Lenovo Tab E8, 8" IPS, Quad-Core 1.3GHz, 2GB, 16GB, Android 7.0

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 170031 Prekės kodas: ZA3W0014SE
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Įmontuota atmintis: 16GB
  • Modelis: Tab E8
  • Ekrano matmenys: 8"
  • Skiriamoji ekrano geba: 1280 x 800
  • Ekrano panelės tipas: IPS
  • Procesorius: MediaTek
  • Operacinė sistema: Android 7.0
Aprašas
Siūlome įsigyti Lenovo planšetinį kompiuterį Tab E8 su 8" ekranu ir MediaTek 1.3GHz procesoriumi.
  • Planšetinio kompiuterio 8" IPS displėjaus dėka informacija įžiūrima ir didesniu kampu.
Pagrindinė informacija
Spalva : Juoda
Įmontuota atmintis 16GB

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : < 500g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 8"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 1280 x 800

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas IPS

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 1.3GHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius MediaTek

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 1GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Android 7.0

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

Atminties plokštės lizdas : microSD
WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 1
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI jugtis leidžia planšetinį kompiuterį sujungti su kompiuterio monitoriumi arba televizoriumi. Dėj jaunesniosios kartos mobiliųjų procesorių daugelis planšetinių kompiuterių sugeba tarnauti FullHD filmų atvaizdavimui ir mėgautis žaidimais dideliame ekrane.

Belaidės jungtys
4G : Nėra
NFC : Nėra
3G Nėra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Ir
Bluetooth Yra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 10h

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
Android Enterprise Recommended - No
Audio - Audio system - Dolby Atmos
Audio - Built-in microphone - Y
Audio - Built-in speaker(s) - Y
Audio - Number of built-in speakers - 1
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Battery - Battery capacity - 4850 mAh
Battery - Battery life (max) - 10 h
Battery - Battery technology - Lithium Polymer (LiPo)
Battery - Continuous video playback time - 10 h
Battery life (max), h - 20
Battery performance, mAh - 4850
Battery run time up to - 10 hours
Bluetooth - Yes
Bluetooth version - 4.2
Bluetooth version - Bluetooth 4.2
Bluetooth Wireless connections - Yes
Brand - Lenovo
BrandPartCode - ZA3W0014SE
Built-in camera - Yes
Built-in microphone - Yes
Built-in speakers - Yes
Camera - 5MP
Camera - Auto focus - Y
Camera - Front camera - Y
Camera - Front camera resolution (numeric) - 2 MP
Camera - Rear camera - Y
Camera - Rear camera resolution (numeric) - 5 MP
Card Reader - microSD
Category - Planšetes un E-grāmatas :: Planšetdatori
Category - Tablets
Clock speed - 1300 MHz
Code - ZA3W0014SE
Colour - Black
Colour of product - Black
Compatible memory cards - Micro SD
Connections - 3.5 mm
Connections - Micro USB
Depth Unit Dimensions - 8.9 mm
Desc - Operētājsistēma : Android, OS versija: 7.1 (Nougat), Ekrāna izmērs : 8.0", Izšķirtspēja: 1280 x 800, Ekrāna tips: IPS, Procesora modelis: MediaTek MT8163, Procesora kodoli: 4, Procesora frekvence: 1.30 GHz, Operatīvā atmiņa: 1 GB, Iebūvētā atmiņa : 16 GB, Paplašinājuma atmiņa: 32 GB, Paplašinājuma slots: MicroSD, WiFi pieslēgums: Ir, WiFi protokoli: IEEE 802.11a/b/g/n Wireless LAN, GPS: Nav, Bluetooth: Ir, 3G atbalsts: Nav, 4G atbalsts: Nav, USB porti: Micro USB, HDMI: Nav, Mikrofons: Ir, Skaļrunis: Ir, Austiņu pieslēgšana: Ir, Baterijas ietilpība: 4850 mAh, Darbības laiks: Nav zināms, Kamera priekšā: 2.0 Mpx, Kamera aizmugurē: 5.0 Mpx, Garantija: 2 gadi
Description - LENOVO TAB8 LITE 8''HD/1GB/16GB/WIFI/A7.0/SLATE BLACK
Description - The Lenovo Tab E8 is a fun and portable tablet with the family in mind. It delivers a solid HD multimedia experience housed inside a svelte design. And with multiuser profiles, anyone in the family can use the tablet, with their very own space and settings. The Tab E8 is a fantastic family tablet that delivers great value despite its humble size.
Design - Device type - Phablet
Design - Form factor - Slate
Design - Product colour - Black
Design - RoHS compliance - Y
Dimensions W x D x H, mm - 209 x 123 x 8.9
Display - Display brightness - 350 cd/m²
Display - Display diagonal - 20.3 cm (8")
Display - Display resolution - 1280 x 800 pixels
Display - Display technology - IPS
Display - LED backlight - Y
Display - Touch technology - Multi-touch
Display - Touchscreen - Y
Display diagonal, " - 8
Display resolution, pixels - 1280 x 800
Display technology - IPS-LCD
Dolby - Dolby Atmos
EAN - 192563733621
Fingerprint reader - No
Front camera, MP - 5
Front-facing Camera - 2MP
Full Description Line - TAB E8|TB-8304F1|1300 MHz|Screen 8"|Resolution 1280x800|IPS-LCD|Storage 16GB|RAM 1GB|Battery run time up to 10 hours|1xAudio-Out|1xMicro-USB|Wireless LAN 802.11a/b/g/n|Bluetooth|Card Reader microSD|Camera 5MP|Front-facing Camera 2MP|Speakers|GPS / geotagging|Colour Black|Width 209 mm|Height 123 mm|Depth 8.9 mm|Weight 0.32 kg
GPS - Yes
GPS / geotagging - Yes
Graphic adapter - ARM Mali-T720 GPU
GTIN - 0192563733621
Height - 255.000000
Height Unit Dimensions - 123 mm
Internal memory - 1 GB
Knox Mobile Enrollment support - No
LargeDescHTML -
Length - 40.000000
LongDesc - Family entertainment in an 8” tablet
If you’re looking for a tablet that the entire family can share, the Lenovo Tab E8 is the device for you. It’s great for entertainment thanks to HD visuals and Dolby Atmos® sound. And child-friendly features put parents in control of what their kids see and do.
Slim, light, portable
The Tab E8’s slim and light profile — around .035” / 8.9 mm thick and 320 grams, less than a single can of soup — means you’ll barely know you’re hold-ing it.
Visuals that pop
The Tab E8’s HD (1280 x 800) display is great for binge watching your favorite shows and videos on Netflix, Hulu, and YouTube. IPS technology means photos and videos look great from any angle – so when you watch with your friends, everyone will have a great view.
Audio that flows around you
Enjoy rich and powerful sounds coming from all directions – even overhead – thanks to Dolby Atmos® technology. Whether you’re listening on headphones or through the front-facing speaker, the audio experience will surround and immerse you.
Share your device — and keep the kids safe
Every member of the family will have their own tailored experience with Tab E8. Each user gets their own account with individualized settings, wallpaper and social media accounts. That gives parents some control of what their children do online.
LongProductName - 20.32 cm (8") HD (1280x800) IPS Touch, MediaTek MT8163B (1.3GHz), 1GB LPDDR3, 16GB eMCP, WLAN 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.2, Android 7.0
LongSummaryDescription - Lenovo Tab E8. Display diagonal: 20.3 cm (8"), Display resolution: 1280 x 800 pixels, Display technology: IPS. Internal storage capacity: 16 GB. Processor frequency: 1.3 GHz, Processor family: Mediatek, Processor model: MT8163B. Internal memory: 1 GB. Rear camera resolution (numeric): 5 MP, Front camera resolution (numeric): 2 MP. Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n). Card reader integrated. Weight: 320 g. Operating system installed: Android 7.0. Product colour: Black
Manufacturer - LENOVO
ManufacturerPartNumber - ZA3W0014SE
Memory (RAM) - 1GB
Memory - Internal memory - 1 GB
Memory - Internal memory type - LPDDR3-SDRAM
Memory - Maximum internal memory - 1 GB
Micro-USB Input/Output connectors - 1
Mobile broadband - No
Mobile operating system provided - Android
Mobile OS - Android 7.0
Model number - MediaTek MT8163B
Name - Lenovo IdeaTab Tab E8 Black
Native resolution - 1280x800
Networking - 3G - N
Networking - 4G - N
Networking - Bluetooth - Y
Networking - Bluetooth version - 4.2
Networking - Top Wi-Fi standard - Wi-Fi 4 (802.11n)
Networking - Wi-Fi standards - IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n
Operating system version - 7.0
Packaging content - Manual - Y
Performance - Accelerometer - N
Performance - Ambient light sensor - N
Performance - Assisted GPS (A-GPS) - N
Performance - GPS (satellite) - Y
PeriodofWarranty - 24 M
Ports & interfaces - Combo headphone/mic port - Y
Ports & interfaces - Headphone out - N
Ports & interfaces - Micro-USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - Microphone in - N
Power - AC adapter input voltage - 5 V
Power - AC adapter output current - 1 A
Processor - Processor cores - 4
Processor - Processor family - Mediatek
Processor - Processor frequency - 1.3 GHz
Processor - Processor model - MT8163B
Processor clock speed, GHz - 1.30
Processor manufacturer - MediaTek
Processor model - MediaTek MT8163B
Processor number of cores - 4
Product model code - TB-8304F1
ProductName - Tab E8
Rear camera resolution, MP - 2
Screen size - 8"
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 36 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 29 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 6.6 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 27 cm
ShortSummaryDescription - Lenovo Tab E8, 20.3 cm (8"), 1280 x 800 pixels, 16 GB, 1 GB, Android 7.0, Black
Software - Operating system installed - Android 7.0
Software - Platform - Android
Speakers - Yes
Storage - Card reader integrated - Y
Storage - Compatible memory cards - MicroSD (TransFlash)
Storage - Internal storage capacity - 16 GB
Storage - Maximum memory card size - 128 GB
Storage - Storage media - eMCP
Storage capacity - 16GB
Tablet family name - TAB E8
Title - Lenovo Tab E8 Mediatek MT8163B 16 GB Black
Total storage capacity - 16 GB
Touch sensitive screen - Yes
Unit Brutto Volume - 0.002819 cubm
Unit Gross Weight - 0.66 kg
Unit Net Weight - 0.32 kg
URL - https://www.lenovo.com/gb/en/tablets/android-tablets/lenovo-tab-e-series/Lenovo-Tab-E8/p/ZZITZTATB48
Vendor Homepage - psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Tablets_and_Convertibles/Tab_E8?M=ZA3W0014SE
Warranty - 12/24 months
WarrantyInfo - 2-year
Weight - 0.570000
Weight & dimensions - Depth - 8.9 mm
Weight & dimensions - Height - 123 mm
Weight & dimensions - Weight - 320 g
Weight & dimensions - Width - 209 mm
Weight, g - 320
Wi-Fi - Yes
Width - 152.000000
Width Unit Dimensions - 209 mm
Wireless LAN Wireless connections - 802.11a/b/g/n
Zero-Touch Enrollment support - No
92,06 €
Lenovo Tab E8, 8" IPS, Quad-Core 1.3GHz, 2GB, 16GB, Android 7.0
Visos kategorijos