & interfaces > Audio output -
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-I ports quantity -
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces > Output connections -
Ports & interfaces > USB ports quantity -
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity -
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Energy consumption (HDR) per 1000 hours - 40.7 kWh
Power - Energy consumption (SDR) per 1000 hours - 29.8 kWh
Power - Energy efficiency class (HDR) - G
Power - Energy efficiency class (SDR) - G
Power - Power consumption (max) - 190 W
Power - Power consumption (standby) - 0.5 W
Power - Power consumption (typical) - 40 W
Power > Energy efficiency class - G
Power consumption - 40 W
Power consumption - 40 Watts
Power supply - External
producer - LG Electronics
Producer product family - DualUp Monitor
Producer product name - 28MQ780
ProductName - 28MQ780-B
Refresh rate - 60Hz
Resolution - 2560 x 2880
Response time - 5 ms
Response time - 5 ms
Screen form factor - 16:18
Screen size - 27.6"
Screen size (diag.) - 27.6''
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 74.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 24 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 13.5 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 55.5 cm
ShortSummaryDescription - LG 28MQ780-B, 70.1 cm (27.6"), 2560 x 2880 pixels, Quad HD, IPS, 5 ms, Black
Speakers - Yes
Speakers built-in - Yes
Static contrast - 1 000:1
Technical details > Gross weight - 13.20 kg
Technical details > Net weight - 9.00 kg
Technical details > No flickering -
Technical details > Other features - Ambient Light Sensor. Live Color Low Blue Light, Built-in KVM
Technical details > USB-C - Yes
Technical details > USB-C power delivery - 90W
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Title - LG 28MQ780-B computer monitor 70.1 cm (27.6") 2560 x 2880 pixels Quad HD IPS Black
Touch screen - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
Unit Box Height - 0.24
Unit Box Length - 0.745
Unit Box Width - 0.555
Unit Brutto Volume - 0.09923 cubm
Unit Gross Weight - 13.5 kg
Unit Net Weight - 9 kg
URL - https://www.lg.com/sg/consumer-monitors/lg-28mq780-b#
USB 2.0 type B Input/Output connectors - 1
USB 3.0 Input/Output connectors - 2
USB type C Input/Output connectors - 1
Vendor Homepage - www.lg.com/us/monitors/lg-28mq780-b
vendpn - 28MQ780-B
VESA - 100 x 100
Viewing angle, horizontal - 178 °
Viewing angle, vertical - 178 °
Viewing angle horizontal - 178 degrees
Viewing angle vertical - 178 degrees
Warranty - 2 lata
Warranty - 24
Warranty - 24 months
WarrantyInfo -
Web camera - None
Weight - 4.3 kg
Weight & dimensions - Depth (without stand) - 4.49 cm
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 461.3 mm
Weight & dimensions - Height (without stand) - 55 cm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 843.2 mm
Weight & dimensions - Weight (without stand) - 4.3 kg
Weight & dimensions - Weight (with stand) - 9 kg
Weight & dimensions - Width (without stand) - 48.1 cm
Weight & dimensions - Width (with stand) - 481.5 mm
Weight with stand - 9 kg
Width - 481.5 mm
Width Unit Dimensions - 481.5 mm
WiFi - No
`
684,26 €
LG 28MQ780, 27.6" 16:18 DualUp Monitor with Ergo Stand and USB-C
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos