MSI MEG X570 GODLIKE

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 328874 Prekės kodas: MEG X570 GODLIKE
Sandėlyje 8 vnt.
Garantija: 3 metai
784,79 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Form Factor: E-ATX
  • Mikroschemų magistralė (chipset): AMD X570
  • Procesoriaus lizdas (socket): AM4
  • Atminties magistralė: DDR4 3200MHz (4800MHz OC)
  • Integruota vaizdo plokštė: Nav
  • SATA 3 Portai: 6
  • USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas: 2
Pagrindinė informacija
Form Factor E-ATX

Pagrindinės plokštės fiziniai matmenys. siūlo ATX (pilno dydžio plokštė), mATX (micro ATX) (sumažinto dydžio plokštė) ir mini ATX dydžio pagrindines plokštes. ATX dydžio galima įntegruoti kompiuterio korpuse ir ATX, ir mATX pagrindines plokštes, bet mATX korpuse negalima įdėti ATX plokštės.

Plokštė ATX turi ne mažiau, kaip 3 atminties vietas serveryje ir ne mažiau kaip 5 lokalines vietas serveryje PCI, todėl šios plokštės gali sukurti labai funkcionaliai veikiantį galingą kompiuterį. Tačiau namuose ar darbui biure tiek daug vietų serveryje visiškai nereikia, todėl tiks ir microATX.

Pagrindinės plokštės maitinimo bloko sujungėjas yra srovės šaltinio lizdas, kuris šiuo metu yra ATX ir ATX2.0 standartų. ATX yra senesnis standartas su 20pin sujungėju (20 "kojelės"), o ATX2.0 papildomai turi 4pin (20+4). ATX standarto pagrindinė plokštė gali dirbti su ATX2.0 maitinimo bloku (PSU), o ATX2.0 standarto pagrindinei plokštei reikia ATX2.0 maitinimo bloko.

Form-faktorius turi rekomendacinį pobūdį. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar korpuso dydis atitinka pagrindinės plokštės dydį ir maitinimo bloko sujungimą.

Mikroschemų magistralė (chipset) AMD X570

Mikroschemų magistralė yra svarbiausias pagrindinės plokštės pasirinkimo rodiklis (sistemos loginės mikroschemos arba įtampos pertvarkytojai). Nuo mikroschemų magistralės priklauso kokius procesorius, atmintis, prievadus ir kitus parametrus palaiko pagrindinė plokštė.

Kiekvienas lustas yra tiesiogiai susijęs su nustatyta procesoriaus platforma, kurios yra dalijamos pagal šeimas ar pagal procesoriaus prijungimo vietą.

Kad sužinotumėte, kokia mikroschemų magistralė tinka Jūsų procesoriui ir kitiems komponentams, prašome pasiklausi mūsų vadybininkų.
Procesoriaus lizdas (socket) AM4
Procesoriaus (CPU) lizdas yra svarbus faktorius pasirenkant plokštę, šis lizdas turi būti tiksliai sujungiamas su procesoriumi, į kurį ruošiatės įmontuoti plokštę. Nežiūrint į tai, kad procesorius atitinka pagrindinės plokštės lizdą, būtina atsižvelgti į šio procesoriaus palaikymą. Kas sužinotumėte kokius procesorius palaiko pasirinkta pagrindinė plokštė, prašome apsilankyti pagrindinių plokščių gamintojo interneto svetainėje, susirasti konkrečios pagrindinės plokštės skyrių CPU support ir įsitikinti, kad šios plokštės specifikacija numato Jūsų procesoriaus palaikymą.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Atminties tipas : DDR4
Atminties slotai 4
Prieinamų atminties vietų serveryje skaičius nurodo, kiek atminties modulių (plokščių) galima įdiegti pagrindinėje plokštėje.
Atminties magistralė DDR4 3200MHz (4800MHz OC)

Operatyvinės atminties magistralė nusako, kokio tipo operatyvinę atmintį palaiko atitinkama pagrindinė plokštė.

Magistralės žymoje yra atminties tipas DDRII arba DDRIII, bei maksimalus atminties takto dažnis, kurį palaiko pagrindinė plokštė. Svarbiausias rodiklis yra atminties tipas, nes įvairių tipų atmintys labai skiriasi, todėl DDRIII atminties negalima naudoti pagrindinėje plokštėje su DDRII atminties palaikymu (išskyrus tuos atvejus, kai pagrindinė plokštė palaiko abu atminties tipus)i Be to, pagrindinė plokštė, kuri turi 800Mhz DDRII atmintį galai dirbti su DDII667 ir DDRII533 atminties greičiais. Pagrindinė plokštė su atminties magistralės greičiu, kuris yra žemesnis už atminties modulio greitį, galės dirbti ne greičiau, nei nurodytas magistralės greitis, t.y. jei pagrindinės plokštės atminties magistralė yra DDRII667, tada įdiegus DDRII800 atmintį ji veiks DDRII667 greičiu.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokščių lizdai PCI-EXPRESS
VGA port, arba vaizdo kortelės priedas. VGA prievadas turi sutapti su jūsų vaizdo kortelės prievado specifikacija. Senesnės vaizdo kortelės turi AGP prievadą, naujos vaizdo kortelės gaminamos su PCI-EXPRESS (PCI-E) prievadu. AGP ir PCI-Express vaizdo kortelės nėra viena kitą pakeičiančios. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar vaizdo kortelės prievadas atitinka pagrindinę plokštę ir vaizdo plokštė.
Integruota vaizdo plokštė Nav

Parametras, kuris nusako, ar pagrindinėje plokštėje yra integruota vaizdo kortelė. Integruota vaizdo kortelė tinka darbui su biuro programine įranga, internetu, filmų žiūrėjimui ir paprastų žaidimų žaidimui. Jei pageidaujate naudoti grafines programas, žaisti 3D žaidimus ir žiūrėti 3D animaciją, Jums reikės papildomos vaizdo kortelės.

Integruota vaizdo kortelė naudoja pagrindinėje plokštėje integruotos operatyvinės atminties dalį, todėl, Jei Jūsų pagrindinėje plokštėje yra 1Gb atmintis, ir pagrindinės plokštės vaizdo kortelės nustatymuose yra nurodyta užimti 256mb, tada operacinė sistema parodys prieinamą atminties apimtį maždaug 700 Mb.
Prieš įsigydami pagrindinę plokštę su integruota vaizdo kortele, įsitikinkite, ar joje yra papildomas vaizdo kortelės prievadas tolesniems patobulinimams, jei tokių pririektų.

SLI/Crossfire parama SLI un CrossFireX
Nvidia SLI/ATI crossfire palaikymas suteikia galimybę prijungti dvi identiškas vaizdo korteles, grafinės galios padidinimui 3D žaidimuose. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę su SLI/Crossfire, įsitikinkite, ar Jūsų vaizdo kortelė (s) palaiko SLI, ar Crossfire režimą.
Prisijungimo vietos ir įranga
D-Sub (VGA) : 0
DisplayPort : 0
DVI : 0
HDMI : 0
USB 2.0 Uostas : Nėra
M.2 uostas : 3
PCI Slotai 0
PCI prievadai yra labai paplitęs kompiuterio funkcijų papildomomis kortelėmis papildymo būdas (garso, tinklo, komunikacijų, vaizdo stebėjimo ir t.t.). Naujose plokštėse, PCI-EXpress standartų dėka yra nedidelis PCI praplatinančių prievadų skaičius, todėl prieš pirkdami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar PCI prievadų skaičius leidžia integruoti visas Jums reikalingas PCI korteles.
SATA 1/2 Portai 0
Šiuo metu dominuojantis standartas kietųjų diskų prijungimui yra SATA (Serial ATA). Prie vieno SATA prievado galima prijungti vieną SATA kietąjį diską, arba SATA DVD įrenginį. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar SATA prievadų skaičius leis Jums prijungti visus reikalingus SATA diskus.
SATA 3 Portai : 6
USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas : 2
USB 3.1 Gen 2 pieslēgvietas : 4
Belaidės jungtys
Iebūvēts Wi-Fi : Yra
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje MSI MEG X570 GODLIKE
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 304,8 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Extended ATX
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Tiefe - 271,8 mm
Accessories included - WiFi antenna M.2 Xpander-Z Gen 4 RGB LED cable SATA x3 cable Thermistor cable x2 6.3mm Audio Adapter DVD driver User manual Installation Guide SATA Cables labels Product Registration Card MSI product catalog Stowaway pocket Box with the MSI logo
Allgemeine Informationen - Hersteller - MSI
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 7C34-002R
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - MSI
Allgemeine Informationen - Modell - MEG X570 GODLIKE
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - MEG X570 GODLIKE Desktop-Mainboard
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Desktop-Mainboard
ARTIKEL1 - MEG X570 GODLIKE
ARTIKEL2 - . IN
Audio - Audiosystem - 7.1
Back panel I/O ports - Digital audio optical out - 1
Back panel I/O ports - Ethernet LAN (RJ-45) ports - 2
Back panel I/O ports - Headphone outputs - 1
Back panel I/O ports - PS/2 ports quantity - 1
Back panel I/O ports - S/PDIF out port - Y
Back panel I/O ports - USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity - 2
Back panel I/O ports - USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity - 3
Back panel I/O ports - USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity - 1
Back panel I/O ports - WiFi-AP antenna jack - 2
Basic - - Ryzen 5
Basic - - Ryzen 5 PRO
Basic - - Ryzen 7
Basic - - Ryzen 7 PRO
Basic - - UDIMM
Basic - 10-Gigabit Ethernet - Ja
Basic - Anzahl der M.2-Schnittstellen - 3
Basic - Anzahl PCI Express x16 Steckplätze - 4
Basic - Anzahl SATA-Schnittstellen - 6
Basic - Anzahl Speicher-Steckplätze - 4
Basic - Chipsatzhersteller - AMD
Basic - Controller-Typ - Serial ATA/600
Basic - Formfaktor - Extended ATX
Basic - Formfaktor RAM - DIMM
Basic - Gesamtanzahl Erweiterungssteckplätze - 4
Basic - Gesamtanzahl Onboard USB Anschlüsse - 9
Basic - Gesamtanzahl PCI Express Steckplätze - 4
Basic - Gesamtanzahl unterstützter Prozessoren - 1
Basic - Gesamtanzahl USB Anschlüsse - 6
Basic - Gigabit-Ethernet - Ja
Basic - Marke - MSI
Basic - Maximaler Speicher - 128 GB
Basic - Onboard Video - Nein
Basic - Produkttyp - Desktop-Mainboard
Basic - Prozessorsockel - Sockel AM4
Basic - RAID-Unterstützung - Ja
Basic - Speichertechnologie - DDR4 SDRAM
Basic - Unterstützter Prozessor - Ryzen 3
BIOS -
BIOS - Clear CMOS button - N
Brand - MSI
BrandPartCode - 7C34-002R
Breite - 0.31
category - Mainboards AMD Mainboards
Category - Motherboards
Category - Root/Electronics/PC parts/Motherboards
Chipset manufacturer - AMD
Chipset type - AMD  X570
code - 7C34-002R
COM connector / port - No
CPU socket - AM4
CPU socket - Socket AM4
Dane techniczne: chipset płyty głównej - AMD X570
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata
Dane techniczne: Producent - MSI
Dane techniczne: przeznaczenie - AMD
Description - Flagship model with IR VRM digital voltage regulator, 14 + 4 + 1 power phases and a completely new infinity style, which symbolizes unlimited performance and power. Leave behind the competition thanks to the Mystic Light Infinity II backlight system, Dynamic Dashboard, three Lightning M.2 connectors with Shield Frozr cooling system, XTREME Audio DAC digital-to-analog converter and Killer xTend network technology using a 2.5G LAN plus network card and wireless WIFI module 6.
Description - Greife mit dem MEG X570 ACE nach dem Sieg. Onlinegefechte sind durch 2,5G Gaming LAN und WLAN AX so gut wie gewonnen. Breche Leistungsrekorde durch die Unterstützung der Frozr-Kühlkörper und präsentiere dich stylisch auf dem Siegertreppchen mit Mystic Light Infinity. Mit dem ACE in deinem System ist gewinnen vorprogrammiert.
Detailed data on disk/drive interfaces -
dimension depth - 110 mm
dimension height - 350 mm
dimension weight - 3520 g
dimension width - 300 mm
Dimensions - 30,5 x 27,2 cm
Display connectors - ohne
Dźwięk: zintegrowana karta dźwiękowa - tak (Realtek® ALC1220 7.1 | ESS E9018 Codec)
ean - 4719072652531
ean - 824142187821
EANCode - 4719072652531
Eans - 4719072652531
Expansion slots - 3 x M.2
Expansion slots - 4 x PCIe 3.0 x 16
Expansion slots - Number of M.2 (M) slots - 3
External connectors - 1 x 6,3 mm jack
External connectors - 1 x Line In
External connectors - 1 x Line Out
External connectors - 1 x MIC
External connectors - 1 x Przycisk Clear CMOS
External connectors - 1 x PS/2 Keyboard/MouseCombo
External connectors - 1 x Rear Speaker
External connectors - 1 x S/PDIF
External connectors - 1 x Side Speaker
External connectors - 1 x USB 3.1 Type-C
External connectors - 1 x USB BIOS Flashback button
External connectors - 2 x RJ-45
External connectors - 2 x SMA
External connectors - 2 x USB 3.0
External connectors - 3 x USB 3.1
Fan connectors (4-Pin PWM) - 9x
Features - Audio output channels - 7.1 channels
Features - Component for - PC
Features - Motherboard chipset - AMD X570
Features - Motherboard chipset family - AMD
Features - Motherboard form factor - Extended ATX
Features - Number of mounting holes - 9
Features - Windows operating systems supported - Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro x64,Windows 10 x64
FireWire (IEEE 1394) - No
Form factor - E-ATX
Gewicht - 3.54
Grafika: obsługa technologii - tak
Graphics -
Graphics - Parallel processing technology support - 2-Way CrossFireX,4-Way CrossFireX
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Mainboards
GTIN - 4719072652531
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HERSTELLER - MSI
Hoehe - 0.12
HSTNUMMER - 7C34-002R
I/O Erweiterungen - Anzahl PCI Express x16 Steckplätze - 4
I/O Erweiterungen - Gesamtanzahl Erweiterungssteckplätze - 4
I/O Erweiterungen - Gesamtanzahl PCI Express Steckplätze - 4
I/O-Controller - - 1
I/O-Controller - - 10
I/O-Controller - Controller-Typ - Serial ATA/600
I/O-Controller - RAID-Level - 0
I/O-Controller - RAID-Unterstützung - Ja
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Internal I/O - 12V power connector - Y
Internal I/O - ATX Power connector (24-pin) - Y
Internal I/O - Chassis intrusion connector - Y
Internal I/O - CPU fan connector - Y
Internal I/O - Front panel audio connector - Y
Internal I/O - Front panel connector - Y
Internal I/O - Number of chassis fan connectors - 7
Internal I/O - Number of SATA III connectors - 6
Internal I/O - RGB LED pin header - Y
Internal I/O - USB 2.0 connectors - 2
Internal I/O - USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors - 2
Komunikacja: karta bezprzewodowa - Killer Wi-Fi 6 AX1650 | Bluetooth 5
Komunikacja: transmisja danych - 3 x LAN
Komunikacja: transmisja danych - Bluetooth
Komunikacja: transmisja danych - Wi-Fi
Komunikacja: zintegrowana karta sieciowa - tak (Killer E2600 LAN | Killer E3000 2.5 Gbps LAN | 10G Super LAN)
Laenge - 0.36
LED Anschlüsse - ja, RGB (4-Pin 5050 12VGRB), Digital RGB (3-Pin 5VDG) 2x, Digital RGB CORSAIR (3-Pin 5VDG)
LED Kompatibilität - MSI Mystic Light Sync
LongDesc - Flagship 14+4+1 phases IR digital VRM and brand-new infinity design, symbolizes the unlimited performance and power. Outshine the competition with Mystic Light Infinity II, Dynamic Dashboard, Triple Lightning M.2 with Shield Frozr, XTREME Audio DAC and Killer xTend with 2.5G LAN plus WIFI 6 solution
Mystic Light Infinity II
Personalize your PC with 16.8 million colors / 29 effects with MSI Mystic Light APP, making your system come alive with infinity.
Dynamic Dashboard
Built-in dynamic panel that indicates the status of GODLIKE
and shows off your own personality.
Lightning Gen4 solution
The latest Gen4 PCI-E and M.2 solution with up to 64GB/s bandwidth for maximum transfer speed.
Frozr Heatsink Design
Designed with the patented fan and double ball bearings to provide best performance for enthusiast gamers and prosumers.
Extended Heat-Pipe Design
Enlarge the surface of heat dissipation, connecting from MOS heatsink to chipset heatsink.
M.2 Shield FROZR
Strengthened built-in M.2 thermal solution. Keeps M.2 SSDs safe while preventing throttling, making them run faster.
WIFI 6
The latest wireless solution supports MU-MIMO and BSS color technology, delivering speeds up to 2400Mbps.
Core Boost
Combining dual 8 pin power connectors and IR digital power design, the GODLIKE is ready for more cores also provide better performance.
LongProductName - MEG X570 Godlike, AMD X570, AM4, 4x DDR4, PCIe 4.0/3.0 x16, Wi-Fi, Bluetooth, USB 3.2, LAN, S/PDIF, E-ATX, 305x272 mm
LongSummaryDescription - MSI MEG X570 Godlike. Processor manufacturer: AMD, Processor socket: Socket AM4, Compatible processor series: AMD Ryzen. Supported memory types: DDR4-SDRAM, Memory slots type: DIMM, Supported memory clock speeds: 1866,2133,2400,2666 MHz. Supported storage drive interfaces: Serial ATA III. Parallel processing technology support: 2-Way CrossFireX,4-Way CrossFireX. Ethernet interface type: 2.5 Gigabit Ethernet,Gigabit Ethernet, LAN controller: Killer E2600,Killer E3000, Wi-Fi standards: 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax)
LPT connector / port - No
M.2 (PCIe 4.0 x4 / SATA 6G) - 2x
M.2 (PCIe 4.0 x4) - 1x
Max memory size - 128 GB
max. Memory - 128 GB
Max. number of SATA devices - 6
Memory - ECC - Y
Memory - Maximum internal memory - 128 GB
Memory - Memory channels - Dual
Memory - Memory slots type - DIMM
Memory - Non-ECC - Y
Memory - Number of memory slots - 4
Memory - Supported memory clock speeds - 1866,2133,2400,2666 MHz
Memory - Supported memory types - DDR4-SDRAM
Memory - Unbuffered memory - Y
Memory bus frequency - 1866 MHz
Memory bus frequency - 2133 MHz
Memory bus frequency - 2400 MHz
Memory bus frequency - 2667 MHz
Memory bus frequency - 2800 MHz
Memory bus frequency - 2933 MHz
Memory bus frequency - 3000 MHz
Memory bus frequency - 3066 MHz
Memory bus frequency - 3200 MHz
Memory bus frequency - 3466 MHz
Memory bus frequency - 3600 MHz
Memory bus frequency - 3733 MHz
Memory bus frequency - 3866 MHz
Memory bus frequency - 4000 MHz
Memory bus frequency - 4133 MHz
Memory bus frequency - 4266 MHz
Memory bus frequency - 4400 MHz
Memory bus frequency - 4533 MHz
Memory bus frequency - 4600 MHz
Memory bus frequency - 4733 MHz
Memory bus frequency - 4800 MHz
Memory slots - 4x
Memory type - DDR4
Memory type - DDR4
Model - MEG X570 GODLIKE
Motherboard Chipset - AMD X570
Motherboard form factor - E-ATX
name - Motherboard MEG X570 GODLIKE AM4 4D DR4 M.2/USB 3.1 E-ATX
Name - MSI MEG X570 GODLIKE
Name - MSI MEG X570 GODLIKE Desktop-Mainboard - AMD Chipsatz - Sockel AM4 - 128 GB DDR4 SDRAM Maximaler Arbeitsspeicher (RAM) - DIMM, UDIMM - 4 x Speichersteckplätze - Gigabit-Ethernet - Wireless LAN - IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax - 6 x SATA-Schnittstellen
name - MSI MEG X570 Godlike, AMD X570 Mainboard - Sockel AM4
Network interface - 1 x 10/100/1000 Mbit/s
Network interface - 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s
Network interface - 1x Killer E2600 Gigabit LAN Controller 1x Killer E3000 2.5 Gb / s LAN controller Killer Wi-Fi 6 AX1650 chipset
Network interface - Bluetooth
Network interface - Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax
Networking - Bluetooth - Y
Networking - Bluetooth version - 5.0
Networking - Ethernet interface type - 2.5 Gigabit Ethernet,Gigabit Ethernet
Networking - Ethernet LAN - Y
Networking - LAN controller - Killer E2600,Killer E3000
Networking - Wi-Fi - Y
Networking - Wi-Fi standards - 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax)
Netzwerk/Kommunikation - 10-Gigabit Ethernet - Ja
Netzwerk/Kommunikation - Bluetooth - Ja
Netzwerk/Kommunikation - Gigabit-Ethernet - Ja
Netzwerk/Kommunikation - Wireless LAN - Ja
Netzwerk/Kommunikation - Wireless LAN-Standard - IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Number of DDR4 slots - 4
Number of USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 ports - 4
Number of USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 ports - 5
Onboard connectors - 1 x 24pin ATX zasilanie
Onboard connectors - 1 x 4pin CPU fan
Onboard connectors - 1 x Chassis intrusion header
Onboard connectors - 1 x Front panel audio header
Onboard connectors - 1 x USB 3.1
Onboard connectors - 2 x 8pin 12V
Onboard connectors - 2 x System panel header
Onboard connectors - 2 x temperature sensor
Onboard connectors - 2 x USB 2.0/1.1 header
Onboard connectors - 2 x USB 3.0 header
Onboard connectors - 3 x M.2
Onboard connectors - 6 x SATA III 6Gb/s
Onboard connectors - 7 x 4pin chassis fan
Onboard-Schnittstellen - Anzahl der M.2-Schnittstellen - 3
Onboard-Schnittstellen - Anzahl SATA-Schnittstellen - 6
Onboard-Schnittstellen - Gesamtanzahl Onboard USB Anschlüsse - 9
Other information -
Packaging content - Cables included - SATA
Packaging content - Drivers included - Y
Packaging content - Quick installation guide - Y
Pamięć: dwukanałowa obsługa pamięci - tak
Pamięć: ilość gniazd pamięci - 4 szt.
Pamięć: maks. pojemność pamięci - 128 GB
Pamięć: obsługiwana - DDR4
Pamięć: rodzaj obsługiwanej - DIMM (do PC)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci - DDR4-2133 (PC4-17000)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci - DDR4-2400 (PC4-19200)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci - DDR4-2666 (PC4-21300)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci - DDR4-2933 (PC4-23400)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci - DDR4-3200 (PC4-25600)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-3333 (PC4-26600)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-3400 (PC4-27200)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-3466 (PC4-27700)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-3600 (PC4-28800)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-3733 (PC4-29800)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-4000 (PC4-32000)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-4133 (PC4-33000)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-4266 (PC4-34100)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-4300 (PC4-34400)
PCIe (4.0) x16 (mechanisch) - 4x
Procesor: gniazdo procesora - Socket AM4
Procesor: maks. ilość obsługiwanych procesorów - 1
Procesor: obsługiwane typy procesorów - AMD Ryzen 3
Procesor: obsługiwane typy procesorów - AMD Ryzen 5
Procesor: obsługiwane typy procesorów - AMD Ryzen 7
Procesor: obsługiwane typy procesorów - AMD Ryzen 9
Processor - Compatible processor series - AMD Ryzen
Processor - Maximum number of SMP processors - 1
Processor - Processor manufacturer - AMD
Processor - Processor socket - Socket AM4
Processor family - AMD Ryzen
producer - MSI
Producer - MSI
ProducerCode - MEG X570 GODLIKE
ProductName - MEG X570 Godlike
Prozessor / Chipsatz - - Ryzen 5
Prozessor / Chipsatz - - Ryzen 5 PRO
Prozessor / Chipsatz - - Ryzen 7
Prozessor / Chipsatz - - Ryzen 7 PRO
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - AMD
Prozessor / Chipsatz - Gesamtanzahl unterstützter Prozessoren - 1
Prozessor / Chipsatz - Prozessorsockel - Sockel AM4
Prozessor / Chipsatz - Unterstützter Prozessor - Ryzen 3
RAID - Yes
RJ-45 (LAN) Ports - 2x (in total), 1x 1 Gbit/s, 1x 2,5 Gbit/s
SATA 6G internal - 6x
Schnittstellen / Anschlüsse - Gesamtanzahl USB Anschlüsse - 6
Schnittstellen / Anschlüsse - S/PDIF - Ja
ShortDescription - Socket AM4 | Chipset AMD X570 |
ShortSummaryDescription - MSI MEG X570 Godlike, AMD, Socket AM4, AMD Ryzen, DDR4-SDRAM, DIMM, 1866,2133,2400,2666 MHz
Software -
Sound card - 2x Realtek ALC1220 codec ESS Codec E9018 (Supports 6.3mm gold-plated stereo headphones)
Special functions -
Speicher - - 2,13 GHz
Speicher - - 2,40 GHz
Speicher - - 2,67 GHz
Speicher - - UDIMM
Speicher - Anzahl Speicher-Steckplätze - 4
Speicher - Formfaktor RAM - DIMM
Speicher - Maximaler Speicher - 128 GB
Speicher - Speichertechnologie - DDR4 SDRAM
Speicher - Unterstützte Speichergeschwindigkeit - 1,87 GHz
Stck_Kart - 2
Stck_Pal - 0
Storage controllers - RAID levels - 0,1,10
Storage controllers - Supported storage drive interfaces - Serial ATA III
Storno - Y
Supported operating systems - Windows 10
Title - MSI MEG X570 Godlike motherboard Socket AM4 Extended ATX AMD X570
URL - https://www.msi.com/Motherboard/MEG-X570-GODLIKE.html
USB 3.0 external - 2x
USB 3.0 internal - 4x
USB 3.1 external (Type A) - 3x
USB 3.1 external (Type C) - 1x
USB 3.1 internal - 1x
USB ports at back panel - 6
USB ports on motherboard - 5
vendpn - MEG X570 GODLIKE
Video - Onboard Video - Nein
Warranty - Warranty 36 months
Weight & dimensions - Depth - 272 mm
Weight & dimensions - Width - 305 mm
Wifi - yes
Wymiary: standard płyty - extended ATX
Wymiary: szerokość - 272 mm
Wymiary: wysokość - 305 mm
Złącza: obsługa Raid - tak (0,1,10)
Złącza: wtyczka zasilania - ATX 24pin
Złącza: złącza dla dysków i napędów - 6 x Serial ATA III
Złącza: złącza na płycie głównej - 1 x USB 3.2 (Gen 2) typ C
Złącza: złącza na płycie głównej - 2 x USB 3.2 (Gen1)
Złącza: złącza na płycie głównej - 3 x gniazdo M.2
Złącza: złącza na tylnym panelu - 1 x jack 3.5mm
Złącza: złącza na tylnym panelu - 1 x PS/2
Złącza: złącza na tylnym panelu - 1 x USB 3.2 (Gen 2) typ C
Złącza: złącza na tylnym panelu - 2 x USB 3.2 (Gen1)
Złącza: złącza na tylnym panelu - 3 x RJ45
Złącza: złącza na tylnym panelu - 3 x USB 3.2 (Gen2)
Złącza: złącza na tylnym panelu - Audio
Złącza: złącza na tylnym panelu - gniazdo anteny Wi-Fi
Złącza: złącza na tylnym panelu - SPDIF out
Złącza: złącza PCI-E (liczba slotów) - 4 x PCI-Express x16
784,79 €
MSI MEG X570 GODLIKE
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos