Prestigio MultiPad Visconte M Black, 11.6" IPS, Core M-5Y10c 0.8GHz, 4GB, 128GB SSD, 4G, Windows 10 Home

ID: 140598 / Prekės kodas: PMP1011MG4GBK / Ši prekė dabar neprieinama.
Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Įmontuota atmintis: 128GB SSD
  • Modelis: MultiPad Visconte M
  • Ekrano matmenys: 11.6"
  • Skiriamoji ekrano geba: 1920 x 1080
  • Ekrano panelės tipas: IPS
  • Procesorius: Core M-5Y10C
  • Operacinė sistema: Windows 10 Home
Aprašas
Siūlome įsigyti Prestigio planšetinį kompiuterį MultiPad Visconte M su 11.6" ekranu ir Core M-5Y10C 800MHz procesoriumi.
  • Planšetinio kompiuterio 11.6" IPS displėjaus dėka informacija įžiūrima ir didesniu kampu.
  • MultiPad Visconte M įmontuotas 3G modemas užtikrina bevielio tinklo sujungimą ir ten, kur nėra prieinamas Wi-Fi, naudojant mobilių operatorių SIM kortelę su aktyvizuotu duomenų prijungimu.
Pagrindinė informacija
Spalva : Juoda
Įmontuota atmintis 128GB SSD

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : < 900g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 11.6"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 1920 x 1080

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas IPS

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 2

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 800MHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius Core M-5Y10C

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 4GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Windows 10 Home

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 1
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Belaidės jungtys
4G : Yra
3G Yra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Ir
Bluetooth Yra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 6000 mAh

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
ProductCode - PMP1011MG4GBK
Vendor - PRESTIGIO
ProductType - PC Tablet Windows
ProductCategory - Tablets
ProductDescription - PRESTIGIO MultiPad Visconte M (11.6'', 1920x1080, Windows 10, Intel Core™ M-5Y10c, 4GB+128GB, 2.0 MP+5.0 MP, WIFI,3G,4G, 6000mAh, RU+US KB, Active Pen) Black
Image - https://www.it4profit.com/catalogimg/wic/1/PMP1011MG4GBK
ProductCard - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=150929063105462985&THEME=asbis&LANG=lv
Manufacturer Article - PMP1011MG4GBK
Manufacturer - PRESTIGIO
Product Type - PC Tablet
Series and Family - MultiPad Visconte M
Features - Accelerometer, GPS
External Color - Black
Package Type - Retail
CPU - INTEL Core M-5Y10c Processor
CPU Internal Clock Rate - up to 2.00 GHz
CPU Core Quantity - 2
GPU - Intel HD 5300
GPU Speed - 300Mhz
Display Size - 11.6"
Display Resolution - 1920x1080
Display Technology - IPS LCD
Display Features - Capacitive Multi-touch Screen
Screen rotation - G-Sensor
Internal Memory Size - 128 GB
Installed RAM Storage Capacity - 4GB LPDDR3
Flash Card - Supported Micro SD/Micro SDHC Card
Phone Technology - 4G
Download/Upload Speed - 100Mbps/50Mbps
Phone Protocols - LTE
Interfaces - Wi-Fi, BT, Micro USB, SIM Card
Interface Wi-Fi - IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Interface Bluetooth - Bluetooth 4.0
Interface USB - 1 x Micro USB
Interface Audio - 1 x 3.5 mm mini jack
Digital Camera - Back : 5 Mpixel, Front : 2 Mpixel
Operating System - Microsoft Windows 10 Home
Battery Technology - Lithium Ion Polymer
Battery Current Capacity - 6000 mAh
Built-in Devices - Microphone, Speaker
Included Accessories - Quick Start guide, Legal and Safety Notices, Warranty Card
Applications Installed - Office Universal Applications
Width (mm) - 269.3
Height (mm) - 189.75
Depth (mm) - 11.4
Nominal Weight - 0.85 kg
Warranty Products returnable - Yes
Warranty Term (month) - 12
Warranty validation Criteria - Serial Number
Warranty Term Notes - Manufacturer’s warranty period is 1 year from date of the sale in retail. You may also have other rights under applicable laws governing consumer goods depending on your country. We hereby confirm that those rights are not affected by this Limited Warrant
Pieces in pack - 1
Packs in Box - 1
EAN Code - 8595248133105
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/600x600x600x600/160125150015129737.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/600x600x600x600/160530101039279826.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/600x600x600x600/160125150015281366.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/600x600x600x600/160125150015259886.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/600x600x600x600/160125150015237288.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/600x600x600x600/160125150015202003.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/600x600x600x600/160125150015173319.jpg
Prestigio MultiPad Visconte M Black, 11.6" IPS, Core M-5Y10c 0.8GHz, 4GB, 128GB SSD, 4G, Windows 10 Home
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visas kategorijas