MSI PRO Z690-A DDR4

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 775930 Prekės kodas: PRO Z690-A DDR4
Sandėlyje 21 vnt.
Garantija: 3 metai
221,12 €
Pristatymo būdai Pristatymas
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių pašto) 3,99 €: antradienis, 14.12.2021
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Lizdas (Socket): LGA 1700
  • Mikroschemų magistralė (chipset): Intel Z690
  • Plokštės matmenys: ATX
  • Atminties magistralė: DDR4 3200 (OC 5200)
  • Integruota vaizdo plokštė: Only with iGPU-ready CPU
  • SATA 3 Portai: 6
  • USB3.0 (3.1 Gen1) Uostas: 2
Pagrindinė informacija
Lizdas (Socket) LGA 1700
Procesoriaus (CPU) lizdas yra svarbus faktorius pasirenkant plokštę, šis lizdas turi būti tiksliai sujungiamas su procesoriumi, į kurį ruošiatės įmontuoti plokštę. Nežiūrint į tai, kad procesorius atitinka pagrindinės plokštės lizdą, būtina atsižvelgti į šio procesoriaus palaikymą. Kas sužinotumėte kokius procesorius palaiko pasirinkta pagrindinė plokštė, prašome apsilankyti pagrindinių plokščių gamintojo interneto svetainėje, susirasti konkrečios pagrindinės plokštės skyrių CPU support ir įsitikinti, kad šios plokštės specifikacija numato Jūsų procesoriaus palaikymą.
Mikroschemų magistralė (chipset) Intel Z690

Mikroschemų magistralė yra svarbiausias pagrindinės plokštės pasirinkimo rodiklis (sistemos loginės mikroschemos arba įtampos pertvarkytojai). Nuo mikroschemų magistralės priklauso kokius procesorius, atmintis, prievadus ir kitus parametrus palaiko pagrindinė plokštė.

Kiekvienas lustas yra tiesiogiai susijęs su nustatyta procesoriaus platforma, kurios yra dalijamos pagal šeimas ar pagal procesoriaus prijungimo vietą.

Kad sužinotumėte, kokia mikroschemų magistralė tinka Jūsų procesoriui ir kitiems komponentams, prašome pasiklausi mūsų vadybininkų.
Plokštės matmenys ATX

Pagrindinės plokštės fiziniai matmenys. siūlo ATX (pilno dydžio plokštė), mATX (micro ATX) (sumažinto dydžio plokštė) ir mini ATX dydžio pagrindines plokštes. ATX dydžio galima įntegruoti kompiuterio korpuse ir ATX, ir mATX pagrindines plokštes, bet mATX korpuse negalima įdėti ATX plokštės.

Plokštė ATX turi ne mažiau, kaip 3 atminties vietas serveryje ir ne mažiau kaip 5 lokalines vietas serveryje PCI, todėl šios plokštės gali sukurti labai funkcionaliai veikiantį galingą kompiuterį. Tačiau namuose ar darbui biure tiek daug vietų serveryje visiškai nereikia, todėl tiks ir microATX.

Pagrindinės plokštės maitinimo bloko sujungėjas yra srovės šaltinio lizdas, kuris šiuo metu yra ATX ir ATX2.0 standartų. ATX yra senesnis standartas su 20pin sujungėju (20 "kojelės"), o ATX2.0 papildomai turi 4pin (20+4). ATX standarto pagrindinė plokštė gali dirbti su ATX2.0 maitinimo bloku (PSU), o ATX2.0 standarto pagrindinei plokštei reikia ATX2.0 maitinimo bloko.

Form-faktorius turi rekomendacinį pobūdį. Prieš įsigyjant pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar korpuso dydis atitinka pagrindinės plokštės dydį ir maitinimo bloko sujungimą.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Atminties tipas : DDR4
Atminties slotai 4
Prieinamų atminties vietų serveryje skaičius nurodo, kiek atminties modulių (plokščių) galima įdiegti pagrindinėje plokštėje.
Atminties magistralė DDR4 3200 (OC 5200)

Operatyvinės atminties magistralė nusako, kokio tipo operatyvinę atmintį palaiko atitinkama pagrindinė plokštė.

Magistralės žymoje yra atminties tipas DDRII arba DDRIII, bei maksimalus atminties takto dažnis, kurį palaiko pagrindinė plokštė. Svarbiausias rodiklis yra atminties tipas, nes įvairių tipų atmintys labai skiriasi, todėl DDRIII atminties negalima naudoti pagrindinėje plokštėje su DDRII atminties palaikymu (išskyrus tuos atvejus, kai pagrindinė plokštė palaiko abu atminties tipus)i Be to, pagrindinė plokštė, kuri turi 800Mhz DDRII atmintį galai dirbti su DDII667 ir DDRII533 atminties greičiais. Pagrindinė plokštė su atminties magistralės greičiu, kuris yra žemesnis už atminties modulio greitį, galės dirbti ne greičiau, nei nurodytas magistralės greitis, t.y. jei pagrindinės plokštės atminties magistralė yra DDRII667, tada įdiegus DDRII800 atmintį ji veiks DDRII667 greičiu.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokščių lizdai PCI-EXPRESS
VGA port, arba vaizdo kortelės priedas. VGA prievadas turi sutapti su jūsų vaizdo kortelės prievado specifikacija. Senesnės vaizdo kortelės turi AGP prievadą, naujos vaizdo kortelės gaminamos su PCI-EXPRESS (PCI-E) prievadu. AGP ir PCI-Express vaizdo kortelės nėra viena kitą pakeičiančios. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar vaizdo kortelės prievadas atitinka pagrindinę plokštę ir vaizdo plokštė.
Integruota vaizdo plokštė Only with iGPU-ready CPU

Parametras, kuris nusako, ar pagrindinėje plokštėje yra integruota vaizdo kortelė. Integruota vaizdo kortelė tinka darbui su biuro programine įranga, internetu, filmų žiūrėjimui ir paprastų žaidimų žaidimui. Jei pageidaujate naudoti grafines programas, žaisti 3D žaidimus ir žiūrėti 3D animaciją, Jums reikės papildomos vaizdo kortelės.

Integruota vaizdo kortelė naudoja pagrindinėje plokštėje integruotos operatyvinės atminties dalį, todėl, Jei Jūsų pagrindinėje plokštėje yra 1Gb atmintis, ir pagrindinės plokštės vaizdo kortelės nustatymuose yra nurodyta užimti 256mb, tada operacinė sistema parodys prieinamą atminties apimtį maždaug 700 Mb.
Prieš įsigydami pagrindinę plokštę su integruota vaizdo kortele, įsitikinkite, ar joje yra papildomas vaizdo kortelės prievadas tolesniems patobulinimams, jei tokių pririektų.

Prisijungimo vietos ir įranga
M.2 uostai : 4
PCI portas 0
PCI prievadai yra labai paplitęs kompiuterio funkcijų papildomomis kortelėmis papildymo būdas (garso, tinklo, komunikacijų, vaizdo stebėjimo ir t.t.). Naujose plokštėse, PCI-EXpress standartų dėka yra nedidelis PCI praplatinančių prievadų skaičius, todėl prieš pirkdami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar PCI prievadų skaičius leidžia integruoti visas Jums reikalingas PCI korteles.
SATA 1/2 Portai 0
Šiuo metu dominuojantis standartas kietųjų diskų prijungimui yra SATA (Serial ATA). Prie vieno SATA prievado galima prijungti vieną SATA kietąjį diską, arba SATA DVD įrenginį. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar SATA prievadų skaičius leis Jums prijungti visus reikalingus SATA diskus.
SATA 3 Portai : 6
USB 2.0 Portai : 4
USB3.0 (3.1 Gen1) Uostas : 2
USB3.1 (USB 3.2 Gen2) Uostas : 2
D-Sub : 0
DVI : 0
HDMI : 1
DisplayPort : 1
Integruota garso kortelė : Realtek ALC897
Belaidės jungtys
Integruotas Wi-Fi : Nėra
Papildomas sertifikavimas
Accessories included -
ARTIKEL1 - PRO Z690-A DDR4 ATX
ARTIKEL2 - INTEL MB LGA1700
BIOS -
Brand - MSI
BrandPartCode - 911-7D25-002
Breite - 0
category - Mainboards Intel Mainboards
Category - Motherboards
Category - Root/Electronics/PC parts/Motherboards
Category Code - MBI
Chipset manufacturer - Intel
Chipset type - Intel Z690 Chipset
code - 7D25-002R
CPU socket - LGA1700
Description - Seria PRO pomaga użytkownikom pracować mądrzej, zapewniając wydajną i produktywną pracę. Płyty główne z serii PRO, charakteryzujące się stabilną funkcjonalnością i wysokiej jakości montażem, zapewniają nie tylko zoptymalizowane profesjonalne przepływy pracy, ale także mniej rozwiązywania problemów i trwałość.
Detailed data on disk/drive interfaces -
dimension depth - 65 mm
dimension height - 345 mm
Dimensions - 30.5 cm x 24.4 cm
dimension weight - 1506 g
dimension width - 270 mm
ean - 4719072886622
EANCode - 4719072886622
Eans - 4719072886622
Expansion slots - 1 x PCIe 3.0 x 1
Expansion slots - 3 x PCIe 3.0 x 16
Expansion slots - Number of M.2 (M) slots - 4
Expansion slots - PCI Express x1 slots - 1
Expansion slots - PCI Express x16 slots - 3
External connectors - 1 x Central Speaker / Subwoofer
External connectors - 1 x DisplayPort
External connectors - 1 x Flash BIOS Button
External connectors - 1 x HDMI
External connectors - 1 x Line In
External connectors - 1 x Line Out
External connectors - 1 x MIC
External connectors - 1 x PS/2 Keyboard/MouseCombo
External connectors - 1 x Rear Speaker
External connectors - 1 x RJ-45
External connectors - 1 x Side Speaker
External connectors - 1 x USB 3.1
External connectors - 1 x USB 3.1 Type-C
External connectors - 2 x USB 3.0
External connectors - 4 x USB 2.0
Features - Audio output channels - 5.1 channels
Features - Component for - PC
Features - Motherboard chipset - Intel Z690
Features - Motherboard chipset family - Intel
Features - Motherboard form factor - ATX
Features - Windows operating systems supported - Windows 10,Windows 11
Form factor - ATX
Gewicht - 0
Graphics -
GRUPPE1 - Memory & Processors
GRUPPE2 - Mainboard
GTIN - 4719072886622
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HERSTELLER - MSI
Hoehe - 0
HSTNUMMER - 7D25-002R
Integrated CPU - No
Internal I/O - Number of SATA III connectors - 6
Internal I/O - TPM connector - Y
Internal I/O - USB 2.0 connectors - 4
Internal I/O - USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors - 4
Internal I/O - USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors - 2
Laenge - 0
LongDesc - PRO series helps users work smarter by delivering an efficient and productive experience. Featuring stable functionality and high-quality assembly, PRO series motherboards provide not only optimized professional workflows but also less troubleshooting and longevity.
THERMAL SOLUTION FOR MORE CORES AND HIGHER PERFORMANCE
With more cores’ processors, thermal and power design is more important to make sure the temperature keeps lower. MSI extended PWM heatsink with 7W/mK thermal pad ensures even high-end processors to run in full speed with MSI motherboards.
HIGH-BANDWIDTH AND LOW-LATENCY NETWORK
2.5Gbps LAN provides incredible data transfer speed faster than general Gigabit LAN. This is a premium solution for demanding users.
14 + 1 +1 POWER DESIGN
Unleash and sustain maximum performance with an aggressive VRM design built with a total of 14 digital CPU power phases. Combining 2x 8-pin power connectors and exclusive Core Boost technology, PRO series motherboard is ready to sustain heavy daily work.
LongProductName - DDR4, Intel, LGA1700, PCI-E, M.2, USB
LongSummaryDescription - MSI PRO Z690-A DDR4. Processor manufacturer: Intel, Processor socket: LGA 1700, Compatible processor series: Intel® Core™ i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9. Supported memory types: DDR4-SDRAM, Maximum internal memory: 128 GB, Memory slots type: DIMM. Supported storage drive interfaces: M.2,SATA. Ethernet interface type: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN controller: Intel I225-V. Component for: PC, Motherboard form factor: ATX, Motherboard chipset family: Intel
Max. number of SATA devices - 6
Max memory size - 128 GB
Memory - Maximum internal memory - 128 GB
Memory - Memory channels - Dual-channel
Memory - Memory slots type - DIMM
Memory - Number of memory slots - 4
Memory - Supported memory clock speeds - 2133,2400,2666,2933,3300,3333,3400,3466,3600,3733,3800,4000,4200,4266,4400,4600,4800,5000,5066,5200 MHz
Memory - Supported memory types - DDR4-SDRAM
Memory type - DDR4
Model - PRO Z690-A DDR4 
Name - MSI PRO Z690-A DDR4
name - MSI Pro Z690-A DDR4, Intel Z690 Mainboard - Sockel 1700, DDR4
name - PRO Z690-A DDR4 s1700 4DDR4 DP/HDMI ATX
Network - Ethernet interface type - 2.5 Gigabit Ethernet
Network - Ethernet LAN - Y
Network - LAN controller - Intel I225-V
Network - Wi-Fi - N
Network interface - 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s
Network interface - 1x Intel I225-V 2.5Gbps LAN
Number of DDR4 slots - 4
Number of USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 ports - 6
Number of USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 ports - 3
Onboard connectors - 1 x 4pin CPU fan
Onboard connectors - 1 x 8pin 12V power
Onboard connectors - 1 x 24pin ATX zasilanie
Onboard connectors - 1 x Chassis intrusion header
Onboard connectors - 1 x Clear CMOS button
Onboard connectors - 1 x Front panel audio header
Onboard connectors - 1 x TPM header
Onboard connectors - 1 x USB C
Onboard connectors - 2 x System panel header
Onboard connectors - 2 x USB 2.0/1.1 header
Onboard connectors - 2 x USB 3.1
Onboard connectors - 4 x M.2
Onboard connectors - 6 x 4pin wentylator obudowy
Onboard connectors - 6 x SATA III 6Gb/s
Other information -
Processor - Compatible processor series - Intel® Core™ i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9
Processor - Processor manufacturer - Intel
Processor - Processor socket - LGA 1700
Processor family - Non-CPU
Producer - MSI
producer - MSI
ProducerCode - PRO Z690-A DDR4
ProductName - PRO Z690-A DDR4
RAID - Yes
Rear panel I/O ports - DisplayPorts quantity - 1
Rear panel I/O ports - Ethernet LAN (RJ-45) ports - 1
Rear panel I/O ports - HDMI ports quantity - 1
Rear panel I/O ports - USB 2.0 ports quantity - 4
Rear panel I/O ports - USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity - 2
Rear panel I/O ports - USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity - 2
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 35 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 27 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 1.51 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 6.5 cm
ShortDescription - Socket 1700| Chipset Intel Z690 | DDR4 |
ShortSummaryDescription - MSI PRO Z690-A DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Core™ i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Software -
Sound card -
Special functions -
Stck_Kart - 0
Stck_Pal - 0
Storage controllers - RAID levels - 0,1,5,10
Storage controllers - Supported storage drive interfaces - M.2,SATA
Storno - N
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows 11
Title - MSI PRO Z690-A DDR4 Intel Z690 LGA 1700 ATX
Unit Brutto Volume - 0.006143 cubm
Unit Gross Weight - 1.51 kg
URL - https://www.msi.com/Motherboard/PRO-Z690-A-DDR4/Overview
USB ports at back panel - 8
USB ports on motherboard - 9
vendpn - PRO Z690-A DDR4
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
`
221,12 €
MSI PRO Z690-A DDR4
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos