Gigabyte GA-78LMT-USB3 R2

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 160685 Prekės kodas: GA-78LMT-USB3 R2
Sandėlyje 15 vnt.
Garantija: 3 metai
66,04 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Form Factor: mATX
  • Mikroschemų magistralė (chipset): AMD 760G (EOL)
  • Procesoriaus lizdas (socket): AM3+
  • Atminties magistralė: DDR3 1333MHz (1600MHz OC)
  • Integruota vaizdo plokštė: Radeon HD3000
  • SATA 3 Portai: 0
  • USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas: 2
Pagrindinė informacija
Form Factor mATX

Pagrindinės plokštės fiziniai matmenys. siūlo ATX (pilno dydžio plokštė), mATX (micro ATX) (sumažinto dydžio plokštė) ir mini ATX dydžio pagrindines plokštes. ATX dydžio galima įntegruoti kompiuterio korpuse ir ATX, ir mATX pagrindines plokštes, bet mATX korpuse negalima įdėti ATX plokštės.

Plokštė ATX turi ne mažiau, kaip 3 atminties vietas serveryje ir ne mažiau kaip 5 lokalines vietas serveryje PCI, todėl šios plokštės gali sukurti labai funkcionaliai veikiantį galingą kompiuterį. Tačiau namuose ar darbui biure tiek daug vietų serveryje visiškai nereikia, todėl tiks ir microATX.

Pagrindinės plokštės maitinimo bloko sujungėjas yra srovės šaltinio lizdas, kuris šiuo metu yra ATX ir ATX2.0 standartų. ATX yra senesnis standartas su 20pin sujungėju (20 "kojelės"), o ATX2.0 papildomai turi 4pin (20+4). ATX standarto pagrindinė plokštė gali dirbti su ATX2.0 maitinimo bloku (PSU), o ATX2.0 standarto pagrindinei plokštei reikia ATX2.0 maitinimo bloko.

Form-faktorius turi rekomendacinį pobūdį. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar korpuso dydis atitinka pagrindinės plokštės dydį ir maitinimo bloko sujungimą.

Mikroschemų magistralė (chipset) AMD 760G (EOL)

Mikroschemų magistralė yra svarbiausias pagrindinės plokštės pasirinkimo rodiklis (sistemos loginės mikroschemos arba įtampos pertvarkytojai). Nuo mikroschemų magistralės priklauso kokius procesorius, atmintis, prievadus ir kitus parametrus palaiko pagrindinė plokštė.

Kiekvienas lustas yra tiesiogiai susijęs su nustatyta procesoriaus platforma, kurios yra dalijamos pagal šeimas ar pagal procesoriaus prijungimo vietą.

Kad sužinotumėte, kokia mikroschemų magistralė tinka Jūsų procesoriui ir kitiems komponentams, prašome pasiklausi mūsų vadybininkų.
Procesoriaus lizdas (socket) AM3+
Procesoriaus (CPU) lizdas yra svarbus faktorius pasirenkant plokštę, šis lizdas turi būti tiksliai sujungiamas su procesoriumi, į kurį ruošiatės įmontuoti plokštę. Nežiūrint į tai, kad procesorius atitinka pagrindinės plokštės lizdą, būtina atsižvelgti į šio procesoriaus palaikymą. Kas sužinotumėte kokius procesorius palaiko pasirinkta pagrindinė plokštė, prašome apsilankyti pagrindinių plokščių gamintojo interneto svetainėje, susirasti konkrečios pagrindinės plokštės skyrių CPU support ir įsitikinti, kad šios plokštės specifikacija numato Jūsų procesoriaus palaikymą.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Atminties tipas : DDR3
Atminties slotai 4
Prieinamų atminties vietų serveryje skaičius nurodo, kiek atminties modulių (plokščių) galima įdiegti pagrindinėje plokštėje.
Atminties magistralė DDR3 1333MHz (1600MHz OC)

Operatyvinės atminties magistralė nusako, kokio tipo operatyvinę atmintį palaiko atitinkama pagrindinė plokštė.

Magistralės žymoje yra atminties tipas DDRII arba DDRIII, bei maksimalus atminties takto dažnis, kurį palaiko pagrindinė plokštė. Svarbiausias rodiklis yra atminties tipas, nes įvairių tipų atmintys labai skiriasi, todėl DDRIII atminties negalima naudoti pagrindinėje plokštėje su DDRII atminties palaikymu (išskyrus tuos atvejus, kai pagrindinė plokštė palaiko abu atminties tipus)i Be to, pagrindinė plokštė, kuri turi 800Mhz DDRII atmintį galai dirbti su DDII667 ir DDRII533 atminties greičiais. Pagrindinė plokštė su atminties magistralės greičiu, kuris yra žemesnis už atminties modulio greitį, galės dirbti ne greičiau, nei nurodytas magistralės greitis, t.y. jei pagrindinės plokštės atminties magistralė yra DDRII667, tada įdiegus DDRII800 atmintį ji veiks DDRII667 greičiu.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokščių lizdai PCI-EXPRESS
VGA port, arba vaizdo kortelės priedas. VGA prievadas turi sutapti su jūsų vaizdo kortelės prievado specifikacija. Senesnės vaizdo kortelės turi AGP prievadą, naujos vaizdo kortelės gaminamos su PCI-EXPRESS (PCI-E) prievadu. AGP ir PCI-Express vaizdo kortelės nėra viena kitą pakeičiančios. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar vaizdo kortelės prievadas atitinka pagrindinę plokštę ir vaizdo plokštė.
Integruota vaizdo plokštė Radeon HD3000

Parametras, kuris nusako, ar pagrindinėje plokštėje yra integruota vaizdo kortelė. Integruota vaizdo kortelė tinka darbui su biuro programine įranga, internetu, filmų žiūrėjimui ir paprastų žaidimų žaidimui. Jei pageidaujate naudoti grafines programas, žaisti 3D žaidimus ir žiūrėti 3D animaciją, Jums reikės papildomos vaizdo kortelės.

Integruota vaizdo kortelė naudoja pagrindinėje plokštėje integruotos operatyvinės atminties dalį, todėl, Jei Jūsų pagrindinėje plokštėje yra 1Gb atmintis, ir pagrindinės plokštės vaizdo kortelės nustatymuose yra nurodyta užimti 256mb, tada operacinė sistema parodys prieinamą atminties apimtį maždaug 700 Mb.
Prieš įsigydami pagrindinę plokštę su integruota vaizdo kortele, įsitikinkite, ar joje yra papildomas vaizdo kortelės prievadas tolesniems patobulinimams, jei tokių pririektų.

SLI/Crossfire parama Nėra
Nvidia SLI/ATI crossfire palaikymas suteikia galimybę prijungti dvi identiškas vaizdo korteles, grafinės galios padidinimui 3D žaidimuose. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę su SLI/Crossfire, įsitikinkite, ar Jūsų vaizdo kortelė (s) palaiko SLI, ar Crossfire režimą.
Prisijungimo vietos ir įranga
D-Sub (VGA) : 1
DisplayPort : 0
DVI : 1
HDMI : 1
USB 2.0 Uostas : 4
M.2 uostas : 0
PCI Slotai 1
PCI prievadai yra labai paplitęs kompiuterio funkcijų papildomomis kortelėmis papildymo būdas (garso, tinklo, komunikacijų, vaizdo stebėjimo ir t.t.). Naujose plokštėse, PCI-EXpress standartų dėka yra nedidelis PCI praplatinančių prievadų skaičius, todėl prieš pirkdami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar PCI prievadų skaičius leidžia integruoti visas Jums reikalingas PCI korteles.
SATA 1/2 Portai 6
Šiuo metu dominuojantis standartas kietųjų diskų prijungimui yra SATA (Serial ATA). Prie vieno SATA prievado galima prijungti vieną SATA kietąjį diską, arba SATA DVD įrenginį. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar SATA prievadų skaičius leis Jums prijungti visus reikalingus SATA diskus.
SATA 3 Portai : 0
USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas : 2
USB 3.1 Gen 2 pieslēgvietas : 0
Belaidės jungtys
Iebūvēts Wi-Fi : Nėra
Atmintis (RAM)
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Gigabyte GA-78LMT-USB3 R2
15pin D-sub Input/Output connectors - 1
Audio-In Input/Output connectors - 1
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Chipset - AMD 760G
Code - GA-78LMT-USB3 R2
Description - Supports AMD AM3+ FX / AM3 Phenom™ II, Athlon™ II series Processors 4+1 Phase Power Design for AMD 125W CPU support Dual Channel Non-ECC Unbuffered DDR3, 2 DIMMs Integrated ATI Radeon HD 3000 graphics (DirectX10) HDMI, DVI, D-sub Ports for Multi-display support 4 USB 3.1 Gen1 with Superspeed Transfer Rates of Up to 5 Gbps Audio Noise Guard with High Quality Audio Capacitors GIGABYTE UEFI DualBIOS™
DVI Input/Output connectors - 1
EAN - 4719331802578
Form Factor - MicroATX
Frequency speed - 1066 MHz
Frequency speed - 1333 MHz
Full Description Line - AMD 760G|SAM3+|MicroATX|1xPCI-Express 1x|1xPCI-Express 16x|1xPCI|DDR3|1333/1066 MHz|Memory slots 4|1x15pin D-sub|1xDVI|1xHDMI|1xAudio-In|1xAudio-Out|1xMicrophone|4xUSB 2.0|2xUSB 3.1|1xPS/2|1xRJ45|SATA|USB 2.0|USB 3.1|Serial|Parallel|Video|Audio Realtek ALC892|LAN Gigabit|RAID SATA 0, 1, 10, JBOD
HDMI Input/Output connectors - 1
Integrated audio - Realtek ALC892
Integrated LAN - Gigabit
Integrated video - Yes
Internal I/O > Number of SATA connectors - 6 x SATA 3Gb/s connectors
Link - https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-78LMT-USB3-R2-rev-10#kf
Memory > Memory slots - 4
Memory > Supported memory types - DDR3 DIMM
Memory slots - 4
Memory type - DDR3
Microphone Input/Output connectors - 1
Name - Gigabyte GA-78LMT-USB3 R2 Processor family AMD, Processor socket AM3+, DDR3 DIMM, Memory slots 4, Number of SATA connectors 6 x SATA 3Gb/s connectors, Chipset AMD 760G, AMD S, Micro ATX
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 265 mm
Package features > Gross height (mm) - 55 mm
Package features > Gross weight - 1.1 kg
Package features > Gross width (mm) - 270 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 240 g
Package features > Plastic (No PET) - 15 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.3 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00393525 m³
Package features > WEEE tax - No
Parallel Interface - Yes
PCI Expansion slots - 1
PCI-Express 16x Expansion slots - 1
PCI-Express 1x Expansion slots - 1
Performance > Chipset - AMD 760G, AMD S
Performance > Motherboard form factor - Micro ATX
Processor > Compatible processor series - Supports AMD AM3+ FX / AM3 Phenom II, Athlon II series Processors
Processor > Processor family - AMD
Processor > Processor socket - AM3+
Producer product name - GA-78LMT-USB3 R2
PS/2 Input/Output connectors - 1
RAID - SATA 0, 1, 10, JBOD
RJ45 Input/Output connectors - 1
SATA Interface - Yes
Serial Interface - Yes
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 57 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 29 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 10.3 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 28.5 cm
Socket - SAM3+
Technical details > Net weight - 0.8 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Unit Brutto Volume - 0.004711 cubm
Unit Gross Weight - 1.03 kg
Unit Net Weight - 0.96 kg
USB 2.0 Input/Output connectors - 4
USB 2.0 Interface - Yes
USB 3.1 Input/Output connectors - 2
USB 3.1 Interface - Yes
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Motherboard/GA-78LMT-USB3-R2-rev-10#sp
Warranty - 36
Warranty - 36 months
66,04 €
Gigabyte GA-78LMT-USB3 R2
Visos kategorijos