Apple MacBook Pro 13'' (2019, TouchBar) Space Gray, Core i7-8569U, 16GB, 256GB SSD, Intel Iris Plus 655 Graphics

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 473574 Prekės kodas: MV962ZE/A/P1/R1
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
Panašūs produktai
Aprašas
Siūlome galingą portatyvinį kompiuterį namams ir darbui su Intel i7-8569U, 2.8GHz keturių branduolių procesoriumi ir 16 GB LPDDR3 operatyvine atmintimi. Šis kompiuteris skirtas reikliems vartotojams plataus spektro uždavinių sprendimui. Keturių branduolių procesorius užtikrina galimybę dirbti su įvairiomis programomis, laikyti atidarytus kelis dokumentus ir Interneto puslapius, klausytis foninės muzikos ir atsisiųsti didelės apimties rinkmenas vienu metu.


IPS matrica užtikrina aukštą spalvų atvaizdavimo tikslumą, puikų atvaizdo kontrastą ir gerą skaidrumą iš praktiškai bet kurio žiūrėjimo kampo.
USB Type-C lizdas leidžia prie šio kompiuterio prijungti moderniausius išmaniuosius telefonus ir planšetes tiek duomenų persiuntimui, tiek įkrovimo užtikrinimui. Taip pat prieinama nesuskaičiuojama daugybė audio/vaizdo adapterių ir netgi prijungimo stotelės su Type-C prijungimo vieta.
Bluetooth sujungimas patogiam suderinamų įrengimų, tame tarpe ir išmaniųjų telefonų, pelių, klaviatūrų prijungimui.

  • Moderni bevielio WiFi 802.11 ac prijungimo tinklo kortelė, kuri palaiko šiuo metu populiariausius maršrutizatorius ir kompiuterinius tinklus.
  • Ekrane įrengta interneto kamera vaizdo pokalbiams naudojant Skype ir kitas pokalbių programas.
Daugiau apie kompaniją Apple

Apple yra didžiausia IT kompanija pasaulyje (market cap.) su bendra apyvarta 108 milijardų JAV dolerių per metus. Apple produkcija yra išskirtinės kokybės ir estetiškai apiformina. Portatyvinių kompiuterių rinkoje Apple išsiskiria naujausiomis technologijomis, unikaliais produktais ir pačios kompanijos sukurta operacine sistema OSX, kurią daugelis IT analitikų vienareikšmiškai vadina patogiausia, saugiausia ir geriausia stalinių kompiuterių operacine sistema. Kai Apple pradėjo savo produkcijoje naudoti Intel procesorius, visuose Apple kompiuteriuose galima instaliuoti ir Microsoft Windows.

Garantija ir užsakymas
Apple šiam modeliui suteikia 2 metų gamintojo garantiją visuose sertifikuotuose serviso centruose.
*Įsigykite kompiuterį pagal juridinio asmens rekvizitus – gamintojo garantija 1 metai.
Papildomas sertifikavimas
Warranty - Producer warranty 12 months
2 582,05 €
Apple MacBook Pro 13'' (2019, TouchBar) Space Gray, Core i7-8569U, 16GB, 256GB SSD, Intel Iris Plus 655 Graphics
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos