LG 48GQ900-B, 48" UltraGear UHD OLED Monitor (120Hz, G-SYNC Compatible)

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 889753 Prekės kodas: 48GQ900-B
Sandėlyje 11 vnt.
Garantija: 2 metai
1 335,30 €
Pristatymo būdai Pristatymas
 • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių pašto) 3,99 €: ketvirtadienį, 06.10.2022
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Matmenys: 48"
 • Skiriamoji geba: 4K UHD 3840x2160
 • Curved: Nėra
 • Skydelio tipas: OLED
 • Reakcijos laikas: 0.1ms
 • Kontrastas: 1500000:1
 • Šviesumas: 135cd/m2
Aprašas
Siūlome įsigyti LG 48" monitorių su 4K UHD 3840x2160 skiriamąja geba.
 • Apie sujungimą su šiuolaikinėmis kortelėmis ir vaizdo grotuvais pasirūpins HDMI įėjimas.
 • DisplayPort prijungimo vieta užtikrina aukštos kokybės vaizdo gavimą iš grafinės kompiuterio kortelės, kuri palaiko šią technologiją.
 • Monitoriuje įrengta garsiakalbių sistema leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti filmus su garsu be būtinybės įsigyti papildomas kolonėles.
Pagrindinė informacija
Matmenys 48"

Monitoriaus ekrano dydis matuojamas coliais per diagonalę. Ekrano dydis turi atitikti ekrano skiriamąją gebą, kad būtų pasiektas maksimalus darbinio paviršiaus panaudojimas ir vaizdo detalizavimas.

Šiuo metu yra prieinami dviejų formų LCD monitoriai: standartinio pločio ir aukščio proporcijos 4:3 arba plataus ekrano proporcijos 16:9 arba 16:10. Plataus ekrano monitorius yra platesnis ir jo skiriamoji geba yra aukštesnė nei standartinių proporcijų monitoriuose

Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnę skiriamąją gebą jis palaiko. Galimybė padidinti ekrano skiriamąja geba priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimai, nuo vaizdo plokštės rūšies.

Spalva : Juoda
Vaizdo kraštinių santykis : 16:9
Skiriamoji geba 4K UHD 3840x2160

Monitoriaus ekrano skiriamoji geba nusako, kiek daug spalvinių taškų (pixels) monitorius gali atvaizduoti. Tai liečia ekrane matomą tekstą ir vaizdo skaidrumą. Kuo jis didesnis, tuo ryškesni atrodo elementai.

Naudojama skiriamoji geba priklauso nuo monitoriaus palaikomos skiriamosios gebos. LCD monitoriai, įskaitant ir skreitinukų ekranus, paprastai geriausiai veikia, jei yra nustatyta jo vietinė skiriamoji geba. Monitoriams nebūtina nustatyti šią skiriamąją gebą, bet paprastai rekomenduojama ją nustatyti, kad būtų užtikrintas galimų tekstų ir vaizdų ryškumas. Kuo didesnis monitorius, tuo aukštesnė skiriamąją gebą jis palaiko.

Galimybė padidinti ekrano skiriamąją gebą priklauso nuo monitoriaus dydžio ir galimybių, bei nuo vaizdo kortelės rūšies.
• 19 colių ekranas (standartinės proporcijos): 1280x1024 pikseliai
• 20 collių ekranas (standartinės proporcijos): 1600x1200 pikseliai
• 22 colių ekranas (plačiaekranis): 1680x1050 pikseliai
• 24 colių ekranas (plačiaekranis): 1900x1200 pikseliai

Ekrano parametrai
AMD FreeSync : Yra
Curved : Nėra
Jutiklinis ekranas : Ne
Nvidia G-Sync : Yra
Refresh rate : 120 Hz
Skydelio tipas OLED

Monitoriaus panelis yra ekrano matomos dalies pagrindinė ypatybė, arba technologija, kuria įgyvendinamas spalvinių taškų (pikselių) atvaizdavimas.

TN yra standartinė technologija su vidutiniu kontrasto, ryškumo ir spalvų atitikimu rodikliams.

IPS yra aukštos spalvų atitikimo matrica su geru atvaizdo reakcijos greičiu ir dėl to yra gerai atitinkanti grafinius darbus bei nuotraukų apdorojimą. IPS matricos siekia puikų vaizdo kampą išlaikant spalvas ir kontrastą beveik bet kuriuo kampu.

VA matricos užtikrina puikų spalvų atitikimą, tačiau reakcijos laiku šios matricos atsilieka nuo IPS ir TN, o vaizdo kampas yra maždaug vidutinis palyginti tarp šių technologijų.

Vidutiniam vartotojui visiškai užtenka TN tipo monitoriaus. Jei yra daugiau pinigų, galima pirkti VA arba IPS, atitinkamai.

Reakcijos laikas 0.1ms
Monitoriaus ekrano reakcijos laikas nusako kaip greitai monitorius atspindės judančius vaizdus (filmus, žaidimus, animacija ir t.t.). Reakcijos laikas matuojamas milisekundėmis. Kuo mažesnis reakcijos laikas, tuo geriau monitorius galės atvaizduoti judančius vaizdus.
Dateks rekomenduoja įsigyti monitorių su 5ms, ar mažesniu reakcijos laiku.
Kontrastas 1500000:1

Ekrano kontrastas nusako vaizdo ryškumą. Jis skiriasi nuo tamsiausio (visai juodas) iki šviesiausio (visai baltas) pikselio. Kuo didesnis kontrastas, tuo geriau įskaitomas tekstas ekrane, be to, kontrastas nusako, kiek išraiškingos linijos bus matomos monitoriuje.

Aukštas kontrastas yra žymus faktorius renkantis monitorių biurui ar mokymosi reikmėms, jei pagrindinai reikės dirbti su tekstine informacija.

Namų reikmėms svarbiausias pasirinkimo rodiklis yra šviesumas ir vaizdo reakcijos laikas. Kontrastą tikrinti geriau tamsiame kambaryje.
Didžiausias LCD monitorių trūkumas yra tas, kad sumažinus vaizdo ryškumą, kontrastas gali visai pradingti.

Šviesumas 135cd/m2

Monitoriaus šviesumas yra vaizdo regimumo rodiklis, kuris nusako, ar gerai yra matomas vaizdas esant stipriam išoriniam apšvietimui (saulės šviesa, šviesi patalpa ir t.t.). LCD monitorių šviesumas matuojamas kandelomis kvadratiniam centimetrui (Cd/m2).
Renkantis monitorių būtina žinoti, kad kuo didesnis šviesumo rodiklis, tuo geresnis vaizdo matomumas.

Kasdieniniam naudojimui rekomenduoja įsigyti monitorių su šviesumo rodikliu, ne mažesniu, kaip 250 cd/m2.

Funkcionalumas
Aukščio reguliavimas : Nėra
Pivot : Nėra
Tilt : Ne
VESA sieninis laikiklis : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Garsiakalbiai Yra

dabar dažnai monitoriuose įrengiami garsiakalbiai, kurie leidžia atsisakyti kompiuterio kolonėlių, atlaisvinant vietą ant stalo ir sutaupant lėšas. Monitoriuje įrengtų garsiakalbių garso kokybė yra gana patenkinama, bet mes rekomenduojame naudotis šia galimybe tik epizodiškoms reikmėms.

Muzikos klausymui, filmų žiūrėjimui ir žaidimams rekomenduojame įsigyti atitinkamos kokybės ir galingumo kolonėlės.

Prijungimo vieta D-Sub Nėra

D-SUB yra klasiskinis (analoginis) monitoriaus prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, duodamas vietą daug kokybiškesniem HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams

Jei monitoriaus skiriamoji geba yra tokia pat arba mažesnė už FULLHD, tuomet su šiou prijungimu vidutiniam vartotojui nebus problemų. Aukštesnės kokybės vaizdo ir skiriamosios gebos pretendentams be abejo reikia ieškoti monitoriaus su DisplayPort arba HDMI jungtimi.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort yra skaitmeninis junginys aukštos kokybės vaizdo transliavimui vienu laidu. Atskirai nuo HDMI, šis junginys leidžia prie kompiuterio prijungti kelis išorinius monitorius naudojant vieną jungiklį.

Pirmiausiai įsigykite monitorių su DisplayPort, įsitikinkite ar Jūsų kompiuteryje yra prieinamas DisplayPort kištukas!

Prijungimo vieta DVI Nėra

DVI yra skaitmeninis standartas ir užtikrina aukštą atvaizdo kokybę, tačiau dėl jungties dydžio ir standarto nesugebėjimo vystytis toliau dėl kai kurių techninių apribojimų, šis junginys pamažu praranda aktualumą, palikdamas vietą moderniems HDMI ir DisplayPort standartams.

DVI yra sujugiamas su HDMI ir prieinamas perėjimas abejomis kryptimis.

DVI nėra sujungiamas su DisplayPort, tačiau paprastai būna prieinami DualMode DisplayPort sujungėjai, kurie, lygiai kaip DVI konektorius, kuris palaiko D-sub signalą, šie du DualMode DisplayPort palaiko HDMI/DVI signalą ir atitinkamai adresu DisplayPort -> DVI transliuoja atvaizdą.

Jei monitoriaus skiriamoji geba perkopia 1920px bet kuria kryptimi, bus būtina grafinė plokštė su DVI-D Dual Link palaikymu ir atitinkamos kokybės kabelis.

Pirmiausia įsigykite monitorių, įsitikinkite, ar kompiuterio grafikos plokštė turi atitinkamą jungties vietą!

Prijungimo vieta HDMI 3

HDMI yra skaitmeninis,aukštos kokybės vaizdo transliavimo standartas, kuris kompiuteriui leidžia prijungti monitorių plonu kabeliu naudojant elegantišką, nedidelės apimties sujungimą. HDMI yra jungiamas su DVI, jei naudojamas reikiamas perėjimas arba kabelis.

TV-Tuner Nėra

Šis parametras nurodo, ar monitoriuje yra įrengtas imtuvas, kuris skirtas televizijos signalo pagavimui įvairiuose formatuose, su išvedimu į kompiuterį ar atskirą monitorių. Ši imtuvas gali būti naudojamas kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrėjimui, bei meninių kanalų žiūrėjimui.

USB Hub : Yra
Papildomas sertifikavimas
300 mm x 200 mm VESA mounting interface - Yes
Accessories included -
Aspect ratio - 16:9
Auto Pivot - No
Bluetooth - No
Brand - LG
BrandPartCode - 48GQ900-B
Brightness - 135 cd/m²
Brightness - 330
Category - Computer Monitors
category - Monitors from 66,0 cm (26 Zoll)
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Monitors
code - 48GQ900-B.AEU
Code - 48GQ900-B.AEU
Color - Black
Colour - Black
Depth - 46.6 mm
Depth Unit Dimensions - 184.8 mm
Depth with stand - 184.8 mm
Description - 48” UltraGear™ UHD 4K OLED Gaming Monitor - 48" UHD 4K (3840 x 2160) OLED Display - 1.5 M : 1 Contrast Ratio & HDR10 - Anti-glare & Low reflection - 4K@120Hz from HDMI 2.1 - 0.1ms (GtG) Response time - Remote Control Support
Description - Rozszerz swoje horyzonty w grze Monitor LG UltraGear z ekranem UHD 4K OLED o przekątnej 48 cali jest wyposażony w technologię HDR10 odpowiadającą za dynamiczny kontrast, dzięki czemu zapewnia doskonale czysty i realistyczny obraz pozwalający poczuć się jak uczestnik akcji gry. SAMOŚWIECĄCE PIKSELE OLED SAMOŚWIECĄCE PIKSELE OLED pozwalają uzyskać bogactwo kolorów, doskonały współczynnik kontrastu i krótki czas reakcji, dzięki czemu wzbogacają wrażenia wizualne podczas gry. OLED 1,35 M : 1 Współczynnik kontrastu Współczynnik kontrastu 1 350 000:1 daje możliwość uzyskania prawie wszystkich kolorów i efektów wizualnych w grze, dokładnie tak, jak zaplanowali to twórcy. Pokaż, jak grasz Zastosowanie technologii antyodblaskowej podnosi jakość wrażeń wizualnych w każdym miejscu przez zmniejszenie rozpraszających uwagę efektów działania światła obecnego w otoczeniu. Ponadto zmniejsza zmęczenie oczu dzięki niemigającemu panelowi. Fantastyczna prędkość w grach Czas reakcji 0,1 ms (GtG), ograniczenie efektu odwrotnej poświaty i wyraźniejsze renderowanie obiektów zapewniają płynniejszy obraz w dynamicznych scenach o fantastycznej jakości. Szybki ekran, płynna gra Odświeżanie z częstotliwością 120 Hz (które można podkręcić do 138 Hz) pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele. Graj wygodnie i bez ograniczeń Model LG 48GQ900 może osiągać częstotliwość odświeżania do 120 Hz (po podkręceniu do 138 Hz) przez HDMI 2.1. To oznacza, że można osiągnąć pełną rozdzielczość UHD 4K przy częstotliwości odświeżania do 120 Hz (po podkręceniu do 138 Hz) przez złącze DisplayPort lub HDMI. Design dla graczy Dzięki bocznej podstawce i ultrasmukłej konstrukcji monitor umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni w każdym pomieszczeniu, takim jak pokój dzienny, czy pokój do gier. Doskonale spisuje się w grach. Ustawienia i kontrola jednocześnie Pilot UltraGear umożliwia włączanie i wyłączanie monitora, regulowanie poziomu głośności, wybór trybu gry i sterowanie wieloma innymi funkcjami. Wciągające wrażenia dźwiękowe Model 48GQ900 jest wyposażony w głośniki stereo o mocy 2 x 20 W zapewniające dźwięk o imponującej jakości. Ponadto czterobiegunowe wyjście słuchawek umożliwia jednoczesne granie w gry i rozmawianie na czacie, a wirtualny dźwięk 3D uzyskany dzięki technologii DTS Headphone:X pozwala jeszcze bardziej wczuć się w akcję. Nagradzany, graficzny interfejs użytkownika dla graczy Menu ekranowe i funkcja OnScreen Control ułatwiają regulację ustawień monitora, od podstawowych opcji po rejestrację klawisza zdefiniowanego przez użytkownika. Ulepszona funkcja Accurate Colors Zoptymalizuj jakość kolorów poprzez kalibrację sprzętu za pomocą narzędzia LG Calibration Studio, aby maksymalnie wykorzystać szeroką gamę kolorów ekranu LG IPS 4K.
Design - Market positioning - Gaming
Design - Product colour - Black
Design > Colour of product - Black
dimension depth - 1300 mm
dimension height - 800 mm
dimension weight - 21500 g
dimension width - 170 mm
Display - Colour gamut - 99%
Display - Contrast ratio (typical) - 1500000:1
Display - Display brightness (typical) - 330 cd/m²
Display - Display diagonal - 120.7 cm (47.5")
Display - Display diagonal (metric) - 120.7193 cm
Display - Display number of colours - 1.07 billion colours
Display - Display resolution - 3840 x 2160 pixels
Display - Display technology - OLED
Display - HD type - 4K Ultra HD
Display - High Dynamic Range (HDR) supported - Y
Display - High Dynamic Range (HDR) technology - High Dynamic Range 10 (HDR10)
Display - Maximum refresh rate - 138 Hz
Display - Native aspect ratio - 16:9
Display - Response time - 0.1 ms
Display - RGB colour space - DCI-P3
Display - Screen shape - Flat
Display - Touchscreen - N
Display - Viewing angle, horizontal - 178°
Display - Viewing angle, vertical - 178°
Display > Aspect ratio - 16:9
Display > Contrast ratio (dynamic) -
Display > Contrast ratio (typical) - 1500000:1
Display > Display - 3840 x 2160
Display > Display brightness - 135 cd/m²
Display > Display diagonal - 48 "
Display > Display surface - Anti-Glare
Display > Display technology - OLED
Display > HD type - UHD
Display > Maximum refresh rate - 120 Hz
Display > Panel type -
Display > Response time - 0.1 ms
Display > Touchscreen - No
Display > Viewing angle, horizontal - 178 °
Display > Viewing angle, vertical - 178 °
Displayable colours - 1070 million
DisplayPort Input/Output connectors - 1
Display surface - Matt
Display surface - Matte
Dot pitch - 0.2724 mm
Dynamic contrast - 1 500 000:1
EAN - 8806091661104
ean - 8806091661104
Eans - 8806091661104
Energy class - F
Energy consumption, standard - 60 kWh/1000h
Energy efficiency class - F
Energy label - Pobierz
Ergonomics - Panel mounting interface - 300 x 200 mm
Ergonomics - VESA mounting - Y
Ergonomics > Height adjustment - cm
Ergonomics > Height adjustment - No
Ergonomics > Pivot - No
Ergonomics > Swivelling - No
Ergonomics > Tilt adjustment - No
Ergonomics > Tilt angle - °
Ergonomics > VESA mounting - No
Ergonomics > VESA mounting interfaces - mm
guarantee - 24
guarantee_type - external
HDMI Input/Output connectors - 3
Headphones jack Input/Output connectors - 1
Height - 623.9 mm
Height Unit Dimensions - 659.7 mm
Height with stand - 659.7 mm
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x DisplayPort
I/O connectors - 1 x SPDIF out
I/O connectors - 1 x USB (Type B)
I/O connectors - 2 x USB 3.0
I/O connectors - 3 x HDMI
Link - https://www.lg.com/us/monitors/lg-48gq900-b#
LongDesc - 48” UHD 4K OLED
Widen Your Gaming View
Thanks to UHD 4K OLED display representing outstanding clarity and realistic picture with HDR10 delivering dynamic contrast, LG UltraGear™ monitor can help gamers immerse into the game and feel as if they were in the center of the game at the 48-inch large screen.
SELF-LIT OLED
SELF-LIT OLED Pixel provides a more immersive gaming experience with its rich color expression and the contrast ratio as well as the fast response time.
OLED 1.5 M : 1 Contrast Ratio
With 1,500,000:1 high contrast ratio, the gamer can experience almost all colors and visuals of the game intended by the creators precisely.
Anti-Glare & Low reflection
Show Only Your Game
Applying Anti-Glare & Low reflection technology can provide a better viewing experience anywhere by reducing screen distraction even in the surrounding lighting environment. In addition, it has the effect of reducing eye strain with a Flicker-free panel.
0.1ms (GtG) Response time
Overwhelming Speed, Diving into Gaming
With 0.1ms (GtG) response time, reducing reverse ghosting and helping objects render clearly, let you enjoy the game with smoother movement and surreal visual fluidity.
120Hz (O/C 138Hz)
Speedy Screen, Smooth Gameplay
A fast speed of 120Hz (Overclock138Hz) allows gamers to see the next frame quickly and makes image to appear smoothly. The gamers can response rapidly to opponents and aim at target easily.
4K@120Hz from HDMI 2.1
Play Game Fully yet Easily
LG 48GQ900 is capable of up to 120Hz (O/C 138Hz) refresh rate from HDMI 2.1. It means gamers can fully enjoy UHD 4K resolution and up to 120Hz (O/C 138Hz) without fuss either by DisplayPort or HDMI.
Gamer-centric Design
Thanks to the side stand and ultra-slim design, it creates an optimized gaming environment by providing space utilization and ease of secure visibility in every place you want to play like the living room, gaming room, or other spaces.
UltraGear™ Remote Control
Set and Control at Once
With UltraGear™ Remote Control, you can conveniently set and control your monitor by turning it on or off, sound adjusting, changing mode, and others.
Immersive Sound Experience
48GQ900 provides impressive sound with 2 x 20W stereo speakers. Also, you can enjoy your games and have voice chat simultaneously by connecting easily with 4-pole Headphone out, while feeling even more immersive with virtual 3D sound with DTS Headphone:X.
Gaming GUI
Award Winning Gaming GUI
Gamers can use On-Screen Display and OnScreen Control to easily customize the setting from adjusting basic monitor options to registering ‘User Defined Key’ that user can set the shortcut.
LG Calibration Studio
Accurate Colors Updated
Optimize color performance by using Hardware Calibration through the LG Calibration Studio, making the most of LG OLED 4K display's wide color spectrum and consistency.
LongProductName - 48” UltraGear UHD 4K OLED Gaming Monitor
LongSummaryDescription - LG 48GQ900. Display diagonal: 120.7 cm (47.5"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: OLED, Response time: 0.1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). USB hub version: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting. Product colour: Black
Matrix type - OLED
Model - 48GQ900-B
Model name - 48GQ900-B
Monitor features - 4K/Gaming
Multimedia - Built-in camera - N
Multimedia - Built-in speaker(s) - Y
Multimedia - Number of speakers - 2
Multimedia - RMS rated power - 20 W
Multimedia > Built-in speaker(s) - Yes
Multimedia > TV tuner integrated - No
Name - LG 48GQ900-B
Name - LG Monitor 48GQ900-B 48 ", UHD, 3840 x 2160, 16:9, 0.1 ms, 135 cd/m², Black, 120 Hz, HDMI ports quantity 3
name - LG UltraGear 48GQ900-B, 120,7 cm (47,5 Zoll), FreeSync, G-SYNC Compatible, OLED - DP, HDMI
name - Monitor gamingowy 48GQ900-B UltraGear UHD 4K OLED 48 cali
Native resolution - 3840x2160
Networking > Ethernet LAN (RJ-45) ports - No
Number of colors - 1,07 mld
Optical S/PDIF Input/Output connectors - 1
Optional accessory -
Other features -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 1285.20 mm
Package features > Gross height (mm) - 172.72 mm
Package features > Gross width (mm) - 722.16 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 2000.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 600.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 2.60 kg
Package features > Volume (m3) - 0.16 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging content > Cables included -
Packaging data - Package depth - 173 mm
Packaging data - Package height - 771 mm
Packaging data - Package weight - 19.3 kg
Packaging data - Package width - 1285 mm
PDF - https://www.blobs.lt/products/1/7/1/3/7/3/1d335b2d9badd7af835e1984334ec299/original.pdf
Performance - AMD FreeSync - Y
Performance - AMD FreeSync type - FreeSync Premium
Performance - NVIDIA G-SYNC - Y
Pixel size - 0.274 mm
Ports & interfaces - Built-in KVM switch - N
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI - Y
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 3
Ports & interfaces - Headphone out - Y
Ports & interfaces - Number of USB Type-B upstream ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB hub version - 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ports & interfaces - USB Type-A downstream ports quantity - 2
Ports & interfaces > Audio output -
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-I ports quantity -
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 3
Ports & interfaces > Output connections -
Ports & interfaces > USB ports quantity -
Ports & interfaces > USB Type-A downstream ports quantity - 2x USB-A 3.0
Ports & interfaces > USB upstream port type - 1x USB 3.0
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity -
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Energy consumption (HDR) per 1000 hours - 69 kWh
Power - Energy consumption (SDR) per 1000 hours - 60 kWh
Power - Energy efficiency class (HDR) - F
Power - Energy efficiency class (SDR) - F
Power - Power consumption (max) - 253 W
Power - Power consumption (off) - 0.3 W
Power - Power consumption (typical) - 175 W
Power > Energy efficiency class - F
Power consumption - 175 W
Producer - LG
producer - LG Electronics
ProducerCode - 48GQ900-B
Producer product family - Monitor
Producer product name - 48GQ900-B
ProductName - 48GQ900
Refresh rate - 120Hz
Refresh rate - 138 Hz
Resolution - 3840 x 2160
Response time - 0.1 ms
Response time - 0.1 ms
Screen form factor - 16:9
Screen size - 48"
Screen size (diag.) - 48''
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 128 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 77.5 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 22.5 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 17 cm
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - LG 48GQ900, 120.7 cm (47.5"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, OLED, 0.1 ms, Black
Speakers - Yes
Speakers built-in - Yes
Technical details > Gross weight - 19.40 kg
Technical details > Net weight - 16.80 kg
Technical details > No flickering -
Technical details > USB-C - No
Technical details > USB-C power delivery - N/A
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Title - LG 48GQ900 120.7 cm (47.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD OLED Black
Touch screen - No
Transreflective technology - LED
TV tuner built-in - No
Unit Brutto Volume - 0.1686 cubm
Unit Gross Weight - 22.5 kg
Unit Net Weight - 16.8 kg
URL - https://www.lg.com/uk/monitors/lg-48gq900-b#none
USB 3.0 Input/Output connectors - 2
USB 3.0 type B Input/Output connectors - 1
Vendor Homepage - www.lg.com
vendpn - 48GQ900-B
VESA - 300 x 200
Viewing angle, horizontal - 178 °
Viewing angle, vertical - 178 °
Viewing angle horizontal - 178 degrees
Viewing angle vertical - 178 degrees
Warranty - 2 lata
Warranty - 24 months
Warranty - 36
WarrantyInfo -
Web camera - None
Weight - 15.5 kg
Weight & dimensions - Depth (without stand) - 4.66 cm
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 184.8 mm
Weight & dimensions - Height (without stand) - 62.4 cm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 659.7 mm
Weight & dimensions - Weight (without stand) - 15.5 kg
Weight & dimensions - Weight (with stand) - 16.8 kg
Weight & dimensions - Width (without stand) - 107.1 cm
Weight & dimensions - Width (with stand) - 1070.6 mm
Weight with stand - 16.8 kg
Width - 1070.6 mm
Width Unit Dimensions - 1070.6 mm
WiFi - No
`
1 335,30 €
LG 48GQ900-B, 48" UltraGear UHD OLED Monitor (120Hz, G-SYNC Compatible)
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos