Asus PRIME A320M-K

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 147806 Prekės kodas: PRIME A320M-K
Sandėlyje >50 vnt.
Garantija: 3 metai
51,76 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Form Factor: mATX
  • Mikroschemų magistralė (chipset): AMD A320
  • Procesoriaus lizdas (socket): AM4
  • Atminties magistralė: DDR4 2667MHz (3200MHz OC)
  • Integruota vaizdo plokštė: Only with iGPU-ready APU
  • SATA 3 Portai: 4
  • USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas: 4
Pagrindinė informacija
Form Factor mATX

Pagrindinės plokštės fiziniai matmenys. siūlo ATX (pilno dydžio plokštė), mATX (micro ATX) (sumažinto dydžio plokštė) ir mini ATX dydžio pagrindines plokštes. ATX dydžio galima įntegruoti kompiuterio korpuse ir ATX, ir mATX pagrindines plokštes, bet mATX korpuse negalima įdėti ATX plokštės.

Plokštė ATX turi ne mažiau, kaip 3 atminties vietas serveryje ir ne mažiau kaip 5 lokalines vietas serveryje PCI, todėl šios plokštės gali sukurti labai funkcionaliai veikiantį galingą kompiuterį. Tačiau namuose ar darbui biure tiek daug vietų serveryje visiškai nereikia, todėl tiks ir microATX.

Pagrindinės plokštės maitinimo bloko sujungėjas yra srovės šaltinio lizdas, kuris šiuo metu yra ATX ir ATX2.0 standartų. ATX yra senesnis standartas su 20pin sujungėju (20 "kojelės"), o ATX2.0 papildomai turi 4pin (20+4). ATX standarto pagrindinė plokštė gali dirbti su ATX2.0 maitinimo bloku (PSU), o ATX2.0 standarto pagrindinei plokštei reikia ATX2.0 maitinimo bloko.

Form-faktorius turi rekomendacinį pobūdį. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar korpuso dydis atitinka pagrindinės plokštės dydį ir maitinimo bloko sujungimą.

Mikroschemų magistralė (chipset) AMD A320

Mikroschemų magistralė yra svarbiausias pagrindinės plokštės pasirinkimo rodiklis (sistemos loginės mikroschemos arba įtampos pertvarkytojai). Nuo mikroschemų magistralės priklauso kokius procesorius, atmintis, prievadus ir kitus parametrus palaiko pagrindinė plokštė.

Kiekvienas lustas yra tiesiogiai susijęs su nustatyta procesoriaus platforma, kurios yra dalijamos pagal šeimas ar pagal procesoriaus prijungimo vietą.

Kad sužinotumėte, kokia mikroschemų magistralė tinka Jūsų procesoriui ir kitiems komponentams, prašome pasiklausi mūsų vadybininkų.
Procesoriaus lizdas (socket) AM4
Procesoriaus (CPU) lizdas yra svarbus faktorius pasirenkant plokštę, šis lizdas turi būti tiksliai sujungiamas su procesoriumi, į kurį ruošiatės įmontuoti plokštę. Nežiūrint į tai, kad procesorius atitinka pagrindinės plokštės lizdą, būtina atsižvelgti į šio procesoriaus palaikymą. Kas sužinotumėte kokius procesorius palaiko pasirinkta pagrindinė plokštė, prašome apsilankyti pagrindinių plokščių gamintojo interneto svetainėje, susirasti konkrečios pagrindinės plokštės skyrių CPU support ir įsitikinti, kad šios plokštės specifikacija numato Jūsų procesoriaus palaikymą.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Atminties tipas : DDR4
Atminties slotai 2
Prieinamų atminties vietų serveryje skaičius nurodo, kiek atminties modulių (plokščių) galima įdiegti pagrindinėje plokštėje.
Atminties magistralė DDR4 2667MHz (3200MHz OC)

Operatyvinės atminties magistralė nusako, kokio tipo operatyvinę atmintį palaiko atitinkama pagrindinė plokštė.

Magistralės žymoje yra atminties tipas DDRII arba DDRIII, bei maksimalus atminties takto dažnis, kurį palaiko pagrindinė plokštė. Svarbiausias rodiklis yra atminties tipas, nes įvairių tipų atmintys labai skiriasi, todėl DDRIII atminties negalima naudoti pagrindinėje plokštėje su DDRII atminties palaikymu (išskyrus tuos atvejus, kai pagrindinė plokštė palaiko abu atminties tipus)i Be to, pagrindinė plokštė, kuri turi 800Mhz DDRII atmintį galai dirbti su DDII667 ir DDRII533 atminties greičiais. Pagrindinė plokštė su atminties magistralės greičiu, kuris yra žemesnis už atminties modulio greitį, galės dirbti ne greičiau, nei nurodytas magistralės greitis, t.y. jei pagrindinės plokštės atminties magistralė yra DDRII667, tada įdiegus DDRII800 atmintį ji veiks DDRII667 greičiu.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokščių lizdai PCI-EXPRESS
VGA port, arba vaizdo kortelės priedas. VGA prievadas turi sutapti su jūsų vaizdo kortelės prievado specifikacija. Senesnės vaizdo kortelės turi AGP prievadą, naujos vaizdo kortelės gaminamos su PCI-EXPRESS (PCI-E) prievadu. AGP ir PCI-Express vaizdo kortelės nėra viena kitą pakeičiančios. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar vaizdo kortelės prievadas atitinka pagrindinę plokštę ir vaizdo plokštė.
Integruota vaizdo plokštė Only with iGPU-ready APU

Parametras, kuris nusako, ar pagrindinėje plokštėje yra integruota vaizdo kortelė. Integruota vaizdo kortelė tinka darbui su biuro programine įranga, internetu, filmų žiūrėjimui ir paprastų žaidimų žaidimui. Jei pageidaujate naudoti grafines programas, žaisti 3D žaidimus ir žiūrėti 3D animaciją, Jums reikės papildomos vaizdo kortelės.

Integruota vaizdo kortelė naudoja pagrindinėje plokštėje integruotos operatyvinės atminties dalį, todėl, Jei Jūsų pagrindinėje plokštėje yra 1Gb atmintis, ir pagrindinės plokštės vaizdo kortelės nustatymuose yra nurodyta užimti 256mb, tada operacinė sistema parodys prieinamą atminties apimtį maždaug 700 Mb.
Prieš įsigydami pagrindinę plokštę su integruota vaizdo kortele, įsitikinkite, ar joje yra papildomas vaizdo kortelės prievadas tolesniems patobulinimams, jei tokių pririektų.

SLI/Crossfire parama Nėra
Nvidia SLI/ATI crossfire palaikymas suteikia galimybę prijungti dvi identiškas vaizdo korteles, grafinės galios padidinimui 3D žaidimuose. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę su SLI/Crossfire, įsitikinkite, ar Jūsų vaizdo kortelė (s) palaiko SLI, ar Crossfire režimą.
Prisijungimo vietos ir įranga
D-Sub (VGA) : 1
DisplayPort : 0
DVI : 0
HDMI : 1
USB 2.0 Uostas : 2
M.2 uostas : 1
PCI Slotai 0
PCI prievadai yra labai paplitęs kompiuterio funkcijų papildomomis kortelėmis papildymo būdas (garso, tinklo, komunikacijų, vaizdo stebėjimo ir t.t.). Naujose plokštėse, PCI-EXpress standartų dėka yra nedidelis PCI praplatinančių prievadų skaičius, todėl prieš pirkdami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar PCI prievadų skaičius leidžia integruoti visas Jums reikalingas PCI korteles.
SATA 1/2 Portai 0
Šiuo metu dominuojantis standartas kietųjų diskų prijungimui yra SATA (Serial ATA). Prie vieno SATA prievado galima prijungti vieną SATA kietąjį diską, arba SATA DVD įrenginį. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar SATA prievadų skaičius leis Jums prijungti visus reikalingus SATA diskus.
SATA 3 Portai : 4
USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas : 4
USB 3.1 Gen 2 pieslēgvietas : 0
Belaidės jungtys
Iebūvēts Wi-Fi : Nėra
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Asus PRIME A320M-K
Accessories included -
Additional features - 1 x slot PCI-E 16x (standard) [16x mechanical, 16x electrical]
Additional features - 1 x slot PCI-E 16x (standard) [16x mechanical, 8x electrical]
Additional features - ACPI 6.1
Additional features - and
Additional features - SMBIOS 3.0
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 2 x USB 2.0 (rear)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 2 x USB 3.0 (internal)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 4 x USB 2.0 (internal)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 4 x USB 3.0 (rear)
Audio - HD Audio (8-channel)
Audio Chipset - Realtek ALC887
Audio Integrated - yes
Audio Interface - 1 (3.5-mm minijack) ( x 3)
Audio Output Mode - 8 Channels
BIOS - 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP,WfM2.0, SM BIOS 3.0, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, ASUS CrashFree BIOS 3, My Favorites, Last Modified log, F12 PrintScreen, ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information, F6 Qfan Control
BIOS Features - PnP Support SMBIOS 3.0 Support WfM 2.0 Support ASUS CrashFree BIOS 3 Multi-language BIOS 128 Mb Flash ROM ASUS EZ Flash 3 ACPI 6.1 Support
BIOS Type - AMI
Bluetooth - No
Box Weight Brutto (kg) - 8.4 kg
Built-in sound system - Realtek ALC887
Cable Included - 2 x SATA 6Gb/s Cables
category - Mainboards AMD Mainboards
Chipset - AMD A320
Chipset manufacturer - AMD
Chipset producer - AMD
Chipset type - A320
Chipset type - AMD A320
Chipset Type - AMD A320
Code - 90MB0TV0-M0EAY0
code - 90MB0TV0-M0EAY0
COM connector / port - Yes
Compatible Processors - Athlon, A series, Ryzen (supports 7th Generation A-series / Athlon)
Compliant Audio Standards - High Definition Audio
CPU Maximum Quantity Supports - 1
CPU socket - AM4
CPU socket - Socket AM4
CPU Socket Standard - Socket AM4
Data Link Protocol Supports - Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
Description - ASUS PRIME A320M-K AMD A320
description - ASUS Prime is the next evolution of the ASUS motherboard, born of a pedigree that stretches back to 1989. The team of excellent engineers are passionate about empowering everyone to enjoy the benefits of customization and tuning, and the driving force behind the development of Prime is to make advanced enthusiast controls easily accessible - maximizing performance, stability and compatibility for great DIY PC experiences. Simply stated: it's time for Prime.
Detailed data on disk/drive interfaces - Support Raid 0, 1, 10
Device Location - Internal
dimension depth - 280 mm
dimension height - 275 mm
dimension weight - 860 g
dimension width - 55 mm
Dimensions - 22.6 cm x 22.1 cm
Display connectors - VGA (D-Sub), HDMI
EAN - 4712900672060
ean - 4712900672060
ean - 889349672068
EANCode - 4712900672060
Expansion slots - 1 x PCIe 3.0 x 16
Expansion slots - 1 x PCIe 3.0 x 8
Expansion slots - 2 x PCIe 2.0 x 1
External connectors - 1 x D-Sub
External connectors - 1 x HDMI
External connectors - 1 x Line In
External connectors - 1 x Line Out
External connectors - 1 x MIC
External connectors - 1 x PS/2 Keyboard
External connectors - 1 x PS/2 Mouse
External connectors - 1 x RJ-45
External connectors - 2 x USB 2.0
External connectors - 4 x USB 3.0
Fan connectors (4-Pin PWM) - 2x
feature - 5X Protection III
feature - Dedicated CPU and case fan controls
feature - Easy memory removal
feature - Effortless PCI Express component removal
feature - Energy-efficient design
feature - ESD Guards
feature - LANGuard
feature - Overvoltage protection
feature - SafeSlot Core
feature - Speed up with onboard M.2
Form Factor - Micro ATX
Form factor - micro ATX
Format - E-ATX
FSB bus frequency - 2133 MHz
FSB bus frequency - 2400 MHz
Graphics - Integrated AMD Radeon R Series Graphics in the 7th Generation A-Series APU *1
Multi-VGA output support : HDMI/RGB ports
- Supports HDMI 1.4b with max. resolution 4096 x 2160 @ 24 Hz / 2560 x 1600 @ 60 Hz
- Supports RGB with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz
Maximum shared memory of 2048 MB
Gross weight - 0.86 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI - 1 (HDMI (Type A))
Height - 56.000000000
Height (mm) - 226 mm
Illumination - no
Included Accessories - I/O Shield Screws DVD
Integrated - Storage Controller:Supports: Level 0, Level 1, Level 10SATA III-600 (4 x 7-pin SATA)Storage Controller:PCIe 3.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M))
Integrated CPU - No
Integrated VGA system on the mainboard - No
Internal I/O > Number of SATA connectors - 4
Internal I/O > Supported hard disk drive interfaces - M.2, PCI Express 3.0, Serial ATA
Internal I/O > USB 2.0 connectors - 2
Internal I/O > USB 3.0 (3.1 Gen 1) connectors - 1
LAN - 1 (RJ-45)
LAN - Gigabit Ethernet
LAN Chipset - Realtek RTL8111H
LAN controller - Yes
LAN Integrated - yes
Length - 277.000000000
Link - https://www.asus.com/us/Motherboards/PRIME-A320M-K/
LongDesc - ASUS PRIME A320M-K AMD A320 2xDDR4 M.2 4xSATA3 skAM4 VGA/HDMI USB3.0 mATX
M.2 (PCIe 3.0 x4 / SATA 6G) - 1x
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90MB0TV0-M0EAY0
ManufacturerPartNumber - 90MB0TV0-M0EAY0
Max Allocated RAM Size - 2 GB
Max memory size - 32 GB
Max RAM Size - 32 GB
max. Memory - 32 GB
Max. number of SATA devices - 4
Maximal memory size - 32 GB
Maximal number of M.2 devices - 1 Pcs
Maximal number of Serial ATA devices - 4 Pcs
Maximum Installable System Memory Storage Capacity - 32 GB
Memory > ECC - Yes
Memory > Memory slots - 2
Memory > Memory slots type - DIMM
Memory > Non-ECC - Yes
Memory > Supported memory clock speeds - 2133, 2400, 2666, 2933, 3200 MHz MHz
Memory > Supported memory types - Max. 32GB, DDR4
Memory bus frequency - 2133 MHz
Memory bus frequency - 2400 MHz
Memory bus frequency - 2666 MHz
Memory bus frequency - 2933 MHz
Memory bus frequency - 3200 MHz
Memory Features - Two DDR Channels Unbuffered
Memory Form Factor - DIMM 288-pin
Memory Slot Total Quantity - 2
Memory slots - 2x
Memory Speed - 2133MHz(PC4-17000) 2400MHz(PC4-19200) 2666MHz(PC4-21300) 3200MHz(PC4-25600) 2933MHz(PC4-23464)
Memory type - DDR4
Memory Type - DDR4 SDRAM
Memory type - DDR4
Model - PRIME A320M-K
More info - www.asus.com [LINK]
Motherboard Chipset - AMD A320
Motherboard form factor - Micro-ATX
Name - Asus PRIME A320M-K Processor family AMD, Processor socket AM4, Max. 32GB, DDR4, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces M.2, PCI Express 3.0, Serial ATA, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD A, Micro ATX
name - ASUS PRIME A320M-K, AMD A320 Mainboard - Sockel AM4
name - Płyta główna PRIME A320M-K AM4 2DDR4 USB3/HDMI/VGA M.2 uATX
Network interface - 1 x 10/100/1000 Mbit/s
Network interface - Realtek RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Controller(s)
Number of DDR4 slots - 2
Number of processor slots - 1
Number of USB 3.0/USB 3.1 gen 1 ports - 6
Number of USB 3.1/USB 3.1 gen 2 ports - 0
Onboard connectors - 1 x 24pin ATX zasilanie
Onboard connectors - 1 x 4pin 12V power
Onboard connectors - 1 x 4pin Chassis fan
Onboard connectors - 1 x 4pin CPU fan
Onboard connectors - 1 x Clear CMOS button
Onboard connectors - 1 x Front panel audio header
Onboard connectors - 1 x M.2
Onboard connectors - 1 x S/PDIF Out header
Onboard connectors - 1 x Serial port header
Onboard connectors - 1 x System panel header
Onboard connectors - 2 x USB 3.0 header
Onboard connectors - 4 x SATA III 6Gb/s
Onboard connectors - 4 x USB 2.0/1.1
Pack Weight Brutto (kg) - 0.84 kg
Pack Weight Netto (kg) - 0.001 kg
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 270.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 260.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 60.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 290.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 15.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.36 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Package Type - Retail
Packs in Box - 10
PartNumber - 90MB0TV0-M0EAY0
PCI Express 2.0 x1 - 2
PCI Express 3.0 x16 - 1
PCIe (2.0) x1 - 2x
PCIe (3.0) x16 (mechanical) - 1x
Performance > Chipset - AMD A
Performance > Motherboard form factor - Micro ATX
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Pieces in pack - 1
Power Connectors Type - 24+4 pin
Processor > Compatible processor series - AMD Ryzen/7th Generation A-series/Athlon
Processor > Processor family - AMD
Processor > Processor socket - AM4
Processor family - AMD A Series
Processor family - AMD Ryzen 7
Processor producer - AMD
Processor Socket - 1 x Socket AM4
Processor socket type - Socket AM4
Processor type - A-Series (Socket AM4)
Processor type - Athlon X4 (Socket AM4)
Processor type - Ryzen 7
producer - Asus
Producer product name - PRIME A320M-K
Product Description - ASUS PRIME A320M-K - motherboard - micro ATX - Socket AM4 - AMD A320
Product Type - Motherboard - micro ATX
ProductCard - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=170712122322981542&THEME=asbis&LANG=lv
ProductCategory - Pamatplates
ProductCode - PRIME-A320M-K
ProductDescription - ASUS PRIME-A320M-K AM4 2*DDR4, VGA/HDMI 1xPCIex16, 2xPCIex1, 1 x M.2, 4 x USB 3.1, mATX
productName - ASUS PRIME A320M-K AMD A320 2xDDR4 M.2 4xSATA3 skAM4 VGA/HDMI USB3.0 mATX
ProductType - Main Board Desktop
Provides Error Checking Method - non-ECC
PS/2 - 2
PS/2 connectors - 2
RAID - Yes
RAM Supported - 2 DIMM slots - DDR4, non-ECC, ECC, unbuffered
Retail Packaging Net Weight Carton - 0.001 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic - 0.001 kg
RJ-45 (LAN) Ports - 1x
SATA 6G internal - 4x
SATA system - 4xSATA
SATA system - RAID 0
SATA system - RAID 1
SATA system - Raid 10
Serial ATA Hard Disks interface speed - 600 MB/s
Slot PCI-E 16x - 1
Slot PCI-E 1x - 2
Software -
Sound card - Realtek ALC887 8-Channel High Definition Audio CODEC
Special functions -
Storage Ports - 4 x SATA-600 (RAID), 1 x M.2
Supported Hyper-Threading technology - No
Supported operating systems - Windows 10
Supports Central Processor Unit - AMD Athlon AMD A series AMD Ryzen Series
Supports VGA systems integrated in the processors - Yes
Technical details > Net weight - 0.50 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Type of +12V electric plug - EPS12V
Type of ATX power supply connector - 24-pin
Type of integrated network adapter - 10/100/1000 Mbit/s
Type of memory - DIMM
Type of memory - ECC
Type of memory - Non-ECC
Type of memory - Unbuffered
USB / FireWire Ports - USB 3.0 4 x USB 3.1 Gen 1 + 2 x USB 2.0 + (2 x USB 3.1 Gen 1 + 4 x USB 2.0 via headers)
USB 2.0 connectors - 6
USB 3.0 connectors - 6
USB 3.0 external - 4x
USB 3.0 internal - 2x
USB ports at back panel - 6
USB ports on motherboard - 6
USB2.0 - 2 (4-pin USB (type A))
USB3.1 Gen 1 - 4 (USB 3.1 (type A))
Vendor - ASUS
vendpn - PRIME A320M-K
VGA - 1 (15-pin DB)
Video connectors on back panel - 1 x HDMI
Warranty - 36
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Warranty Products returnable - Yes
Warranty Term (month) - 36 month(s)
Warranty validation Criteria - Serial Number
Weight - 0.840000000
Width - 262.000000000
Width (mm) - 221 mm
Wifi - no
Wireless network card - No
  -
51,76 €
Asus PRIME A320M-K
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos