Apple MacBook Pro 15'' (2019, Touchbar) Space Grey, Core i9-9880H, 32GB, 512GB SSD, Radeon Pro Vega 20 4GB

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 476393 Prekės kodas: MV912ZE/A/R1/G2
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
Panašūs produktai
Aprašas
Šis portatyvinis kompiuteris turi įrengtą Intel i9-9880H, 2.3GHz procesorių, 32 GB operatyvinę atmintį ir diskrečią AMD Radeon Pro Vega 20 grafinę kortelę su 4 GB atmintimi. Dėka to, šiuo kompiuteriu galima žaisti taip pat vidutiniškus kompiuterinius žaidimus ir mėgautis aukštos skiriamosios gebos vaizdu.


IPS matrica užtikrina aukštą spalvų atvaizdavimo tikslumą, puikų atvaizdo kontrastą ir gerą skaidrumą iš praktiškai bet kurio žiūrėjimo kampo.
USB Type-C yra moderniausias iš USB lizdų ir jo didžiausias pliusas yra abipusis (reversible) kištuko dizainas, kuris pašalina klaidų galimybę, prijungiant bet kurį iš Type-C USB įrengimų.
Bluetooth bevielis periferinių įrenginių sujungimas modernių išmaniųjų, nevielinių pelių ir klaviatūrų prijungimui.

  • 83.6 Wh Ličio akumuliatorius užtikrina kompiuterio veikimą iki 3,5 valandų vietose, kur nėra elektros.
  • Moderni bevielio WiFi 802.11 ac prijungimo tinklo kortelė, kuri palaiko šiuo metu populiariausius maršrutizatorius ir kompiuterinius tinklus.
  • Ekrane integruota interneto kamera patogiems pokalbiams Skype tinkle ar naudojant kitą vaizdo susisiekimo programinę įrangą.
Daugiau apie kompaniją Apple

Apple yra didžiausia IT kompanija pasaulyje (market cap.) su bendra apyvarta 108 milijardų JAV dolerių per metus. Apple produkcija yra išskirtinės kokybės ir estetiškai apiformina. Portatyvinių kompiuterių rinkoje Apple išsiskiria naujausiomis technologijomis, unikaliais produktais ir pačios kompanijos sukurta operacine sistema OSX, kurią daugelis IT analitikų vienareikšmiškai vadina patogiausia, saugiausia ir geriausia stalinių kompiuterių operacine sistema. Kai Apple pradėjo savo produkcijoje naudoti Intel procesorius, visuose Apple kompiuteriuose galima instaliuoti ir Microsoft Windows.

Garantija ir užsakymas
Apple šiam modeliui suteikia 2 metų gamintojo garantiją visuose sertifikuotuose serviso centruose.
*Įsigykite kompiuterį pagal juridinio asmens rekvizitus – gamintojo garantija 1 metai.
Papildomas sertifikavimas
Warranty - Producer warranty 12 months
3 592,62 €
Apple MacBook Pro 15'' (2019, Touchbar) Space Grey, Core i9-9880H, 32GB, 512GB SSD, Radeon Pro Vega 20 4GB
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos