Prestigio Grace 5778 4G, 8.0'' IPS, 2GB, 16GB, Android8.1

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 177362 Prekės kodas: PMT5778_4G_D
Sandėlyje 14 vnt.
Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
151,21 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Įmontuota atmintis: 16GB
  • Modelis: Grace 5778
  • Ekrano matmenys: 8"
  • Skiriamoji ekrano geba: 1900 x 1200
  • Ekrano panelės tipas: IPS
  • Procesorius: N/A
  • Operacinė sistema: Android 8.1
Aprašas
Siūlome įsigyti Prestigio planšetinį kompiuterį Grace 5778 su 8" ekranu ir 1.0GHz procesoriumi.
  • 8" didelis IPS displėjus užtikrina puikų spalvų atitikimą ir aukštesnį vaizdo kontrastą, sulyginus su įprastais TFT displėjais.
  • Grace 5778 įmontuotas 3G modemas užtikrina bevielio tinklo sujungimą ir ten, kur nėra prieinamas Wi-Fi, naudojant mobilių operatorių SIM kortelę su aktyvizuotu duomenų prijungimu.
Pagrindinė informacija
Spalva : Juoda
Įmontuota atmintis 16GB

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : < 400g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 8"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 1900 x 1200

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas IPS

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 1.0GHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius N/A

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 2GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Android 8.1

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Nėra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

Atminties plokštės lizdas : Nav
WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 0
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI jugtis leidžia planšetinį kompiuterį sujungti su kompiuterio monitoriumi arba televizoriumi. Dėj jaunesniosios kartos mobiliųjų procesorių daugelis planšetinių kompiuterių sugeba tarnauti FullHD filmų atvaizdavimui ir mėgautis žaidimais dideliame ekrane.

Belaidės jungtys
4G : Yra
NFC : Nėra
3G Yra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Nav
Bluetooth Nėra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 4000 mAh

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
Battery Current Capacity - 4000 mAh
Box Height (mm) - 221 mm
Box Length (mm) - 513 mm
Box Weight Brutto (kg) - 6.1 kg
Box Width (mm) - 173 mm
Call Function - Yes
Category - Planšetes un E-grāmatas :: Planšetdatori
Code - PMT5778_4G_D
CPU Core Quantity - 4
CPU Internal Clock Rate - 1.00 GHz
Desc - Operētājsistēma : Android, OS versija: 8.1 Oreo, Ekrāna izmērs : 8.0", Izšķirtspēja: 1920 x 1200, Ekrāna tips: IPS, Procesora modelis: ARM Cortex A53, Procesora kodoli: 4, Procesora frekvence: 1.30 GHz, Operatīvā atmiņa: 2 GB, Iebūvētā atmiņa : 16 GB, Paplašinājuma atmiņa: 64 GB, Paplašinājuma slots: MicroSD, WiFi pieslēgums: Ir, WiFi protokoli: IEEE 802.11 b/g/n Wireless LAN, GPS: Ir, Bluetooth: Ir, 3G atbalsts: Ir, 4G atbalsts: Ir, USB porti: Micro USB, HDMI: Nav, Mikrofons: Ir, Skaļrunis: Ir, Austiņu pieslēgšana: Ir, Baterijas ietilpība: 4000 mAh, Darbības laiks: Nav zināms, Kamera priekšā: 2.0 Mpx, Kamera aizmugurē: 5.0 Mpx, Garantija: 2 gadi
Digital Camera - Back : 5 Mpixel, Front : 2 Mpixel
Display Features - Capacitive Multi-touch Screen
Display Resolution - 1920x1200
Display Size - 8.0"
Display Technology - IPS LCD
EAN - 8595248143814
EAN Code - 8595248143814
External Color - Black
Installed RAM Storage Capacity - 2 GB
Internal Memory Size - 16 GB
LargeDescHTML - REAL LIFE PICTURESThe 8 inches diagonal is the optimal size for a tablet: wide enough for comfortable viewing, but at the same time it will fit in a small bag. The IPS matrix with Full HD resolution makes the content clear, vivid and look like real life.SAFETY CONSCIOUSDo not worry about the safety of your content! The tablet is equipped with a fingerprint scanner, which means that your photos, videos and other data will not be available to other people.STYLISH AND EVERLASTINGThe design of Grace 5778 4G is beautiful and practical. The slim body in classic black colour in combination with 3D curved glass of the screen looks stylish. A metal casing provides resistance to mechanical damage and allows you to retain the original appearance for a long time.ENDURINGA 4000 mAh battery ensures that you can use the device all day long without recharging.PRODUCTIVITY FOR EVERY DAYGrace 5778 4G is designed to cope with your daily tasks: browsing the web, watching videos online, working with documents, games and communication. To ensure these tasks are completed you can rely on a powerful processor, 2 GB of RAM and Android 8.1 Oreo with improved battery management, security, multitasking and many other modern functions.HIGH-SPEED INTERNET4G LTE support opens up advanced features: play multiplayer games, watch videos online in high quality and surf the Internet faster than ever before.
Manufacturer - PRESTIGIO
Manufacturer Article - PMT5778_4G_D
Mobile Network Protocols - LTE
Name - Prestigio Grace 5778 4G
Network Type - 4G
Operating System - Android 8.1
Pack Height (mm) - 30 mm
Pack Length (mm) - 249 mm
Pack Weight (kg) - 0.23 kg
Pack Weight Brutto (kg) - 0.59 kg
Pack Weight Netto (kg) - 0.36 kg
Pack Width (mm) - 195 mm
Package Type - Retail
Packs in Box - 10
Packs per Pallet - 1300
Pieces in pack - 1
Product Type - PC Tablet
ProductCard - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=180606121844889581&THEME=asbis&LANG=lv
ProductCategory - Tablets
ProductCode - PMT5778_4G_D
ProductDescription - Prestigio Grace 5778 4G, PMT5778_4G_D, Dual SIM, 4G, 8.0''(1200*1920)IPS display, 3D TP, Android8.1, up to 1.0GHz quad core, 2GB DDR, 16GB Flash, 2.0MP Front + 5.0MP rear camera, 4000mAh battery
ProductType - PC Tablet
Retail Packaging Net Weight Carton - 5.7 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic - 11 kg
Series and Family - Grace 5778 4G
SIM Card - Dual Sim
Vendor - PRESTIGIO
Warranty Products returnable - Yes
Warranty Term (month) - 12
Warranty validation Criteria - Serial Number
151,21 €
Prestigio Grace 5778 4G, 8.0'' IPS, 2GB, 16GB, Android8.1
Visos kategorijos