Apple MacBook Air 13'' (2019) Space Grey, Core i5-8210Y, 16GB, 512GB SSD, Intel UHD 617 Graphics

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 471821 Prekės kodas: MVFH2ZE/A/R1/D2
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
Panašūs produktai
Aprašas
Siūlome galingą portatyvinį kompiuterį darbui, mokslui ir pramogoms, kuris aprūpintas Intel i5-8210Y, 1.6GHz dviejų branduolių procesoriumi su HyperThreading technologija, kuri leidžia šio kompiuterio branduoliams veikti su dviem papildomais duomenų srautais, žymiai pagreitinant ypatingai reiklių uždavinių vykdymą. Šios technologijos dėka kompiuteris puikiai tarnaus Interneto apžvalgai, darbui su dokumentais, mokymuisi, filmų žiūrėjimui ir muzikos klausymui, bei muzikos, fotografijų ir namų vaizdo įrašų apdorojimui. Siūlome klasikinį portatyvinį kompiuterį darbui, mokslui ir pramogoms, kuris aprūpintas Intel i5-8210Y, 1.6GHz dviejų branduolių procesoriumi ir 16 GB LPDDR3 operatyvine atmintimi. Šis kompiuteris skirtas plataus spektro uždavinių sprendimui – Interneto apžvalgai, darbui su dokumentais, mokslui, filmų žiūrėjimui ir muzikos klausymui.


IPS matrica užtikrina aukštą spalvų atvaizdavimo tikslumą, puikų atvaizdo kontrastą ir gerą skaidrumą iš praktiškai bet kurio žiūrėjimo kampo.
USB Type-C lizdas leidžia prie šio kompiuterio prijungti moderniausius išmaniuosius telefonus ir planšetes tiek duomenų persiuntimui, tiek įkrovimo užtikrinimui. Taip pat prieinama nesuskaičiuojama daugybė audio/vaizdo adapterių ir netgi prijungimo stotelės su Type-C prijungimo vieta.
Bluetooth bevielis periferinių įrenginių sujungimas modernių išmaniųjų, nevielinių pelių ir klaviatūrų prijungimui.

  • WiFi 802.11 ac kortelė bevieliniam prijungimui, kuri suteikia galimybę prisijungti prie šiuolaikinių maršrutizatorių ir kompiuterinių tinklų.
  • Ekrane integruota interneto kamera patogiems pokalbiams Skype tinkle ar naudojant kitą vaizdo susisiekimo programinę įrangą.
Daugiau apie kompaniją Apple

Apple yra didžiausia IT kompanija pasaulyje (market cap.) su bendra apyvarta 108 milijardų JAV dolerių per metus. Apple produkcija yra išskirtinės kokybės ir estetiškai apiformina. Portatyvinių kompiuterių rinkoje Apple išsiskiria naujausiomis technologijomis, unikaliais produktais ir pačios kompanijos sukurta operacine sistema OSX, kurią daugelis IT analitikų vienareikšmiškai vadina patogiausia, saugiausia ir geriausia stalinių kompiuterių operacine sistema. Kai Apple pradėjo savo produkcijoje naudoti Intel procesorius, visuose Apple kompiuteriuose galima instaliuoti ir Microsoft Windows.

Garantija ir užsakymas
Apple šiam modeliui suteikia 2 metų gamintojo garantiją visuose sertifikuotuose serviso centruose.
*Įsigykite kompiuterį pagal juridinio asmens rekvizitus – gamintojo garantija 1 metai.
Papildomas sertifikavimas
Warranty - Producer warranty 12 months
1 842,65 €
Apple MacBook Air 13'' (2019) Space Grey, Core i5-8210Y, 16GB, 512GB SSD, Intel UHD 617 Graphics
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos