Asus H110M-K

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 124697 Prekės kodas: H110M-K
Sandėlyje >50 vnt.
Garantija: 3 metai
56,22 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Lizdas (Socket): LGA 1151
  • Mikroschemų magistralė (chipset): Intel H110
  • Plokštės matmenys: Micro ATX
  • Atminties magistralė: DDR4 2133
  • Integruota vaizdo plokštė: Only with iGPU-ready CPU
  • SATA 3 Portai: 4
  • USB3.0 (3.1 Gen1) Uostas: 2
Pagrindinė informacija
Lizdas (Socket) LGA 1151
Procesoriaus (CPU) lizdas yra svarbus faktorius pasirenkant plokštę, šis lizdas turi būti tiksliai sujungiamas su procesoriumi, į kurį ruošiatės įmontuoti plokštę. Nežiūrint į tai, kad procesorius atitinka pagrindinės plokštės lizdą, būtina atsižvelgti į šio procesoriaus palaikymą. Kas sužinotumėte kokius procesorius palaiko pasirinkta pagrindinė plokštė, prašome apsilankyti pagrindinių plokščių gamintojo interneto svetainėje, susirasti konkrečios pagrindinės plokštės skyrių CPU support ir įsitikinti, kad šios plokštės specifikacija numato Jūsų procesoriaus palaikymą.
Mikroschemų magistralė (chipset) Intel H110

Mikroschemų magistralė yra svarbiausias pagrindinės plokštės pasirinkimo rodiklis (sistemos loginės mikroschemos arba įtampos pertvarkytojai). Nuo mikroschemų magistralės priklauso kokius procesorius, atmintis, prievadus ir kitus parametrus palaiko pagrindinė plokštė.

Kiekvienas lustas yra tiesiogiai susijęs su nustatyta procesoriaus platforma, kurios yra dalijamos pagal šeimas ar pagal procesoriaus prijungimo vietą.

Kad sužinotumėte, kokia mikroschemų magistralė tinka Jūsų procesoriui ir kitiems komponentams, prašome pasiklausi mūsų vadybininkų.
Plokštės matmenys Micro ATX

Pagrindinės plokštės fiziniai matmenys. siūlo ATX (pilno dydžio plokštė), mATX (micro ATX) (sumažinto dydžio plokštė) ir mini ATX dydžio pagrindines plokštes. ATX dydžio galima įntegruoti kompiuterio korpuse ir ATX, ir mATX pagrindines plokštes, bet mATX korpuse negalima įdėti ATX plokštės.

Plokštė ATX turi ne mažiau, kaip 3 atminties vietas serveryje ir ne mažiau kaip 5 lokalines vietas serveryje PCI, todėl šios plokštės gali sukurti labai funkcionaliai veikiantį galingą kompiuterį. Tačiau namuose ar darbui biure tiek daug vietų serveryje visiškai nereikia, todėl tiks ir microATX.

Pagrindinės plokštės maitinimo bloko sujungėjas yra srovės šaltinio lizdas, kuris šiuo metu yra ATX ir ATX2.0 standartų. ATX yra senesnis standartas su 20pin sujungėju (20 "kojelės"), o ATX2.0 papildomai turi 4pin (20+4). ATX standarto pagrindinė plokštė gali dirbti su ATX2.0 maitinimo bloku (PSU), o ATX2.0 standarto pagrindinei plokštei reikia ATX2.0 maitinimo bloko.

Form-faktorius turi rekomendacinį pobūdį. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar korpuso dydis atitinka pagrindinės plokštės dydį ir maitinimo bloko sujungimą.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Atminties tipas : DDR4
Atminties slotai 2
Prieinamų atminties vietų serveryje skaičius nurodo, kiek atminties modulių (plokščių) galima įdiegti pagrindinėje plokštėje.
Atminties magistralė DDR4 2133

Operatyvinės atminties magistralė nusako, kokio tipo operatyvinę atmintį palaiko atitinkama pagrindinė plokštė.

Magistralės žymoje yra atminties tipas DDRII arba DDRIII, bei maksimalus atminties takto dažnis, kurį palaiko pagrindinė plokštė. Svarbiausias rodiklis yra atminties tipas, nes įvairių tipų atmintys labai skiriasi, todėl DDRIII atminties negalima naudoti pagrindinėje plokštėje su DDRII atminties palaikymu (išskyrus tuos atvejus, kai pagrindinė plokštė palaiko abu atminties tipus)i Be to, pagrindinė plokštė, kuri turi 800Mhz DDRII atmintį galai dirbti su DDII667 ir DDRII533 atminties greičiais. Pagrindinė plokštė su atminties magistralės greičiu, kuris yra žemesnis už atminties modulio greitį, galės dirbti ne greičiau, nei nurodytas magistralės greitis, t.y. jei pagrindinės plokštės atminties magistralė yra DDRII667, tada įdiegus DDRII800 atmintį ji veiks DDRII667 greičiu.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokščių lizdai PCI-EXPRESS
VGA port, arba vaizdo kortelės priedas. VGA prievadas turi sutapti su jūsų vaizdo kortelės prievado specifikacija. Senesnės vaizdo kortelės turi AGP prievadą, naujos vaizdo kortelės gaminamos su PCI-EXPRESS (PCI-E) prievadu. AGP ir PCI-Express vaizdo kortelės nėra viena kitą pakeičiančios. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar vaizdo kortelės prievadas atitinka pagrindinę plokštę ir vaizdo plokštė.
Integruota vaizdo plokštė Only with iGPU-ready CPU

Parametras, kuris nusako, ar pagrindinėje plokštėje yra integruota vaizdo kortelė. Integruota vaizdo kortelė tinka darbui su biuro programine įranga, internetu, filmų žiūrėjimui ir paprastų žaidimų žaidimui. Jei pageidaujate naudoti grafines programas, žaisti 3D žaidimus ir žiūrėti 3D animaciją, Jums reikės papildomos vaizdo kortelės.

Integruota vaizdo kortelė naudoja pagrindinėje plokštėje integruotos operatyvinės atminties dalį, todėl, Jei Jūsų pagrindinėje plokštėje yra 1Gb atmintis, ir pagrindinės plokštės vaizdo kortelės nustatymuose yra nurodyta užimti 256mb, tada operacinė sistema parodys prieinamą atminties apimtį maždaug 700 Mb.
Prieš įsigydami pagrindinę plokštę su integruota vaizdo kortele, įsitikinkite, ar joje yra papildomas vaizdo kortelės prievadas tolesniems patobulinimams, jei tokių pririektų.

SLI/Crossfire parama Nėra
Nvidia SLI/ATI crossfire palaikymas suteikia galimybę prijungti dvi identiškas vaizdo korteles, grafinės galios padidinimui 3D žaidimuose. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę su SLI/Crossfire, įsitikinkite, ar Jūsų vaizdo kortelė (s) palaiko SLI, ar Crossfire režimą.
Prisijungimo vietos ir įranga
M.2 uostai : 0
PCI portas 0
PCI prievadai yra labai paplitęs kompiuterio funkcijų papildomomis kortelėmis papildymo būdas (garso, tinklo, komunikacijų, vaizdo stebėjimo ir t.t.). Naujose plokštėse, PCI-EXpress standartų dėka yra nedidelis PCI praplatinančių prievadų skaičius, todėl prieš pirkdami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar PCI prievadų skaičius leidžia integruoti visas Jums reikalingas PCI korteles.
SATA 1/2 Portai 0
Šiuo metu dominuojantis standartas kietųjų diskų prijungimui yra SATA (Serial ATA). Prie vieno SATA prievado galima prijungti vieną SATA kietąjį diską, arba SATA DVD įrenginį. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar SATA prievadų skaičius leis Jums prijungti visus reikalingus SATA diskus.
SATA 3 Portai : 4
SATA Express uostai : 0
USB 2.0 Portai : 4
USB3.0 (3.1 Gen1) Uostas : 2
USB3.1 (Gen2) Uostas : 0
D-Sub : 1
DVI : 1
HDMI : 0
DisplayPort : 0
Integruota garso kortelė : Realtek ALC887
Belaidės jungtys
Iebūvēts Wi-Fi : Nėra
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Asus H110M-K
Additional features - 128 MB Flash ROM
Additional features - ACPI 5.0
Additional features - Ai Charger
Additional features - AI Suite 3
Additional features - ASUS CrashFree BIOS 3
Additional features - ASUS DRAM Overcurrent Protection
Additional features - ASUS EZ Flash 3
Additional features - ASUS Fan Xpert
Additional features - ASUS LANGuard
Additional features - ASUS Overvoltage Protection
Additional features - ASUS Stainless-Steel Back I/O
Additional features - ASUS UEFI BIOS EZ Mode
Additional features - Dimensions: 226 x 183 mm
Additional features - DMI3.0
Additional features - Intel Extreme Memory Profile
Additional features - Mobo Connect
Additional features - Multi-language Bios
Additional features - PnP
Additional features - PXE
Additional features - SM BIOS 3.0
Additional features - Supports Intel 14 nm CPU
Additional features - Supports Intel Turbo Boost Technology 2.0
Additional features - UEFI AMI Bios
Additional features - USB 3.0 Boost
Additional features - WfM2.0
Additional features - WOL by PME
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 2 x USB 2.0 (internal)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 2 x USB 3.0 (internal)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 2 x USB 3.0 (rear)
Additional infor. about USB 2.0/3.0/3.1/3.2 port - 4 x USB 2.0 (rear)
Audio - HD Audio (8-channel)
Back panel I/O ports > DVI-D ports quantity - 1
Back panel I/O ports > Ethernet LAN (RJ-45) ports - 1
Back panel I/O ports > Headphone outputs - 1
Back panel I/O ports > Microphone in - Yes
Back panel I/O ports > PS/2 ports quantity - 2
Back panel I/O ports > USB 2.0 ports quantity - 4
Back panel I/O ports > USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity - 2
Back panel I/O ports > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
BIOS > ACPI version - 5.0
BIOS > BIOS memory size - 16 MB
BIOS > BIOS type - UEFI AMI
BIOS > Clear CMOS jumper - Yes
Bluetooth - No
Built-in sound system - Realtek ALC887
category - Mainboards Intel Mainboards
Category - Root/Electronics/PC parts/Motherboards
Chipset producer - Intel
Chipset type - H110
Chipset Type - Intel H110 Express
code - 90MB0PH0-M0EAY0
Code - 90MB0PH0-M0EAY0
Compatible Processors - Pentium, Celeron, Core i5, Core i3, Core i7
CPU socket - 1151
Dane techniczne: chipset płyty głównej - Intel H110
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata
Dane techniczne: Producent - Asus
Dane techniczne: przeznaczenie - Intel
Description - ASUS H110M-K LGA1151 microATX
description - ASUS LANGuard is hardware-level networking protection that employs signal-coupling technology and premium anti-EMI surface-mounted capacitors ensuring a more reliable connection and better throughput, plus electrostatically-guarded and surge-protected components for greater tolerance to static electricity and improved protection against surges.An exclusive circuit design with built-in voltage regulators to protect your chipset, connectivity ports, and audio codecs from damage caused by unexpected high-level voltages from unstable or inferior power supplies.Onboard resettable fuses prevent overcurrent and short-circuit damage. This extends beyond I/O ports to DRAM to safeguard the lifespan of both your system and connected devices.ASUS-exclusive DIGI+ VRM intelligently delivers power to the processor based on real-time demands, reducing energy waste and improving system stability.With DDR4, you'll accelerate memory frequencies up to an incredible to 2133MHz! And ASUS works with almost every DDR4 memory vendor, so you're assured the best compatibility.Exclusive Fan Xpert ensures every fan achieves the best balance of cooling performance and low noise - and with the 100 series boards and their hardware-level 4-pin/3-pin PWM/DC mode for case fans, a simple BIOS adjustment lets you run your case fan in PWM/DC. Fan Xpert even includes Auto-Tuning mode to scan and detect all fan characteristics for single-click customization!
Design > Form factor - mATX 22.6 cm x 18.3 cm
Design > Number of expansion slots - 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode, gray).2 x PCIe 2.0 x1
Display connectors - VGA (D-Sub), DVI-D
Dźwięk: zintegrowana karta dźwiękowa - tak
EAN - 4712900263374
ean - 4712900263374
EANCode - 4712900263374
Eans - 4712900263374
Expansion slots > PCI Express x1 (Gen 2.x) slots - 2
Expansion slots > PCI Express x16 (Gen 3.x) slots - 1
Fan connectors (4-Pin PWM) - 2x
feature - 3X corrosion-resistance for greater durability
feature - Advanced hardware safeguards
feature - Dedicated CPU and case fan controls
feature - Effortless PCI Express component removal
feature - Make your memory go faster
feature - Precision control for stable power
feature - Pumped-up throughput
feature - Short-circuit damage prevention
feature - World-class circuit-protecting power design
Format - Micro ATX
Graphics > Discrete graphics adapter model - Integrated Graphics Processor Intel HD Graphics support.Multi-VGA output support: DVI-D/RGB ports.Supports DVI-D with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz.Supports RGB with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz.Maximum shared memory of 1024 MB.Supports Intel InTru 3D, Quick Sync Video, Clear Video HD Technology, Insider
Graphics > Graphics adapter family - Integrated Graphics Processor Intel HD Graphics support.Multi-VGA output support: DVI-D/RGB ports.Supports DVI-D with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz.Supports RGB with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz.Maximum shared memory of 1024 MB.Supports Intel InTru 3D, Quick Sync Video, Clear Video HD Technology, Insider
Graphics > Maximum graphics adapter memory - 1024 MB
Gross weight - 0.74 kg
Height - 56.000000000
Integrated graphic card type - Intel HD graphics
Integrated VGA system on the mainboard - Yes
Internal I/O > ATX Power connector (24-pin) - Yes
Internal I/O > CPU fan connector - Yes
Internal I/O > Front panel audio connector - Yes
Internal I/O > Number of chassis fan connectors - 1
Internal I/O > Number of COM connectors - 1
Internal I/O > Number of EATX power connectors - 1
Internal I/O > Number of SATA III connectors - 4
Internal I/O > S/PDIF out connector - Yes
Internal I/O > Supported hard disk drive interfaces - Serial ATA III
Internal I/O > USB 2.0 connectors - 1
Internal I/O > USB 3.0 (3.1 Gen 1) connectors - 1
Komunikacja: zintegrowana karta sieciowa - tak
LAN - Gigabit Ethernet
LAN controller - Yes
Length - 258.000000000
Link - https://www.asus.com/Motherboards/H110M-K/
LongDesc - ASUS H110M-K LGA1151 H110 2DDR4(Dual Channel) maxRAM 32GB 1 x D-Sub + 1 x DVI microATX
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90MB0PH0-M0EAY0
ManufacturerPartNumber - 90MB0PH0-M0EAY0
Max Allocated RAM Size - 1024 MB
Max RAM Size - 32 GB
max. Memory - 32 GB
Maximal memory size - 32 GB
Maximal number of Serial ATA devices - 4 Pcs
Memory > Internal memory - 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 2133 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory.Dual Channel Memory Architecture. Supports Intel Extreme Memory Profile (XMP).Hyper DIMM support is subject to the physical characteristics of individual CPUs GB
Memory > Maximum internal memory - 32 GB
Memory > Memory channels - Dual
Memory > Memory slots - 2
Memory > Memory slots type - DIMM
Memory > Non-ECC - Yes
Memory > Supported memory clock speeds - 2133 MHz
Memory > Supported memory types - DDR4-SDRAM
Memory > Unbuffered memory - Yes
Memory bus frequency - 2133 MHz
Memory slots - 2x
Memory type - DDR4
More info - www.asus.com [LINK]
Motherboard Chipset - Intel H110
Motherboard form factor - Micro-ATX
Name - ASUS H110M-K
Name - Asus H110M-K Processor family Intel, Processor socket LGA1151, DDR4-SDRAM, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces Serial ATA III, Chipset Intel H, Micro ATX
name - ASUS H110M-K, Intel H110 Mainboard - Sockel 1151
Networking > Ethernet interface type - Gigabit
Networking > Ethernet LAN - Yes
Networking > LAN controller - Realtek RTL8111H
Number of DDR4 slots - 2
Number of processor slots - 1
Other features > Compatible operating systems - Windows 10 , 64bit,Windows 8.1 , 64bit,Windows 7 , 32bit/64bit
Other features > Expansion slots - 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode, gray).2 x PCIe 2.0 x1
Other features > I/O ports - 1 x PS/2 keyboard (purple),1 x PS/2 mouse (green),1 x DVI-D,1 x D-Sub,1 x LAN (RJ45) port(s),2 x USB 3.0 (blue) Type-A,4 x USB 2.0,3 x Audio jack(s)
Other features > I/O ports - 1 x USB 3.0 connector(s) support(s) additional 2 USB 3.0 port(s) (19-pin),1 x USB 2.0 connector(s) support(s) additional 2 USB 2.0 port(s),1 x COM port(s) connector(s),4 x SATA 6Gb/s connector(s),1 x CPU Fan connector(s) (1 x 4 -pin),1 x Chassis Fan connector(s) (1 x 4 -pin),1 x S/PDIF out header(s),1 x 24-pin EATX Power connector(s),1 x 4-pin ATX 12V Power connector(s),1 x Front panel audio connector(s) (AAFP),1 x System panel(s),1 x Clear CMOS jumper(s),1 x 14-1 pin TPM connector
Other features > Special features - ASUS 5X Protection II:ASUS LANGuard - 2.5X higher surge tolerance,ASUS Overvoltage Protection - World-class circuit-protecting power design,ASUS DIGI+ VRM - 5 Phase digital power design,ASUS DRAM Overcurrent Protection - Prevents damage from short circuits,ASUS Stainless-Steel Back I/O - 3X corrosion-resistance for greater durability.ASUS EPU:EPU.ASUS Exclusive Features:AI Suite 3,Ai Charger, Anti-Surge,USB 3.0 Boost,Disk Unlocker,Mobo Connect,PC Cleaner.ASUS Quiet Thermal Solution:Stylish Fanless Design Heat-sink solution,ASUS Fan Xpert.ASUS EZ DIY:ASUS CrashFree BIOS 3,ASUS EZ Flash 3,ASUS UEFI BIOS EZ Mode,Push Notice.ASUS Q-Design:ASUS Q-Slot,ASUS Q-DIMM, Media Streamer
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 250.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 52.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 230.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 201.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 15.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.20 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging content > Drivers included - Yes
Packaging content > Resource CD - Drivers.ASUS Utilities.EZ Update.Anti-virus software (OEM version)
Packaging data > Package type - User's manual.I/O Shield.2 x SATA 6Gb/s cable(s).1 x Supporting DVD
Pamięć: dwukanałowa obsługa pamięci - tak
Pamięć: ilość gniazd pamięci - 2 szt.
Pamięć: maks. pojemność pamięci - 32 GB
Pamięć: obsługiwana pamięć - DDR4
Pamięć: rodzaj obsługiwanej pamięci - DIMM (do PC)
Pamięć: typ obsługiwanej pamięci - DDR4-2133 (PC4-17000)
PartNumber - 90MB0PH0-M0EAY0
PCIe (2.0) x1 - 2x
PCIe (3.0) x16 (mechanical) - 1x
Performance > Audio output channels - 7.1
Performance > Audio system - HD
Performance > Chipset - Intel H
Performance > Component for - PC
Performance > Intel Extreme Memory Profile (XMP) - Yes
Performance > Motherboard chipset - Intel H110
Performance > Motherboard chipset family - Intel
Performance > Motherboard form factor - Micro ATX
Performance > Windows operating systems supported - Windows 10 Education
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Procesor: gniazdo procesora - Socket 1151
Procesor: maks. ilość obsługiwanych procesorów - 1
Procesor: obsługiwane typy procesorów - Intel Celeron
Procesor: obsługiwane typy procesorów - Intel Core i3-6XXX
Procesor: obsługiwane typy procesorów - Intel Core i3-7XXX
Procesor: obsługiwane typy procesorów - Intel Core i5-6XXX
Procesor: obsługiwane typy procesorów - Intel Core i5-7XXX
Procesor: obsługiwane typy procesorów - Intel Core i7-6XXX
Procesor: obsługiwane typy procesorów - Intel Core i7-7XXX
Procesor: obsługiwane typy procesorów - Intel Pentium
Processor > Compatible processor series - Celeron, Core i3, Co
Processor > Graphics processor - Integrated Graphics Processor Intel HD Graphics support.Multi-VGA output support: DVI-D/RGB ports.Supports DVI-D with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz.Supports RGB with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz.Maximum shared memory of 1024 MB.Supports Intel InTru 3D, Quick Sync Video, Clear Video HD Technology, Insider
Processor > Processor family - Intel
Processor > Processor socket - LGA1151
Processor producer - Intel
Processor Socket - 1 x LGA1151 Socket
Processor socket type - LGA1151
Processor special features > Intel Clear Video Technology - Yes
Processor special features > Intel Insider - Yes
Processor special features > Intel InTru 3D Technology - Yes
Processor special features > Intel Quick Sync Video Technology - Yes
Processor special features > Intel Turbo Boost Technology - 2.0
Processor type - Core i3 (6th gen)
Processor type - Core i3 (7th gen)
Processor type - Core i5 (7th gen)
Processor type - Core i7 (6th gen)
Processor type - Core i7 (7th gen)
Processor type - Intel Celeron (7th gen)
Processor type - Intel Core (6th gen)
Processor type - Intel Core (7th gen)
Processor type - Intel Pentium (7th gen)
Producer - Asus
Producer product name - H110M-K
ProducerCode - H110M-K
Product Description - ASUS H110M-K - motherboard - micro ATX - LGA1151 Socket - H110
Product Type - Motherboard - micro ATX
productName - ASUS H110M-K micro ATX LGA1151 Socket H110 USB 3.0 Gigabit LAN embedded graphics card central unit required
Protocols > Management protocols - WfM 2.0, DMI 3.0, WOL by PME, PXE
PS/2 connectors - 2
QPI/DMI bus frequency - 8 GT/s
RAM Supported - 2 DIMM slots - DDR4, non-ECC, unbuffered
RJ-45 (LAN) Ports - 1x
SATA 6G internal - 4x
Serial ATA Hard Disks interface speed - 600 MB/s
ShortDescription - Socket 1151 | Chipset Intel H110 | DDR4 |
Slot PCI-E 16x - 1
Slot PCI-E 1x - 2
Storage > Storage drive capacity - 4 x SATA 6Gb/s port(s), gray GB
Storage > Total storage capacity - 4 x SATA 6Gb/s port(s), gray GB
Storage Ports - 4 x SATA-600
Supported Hyper-Threading technology - Yes
Supports VGA systems integrated in the processors - Yes
Technical details > Net weight - 0.54 kg
Technical details > Type - Motherboard
Technical details > Warranty - 3 years warranty year(s)
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Type of +12V electric plug - P4 (4-pin)
Type of ATX power supply connector - 24-pin
Type of integrated network adapter - 10/100/1000 Mbit/s
Type of memory - Non-ECC
Type of memory - Unbuffered
USB / FireWire Ports - USB 3.0 2 x USB 3.0 + 4 x USB 2.0 + (2 x USB 3.0 + 2 x USB 2.0 via headers)
USB 2.0 connectors - 6
USB 3.0 connectors - 4
USB 3.0 external - 2x
USB 3.0 internal - 2x
Video connectors on back panel - 1 x DVI
Video connectors on back panel - 1 x VGA
Warranty - 36
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 0.725000000
Weight & dimensions > Depth - 18.3 cm
Weight & dimensions > Width - 22.6 cm
Width - 229.000000000
Wifi - no
Wireless network card - No
Wymiary: standard płyty - micro-ATX
Wymiary: szerokość - 226 mm
Wymiary: wysokość - 183 mm
Złącza: kontrolery - USB 2.0
Złącza: kontrolery - USB 3.0
Złącza: wtyczka zasilania - ATX 24pin
Złącza: złącza dla dysków i napędów - 4 x Serial ATA III
Złącza: złącza na płycie głównej - 1 x Audio
Złącza: złącza na tylnym panelu - 1 x DVI-D
Złącza: złącza na tylnym panelu - 1 x RJ45
Złącza: złącza na tylnym panelu - 1 x VGA
Złącza: złącza na tylnym panelu - 2 x PS/2
Złącza: złącza na tylnym panelu - 2 x USB 3.0
Złącza: złącza na tylnym panelu - 4 x USB
Złącza: złącza na tylnym panelu - Audio
Złącza: złącza PCI-E (liczba slotów) - 1 x PCI-Express x16
Złącza: złącza PCI-E (liczba slotów) - 2 x PCI-Express x1
  -
56,22 €
Asus H110M-K
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos