Gigabyte GA-H110M-H

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 161355 Prekės kodas: GA-H110M-H
Biure 1 vnt.
Garantija: 3 metai
42,35 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Lizdas (Socket): LGA 1151
  • Mikroschemų magistralė (chipset): Intel H110
  • Plokštės matmenys: Micro ATX
  • Atminties magistralė: DDR4 2400
  • Integruota vaizdo plokštė: Only with iGPU-ready CPU
  • SATA 3 Portai: 4
  • USB3.0 (3.1 Gen1) Uostas: 2
Pagrindinė informacija
Lizdas (Socket) LGA 1151
Procesoriaus (CPU) lizdas yra svarbus faktorius pasirenkant plokštę, šis lizdas turi būti tiksliai sujungiamas su procesoriumi, į kurį ruošiatės įmontuoti plokštę. Nežiūrint į tai, kad procesorius atitinka pagrindinės plokštės lizdą, būtina atsižvelgti į šio procesoriaus palaikymą. Kas sužinotumėte kokius procesorius palaiko pasirinkta pagrindinė plokštė, prašome apsilankyti pagrindinių plokščių gamintojo interneto svetainėje, susirasti konkrečios pagrindinės plokštės skyrių CPU support ir įsitikinti, kad šios plokštės specifikacija numato Jūsų procesoriaus palaikymą.
Mikroschemų magistralė (chipset) Intel H110

Mikroschemų magistralė yra svarbiausias pagrindinės plokštės pasirinkimo rodiklis (sistemos loginės mikroschemos arba įtampos pertvarkytojai). Nuo mikroschemų magistralės priklauso kokius procesorius, atmintis, prievadus ir kitus parametrus palaiko pagrindinė plokštė.

Kiekvienas lustas yra tiesiogiai susijęs su nustatyta procesoriaus platforma, kurios yra dalijamos pagal šeimas ar pagal procesoriaus prijungimo vietą.

Kad sužinotumėte, kokia mikroschemų magistralė tinka Jūsų procesoriui ir kitiems komponentams, prašome pasiklausi mūsų vadybininkų.
Plokštės matmenys Micro ATX

Pagrindinės plokštės fiziniai matmenys. siūlo ATX (pilno dydžio plokštė), mATX (micro ATX) (sumažinto dydžio plokštė) ir mini ATX dydžio pagrindines plokštes. ATX dydžio galima įntegruoti kompiuterio korpuse ir ATX, ir mATX pagrindines plokštes, bet mATX korpuse negalima įdėti ATX plokštės.

Plokštė ATX turi ne mažiau, kaip 3 atminties vietas serveryje ir ne mažiau kaip 5 lokalines vietas serveryje PCI, todėl šios plokštės gali sukurti labai funkcionaliai veikiantį galingą kompiuterį. Tačiau namuose ar darbui biure tiek daug vietų serveryje visiškai nereikia, todėl tiks ir microATX.

Pagrindinės plokštės maitinimo bloko sujungėjas yra srovės šaltinio lizdas, kuris šiuo metu yra ATX ir ATX2.0 standartų. ATX yra senesnis standartas su 20pin sujungėju (20 "kojelės"), o ATX2.0 papildomai turi 4pin (20+4). ATX standarto pagrindinė plokštė gali dirbti su ATX2.0 maitinimo bloku (PSU), o ATX2.0 standarto pagrindinei plokštei reikia ATX2.0 maitinimo bloko.

Form-faktorius turi rekomendacinį pobūdį. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar korpuso dydis atitinka pagrindinės plokštės dydį ir maitinimo bloko sujungimą.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Atminties tipas : DDR4
Atminties slotai 2
Prieinamų atminties vietų serveryje skaičius nurodo, kiek atminties modulių (plokščių) galima įdiegti pagrindinėje plokštėje.
Atminties magistralė DDR4 2400

Operatyvinės atminties magistralė nusako, kokio tipo operatyvinę atmintį palaiko atitinkama pagrindinė plokštė.

Magistralės žymoje yra atminties tipas DDRII arba DDRIII, bei maksimalus atminties takto dažnis, kurį palaiko pagrindinė plokštė. Svarbiausias rodiklis yra atminties tipas, nes įvairių tipų atmintys labai skiriasi, todėl DDRIII atminties negalima naudoti pagrindinėje plokštėje su DDRII atminties palaikymu (išskyrus tuos atvejus, kai pagrindinė plokštė palaiko abu atminties tipus)i Be to, pagrindinė plokštė, kuri turi 800Mhz DDRII atmintį galai dirbti su DDII667 ir DDRII533 atminties greičiais. Pagrindinė plokštė su atminties magistralės greičiu, kuris yra žemesnis už atminties modulio greitį, galės dirbti ne greičiau, nei nurodytas magistralės greitis, t.y. jei pagrindinės plokštės atminties magistralė yra DDRII667, tada įdiegus DDRII800 atmintį ji veiks DDRII667 greičiu.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokščių lizdai PCI-EXPRESS
VGA port, arba vaizdo kortelės priedas. VGA prievadas turi sutapti su jūsų vaizdo kortelės prievado specifikacija. Senesnės vaizdo kortelės turi AGP prievadą, naujos vaizdo kortelės gaminamos su PCI-EXPRESS (PCI-E) prievadu. AGP ir PCI-Express vaizdo kortelės nėra viena kitą pakeičiančios. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar vaizdo kortelės prievadas atitinka pagrindinę plokštę ir vaizdo plokštė.
Integruota vaizdo plokštė Only with iGPU-ready CPU

Parametras, kuris nusako, ar pagrindinėje plokštėje yra integruota vaizdo kortelė. Integruota vaizdo kortelė tinka darbui su biuro programine įranga, internetu, filmų žiūrėjimui ir paprastų žaidimų žaidimui. Jei pageidaujate naudoti grafines programas, žaisti 3D žaidimus ir žiūrėti 3D animaciją, Jums reikės papildomos vaizdo kortelės.

Integruota vaizdo kortelė naudoja pagrindinėje plokštėje integruotos operatyvinės atminties dalį, todėl, Jei Jūsų pagrindinėje plokštėje yra 1Gb atmintis, ir pagrindinės plokštės vaizdo kortelės nustatymuose yra nurodyta užimti 256mb, tada operacinė sistema parodys prieinamą atminties apimtį maždaug 700 Mb.
Prieš įsigydami pagrindinę plokštę su integruota vaizdo kortele, įsitikinkite, ar joje yra papildomas vaizdo kortelės prievadas tolesniems patobulinimams, jei tokių pririektų.

SLI/Crossfire parama Nėra
Nvidia SLI/ATI crossfire palaikymas suteikia galimybę prijungti dvi identiškas vaizdo korteles, grafinės galios padidinimui 3D žaidimuose. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę su SLI/Crossfire, įsitikinkite, ar Jūsų vaizdo kortelė (s) palaiko SLI, ar Crossfire režimą.
Prisijungimo vietos ir įranga
M.2 uostai : 0
PCI portas 0
PCI prievadai yra labai paplitęs kompiuterio funkcijų papildomomis kortelėmis papildymo būdas (garso, tinklo, komunikacijų, vaizdo stebėjimo ir t.t.). Naujose plokštėse, PCI-EXpress standartų dėka yra nedidelis PCI praplatinančių prievadų skaičius, todėl prieš pirkdami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar PCI prievadų skaičius leidžia integruoti visas Jums reikalingas PCI korteles.
SATA 1/2 Portai 0
Šiuo metu dominuojantis standartas kietųjų diskų prijungimui yra SATA (Serial ATA). Prie vieno SATA prievado galima prijungti vieną SATA kietąjį diską, arba SATA DVD įrenginį. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar SATA prievadų skaičius leis Jums prijungti visus reikalingus SATA diskus.
SATA 3 Portai : 4
USB 2.0 Portai : 2
USB3.0 (3.1 Gen1) Uostas : 2
USB3.1 (Gen2) Uostas : 0
D-Sub : 1
DVI : 0
HDMI : 1
DisplayPort : 0
Integruota garso kortelė : Realtek ALC887
Belaidės jungtys
Iebūvēts Wi-Fi : Nėra
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Gigabyte GA-H110M-H
Architecture Features - Intel Turbo Boost Technology 2.0
Audio Chipset - Realtek ALC887
Audio Integrated - yes
Audio Interface - 1 (3.5-mm minijack) ( x 3)
Audio Output Mode - 7.1 Channel Surround
BIOS Features - Multi-language BIOS PnP 1.0a Support UEFI SMBIOS 2.7 Support 64Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support ACPI 5.0 Support
BIOS Type - AMI
Box Weight Brutto (kg) - 0.8 kg
Chipset - Intel H110
Code - GA-H110M-H
Compliant Audio Standards - High Definition Audio ELNA Premium Audio Capacitors
CPU Maximum Quantity Supports - 1
CPU Socket Standard - Socket 1151
Data Link Protocol Supports - Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
Device Location - Integrated
EAN - 4719331847210
Form Factor - Micro ATX
Gross weight - 0.66 kg
HDMI - 1 (HDMI (Type A))
Height (mm) - 226 mm
Included Accessories - I/O Shield
LAN - 1 (RJ-45)
LAN Integrated - yes
Link - https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-H110M-H-rev-10#ov
Maximum Installable System Memory Storage Capacity - 32 GB
Memory > Memory slots - 2
Memory > Supported memory types - DDR4 DIMM
Memory Features - Two DDR Channels Unbuffered XMP 2.0
Memory Form Factor - DIMM 288-pin
Memory Slot Total Quantity - 2
Memory Speed - 2133MHz(PC4-17000)
Memory Type - DDR4 SDRAM
Name - Gigabyte GA-H110M-H (rev. 1.0) Processor family Intel, Processor socket LGA1151, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Chipset Intel H, Micro ATX
Pack Weight Brutto (kg) - 0.8 kg
Pack Weight Netto (kg) - 0.8 kg
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 235.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 55.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 265.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 240.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 15.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.10 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Package Type - Retail
Packs in Box - 1
PCI Express 2.0 x1 Slot Quantity - 2
PCI Express 3.0 x16 Slot Quantity - 1
Performance > Chipset - Intel H
Performance > Motherboard form factor - Micro ATX
Pieces in pack - 1
Power Connectors Type - 24+4 pin
Processor > Compatible processor series - 7th/6th Generation Intel Core i7 processors/Intel Core i5 processors/Intel Core i3 processors/Intel Pentium processors/Intel Celeron processors
Processor > Processor family - Intel
Processor > Processor socket - LGA1151
Producer product name - GA-H110M-H (rev. 1.0)
ProductCard - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=161118140501192747&THEME=asbis&LANG=lv
ProductCategory - Pamatplates
ProductCode - GA-H110M-H
ProductDescription - GIGABYTE Main Board Desktop Intel  H110 (S1151, 2xDDR4, Realtek ALC887, 10/100/1000 Mbit, 1xPCIEX16, 2xPCIEX1, 4xSATA 6Gb/s, 2xPS/2, 1xD-Sub, 1xHDMI, 2xUSB3.0, 2xUSB2.0, 1xRJ-45) mATX, Retail
ProductType - Main Board Desktop
Provides Error Checking Method - non-ECC
PS/2 - 2
Retail Packaging Net Weight Carton - 0.8 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic - 0.8 kg
SATA Controller Interface Type - Serial ATA III/600
SATA III - 4
Storage Controller Form Factor - integrated
Storage Controller Type - SATA III
Supports Central Processor Unit - Intel Celeron Intel Pentium Intel Core i5 Intel Core i3 Intel Core i7
Technical details > Net weight - 0.56 kg
Technical details > Other features - Ultra Durable
USB2.0 - 2 (4-pin USB (type A))
USB3.0 - 2 (USB 3.0 (type A))
Vendor - GIGABYTE
VGA - 1 (15-pin DB)
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty Products returnable - Yes
Warranty Term (month) - 36 month(s)
Warranty validation Criteria - Serial Number
Width (mm) - 174 mm
42,35 €
Gigabyte GA-H110M-H
Visos kategorijos