Gigabyte X570 AORUS PRO

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 329252 Prekės kodas: X570 AORUS PRO
Sandėlyje 38 vnt.
Garantija: 3 metai
282,76 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Form Factor: ATX
  • Mikroschemų magistralė (chipset): AMD X570
  • Procesoriaus lizdas (socket): AM4
  • Atminties magistralė: DDR4 3200MHz (4400MHz OC)
  • Integruota vaizdo plokštė: Only with iGPU-ready APU
  • SATA 3 Portai: 2
  • USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas: 3
Pagrindinė informacija
Form Factor ATX

Pagrindinės plokštės fiziniai matmenys. siūlo ATX (pilno dydžio plokštė), mATX (micro ATX) (sumažinto dydžio plokštė) ir mini ATX dydžio pagrindines plokštes. ATX dydžio galima įntegruoti kompiuterio korpuse ir ATX, ir mATX pagrindines plokštes, bet mATX korpuse negalima įdėti ATX plokštės.

Plokštė ATX turi ne mažiau, kaip 3 atminties vietas serveryje ir ne mažiau kaip 5 lokalines vietas serveryje PCI, todėl šios plokštės gali sukurti labai funkcionaliai veikiantį galingą kompiuterį. Tačiau namuose ar darbui biure tiek daug vietų serveryje visiškai nereikia, todėl tiks ir microATX.

Pagrindinės plokštės maitinimo bloko sujungėjas yra srovės šaltinio lizdas, kuris šiuo metu yra ATX ir ATX2.0 standartų. ATX yra senesnis standartas su 20pin sujungėju (20 "kojelės"), o ATX2.0 papildomai turi 4pin (20+4). ATX standarto pagrindinė plokštė gali dirbti su ATX2.0 maitinimo bloku (PSU), o ATX2.0 standarto pagrindinei plokštei reikia ATX2.0 maitinimo bloko.

Form-faktorius turi rekomendacinį pobūdį. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar korpuso dydis atitinka pagrindinės plokštės dydį ir maitinimo bloko sujungimą.

Mikroschemų magistralė (chipset) AMD X570

Mikroschemų magistralė yra svarbiausias pagrindinės plokštės pasirinkimo rodiklis (sistemos loginės mikroschemos arba įtampos pertvarkytojai). Nuo mikroschemų magistralės priklauso kokius procesorius, atmintis, prievadus ir kitus parametrus palaiko pagrindinė plokštė.

Kiekvienas lustas yra tiesiogiai susijęs su nustatyta procesoriaus platforma, kurios yra dalijamos pagal šeimas ar pagal procesoriaus prijungimo vietą.

Kad sužinotumėte, kokia mikroschemų magistralė tinka Jūsų procesoriui ir kitiems komponentams, prašome pasiklausi mūsų vadybininkų.
Procesoriaus lizdas (socket) AM4
Procesoriaus (CPU) lizdas yra svarbus faktorius pasirenkant plokštę, šis lizdas turi būti tiksliai sujungiamas su procesoriumi, į kurį ruošiatės įmontuoti plokštę. Nežiūrint į tai, kad procesorius atitinka pagrindinės plokštės lizdą, būtina atsižvelgti į šio procesoriaus palaikymą. Kas sužinotumėte kokius procesorius palaiko pasirinkta pagrindinė plokštė, prašome apsilankyti pagrindinių plokščių gamintojo interneto svetainėje, susirasti konkrečios pagrindinės plokštės skyrių CPU support ir įsitikinti, kad šios plokštės specifikacija numato Jūsų procesoriaus palaikymą.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Atminties tipas : DDR4
Atminties slotai 4
Prieinamų atminties vietų serveryje skaičius nurodo, kiek atminties modulių (plokščių) galima įdiegti pagrindinėje plokštėje.
Atminties magistralė DDR4 3200MHz (4400MHz OC)

Operatyvinės atminties magistralė nusako, kokio tipo operatyvinę atmintį palaiko atitinkama pagrindinė plokštė.

Magistralės žymoje yra atminties tipas DDRII arba DDRIII, bei maksimalus atminties takto dažnis, kurį palaiko pagrindinė plokštė. Svarbiausias rodiklis yra atminties tipas, nes įvairių tipų atmintys labai skiriasi, todėl DDRIII atminties negalima naudoti pagrindinėje plokštėje su DDRII atminties palaikymu (išskyrus tuos atvejus, kai pagrindinė plokštė palaiko abu atminties tipus)i Be to, pagrindinė plokštė, kuri turi 800Mhz DDRII atmintį galai dirbti su DDII667 ir DDRII533 atminties greičiais. Pagrindinė plokštė su atminties magistralės greičiu, kuris yra žemesnis už atminties modulio greitį, galės dirbti ne greičiau, nei nurodytas magistralės greitis, t.y. jei pagrindinės plokštės atminties magistralė yra DDRII667, tada įdiegus DDRII800 atmintį ji veiks DDRII667 greičiu.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokščių lizdai PCI-EXPRESS
VGA port, arba vaizdo kortelės priedas. VGA prievadas turi sutapti su jūsų vaizdo kortelės prievado specifikacija. Senesnės vaizdo kortelės turi AGP prievadą, naujos vaizdo kortelės gaminamos su PCI-EXPRESS (PCI-E) prievadu. AGP ir PCI-Express vaizdo kortelės nėra viena kitą pakeičiančios. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar vaizdo kortelės prievadas atitinka pagrindinę plokštę ir vaizdo plokštė.
Integruota vaizdo plokštė Only with iGPU-ready APU

Parametras, kuris nusako, ar pagrindinėje plokštėje yra integruota vaizdo kortelė. Integruota vaizdo kortelė tinka darbui su biuro programine įranga, internetu, filmų žiūrėjimui ir paprastų žaidimų žaidimui. Jei pageidaujate naudoti grafines programas, žaisti 3D žaidimus ir žiūrėti 3D animaciją, Jums reikės papildomos vaizdo kortelės.

Integruota vaizdo kortelė naudoja pagrindinėje plokštėje integruotos operatyvinės atminties dalį, todėl, Jei Jūsų pagrindinėje plokštėje yra 1Gb atmintis, ir pagrindinės plokštės vaizdo kortelės nustatymuose yra nurodyta užimti 256mb, tada operacinė sistema parodys prieinamą atminties apimtį maždaug 700 Mb.
Prieš įsigydami pagrindinę plokštę su integruota vaizdo kortele, įsitikinkite, ar joje yra papildomas vaizdo kortelės prievadas tolesniems patobulinimams, jei tokių pririektų.

SLI/Crossfire parama SLI un CrossFireX
Nvidia SLI/ATI crossfire palaikymas suteikia galimybę prijungti dvi identiškas vaizdo korteles, grafinės galios padidinimui 3D žaidimuose. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę su SLI/Crossfire, įsitikinkite, ar Jūsų vaizdo kortelė (s) palaiko SLI, ar Crossfire režimą.
Prisijungimo vietos ir įranga
D-Sub (VGA) : 0
DisplayPort : 0
DVI : 0
HDMI : 1
USB 2.0 Uostas : 4
M.2 uostas : 2
PCI Slotai 0
PCI prievadai yra labai paplitęs kompiuterio funkcijų papildomomis kortelėmis papildymo būdas (garso, tinklo, komunikacijų, vaizdo stebėjimo ir t.t.). Naujose plokštėse, PCI-EXpress standartų dėka yra nedidelis PCI praplatinančių prievadų skaičius, todėl prieš pirkdami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar PCI prievadų skaičius leidžia integruoti visas Jums reikalingas PCI korteles.
SATA 1/2 Portai 0
Šiuo metu dominuojantis standartas kietųjų diskų prijungimui yra SATA (Serial ATA). Prie vieno SATA prievado galima prijungti vieną SATA kietąjį diską, arba SATA DVD įrenginį. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar SATA prievadų skaičius leis Jums prijungti visus reikalingus SATA diskus.
SATA 3 Portai : 2
USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas : 3
USB 3.1 Gen 2 pieslēgvietas : 3
Belaidės jungtys
Iebūvēts Wi-Fi : Nėra
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Gigabyte X570 AORUS PRO
Accessories included -
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 1 x USB 3.2 Typ-A (rear)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 1 x USB 3.2 Typ-C (rear)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 4 x USB 2.0 (internal)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 4 x USB 2.0 (rear)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 4 x USB 3.2 (rear)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 5 x USB 3.2 (internal)
Audio port Input/Output connectors - 5
BIOS - 2 x 128 Mbit flash Using the AMF UEFI licensed BIOS Support for DualBIOS PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Bluetooth - No
Built-in sound system - Realtek ALC1220-VB
category - Mainboards AMD Mainboards
Category - Root/Electronics/PC parts/Motherboards
Chipset - AMD X570
Chipset manufacturer - AMD
Chipset producer - AMD
Chipset type - AMD  X570
Chipset type - X570
Code - X570 AORUS PRO
code - X570 Aorus Pro
COM connector / port - No
CPU socket - Socket AM4
Dane techniczne: chipset płyty głównej - AMD X570
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata
Dane techniczne: Producent - Gigabyte
Dane techniczne: przeznaczenie - AMD
Description -
Description - MD X570 AORUS Motherboard with 12+2 Phases IR Digital VRM, Fins-Array Heatsink & Direct Touch Heatpipe, Dual PCIe 4.0 M.2 with Thermal Guards, Intel® GbE LAN with cFosSpeed, USB Type-C, RGB Fusion 2.0 Supports AMD 3rd Gen Ryzen™/ 2nd Gen Ryzen™/ 2nd Gen Ryzen™ with Radeon Vega Graphics/ Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors Dual Channel ECC/ Non-ECC Unbuffered DDR4, 4 DIMMs 12+2 Phases IR Digital VRM Solution with PowIRstage Advanced Thermal Design with Fins-Array Heatsink and Direct Touch Heatpipe Dual Ultra-Fast NVMe PCIe 4.0/3.0 x4 M.2 with Dual Thermal Guards ALC1220-VB Enhance 114dB(Rear)/ 110dB(Front) SNR in Microphone with WIMA Audio Capacitors Intel® Gigabit LAN with cFosSpeed Internet Accelerator RGB FUSION 2.0 with Multi-Zone Addressable LED Light Show Design, Supports Addressable LED & RGB LED Strips Smart Fan 5 features Multiple Temperature Sensors, Hybrid Fan Headers with FAN STOP Front & Rear USB 3.1 Gen2 Type-C™ Header & HDMI 2.0 support Integrated I/O Shield Armor Q-Flash Plus update BIOS Without Installing CPU, Memory and Graphics card
Design > Form factor -
Detailed data on disk/drive interfaces -
dimension depth - 80 mm
dimension height - 340 mm
dimension weight - 2300 g
dimension width - 290 mm
Dimensions - 30,5 x 24,4 cm
Dźwięk: zintegrowana karta dźwiękowa - tak (Realtek® ALC1220-VB 7.1)
ean - 4719331805999
EAN - 4719331805999
Eans - 4719331805999
Expansion slots - 2 x PCIe 3.0 x 16
External connectors - 1 x HDMI
External connectors - 1 x Line In
External connectors - 1 x Line Out
External connectors - 1 x MIC
External connectors - 1 x Rear Speaker
External connectors - 1 x RJ-45
External connectors - 1 x S/PDIF
External connectors - 1 x Side Speaker
External connectors - 1 x USB 3.1
External connectors - 1 x USB 3.1 Type-C
External connectors - 4 x USB 2.0
External connectors - 4 x USB 3.0
FireWire (IEEE 1394) - No
Form factor - ATX
Form Factor - ATX
Format - ATX
Frequency speed - 2133 MHz
Frequency speed - 2400 MHz
Frequency speed - 2666 MHz
Frequency speed - 2933 MHz
Frequency speed - 3300 MHz
Frequency speed - 3333 MHz
Frequency speed - 3400 MHz
Frequency speed - 3466 MHz
Frequency speed - 3600 MHz
Frequency speed - 3733 MHz
Frequency speed - 3800 MHz
Frequency speed - 3866 MHz
Frequency speed - 4000 MHz
Frequency speed - 4266 MHz
Frequency speed - 4300 MHz
Frequency speed - 4400 MHz
Full Description Line - AMD X570|SAM4|ATX|2xPCI-Express 1x|1xPCI-Express 4x|2xPCI-Express 16x|2xM.2|DDR4|4400/4300/4266/4000/3866/3800/3733/3600/3466/3400/3333/3300/2933/2666/2400/2133 MHz|Memory slots 4|1xHDMI|4xUSB 2.0|1xUSB type C|5xUSB 3.2|1xOptical S/PDIF|1xRJ45|5xAudio port|USB 2.0|USB 3.2|USB-C|SATA 3.0|Video Depending on CPU|Audio Realtek ALC1220-VB|LAN Gigabit|RAID SATA 0, 1, 10|TPM Header
Grafika: obsługa technologii - tak
Graphics - 1 x HDMI port, supporting a maximum resolution of 4096 x 2160 at 60 Hz Maximum 16 GB shared memory
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 1
Integrated audio - Realtek ALC1220-VB
Integrated graphic card type - AMD Radeon Vega Series Graphics
Integrated LAN - Gigabit
Integrated VGA system on the mainboard - Yes
Integrated video - Depending on CPU
Internal I/O > Number of SATA connectors - 6 x SATA 6Gb/s connectors
Komunikacja: zintegrowana karta sieciowa - tak (Intel® GbE LAN)
LAN controller - Yes
LPT connector / port - No
M.2 Expansion slots - 2
Max memory size - 128 GB
Max. number of SATA devices - 6
Maximal memory size - 128 GB
Maximal number of M.2 devices - 2 Pcs
Maximal number of Serial ATA devices - 6 Pcs
Memory > Memory slots - 4
Memory > Supported memory types - DDR4
Memory bus frequency - 2133 MHz
Memory bus frequency - 2400 MHz
Memory bus frequency - 2667 MHz
Memory bus frequency - 2933 MHz
Memory bus frequency - 3200 MHz
Memory bus frequency - 3300 MHz
Memory bus frequency - 3333 MHz
Memory bus frequency - 3400 MHz
Memory bus frequency - 3466 MHz
Memory bus frequency - 3600 MHz
Memory bus frequency - 3733 MHz
Memory bus frequency - 3800 MHz
Memory bus frequency - 3866 MHz
Memory bus frequency - 4000 MHz
Memory bus frequency - 4133 MHz
Memory bus frequency - 4266 MHz
Memory bus frequency - 4300 MHz
Memory bus frequency - 4400 MHz
Memory slots - 4
Memory type - DDR4
Memory type - DDR4
Model - X570 Aorus Pro
More info - www.gigabyte.com [LINK]
Name - Gigabyte X570 AORUS PRO
Name - Gigabyte X570 AORUS PRO Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slots 4, Number of SATA connectors 6 x SATA 6Gb/s connectors, Chipset AMD X570, ATX
name - Gigabyte X570 Aorus Pro, AMD X570 Mainboard - Sockel AM4
name - Motherboard X570 Aorus Pro AM 4 4DDR4 HDMI/USB 3.1 ATX
Network interface -
Network interface - 1 x 10/100/1000 Mbit/s
Number of DDR4 slots - 4
Number of processor slots - 1
Number of USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 ports - 6
Number of USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 ports - 3
Onboard connectors - 1 x 24pin ATX zasilanie
Onboard connectors - 1 x 4pin 12V power
Onboard connectors - 1 x 4pin CPU fan
Onboard connectors - 1 x 8pin 12V power
Onboard connectors - 1 x Clear CMOS jumper
Onboard connectors - 1 x Front panel audio header
Onboard connectors - 1 x System panel header
Onboard connectors - 1 x Thermal sensor connector
Onboard connectors - 1 x TPM header
Onboard connectors - 1 x USB 3.1
Onboard connectors - 2 x M.2
Onboard connectors - 2 x USB 2.0/1.1 header
Onboard connectors - 2 x USB 3.0 header
Onboard connectors - 3 x 4pin Chassis fan
Onboard connectors - 6 x SATA III 6Gb/s
Optical S/PDIF Input/Output connectors - 1
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 240.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 80.00 mm
Package features > Gross weight - 1.10 kg
Package features > Gross width (mm) - 380.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 240.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.20 kg
Package features > Volume (m3) - 0.01 m³
Package features > WEEE tax - No
Pamięć: dwukanałowa obsługa pamięci - tak
Pamięć: ilość gniazd pamięci - 4 szt.
Pamięć: maks. pojemność pamięci - 128 GB
Pamięć: obsługiwana - DDR4
Pamięć: rodzaj obsługiwanej - DIMM (do PC)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci - DDR4-2133 (PC4-17000)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci - DDR4-2400 (PC4-19200)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci - DDR4-2666 (PC4-21300)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci - DDR4-2933 (PC4-23400)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci - DDR4-3200 (PC4-25600)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-3333 (PC4-26600)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-3400 (PC4-27200)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-3466 (PC4-27700)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-3600 (PC4-28800)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-3733 (PC4-29800)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-4000 (PC4-32000)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-4133 (PC4-33000)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-4266 (PC4-34100)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci OC - DDR4-4300 (PC4-34400)
PCI-Express 16x Expansion slots - 2
PCI-Express 1x Expansion slots - 2
PCI-Express 4x Expansion slots - 1
Performance > Chipset - AMD X570
Performance > Motherboard form factor - ATX
Procesor: gniazdo procesora - Socket AM4
Procesor: maks. ilość obsługiwanych procesorów - 1
Procesor: obsługiwane typy - AMD Ryzen 3
Procesor: obsługiwane typy - AMD Ryzen 5
Procesor: obsługiwane typy - AMD Ryzen 7
Procesor: obsługiwane typy - AMD Ryzen 9
Processor > Compatible processor series - AMD 3rd Gen Ryzen/ 2nd Gen Ryzen/ 2nd Gen Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Ryzen with Radeon Vega Graphics Processors
Processor > Processor family - AMD
Processor > Processor socket - AM4
Processor family - AMD Ryzen
Processor producer - AMD
Processor socket type - Socket AM4
Processor type - AMD Ryzen 2nd Gen.
Processor type - AMD Ryzen 3rd Gen.
Processor type - AMD Ryzen with Radeon Vega graphics
producer - Gigabyte
Producer - Gigabyte
Producer product name - X570 AORUS PRO
ProducerCode - X570 AORUS PRO
RAID - SATA 0, 1, 10
RAID - Yes
RJ45 Input/Output connectors - 1
SATA 3.0 Interface - Yes
SATA system - 6xSATA
Serial ATA Hard Disks interface speed - 600 MB/s
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 58 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 38 cm
Shipping box quantity - 8
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 15.3 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 37 cm
ShortDescription - Socket AM4 | Chipset AMD X570 |
Slot PCI-E 16x - 3
Slot PCI-E 1x - 2
Socket - SAM4
Software -
Sound card - Realtek ALC1220-VB codec
Special functions -
Supported Hyper-Threading technology - No
Supported operating systems - Windows 10
Supports VGA systems integrated in the processors - Yes
Technical details > Net weight - 0.90 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
TPM - Header
Type of +12V electric plug - EPS12V
Type of ATX power supply connector - 24-pin
Type of integrated network adapter - 10/100/1000 Mbit/s
Type of memory - DIMM
Type of memory - ECC
Type of memory - Unbuffered
Unit Brutto Volume - 0.01019 cubm
Unit Gross Weight - 1.91 kg
Unit Net Weight - 1.79 kg
USB 2.0 connectors - 8
USB 2.0 Input/Output connectors - 4
USB 2.0 Interface - Yes
USB 3.2 connectors - 11
USB 3.2 Input/Output connectors - 5
USB 3.2 Interface - Yes
USB ports at back panel - 10
USB ports on motherboard - 5
USB type C Input/Output connectors - 1
USB-C Interface - Yes
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Motherboard/X570-AORUS-PRO-rev-10#kf
vendpn - X570 AORUS PRO
Video connectors on back panel - 1 x HDMI
Warranty - 36
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Wireless network card - No
Wymiary: standard płyty - ATX
Wymiary: szerokość - 244 mm
Wymiary: wysokość - 305 mm
Złącza: obsługa Raid - tak (0,1,10)
Złącza: wtyczka zasilania - ATX 24pin
Złącza: złącza dla dysków i napędów - 6 x Serial ATA III
Złącza: złącza na płycie głównej - 1 x USB 3.2 (Gen 2) typ C
Złącza: złącza na płycie głównej - 2 x gniazdo M.2
Złącza: złącza na płycie głównej - 2 x USB 3.2 (Gen1)
Złącza: złącza na tylnym panelu - 1 x HDMI
Złącza: złącza na tylnym panelu - 1 x RJ45
Złącza: złącza na tylnym panelu - 1 x USB 3.2 (Gen 2) typ C
Złącza: złącza na tylnym panelu - 2 x USB 3.2 (Gen2)
Złącza: złącza na tylnym panelu - 3 x USB 3.2 (Gen1)
Złącza: złącza na tylnym panelu - 4 x USB
Złącza: złącza na tylnym panelu - Audio
Złącza: złącza na tylnym panelu - SPDIF out
Złącza: złącza PCI-E (liczba slotów) - 2 x PCI-Express x1
Złącza: złącza PCI-E (liczba slotów) - 3 x PCI-Express x16
282,76 €
Gigabyte X570 AORUS PRO
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos