Asrock FM2A68M-DG3+

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 100104 Prekės kodas: FM2A68M-DG3+
Sandėlyje 20 vnt.
Garantija: 2 metai
48,31 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Form Factor: mATX
  • Mikroschemų magistralė (chipset): AMD A68H
  • Procesoriaus lizdas (socket): FM2+
  • Atminties magistralė: DDR3 1600MHz (2400MHz OC)
  • Integruota vaizdo plokštė: Only with iGPU-ready APU
  • SATA 3 Portai: 4
  • USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas: 2
Pagrindinė informacija
Form Factor mATX

Pagrindinės plokštės fiziniai matmenys. siūlo ATX (pilno dydžio plokštė), mATX (micro ATX) (sumažinto dydžio plokštė) ir mini ATX dydžio pagrindines plokštes. ATX dydžio galima įntegruoti kompiuterio korpuse ir ATX, ir mATX pagrindines plokštes, bet mATX korpuse negalima įdėti ATX plokštės.

Plokštė ATX turi ne mažiau, kaip 3 atminties vietas serveryje ir ne mažiau kaip 5 lokalines vietas serveryje PCI, todėl šios plokštės gali sukurti labai funkcionaliai veikiantį galingą kompiuterį. Tačiau namuose ar darbui biure tiek daug vietų serveryje visiškai nereikia, todėl tiks ir microATX.

Pagrindinės plokštės maitinimo bloko sujungėjas yra srovės šaltinio lizdas, kuris šiuo metu yra ATX ir ATX2.0 standartų. ATX yra senesnis standartas su 20pin sujungėju (20 "kojelės"), o ATX2.0 papildomai turi 4pin (20+4). ATX standarto pagrindinė plokštė gali dirbti su ATX2.0 maitinimo bloku (PSU), o ATX2.0 standarto pagrindinei plokštei reikia ATX2.0 maitinimo bloko.

Form-faktorius turi rekomendacinį pobūdį. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar korpuso dydis atitinka pagrindinės plokštės dydį ir maitinimo bloko sujungimą.

Mikroschemų magistralė (chipset) AMD A68H

Mikroschemų magistralė yra svarbiausias pagrindinės plokštės pasirinkimo rodiklis (sistemos loginės mikroschemos arba įtampos pertvarkytojai). Nuo mikroschemų magistralės priklauso kokius procesorius, atmintis, prievadus ir kitus parametrus palaiko pagrindinė plokštė.

Kiekvienas lustas yra tiesiogiai susijęs su nustatyta procesoriaus platforma, kurios yra dalijamos pagal šeimas ar pagal procesoriaus prijungimo vietą.

Kad sužinotumėte, kokia mikroschemų magistralė tinka Jūsų procesoriui ir kitiems komponentams, prašome pasiklausi mūsų vadybininkų.
Procesoriaus lizdas (socket) FM2+
Procesoriaus (CPU) lizdas yra svarbus faktorius pasirenkant plokštę, šis lizdas turi būti tiksliai sujungiamas su procesoriumi, į kurį ruošiatės įmontuoti plokštę. Nežiūrint į tai, kad procesorius atitinka pagrindinės plokštės lizdą, būtina atsižvelgti į šio procesoriaus palaikymą. Kas sužinotumėte kokius procesorius palaiko pasirinkta pagrindinė plokštė, prašome apsilankyti pagrindinių plokščių gamintojo interneto svetainėje, susirasti konkrečios pagrindinės plokštės skyrių CPU support ir įsitikinti, kad šios plokštės specifikacija numato Jūsų procesoriaus palaikymą.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Atminties tipas : DDR3
Atminties slotai 2
Prieinamų atminties vietų serveryje skaičius nurodo, kiek atminties modulių (plokščių) galima įdiegti pagrindinėje plokštėje.
Atminties magistralė DDR3 1600MHz (2400MHz OC)

Operatyvinės atminties magistralė nusako, kokio tipo operatyvinę atmintį palaiko atitinkama pagrindinė plokštė.

Magistralės žymoje yra atminties tipas DDRII arba DDRIII, bei maksimalus atminties takto dažnis, kurį palaiko pagrindinė plokštė. Svarbiausias rodiklis yra atminties tipas, nes įvairių tipų atmintys labai skiriasi, todėl DDRIII atminties negalima naudoti pagrindinėje plokštėje su DDRII atminties palaikymu (išskyrus tuos atvejus, kai pagrindinė plokštė palaiko abu atminties tipus)i Be to, pagrindinė plokštė, kuri turi 800Mhz DDRII atmintį galai dirbti su DDII667 ir DDRII533 atminties greičiais. Pagrindinė plokštė su atminties magistralės greičiu, kuris yra žemesnis už atminties modulio greitį, galės dirbti ne greičiau, nei nurodytas magistralės greitis, t.y. jei pagrindinės plokštės atminties magistralė yra DDRII667, tada įdiegus DDRII800 atmintį ji veiks DDRII667 greičiu.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokščių lizdai PCI-EXPRESS
VGA port, arba vaizdo kortelės priedas. VGA prievadas turi sutapti su jūsų vaizdo kortelės prievado specifikacija. Senesnės vaizdo kortelės turi AGP prievadą, naujos vaizdo kortelės gaminamos su PCI-EXPRESS (PCI-E) prievadu. AGP ir PCI-Express vaizdo kortelės nėra viena kitą pakeičiančios. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar vaizdo kortelės prievadas atitinka pagrindinę plokštę ir vaizdo plokštė.
Integruota vaizdo plokštė Only with iGPU-ready APU

Parametras, kuris nusako, ar pagrindinėje plokštėje yra integruota vaizdo kortelė. Integruota vaizdo kortelė tinka darbui su biuro programine įranga, internetu, filmų žiūrėjimui ir paprastų žaidimų žaidimui. Jei pageidaujate naudoti grafines programas, žaisti 3D žaidimus ir žiūrėti 3D animaciją, Jums reikės papildomos vaizdo kortelės.

Integruota vaizdo kortelė naudoja pagrindinėje plokštėje integruotos operatyvinės atminties dalį, todėl, Jei Jūsų pagrindinėje plokštėje yra 1Gb atmintis, ir pagrindinės plokštės vaizdo kortelės nustatymuose yra nurodyta užimti 256mb, tada operacinė sistema parodys prieinamą atminties apimtį maždaug 700 Mb.
Prieš įsigydami pagrindinę plokštę su integruota vaizdo kortele, įsitikinkite, ar joje yra papildomas vaizdo kortelės prievadas tolesniems patobulinimams, jei tokių pririektų.

SLI/Crossfire parama Dual Graphics
Nvidia SLI/ATI crossfire palaikymas suteikia galimybę prijungti dvi identiškas vaizdo korteles, grafinės galios padidinimui 3D žaidimuose. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę su SLI/Crossfire, įsitikinkite, ar Jūsų vaizdo kortelė (s) palaiko SLI, ar Crossfire režimą.
Prisijungimo vietos ir įranga
D-Sub (VGA) : 1
DisplayPort : 0
DVI : 1
HDMI : 0
USB 2.0 Uostas : 4
M.2 uostas : 0
PCI Slotai 1
PCI prievadai yra labai paplitęs kompiuterio funkcijų papildomomis kortelėmis papildymo būdas (garso, tinklo, komunikacijų, vaizdo stebėjimo ir t.t.). Naujose plokštėse, PCI-EXpress standartų dėka yra nedidelis PCI praplatinančių prievadų skaičius, todėl prieš pirkdami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar PCI prievadų skaičius leidžia integruoti visas Jums reikalingas PCI korteles.
SATA 1/2 Portai 0
Šiuo metu dominuojantis standartas kietųjų diskų prijungimui yra SATA (Serial ATA). Prie vieno SATA prievado galima prijungti vieną SATA kietąjį diską, arba SATA DVD įrenginį. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar SATA prievadų skaičius leis Jums prijungti visus reikalingus SATA diskus.
SATA 3 Portai : 4
USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas : 2
USB 3.1 Gen 2 pieslēgvietas : 0
Belaidės jungtys
Iebūvēts Wi-Fi : Nėra
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Asrock FM2A68M-DG3+
Additional features - 1 x slot PCI-E 16x (standard) [16x mechanical, 16x electrical]
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 2 x USB 3.0 (rear)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 4 x USB 2.0 (rear)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 6 x USB 2.0 (option)
Audio - HD Audio (6-channel)
Bluetooth - No
Built-in sound system - Realtek ALC662
Chipset producer - AMD
Chipset type - A68H
Chipset Type - AMD A68H
Compatible Processors - Athlon II X2, Athlon II X4, Athlon X2, A8 series, A6 series, A4 series, A10 series (Maximum TDP 100 Watt (FM2 CPUs) / Maximum TDP 95 Watt (FM2+ CPUs))
Description - ASROCK FM2A68M-DG3+ SocketFM2+/FM2 2xDDR
description - ASRock is determined to use high quality materials to build the best motherboards, that's why all the capacitors on this motherboard are built with 100% solid capacitors. ASRock X-Boost Technology is able to unleash the hidden power of your CPUs. Limit and control your children's time spent on the internet. Now users may prevent motherboard damages due to dampness by enabling Dehumidifier. When it is enabled, the computer will power on automatically to dehumidify the system after entering S4/S5 state.
EANCode - 4717677325065
eSATA connectors - 0
feature - 3 graphics outputs
feature - 4K x 2K
feature - A-Tuning
feature - All solid capacitor design
feature - ASRock OMG (Online Management Guard)
feature - Dehumidifier
feature - Easy Driver Installer
feature - FM2/FM2+ APU support
feature - High expandability
feature - Restart to UEFI
feature - UEFI Tech Service
feature - USB Key
feature - X-Boost
FireWire (IEEE 1394) connectors - 0 Pcs
Format - Micro ATX
FSB bus frequency - 2000 MHz
FSB bus frequency - 2400 MHz
Height - 60.000000000
Integrated VGA system on the mainboard - No
LAN - Gigabit Ethernet
LAN controller - Yes
Length - 280.000000000
LongDesc - ASROCK FM2A68M-DG3+ SocketFM2+/FM2 2xDDR3 D-Sub DVI Raid mATX
Manufacturer - ASROCK
Manufacturer Part No - FM2A68M-DG3+
ManufacturerPartNumber - FM2A68M-DG3+
Max Allocated RAM Size - 2 GB
Max RAM Size - 32 GB
Maximal memory size - 32768 MB
Maximal number of Serial ATA devices - 4 Pcs
Memory bus frequency - 1066 MHz
Memory bus frequency - 1333 MHz
Memory bus frequency - 1600 MHz
Memory type - DDR3
More info - Check detailed list of supported CPUs [LINK]
Number of DDR III slots - 2
Number of processor slots - 1
PartNumber - FM2A68M-DG3+
PeriodofWarranty - 24 Months Bring-In Warranty
Processor producer - AMD
Processor Socket - 1 x Socket FM2+
Processor socket type - Socket FM2
Processor socket type - Socket FM2+
Processor type - A-Series (Socket FM2)
Processor type - A-Series (Socket FM2+)
Processor type - Athlon (Socket FM2+)
Processor type - Athlon II X2 (Socket FM2)
Processor type - Athlon II X4 (Socket FM2)
Processor type - Athlon II X4 (Socket FM2+)
Processor type - Athlon X2 (Socket FM2)
Processor type - Athlon X4 (Socket FM2+)
Product Description - ASRock FM2A68M-DG3+ - motherboard - micro ATX - Socket FM2+ - AMD A68H
Product Type - Motherboard - micro ATX
productName - ASROCK FM2A68M-DG3+ SocketFM2+/FM2 2xDDR3 D-Sub DVI Raid mATX
PS/2 connectors - 1
RAM Supported - 2 DIMM slots - DDR3, non-ECC, unbuffered
SATA system - 4xSATA
Serial ATA Hard Disks interface speed - 600 MB/s
Slot PCI - 1
Slot PCI-E 16x - 1
Slot PCI-E 1x - 1
Storage Ports - 4 x SATA-300 (RAID)
Supported Hyper-Threading technology - No
Supports VGA systems integrated in the processors - Yes
Type of +12V electric plug - P4 (4-pin)
Type of ATX power supply connector - 24-pin
Type of integrated network adapter - 10/100/1000 Mbit/s
Type of memory - Non-ECC
Type of memory - Unbuffered
USB / FireWire Ports - USB 3.0 2 x USB 3.0 + 4 x USB 2.0 + (6 x USB 2.0 via headers)
USB 2.0 connectors - 10
USB 3.0 connectors - 2
Video connectors on back panel - 1 x DVI
Video connectors on back panel - 1 x VGA
Warranty - Warranty 24 months
Weight - 0.550000000
Width - 211.000000000
Wireless network card - No
  -
48,31 €
Asrock FM2A68M-DG3+
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos